Странни въпроси за преброяването

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори

Старши Алкохолик
Аватар
Мнения: 3927
Регистриран на: 13.03.2006
Местоположение: в Е32 740iL в мечтите си
Кара: E60 LCI 535d
Мечтае да кара: E24 635CSi
Детайли за колата: Немска петица с многооо екстри. Ама не всичките, де! Такива има само нов внос от Италия :D

Re: Странни въпроси за преброяването

Мнение от zAcK » 08 Яну 2022, 22:22

TNT написа:Играх си да сметна набързо... Ако изключим София-столица от сметката, населението в страната е намаляло с 18,94% :kuku: :help: С това темпо след 20 години няма да има значение кой ква къща има и ква кола кара. Тук няма да става за живеене :banghead:


Ама иначе отнасям яко подигравки и т.н. в другите теми от колегите, че съм мрънкал.
А през това време българите измират, евакуират се и т.н. най-бързо в целия свят :!:
Ама аз съм бил мрънкач. Трябвало да си мълча и да се преструвам, че живеем в приказната страна Боколандия :mhihi: :mhihi: :mhihi:
Хубави години бяха, 'га бяхме млади фенове с M20-ки с големи 'жанти! :mhihi: :mhihi: :mhihi:
Изображение
E34 520i / E39 520i / E39 540i / E60 535d - Love at First Sight is Real :mhihi:

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 8323
Регистриран на: 3.09.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: M340i
Мечтае да кара: Калибра
Детайли за колата: Portimao Blue, Turbo бензин

Re: Странни въпроси за преброяването

Мнение от vicho » 08 Яну 2022, 22:56

zAcK написа:Ама аз съм бил мрънкач. Трябвало да си мълча и да се преструвам, че живеем в приказната страна Боколандия :mhihi: :mhihi: :mhihi:


На мен , Маци ми вика Зак Но 2 :mhihi: :mhihi: :mhihi:

Явно и аз съм се размрънкал :ok:

според мен това са си факти :angel:
You said: "Time will change!" What if it changes you?

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 312
Регистриран на: 2.10.2009
Пол: Мъж
Кара: e46 328i

Re: Странни въпроси за преброяването

Мнение от BaDxBoY » 09 Яну 2022, 13:58

И мене ме включете към вас. Ако мога дори на 1 човек или семейство да помогна да се спаси от тава сметище тука, ще си умра щастлив.

Бях писал един роман за завода в Германия, дето обяснявам как въобще не е толкова зле и как орките тука, дето живеят в катун по 20-30 човека и работят за 600 лева, никъде другаде не биха имали такива условия и заплати. Дори аз с образование и 3 перфектни езика, не мога да си намеря работа за 3200лв чисто и да ми осигуряват жилище. За това пък работя на 2 места денонощно да мога да си платя наема и всички сметки .. От 1 седмица съм болен, за сега съм дал около 200лв за 2 прегледа и в аптеката.
Ето погледнато трезво как стоят нещата.


https://nova.bg/news/view/2022/01/09/35 ... %B1%D0%B8/

Продължение ще има, но преди това е време за изводи.

Много искам, някой немец да дойде да снима как се работи тук 40 часа седмично и как се живее с 700 лева при сметка за ток 300лв или за газ 500лв. Откъде ще дойдат парите за наема и за храната винаги съм се чудел.

И за десерт -
https://nova.bg/news/view/2022/01/09/35 ... %B0%D1%82/

Не знам на какви наркотици са всички дето смятат, че живеят в рая, не случайно по всички статистики сме на дъното по стандарт на живот и заплати. И тепърва ще става по-зле, защото вече няма образование, следователно след 10 години няма да има един читав лекар или инженер или каквото и да е било.

Старши Алкохолик
Аватар
Мнения: 3927
Регистриран на: 13.03.2006
Местоположение: в Е32 740iL в мечтите си
Кара: E60 LCI 535d
Мечтае да кара: E24 635CSi
Детайли за колата: Немска петица с многооо екстри. Ама не всичките, де! Такива има само нов внос от Италия :D

Re: Странни въпроси за преброяването

Мнение от zAcK » 09 Яну 2022, 14:07

BaDxBoY написа:И мене ме включете към вас. Ако мога дори на 1 човек или семейство да помогна да се спаси от тава сметище тука, ще си умра щастлив.

Бях писал един роман за завода в Германия, дето обяснявам как въобще не е толкова зле и как орките тука, дето живеят в катун по 20-30 човека и работят за 600 лева, никъде другаде не биха имали такива условия и заплати. Дори аз с образование и 3 перфектни езика, не мога да си намеря работа за 3200лв чисто и да ми осигуряват жилище. За това пък работя на 2 места денонощно да мога да си платя наема и всички сметки .. От 1 седмица съм болен, за сега съм дал около 200лв за 2 прегледа и в аптеката.
Ето погледнато трезво как стоят нещата.


https://nova.bg/news/view/2022/01/09/35 ... %B1%D0%B8/

Продължение ще има, но преди това е време за изводи.

Много искам, някой немец да дойде да снима как се работи тук 40 часа седмично и как се живее с 700 лева при сметка за ток 300лв или за газ 500лв. Откъде ще дойдат парите за наема и за храната винаги съм се чудел.

И за десерт -
https://nova.bg/news/view/2022/01/09/35 ... %B0%D1%82/

Не знам на какви наркотици са всички дето смятат, че живеят в рая, не случайно по всички статистики сме на дъното по стандарт на живот и заплати. И тепърва ще става по-зле, защото вече няма образование, следователно след 10 години няма да има един читав лекар или инженер или каквото и да е било.




„Около 30% от работещите в България получават средна и над средната работна заплата, а всички останали - под средната. Тоест 2/3 от българите взимат по-малко от 1525 лв. 500 000 от тях са на минимална работна заплата.


За 10 години делът на хората над 65 години нараства от 18.5% до 23.9% от населенето!


Тия, които го говорят това са няколко човека живеещи в София и вероятно 1-2 в Пловдив.
Такива, които не са отишли в някой малък град, или село, да видят какво се случва там :!:
Да не говорим колко пенсионери има и с какви пенсии са голяма част от тях :!:
Но нали сме били много добре и по-добре от преди. :roll: Така казват. Това било важно :kuku:

Само дето всички останали държави са много по-добре от нас и ние пак сме последни!
Дори по минимална заплата. И румънците ни подминаха с доста. За пенсиите да не говорим :!: :!: :!:
Всички са с по-високи пенсии от нас :!: Македоници, сърби и т.н.

Нали се сещате след 10-15 години какво ще е :!: 2 милиона пенсионери ще чакат манговците да им изкарат пари за пенсии.
Е тогава ще си бере лайката :!: Тая държава е тотално сбъркана и не напразно намалява най-бързо в света :!: :!: :!:

Ние сме тотална щета и като държава, и като население, само дето няколко човека тук, дето са яйляк, не могат да го осъзнаят.

In 2021, the national minimum wage in Albania remained fixed at €242.5 per month

Минималната пенсия в Албания е 80% от минималната работна заплата.
Последна промяна zAcK на 09 Яну 2022, 16:09, променена общо 3 пъти
Хубави години бяха, 'га бяхме млади фенове с M20-ки с големи 'жанти! :mhihi: :mhihi: :mhihi:
Изображение
E34 520i / E39 520i / E39 540i / E60 535d - Love at First Sight is Real :mhihi:

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1594
Регистриран на: 4.08.2011
Местоположение: Карантина баце ....
Пол: Мъж
Кара: през просото
Мечтае да кара: леговището на смог
Детайли за колата: баничарка

Re: Странни въпроси за преброяването

Мнение от Jordana » 09 Яну 2022, 15:11

Тия, които го говорят това са няколко човека живеещи в София и вероятно 1-2 в Пловдив.
...1 в Бургас има със сигурност :mhihi:
Горното мнение е създадено главно с развлекателна цел и може да съдържа недоказани факти и обстоятелства . Никога не повтаряйте описаните екперименти и изказаните мнения у дома - те могат да бъдат опасни за Вас !
....АВИТОХОЛ /Атила/ живя 300 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
Синът му ИРНИК /ЕРНАК/ живя 150 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
ГОСТУН 2 години. Родът му Ерми, а годината му докс твирем.
КУРТ управлява 60 години. Родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
БЕЗМЕР 3 години, а родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
Именник на българските ханове ...

Старши Алкохолик
Аватар
Мнения: 3927
Регистриран на: 13.03.2006
Местоположение: в Е32 740iL в мечтите си
Кара: E60 LCI 535d
Мечтае да кара: E24 635CSi
Детайли за колата: Немска петица с многооо екстри. Ама не всичките, де! Такива има само нов внос от Италия :D

Re: Странни въпроси за преброяването

Мнение от zAcK » 25 Яну 2022, 15:43

Продължава тенденцията на спад в раждаемостта, като през 2021 г. са родени 58 393 бебета, което е с 1673 деца по-малко в сравнение с предната година.


Общо 147 727 души са починали през 2021 г.


-89334 българи за една година само поради този факт :idea:

С тази скорост и като се има предвид, каква част от новородените са от малцинствата, до 10-15 години положението ще е тотал щета :idea: Интересно кой ще работи след 20 години, за да издържа пенсионерите, които ще са да речем, 40% от населението :?: :dunno:
Хубави години бяха, 'га бяхме млади фенове с M20-ки с големи 'жанти! :mhihi: :mhihi: :mhihi:
Изображение
E34 520i / E39 520i / E39 540i / E60 535d - Love at First Sight is Real :mhihi:

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 4216
Регистриран на: 21.11.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: си Е65-цата.

Re: Странни въпроси за преброяването

Мнение от ///M Power » 25 Яну 2022, 20:42

zAcK написа:
In 2021, the national minimum wage in Albania remained fixed at €242.5 per month

Минималната пенсия в Албания е 80% от минималната работна заплата.


Хмм, това значи че мин. пенсия е 380лв, при нас е 370. за сметка на това мин. заплата е доста повече - 710лв.
"If everything seems under control, you're just not going fast enough."
- Mario Andretti

Старши Алкохолик
Аватар
Мнения: 3927
Регистриран на: 13.03.2006
Местоположение: в Е32 740iL в мечтите си
Кара: E60 LCI 535d
Мечтае да кара: E24 635CSi
Детайли за колата: Немска петица с многооо екстри. Ама не всичките, де! Такива има само нов внос от Италия :D

Re: Странни въпроси за преброяването

Мнение от zAcK » 05 Фев 2022, 0:00

Някой знае ли кога ще има данни от това жизненоважно за икономиката ни преброяване :mhihi: :mhihi: :mhihi:
Поне данни за населението на градовете и общините, ако не друго :dunno:

Колкото до това, че 1/3 от населението е малцинство. Може и повече да са, а след десет години ще са 50% от населението. Купувайте апартаменти :mhihi:

P.S. Ето така е в малките градове и села. Тотал щета.
https://v16-webapp.tiktok.com/5f3b203c9 ... 3D&vl=&vr=
Хубави години бяха, 'га бяхме млади фенове с M20-ки с големи 'жанти! :mhihi: :mhihi: :mhihi:
Изображение
E34 520i / E39 520i / E39 540i / E60 535d - Love at First Sight is Real :mhihi:

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 8775
Регистриран на: 18.12.2006
Местоположение: село Кестеново
Пол: Мъж
Кара: мфили

Re: Странни въпроси за преброяването

Мнение от cod-cdbp » 05 Фев 2022, 1:43

Аз се чудя мен кога ще минат да ме преброят... :mhihi:
Изображение

Кръстникът
Аватар
Мнения: 547
Регистриран на: 7.03.2014
Местоположение: Вкъщи
Пол: Мъж
Кара: с турбо
Мечтае да кара: V10
Детайли за колата: стокови

Re: Странни въпроси за преброяването

Мнение от c04 » 05 Фев 2022, 9:57

cod-cdbp написа:Аз се чудя мен кога ще минат да ме преброят... :mhihi:

След 10 години :mhihi:

Старши Алкохолик
Аватар
Мнения: 3927
Регистриран на: 13.03.2006
Местоположение: в Е32 740iL в мечтите си
Кара: E60 LCI 535d
Мечтае да кара: E24 635CSi
Детайли за колата: Немска петица с многооо екстри. Ама не всичките, де! Такива има само нов внос от Италия :D

Re: Странни въпроси за преброяването

Мнение от zAcK » 04 Май 2022, 8:53

Минавам само да попитам, има ли шанс резултатите от преброяването да са налични това десетилетие? :dunno:
Хубави години бяха, 'га бяхме млади фенове с M20-ки с големи 'жанти! :mhihi: :mhihi: :mhihi:
Изображение
E34 520i / E39 520i / E39 540i / E60 535d - Love at First Sight is Real :mhihi:

Старши спамър
Аватар
Мнения: 1859
Регистриран на: 27.04.2010
Местоположение: Извън матрицата в Ориндж кЪнтри юниверс.
Кара: го на оранжеви хапчета ПО ДЖАПАНКИ!
Мечтае да кара: хората към оринджпилване.
Детайли за колата: разделена на 21 млн. бройки.

Re: Странни въпроси за преброяването

Мнение от Top Gun Maverick » 04 Май 2022, 8:57

Чакай и ти, тъкмо ще се актуализират с новите. :mhihi:
https://youtu.be/MNf97XgBdTc
Ако има неразбрали, there is no second best:
https://youtu.be/yzs7qtF04e8 :mhihi:
In God we trust, all others we track.
https://youtu.be/upv2UP4sCzI?si=sXoNFIQpgckN0dVc
I feel the need, the need for speed.
https://youtu.be/zTPoRDrtc0s?si=y-Qi2Ec94Gg15iOw

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 526
Регистриран на: 27.02.2002
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: овца във вълча кожа...

Re: Странни въпроси за преброяването

Мнение от hell's angel » 04 Май 2022, 9:00

zAcK написа:Минавам само да попитам, има ли шанс резултатите от преброяването да са налични това десетилетие? :dunno:


Ама то и резултати ли трябва да има ? :mrgreen:
Ubi dubium, ibi libertas

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 180
Регистриран на: 19.03.2004
Местоположение: Казанлък
Пол: Мъж

Re: Странни въпроси за преброяването

Мнение от turieca » 04 Май 2022, 10:31

Пощите ги обработват

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 8323
Регистриран на: 3.09.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: M340i
Мечтае да кара: Калибра
Детайли за колата: Portimao Blue, Turbo бензин

Re: Странни въпроси за преброяването

Мнение от vicho » 04 Май 2022, 10:34

толкова си можем :mhihi:
You said: "Time will change!" What if it changes you?

ПредишнаСледваща

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook