Емиграция. Англия или немскоговоряща държава?

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори

Старши спамър
Аватар
Мнения: 1859
Регистриран на: 27.04.2010
Местоположение: Извън матрицата в Ориндж кЪнтри юниверс.
Кара: го на оранжеви хапчета ПО ДЖАПАНКИ!
Мечтае да кара: хората към оринджпилване.
Детайли за колата: разделена на 21 млн. бройки.

Re: Емиграция. Англия или немскоговоряща държава?

Мнение от Top Gun Maverick » 24 Мар 2022, 7:49

А, не бе, тотално се отказах да го мисля това за някой ден дори. :mhihi: Предпочитам нашите маймуни тука и т.н. поне съм им свикнал. :mhihi:
https://youtu.be/MNf97XgBdTc
Ако има неразбрали, there is no second best:
https://youtu.be/yzs7qtF04e8 :mhihi:
In God we trust, all others we track.
https://youtu.be/upv2UP4sCzI?si=sXoNFIQpgckN0dVc
I feel the need, the need for speed.
https://youtu.be/zTPoRDrtc0s?si=y-Qi2Ec94Gg15iOw

Старши Алкохолик
Аватар
Мнения: 3927
Регистриран на: 13.03.2006
Местоположение: в Е32 740iL в мечтите си
Кара: E60 LCI 535d
Мечтае да кара: E24 635CSi
Детайли за колата: Немска петица с многооо екстри. Ама не всичките, де! Такива има само нов внос от Италия :D

Re: Емиграция. Англия или немскоговоряща държава?

Мнение от zAcK » 24 Мар 2022, 10:12

Какво казахте за здравеопазването на Запад? Много зле било.
А в столицата на великата територия е перфектно, нали :dunno: :banghead:

Жена на 60 години е починала след три отказа за прием в болница. За това съобщи нейният син в ефира на NOVA...

„Измерих сатурацията, която беше доста ниска - 58. Положението започна да се влошава. Оттам измерих кръвното - 190 на 100”, обясни Марияна Петрова, дъщеря на починалата.

Започнали да чакат линейка. Но два часа и половина по-късно, линейка все още нямало. Причината била голяма натовареност.

Малко след 21:00 часа, пристъпите на задух на 60-годишната жена зачестяват и стават все по-остри. Илиян и сестра му отказват линейката и викат такси.

„Веднага отидохме в „Софиямед". В Спешното отделение имаше една госпожа, която директно ни каза, че няма места и няма апарати.

Тръгнахме към Окръжна болница. Там ни посрещна една госпожа, тя ни каза, че имат апарати само за хора, които са болни от коронавирус. Пак не могат да ни приемат.

След което ние тръгнахме веднага към „Александровска" болница. Пред Спешното седеше едни господин, който ни посрещна, обяснихме му и той ни каза, че няма място пак в болницата, че нямат пак свободни легла и тръгнахме към „Пирогов”, разказа още Илиян.

Разстоянието от 500 метра между двете болници, майката на Илиян не успява да измине. Губи съзнание и издъхва в таксито. При пристигането, в „Пирогов” констатират смъртта й.


https://www.vbox7.com/play:1802ecb1cb
Хубави години бяха, 'га бяхме млади фенове с M20-ки с големи 'жанти! :mhihi: :mhihi: :mhihi:
Изображение
E34 520i / E39 520i / E39 540i / E60 535d - Love at First Sight is Real :mhihi:

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 64
Регистриран на: 5.01.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж

Re: Емиграция. Англия или немскоговоряща държава?

Мнение от alekangg » 24 Мар 2022, 10:18

абе щяла да е умре и без това, я 60 годишна е, стига толкова

Старши Алкохолик
Аватар
Мнения: 3927
Регистриран на: 13.03.2006
Местоположение: в Е32 740iL в мечтите си
Кара: E60 LCI 535d
Мечтае да кара: E24 635CSi
Детайли за колата: Немска петица с многооо екстри. Ама не всичките, де! Такива има само нов внос от Италия :D

Re: Емиграция. Англия или немскоговоряща държава?

Мнение от zAcK » 24 Мар 2022, 11:01

alekangg написа:абе щяла да е умре и без това, я 60 годишна е, стига толкова


Затова ли са я отсвирили навсякъде :dunno:
Хубави години бяха, 'га бяхме млади фенове с M20-ки с големи 'жанти! :mhihi: :mhihi: :mhihi:
Изображение
E34 520i / E39 520i / E39 540i / E60 535d - Love at First Sight is Real :mhihi:

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1530
Регистриран на: 10.10.2007
Местоположение: Пловдив
Пол: Мъж
Кара: Lexus GS430 07'
Мечтае да кара: BMW M2

Re: Емиграция. Англия или немскоговоряща държава?

Мнение от ildivvy » 24 Мар 2022, 12:17

Тази жена не е била пенсионер, нали? Сигурен съм, че са продължавали да и удържат Здравни осигуровки! Но... - За толкова пари - това :dunno: !
Ex: 96' BMW318ti

Изображение


Европа!!! Събуди се!!! Започни да гледаш собствения си интерес!

Вече съм фен на Марио Драги!

" Някои хора са толкова бедни, че имат само пари! " - Тодор Колев


Аватар
Мнения: 1321
Регистриран на: 10.03.2006
Местоположение: Peterborough
Кара: CLS350 и Е39

Re: Емиграция. Англия или немскоговоряща държава?

Мнение от ivoo » 24 Мар 2022, 12:56

zAcK написа:Какво казахте за здравеопазването на Запад? Много зле било.
А в столицата на великата територия е перфектно, нали

Бате,ти ще емигрираш ли изобщо някъде или ще разтягаш локуми тук всеки ден,колко е гадно в БГ


Аватар
Мнения: 2738
Регистриран на: 13.06.2004
Пол: Мъж
Кара: много бавно бенве
Мечтае да кара: Порше
Детайли за колата: топ, топ, топ! unikat full!

Re: Емиграция. Англия или немскоговоряща държава?

Мнение от Bogat-Beden » 24 Мар 2022, 15:16

Много полезна страница, за съжаление е на испански..
"Може да решава тоя, който има e60 бе! Щом немаш e60, какво ще решиш ти бе? Ти немаш право да решаваш!"

master of the force
Аватар
Мнения: 5578
Регистриран на: 11.08.2003
Местоположение: planet torque

Re: Емиграция. Англия или немскоговоряща държава?

Мнение от alx » 24 Мар 2022, 20:51

ivanski_2 написа:Алх, лесно е да се каже , реализацията е проблема , ти колко години си живял в банановата република , ако е дори година след 18 , нямаш право да го казваш, или го казваш от гледна точка сега , когато вече си на възраст ?


не помня как беше преди- вероятно съм бил много по- толерантен защото съм нямал възможности, говоря за сега- малко проблеми си имам, че да трябва да се кахъря и за некви железа... докарал съм го до ниво, че да не се тревожа за основните неща в живота- и така ми харесва и ми е добре... от едни годни нататъка (визирам около 40 примерно), основната цел на човек трябва да му е комфортно в собствената му кожа и да си е решил основните проблеми. някои хора това "домашно" не го написват до края на живота си... гледам да не съм от тях

за маймуните- напаст са. мене са ми бъркали в носа във виетнам- и не можеш да ги биеш ... и те го знаят и злоупотребяват :mhihi:
алекс
трабант 601с
разни други возила

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 124
Регистриран на: 27.10.2002
Местоположение: Lonsdale Sofia
Пол: Мъж
Кара: Ееее шейсе
Мечтае да кара: кънки

Re: Емиграция. Англия или немскоговоряща държава?

Мнение от E34 » 25 Мар 2022, 8:45

alx написа:това с колите тъпо- аз бях останал с впечатлението, че в Тайланд режат ръце за кражби ама май не е така…Аз не бих живял някъде където може да ми разбият/ откраднат колата пред къщи.


Алх, пояснявам, че на ивански явно са му обрали колата в БЪЛГАРИЯ на паркинга пред блока, а не в Тайланд! Нормална практика...гледат му профила, пуска снимки от майната си следователно го няма и те си шетат.

ivoo написа:Бате,ти ще емигрираш ли изобщо някъде или ще разтягаш локуми тук всеки ден,колко е гадно в БГ


И аз не мога да ги разбера тези хора, без деца, сравнително млади, сравнително интелигентни и сравнително заможни кво правят в кочинката?! Следователно или са с някакви ангажименти към възрастни родители, или бедни като мишки или пък въобще не са интелигентни :mhihi:
" Акулата е най-добрия учител по плуване " - Тихоокеанска мъдрост

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1594
Регистриран на: 4.08.2011
Местоположение: Карантина баце ....
Пол: Мъж
Кара: през просото
Мечтае да кара: леговището на смог
Детайли за колата: баничарка

Re: Емиграция. Англия или немскоговоряща държава?

Мнение от Jordana » 25 Мар 2022, 9:07

Или не са достатъчно меркантилни за да имат първа цел в живота трупането на долари парцали и боНбонки тик так тик так тик так.... :mhihi:
Горното мнение е създадено главно с развлекателна цел и може да съдържа недоказани факти и обстоятелства . Никога не повтаряйте описаните екперименти и изказаните мнения у дома - те могат да бъдат опасни за Вас !
....АВИТОХОЛ /Атила/ живя 300 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
Синът му ИРНИК /ЕРНАК/ живя 150 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
ГОСТУН 2 години. Родът му Ерми, а годината му докс твирем.
КУРТ управлява 60 години. Родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
БЕЗМЕР 3 години, а родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
Именник на българските ханове ...

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 646
Регистриран на: 17.01.2019
Местоположение: София/Чепеларе
Пол: Мъж
Кара: e61 535d

Re: Емиграция. Англия или немскоговоряща държава?

Мнение от ivanski_2 » 25 Мар 2022, 9:17

Е34

Да пред блока в София, преди обира нямах нито 1 снимка /видео от никъде - 0 активност където и да е, та това не е вариант.

Интересно ми е на колко години си и с какво се занимаваш? Питам понеже всеки съди от своята камбанария и просто искам
да разбера каква е твоята.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Some cars are made for maximum miles per gallon, and some are made for maximum smiles per gallon... the choice is yours... :)

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 526
Регистриран на: 27.02.2002
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: овца във вълча кожа...

Re: Емиграция. Англия или немскоговоряща държава?

Мнение от hell's angel » 25 Мар 2022, 10:18

E34 написа:И аз не мога да ги разбера тези хора...


Аре с'а ... Господ е българин и ни пази и крепи - иначе логически (по Зак) няма как такава сбирщина от илитерати, простаци, примати, дебили (и к'ви още бЕхме, не помнА) да оцелеят на тая територия, толкова дълго време :mrgreen: :mhihi:
Ubi dubium, ibi libertas

master of the force
Аватар
Мнения: 5578
Регистриран на: 11.08.2003
Местоположение: planet torque

Re: Емиграция. Англия или немскоговоряща държава?

Мнение от alx » 26 Мар 2022, 15:03

hell's angel написа:
E34 написа:И аз не мога да ги разбера тези хора...


Аре с'а ... Господ е българин и ни пази и крепи - иначе логически (по Зак) няма как такава сбирщина от илитерати, простаци, примати, дебили (и к'ви още бЕхме, не помнА) да оцелеят на тая територия, толкова дълго време :mrgreen: :mhihi:


Има, има как колега- просто в някои отношения сме превъртяли играта наречена “стани скот”… колкото повече оскотяваш- толкова по- толерантен и неунищожим е човек…. Докато в един момент престане да бъде човек. Нечовеци има навсякъде, но на някои места просто са повече а където са повече- стават още повече.
алекс
трабант 601с
разни други возила

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 124
Регистриран на: 27.10.2002
Местоположение: Lonsdale Sofia
Пол: Мъж
Кара: Ееее шейсе
Мечтае да кара: кънки

Re: Емиграция. Англия или немскоговоряща държава?

Мнение от E34 » 26 Мар 2022, 17:14

ivanski_2 написа:Интересно ми е на колко години си и с какво се занимаваш? Питам понеже всеки съди от своята камбанария и просто искам
да разбера каква е твоята.


Това в каква връзка е? Иначе съм на 21, касиер в Лидъл :mrgreen:
" Акулата е най-добрия учител по плуване " - Тихоокеанска мъдрост

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1369
Регистриран на: 14.04.2008

Re: Емиграция. Англия или немскоговоряща държава?

Мнение от slatanic » 26 Мар 2022, 17:35

Ко каза,ко!? :ok:

ПредишнаСледваща

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook