Покупка на TESLA MODEL S

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 182
Регистриран на: 20.10.2015
Пол: Мъж
Кара: мъсквич

Re: Покупка на TESLA MODEL S

Мнение от 3186 » 17 Ное 2022, 0:12

flashman написа:За да не се опарят и други, искам да ви споделя опита си покупка на Тесла Модел S от Юлиян Кюркчиев от Варна (Тесла БГ ЕООД) а.к.а ФОРМУЛА ЕКСТРА ЕООД

БЯГАЙТЕ ДАЛЕЧ ОТ НЕГО. Пълен мошеник е и сега ще ви разкажа каква кочина получих за над 90 хиляди лева.
1. Под предната броня беше рязана носещата греда (явно е от друга стара тесла, която от нефейслифт е станала фейслифт)
2. Имаше модули хванати със свински опашки
3. Имаше изгорели и липсващи модули по електрониката
4. Единия фар беше изгорял
5. Колата имаше фолио, под което се оказа че колата е с 4 различни цвята панели, събирани от 4 различни коли
6. Липсваше носеща щанга, и още някакви пластмаси (които не знам за какво са)
7. Имаше алуминиеви части по шасито, които бяха пилени с флекс
8. По броните имаше следи от напъване с отвертка и големи разминавания в панелите
9. Джантите бяха обелени, криви, спукани и годни само за боклука
10. По интериора имаше мухъл, петна от капучино, кафета и други напитки
11. Липсваха плафони, филтри, капачки, лампички и други дреболии.
12. Вратите се разпадаха понеже бяха почупени щипките на корите
13. Едната врата беше с крива панта и не се затваряше добре
14. Имаше скъсани уплътнения на вратите и от едната страна тавана висеше

НИКОГА, АМА НИКОГА НЕ СИ КУПУВАЙТЕ НИЩОТ ОТ НЕГО

По телефона обяснява как при него частите са 2 до 3 пъти по евтини..има всичко и внася за 1 седмица каквото ти трябва.
Пробвах го и това. Поръчах си част за кола 2019-2020та година. Дойде част от 2016-та, която е проблема и не работеше.

Пазете се и никога не купувайте кола на сляпо!!!
flashman написа:За да не се опарят и други, искам да ви споделя опита си покупка на Тесла Модел S от Юлиян Кюркчиев от Варна (Тесла БГ ЕООД) а.к.а ФОРМУЛА ЕКСТРА ЕООД

БЯГАЙТЕ ДАЛЕЧ ОТ НЕГО. Пълен мошеник е и сега ще ви разкажа каква кочина получих за над 90 хиляди лева.
1. Под предната броня беше рязана носещата греда (явно е от друга стара тесла, която от нефейслифт е станала фейслифт)
2. Имаше модули хванати със свински опашки
3. Имаше изгорели и липсващи модули по електрониката
4. Единия фар беше изгорял
5. Колата имаше фолио, под което се оказа че колата е с 4 различни цвята панели, събирани от 4 различни коли
6. Липсваше носеща щанга, и още някакви пластмаси (които не знам за какво са)
7. Имаше алуминиеви части по шасито, които бяха пилени с флекс
8. По броните имаше следи от напъване с отвертка и големи разминавания в панелите
9. Джантите бяха обелени, криви, спукани и годни само за боклука
10. По интериора имаше мухъл, петна от капучино, кафета и други напитки
11. Липсваха плафони, филтри, капачки, лампички и други дреболии.
12. Вратите се разпадаха понеже бяха почупени щипките на корите
13. Едната врата беше с крива панта и не се затваряше добре
14. Имаше скъсани уплътнения на вратите и от едната страна тавана висеше

НИКОГА, АМА НИКОГА НЕ СИ КУПУВАЙТЕ НИЩОТ ОТ НЕГО

По телефона обяснява как при него частите са 2 до 3 пъти по евтини..има всичко и внася за 1 седмица каквото ти трябва.
Пробвах го и това. Поръчах си част за кола 2019-2020та година. Дойде част от 2016-та, която е проблема и не работеше.

Пазете се и никога не купувайте кола на сляпо!!!

Същия ми обяви 1000евро за това от снимката. Тежи не повече от 100 грама и е най-обикновена ламарина, зад задния десен калник. За щастие го намерих за “само” 150€ от едни украински пичове.Изображение

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 179
Регистриран на: 28.06.2013
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: E90
Мечтае да кара: Beechcraft King Air
Детайли за колата: 2005 320d auto

Re: Покупка на TESLA MODEL S

Мнение от vixx » 17 Ное 2022, 0:37

То на тази легенда още като му видиш обявите и ти става смешно. Ебаси романите и обясненията. Някои от Теслите му стоят по година, вече. То на куп други коли също стоят по година почти, ама при него има едно такова мило българско усещане, че ден година храни, което ме кара да чувствам топлота всеки път, когато рефрешвам мобилето :mhihi:


Аватар
Мнения: 634
Регистриран на: 4.10.2018
Кара: F48 xDrive 20d/E87 120d
Мечтае да кара: 911

Re: Покупка на TESLA MODEL S

Мнение от Jorixa » 17 Ное 2022, 11:29

peshehodetz написа:
flashman написа:За да не се опарят и други, искам да ви споделя опита си покупка на Тесла Модел S от Юлиян Кюркчиев от Варна (Тесла БГ ЕООД) а.к.а ФОРМУЛА ЕКСТРА ЕООД

БЯГАЙТЕ ДАЛЕЧ ОТ НЕГО. Пълен мошеник е и сега ще ви разкажа каква кочина получих за над 90 хиляди лева.



Добре де дал си над 45к евро за Модел S :cry: :( ми толкова ли не можа да намериш още едни около 10к евро и да си вземеш чисто нова Модел 3.


Е в БГ сме все пак. Тука човек без да се замисли би взел 15 годишна 7-ца, дето ще му побелее косата от проблеми, вместо чисто нова японка примерно, ама треа сме гъзари все пак.

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 8323
Регистриран на: 3.09.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: M340i
Мечтае да кара: Калибра
Детайли за колата: Portimao Blue, Turbo бензин

Re: Покупка на TESLA MODEL S

Мнение от vicho » 17 Ное 2022, 20:04

в случая не мисля, че има чак такава разлика в класите на двете коли

чисто ново модел 3 си е доооооооста добра кола дори сравнено с model s :yes:
You said: "Time will change!" What if it changes you?

големия брат на Монтоя
Аватар
Мнения: 1751
Регистриран на: 20.05.2002
Пол: Мъж

Re: Покупка на TESLA MODEL S

Мнение от BMW_POWER » 18 Ное 2022, 0:18

Jorixa написа:Е в БГ сме все пак. Тука човек без да се замисли би взел 15 годишна 7-ца, дето ще му побелее косата от проблеми, вместо чисто нова японка примерно, ама треа сме гъзари все пак.


Докато претакаха зелето в мазето,
мъжете от блока обсъдиха новите коли на пазара и стигнаха до общото заключение. Ако ще е Тесла, трябва да е дизел и задължително ръчка!!!


Извинявам се за спама, ама ми дойде отвътре :angel:

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 3724
Регистриран на: 27.01.2010
Местоположение: Перник
Пол: Мъж
Кара: Tesla Y

Re: Покупка на TESLA MODEL S

Мнение от adovet » 18 Ное 2022, 16:58

Лятото ходих при този Юлиан във Варна да му гледам колите. 1. Няма в наличност нито една кола, има няколко които са тоталки и се ползват за части. Иначе в мобилето има над 20 обяви които нон-стоп подновява. 2. Схемата при него е следната - показва ти снимки на някоя ударена тесла и ти казва, че може да ти я докара да я оправи перфектно и всичко да е ОК. В крайна сметка след някой друг месец взимаш колата с около 10к лв. по на долу от колкото да си я купиш веднага. 3. При въпрос за някоя от колите които са му на обяви, отговора е ама тази я продадохме - общо взето обяснява, че продава страшно много тесли, но винаги в наличност някоя готова за продаване няма.

Аз лично веднага се отказах да купувам от него кола, а и не знам какъв е изобщо смисъла да купуваш от него. От трети лица, които се познават с него и са доста наясно с Теслите твърдо ми намекнаха, че теслите му не са добри и не стават. В крайна сметка всеки сам си избира, но аз такова нещо не бих си причинил

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 12066
Регистриран на: 22.07.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: турбо бмв

Re: Покупка на TESLA MODEL S

Мнение от bum_bum » 18 Ное 2022, 22:03

adovet написа:твърдо ми намекнаха


:mhihi:
Изображение

Предишна

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: Top Gun Maverick

Последни теми
Facebook