Фериботи Игуменица и Чивитавекия

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 594
Регистриран на: 14.10.2009
Пол: Мъж
Кара: BMW120

Фериботи Игуменица и Чивитавекия

Мнение от BMW120 » 12 Окт 2021, 3:56

Здравейте, интересува ме някой който е пътувал с тия фериботи съответно до бриндизи и после барселона.
Разбрах, че явно не те пускат да оставаш в колата си което е кофти, та въпроса ми е как се изкарва 10ч на единия и 17ч на другия? Гледам има и каюти но са доста дебели цените....Има ли вариант при който да останеш в колата...?
ЛУД УМОРА НЕМА

Изображение

Любимец на Кралицата
Аватар
Мнения: 4205
Регистриран на: 6.04.2008
Местоположение: Плевен
Пол: Мъж
Кара: F85 X5M , Race ///M GTR V10 S85
Мечтае да кара: M3 CSL

Re: Фериботи Игуменица и Чивитавекия

Мнение от ///M_Martin » 12 Окт 2021, 8:32

Точно с тези не съм пътувал но почти никоя компания не разрешава да останеш в колата,да не говорим че заключват и самия трюм и нямаш достъп до колата (не всички но повечето го правят).
Ако не искаш каюта, има опция да си закупиш място в салона и там да изчакаш но забрави да можеш да останеш в колата.
Успех!

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 465
Регистриран на: 2.05.2018
Кара: f01
Мечтае да кара: r230

Re: Фериботи Игуменица и Чивитавекия

Мнение от grkv » 12 Окт 2021, 8:32

Пътувал съм до Игуменица от Бари.
В долната част на ферибота стоят колите, пътници долу не се допускат. Горе имаше кафенета, ресторантче и основно места за сядане.
От към каюти при нас всичко беше препълнено и не успяхме да запазим, имаше по спомен гарантирано едно място за шофьор на МПС. Влизаш - едно размърляно легло с по двама тираджии в стая 2х3.
В общите помещения беше голяма борба да си намериш място за сядане някъде. Седнеш ли не смееш да станеш, всичко живо беше като хиени, а да стоиш прав цяла нощ не си е работа. Имаше хора извадили спални чували и налягали по земята.
Усещаше се примитивното в хората навсякъде :lol:

Ако много държиш сигурно има вариант да се скриеш в колата си от самото начало и да изкараш нощта там, ама ако не дай си боже стане нещо с тоя ферибот - спасителните лодки вече ще са отплавали от потъващия камък докато ти разбереш, че въобще има нещо :lol:

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 594
Регистриран на: 14.10.2009
Пол: Мъж
Кара: BMW120

Re: Фериботи Игуменица и Чивитавекия

Мнение от BMW120 » 15 Окт 2021, 12:28

grkv написа:Пътувал съм до Игуменица от Бари.
В долната част на ферибота стоят колите, пътници долу не се допускат. Горе имаше кафенета, ресторантче и основно места за сядане.
От към каюти при нас всичко беше препълнено и не успяхме да запазим, имаше по спомен гарантирано едно място за шофьор на МПС. Влизаш - едно размърляно легло с по двама тираджии в стая 2х3.
В общите помещения беше голяма борба да си намериш място за сядане някъде. Седнеш ли не смееш да станеш, всичко живо беше като хиени, а да стоиш прав цяла нощ не си е работа. Имаше хора извадили спални чували и налягали по земята.
Усещаше се примитивното в хората навсякъде :lol:

Ако много държиш сигурно има вариант да се скриеш в колата си от самото начало и да изкараш нощта там, ама ако не дай си боже стане нещо с тоя ферибот - спасителните лодки вече ще са отплавали от потъващия камък докато ти разбереш, че въобще има нещо :lol:


За съжаление си мислех че точно така ще изглежда пътуването както си го описал...а ако тръгна да давам за каюти то по-добре да си карам до там защото двете каюти общ са 150 евро.
А за последното с криенето това си мислех и аз....потъваш си като титаник с колата :D
ЛУД УМОРА НЕМА

Изображение

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook