Как идва старостта?

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1331
Регистриран на: 2.11.2016
Пол: Мъж
Кара: e46 330xd

Re: Как идва старостта?

Мнение от Kurtov » 26 Дек 2021, 23:16

Borymeckata написа:Разбирате ми въпроса. Всички вървим в тази посока. В един момент решаваш, че бутилка уиски ти е твърде много за една вечер, че предпочиташ да се наспиш в събота следобяд, че можеш да намалиш от 180 на 140 по магистралата, че май е по-добре днес Ямахата да си остане в гаража, че 22-годишните мацки вече те възприемат като "чичка" и предпочиташ семейното барбекю пред дискотеките и кръчмите...
.



Аз съм на 26 и тоя момент е настъпил при мен :mhihi: :mhihi: :mhihi: .

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 531
Регистриран на: 20.04.2007
Местоположение: София/Бургас
Пол: Мъж
Кара: F15 xDrive30d N57T
Мечтае да кара: 911 Turbo

Re: Как идва старостта?

Мнение от AGD » 27 Дек 2021, 0:04

Изображение
George Carlin написа:Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac?

Ацалов
Аватар
Мнения: 3412
Регистриран на: 16.03.2011
Местоположение: Пловдив
Пол: Мъж
Кара: Колело
Мечтае да кара: Лодка в морето

Re: Как идва старостта?

Мнение от Atsalov » 27 Дек 2021, 1:33

Сега съм на 42 а първото смущение дойде на срещата на класа ми преди 5 години …отивам и гледам само чичета с шкембета и лелки, попитах ги, “какво направихте с моите съученици” :D :D :D :D :D :D :D :D
Втория признак, беше както каза колегата, усетих че ме болят и други органи освен оя. Кръвното си беше бонус :mhihi: а ранното ставане сутрин си дойде от самосебе си. Не съм мислел, че мога да се уморявам, но сега не мога да си позволя да пропусна вечерния сън …преди си шарих по 48 часа и не усещах умора …а сега си евало макята. Случвало ми се е преди да работя яко цял ден, вечерта тръгвам за италия(1200км цяла нощ път) на сутринта закусвам в китно градче и продължавам с обиколки пеша да пълня с емоции душата. А сега (преди няколко седмици)тръгнах за Гърция с мотора, отбих се и до Турция за един кроасан с кафе и вечерта си бях в Пловдив … грубо 500км и на другия ден се чудех “ кой ме беше бил с тояги” :D

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1369
Регистриран на: 14.04.2008

Re: Как идва старостта?

Мнение от slatanic » 27 Дек 2021, 9:47

При мен тоя номер дойде... рано.. Евах мамата на здравето на 19... след прекалено много работа..
После... продължих до сега.
Ама не се давам де..
И имам една хубава приказка.
Ако се събудя и не ме боли нищо то... значи проблемите вече съм ги оставил за постоянно на другите и съм отишъл да видя какво прави чича ви Пешо ключаря. :mhihi:
Иначе ме мъчи кризата на възрастта леко ама ще я лекувам май тия дни с една моторетка... :ok:
А относно пиенето то отдавна не е кило и канче, а само канче... ама пък поне е качествено онова в канчето. :bchug:

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 229
Регистриран на: 4.12.2005
Кара: FIAT DUKATO HYMER и друга скрап
Мечтае да кара: BMW 2002 tii

Re: Как идва старостта?

Мнение от mr_petroff » 27 Дек 2021, 10:00

Ooo , пенсионери , коледна депресия ли надушвам :mhihi: Да не се засегне някой пък сега :roll: Староста е неизбежна , обаче ако имаш дух това не те тревожи. Иначе и за мене си да кажа ,ударих 50 преди 2 месеца . Забелязвам , че вече я няма еуфорията като тръгваме нанякъде ,като се върна от почивка 1 ден си почивам :D Сина ми ми дава акъл :roll: Като ми се усмихне някоя мацка се хващам за ...портфейла :mhihi:
Обаче както каза един колега - нова играчка оправя веднага нещата - мотор ,джет , атв ,спортно кабрио ,голЕм джип и т.н.Или пък почивка на нетрадиционно място - Шри Ланка примерно :yes: :bchug:
П.П. Снощи трима човека не успяхме да изпием 700ml много яко уиски...Е това е старостта :mhihi:

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2483
Регистриран на: 26.02.2010
Пол: Мъж

Re: Как идва старостта?

Мнение от vladobate » 27 Дек 2021, 22:17

BMW_POWER написа:Гледам срещу мен автобуса, седи едно маце. Ама МАЦЕ!!! Напъпила свежа гръд, едно тънко кръстче, да го съжалиш, как носи всичко нагоре. Красиво дупе, дълъг и оформен крак. Гледам го и си мисля, какви ли чудеса бих направил с него ... В този момент то повдигна лице. Дълбоки сини очи, в които може да скочиш и от самолет... Погледна ме и каза:
- Дядо, искате ли да седнете?

:mhihi: На чист български диалект бих и казал знайш ли го Стоичков кат го пореже съдията :mhihi: . На 17г като бях втори курс в техникума едни хлапак ама поне трети-четвърти клас ма попита " чичо колко е часа" :mhihi: , ти ся "дядка" карай . Боримечка, петдесетак кат станах тогава, второто ти мнение описва най-добре :D .

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 375
Регистриран на: 24.07.2009
Местоположение: София
Пол: Мъж

Re: Как идва старостта?

Мнение от pampo » 27 Дек 2021, 23:30

“If you think you are too old to rock ’n roll, then you are.”
— Lemmy Kilmister

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 295
Регистриран на: 11.07.2006
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: E 91 325d
Мечтае да кара: Z8

Re: Как идва старостта?

Мнение от laary » 28 Дек 2021, 8:36

Старостта е като махмурлука. На сутринта по болежките осъзнаваш грешките в миналото си...

старши ентусиаст
Online
Аватар
Мнения: 1594
Регистриран на: 4.08.2011
Местоположение: Карантина баце ....
Пол: Мъж
Кара: през просото
Мечтае да кара: леговището на смог
Детайли за колата: баничарка

Re: Как идва старостта?

Мнение от Jordana » 28 Дек 2021, 14:02

по болежките осъзнаваш грешките в миналото си...

...ако все още помниш какви грешки си правил в миналото .. :mhihi:
Във Дания или Холандия , не помня вече в коя точно :mhihi: ...имало клиника за пъпърдаци със алцхаймер . Обаче тези индивиди много често бягали от клиниката . И как решили проблема някой ще се сети ли ? Ееее добре , аз ще Ви кажа . Направили до клиниката фалшива автобусна спирка на която не спират никакви автобуси . Като избягат дъртаняните отиват на спирката и чакат с часове автобуса щото забравят закъде са тръгнали . И просто като избяга поредния , белите престилки отиват на спирката и той си чака там . Така вече не се налагало да претърсват целия град за избягали пенсионери които не си помнят името и къде отиват :mhihi:
Горното мнение е създадено главно с развлекателна цел и може да съдържа недоказани факти и обстоятелства . Никога не повтаряйте описаните екперименти и изказаните мнения у дома - те могат да бъдат опасни за Вас !
....АВИТОХОЛ /Атила/ живя 300 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
Синът му ИРНИК /ЕРНАК/ живя 150 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
ГОСТУН 2 години. Родът му Ерми, а годината му докс твирем.
КУРТ управлява 60 години. Родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
БЕЗМЕР 3 години, а родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
Именник на българските ханове ...

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 237
Регистриран на: 21.02.2010
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: 320i мнооо убаво )))
Мечтае да кара: Еххх...
Детайли за колата: e46, седан, M52,2000 cm3,150 Hp.

Re: Как идва старостта?

Мнение от Моджо » 28 Дек 2021, 16:42

Старостта си е в голяма степен как се чувстваш. Може си стар и на 20.
50-ка го навършвам скоро, ми не се чувствам стар. Нищо не ме боли, не пия хапове, нямам проблеми, не съм с наднормено тегло. Ям каквото ми падне /най-вече "вредно"/, пуша, само дето не пия.
Е, уморявам се по-лесно, карам с 75 ако нема коли, не бързам за никъде и за нищо и си ми е много добре :)
А джангър не съм обичал никога, даже и като тийн. Дай си ми да си седа дома и в двора - екстра ми е.
Хм,хм...

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1369
Регистриран на: 14.04.2008

Re: Как идва старостта?

Мнение от slatanic » 28 Дек 2021, 16:45

Моджо написа:Старостта си е в голяма степен как се чувстваш. Може си стар и на 20.
50-ка го навършвам скоро, ми не се чувствам стар. Нищо не ме боли, не пия хапове, нямам проблеми, не съм с наднормено тегло. Ям каквото ми падне /най-вече "вредно"/, пуша, само дето не пия.
Е, уморявам се по-лесно, карам с 75 ако нема коли, не бързам за никъде и за нищо и си ми е много добре :)
А джангър не съм обичал никога, даже и като тийн. Дай си ми да си седа дома и в двора - екстра ми е.


Че ти си бил пенсионер още от едно време само дето си от ония здравите дето изчезнаха. :ok: :mhihi:

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 237
Регистриран на: 21.02.2010
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: 320i мнооо убаво )))
Мечтае да кара: Еххх...
Детайли за колата: e46, седан, M52,2000 cm3,150 Hp.

Re: Как идва старостта?

Мнение от Моджо » 28 Дек 2021, 16:52

:D
И не се пазя изобщо :)) Днеска съм бил 3 часа на двора, бос. Само по чехли.И без яке. Верно, че беше топло, ама не чак толкова много. Слънчеви очила не носа, жура се по цял ден да ме умори слънцето лятото и така... Ич не ми пука в общи линии ;))
Хм,хм...

старши ентусиаст
Online
Аватар
Мнения: 1594
Регистриран на: 4.08.2011
Местоположение: Карантина баце ....
Пол: Мъж
Кара: през просото
Мечтае да кара: леговището на смог
Детайли за колата: баничарка

Re: Как идва старостта?

Мнение от Jordana » 28 Дек 2021, 16:56

Баце , иди при джипито и искай да ти направи пълни изследвания . Бас хващам че ще се прибереш в къщи с две шепи хапчета дето ще пише до края на живота си . Това че се чувстваш по млад не значи здраве . Както съм казвал много пъти по тия теми 50-53г за мъжа е критична възраст . Много не я преживяват , следващия момент когато доста дават фира е 70 . Просто в тия моменти организма рязко променя статуса а човек продължава да я кара по старому щото е още "млад" .. :mhihi:
Горното мнение е създадено главно с развлекателна цел и може да съдържа недоказани факти и обстоятелства . Никога не повтаряйте описаните екперименти и изказаните мнения у дома - те могат да бъдат опасни за Вас !
....АВИТОХОЛ /Атила/ живя 300 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
Синът му ИРНИК /ЕРНАК/ живя 150 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
ГОСТУН 2 години. Родът му Ерми, а годината му докс твирем.
КУРТ управлява 60 години. Родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
БЕЗМЕР 3 години, а родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
Именник на българските ханове ...

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 237
Регистриран на: 21.02.2010
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: 320i мнооо убаво )))
Мечтае да кара: Еххх...
Детайли за колата: e46, седан, M52,2000 cm3,150 Hp.

Re: Как идва старостта?

Мнение от Моджо » 28 Дек 2021, 17:04

Правил съм си + снимка на белите дробове. Няколко пъти, последно напролет. Но проблем.
Сичкото болест е от нерви))). Я такова немам. Яваш-яваш, маняна и утре е ден.
Хм,хм...

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 367
Регистриран на: 19.11.2009
Местоположение: Русе
Пол: Мъж
Кара: Е36 318i
Мечтае да кара: На челна стойка.
Детайли за колата: И умишлено надрана пак е красива.

Re: Как идва старостта?

Мнение от ceco_kd » 28 Дек 2021, 18:03

Ето тук се крие рецептата. Без нерви!!! Обаче това трябва да ти е подарък от гените на някой от твоите хора. В общи линии и аз съм така и скоро с близък дето е противоположност на мен си говорихме как май е по-добре да си "сърце в лайно увито", отколкото в един момент да минеш на разни хапчета за успокояване я на психиката, я за корекция на нещо друго дето не ти е в норма. Иначе за безразборното ядене на всичко все едно си направен от нещо специално и не ти се отразява......почти съм убеден, че рано или късно и аз и ти ще си платим сметката за "тормоза" над телата си, просто за всяко нещо се плаща сметката някой ден. Навърших 40 миналия месец, уж никой не ми ги дава, обаче аз си усещам, че не е както, когато бях на 30. Добре, че малкото ми пумпалче е на няма и 3 години и като ме викне да играем се връщам назад в годините, когато и аз си играех с колички по земята и така забравям, че съм на 40 и съм благодарен на съдбата, че ми е дала за какво да се будя и да ставам сутрин и това не са предметите, които притежавам. Със здраве колеги!

Изпратено от моят SM-A725F с помощта на Tapatalk
Карам бавно! Стигам Бързо!

ПредишнаСледваща

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook