Тема за прогнози и предсказания.

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 6206
Регистриран на: 24.04.2007
Местоположение: София
Кара: Е39М54В30

Re: Тема за прогнози и предсказания.

Мнение от zvetiko » 20 Авг 2021, 8:38

Jordana написа:Прогнозите са резултат от анализ на данните и причинно следствените връзки , след което се прави алгоритъм за най вероятния ход на събитията . Реално с това се занимава човешкия мозък при взимане на решения , шахматистите , цели отдели в спец службите , биг дейтата, изкуствения интелект и т.н . Това е светия граал за човешкия интелект и се ползва в цялата сфера на човешкия бит и познание .
Предсказанията са гадаене , фърляне на боб , гледане на карти , гледане на ръка , гледане на монета , гледане на това на оново ....С други думи това е сферата на шарлатаните окултизма и паранормалното .
Не разводнявай темата с общи приказки, давай конкретни прогнози! Стоиш ли зад думите си?

Не се занимвам с фърляне на боб . :dunno:


Колега, поинтересувай се какво са казали и как са си правили великите открития Айнщайн, Тесла, Леонардо да Винчи. Може да си зададеш въпроса и защо Русия има оръжия, които никой друг не може да създаде. Възможностите на отделите на спецслужбите ги видяхме на живо- американски дипломати търчат по покрива на посолството си за да се качат в хеликоптери.
Ето една прогноза- ако Кирил Петков не направи партия, която да обере голяма част гласовете на ИТН+ други, ДПС ще продължи да управлява страната.

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 261
Регистриран на: 15.08.2015
Местоположение: expedia.com
Пол: Мъж
Кара: BMW and Toyota
Детайли за колата: I6 3.0 turbo and naturally aspirated i-Force 5.7 V8

Re: Тема за прогнози и предсказания.

Мнение от peshehodetz » 21 Авг 2021, 15:55

Borymeckata написа:Много силна серия от Пешеходеца!
Обаче точки 2 - 5 не са обвързани с конкретен срок и може да чакаме 20+ години Левски да изпадне от А-група, примерно. По т. 6 - става въпрос за световно първенство по футбол, нали?



2 - 5 са като 1 става въпрос за съвсем близко бъдеще, все пак ги корегирах. За Левски естествено края на този сезон както зле тръгнаха а и са и финансово зле, освен ако някакво чудо не се случи, не вземат драстични мерки и не се появи някакър ултра силен спонсор не ги виждам. Иначе за Григор и Индиана малко в рамките на добрите пожелания.
keep walking

Where debt is dumb, cash is king, and the paid-off home mortgage has taken the place of the BMW as the status symbol of choice.

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2379
Регистриран на: 24.07.2006
Местоположение: 02..., +3592...
Пол: Мъж
Кара: myCar 5.3. and iCar 3.9.
Мечтае да кара: още по-бавно
Детайли за колата: ...
01" 525d m57
04" X5 m57
06" Liberty 2,8 CRD

Re: Тема за прогнози и предсказания.

Мнение от Владо » 22 Авг 2021, 11:47

к петков си има партия...

абе некой да предскаже точен резултат на арсенал-челси довечера ?... мерси мн...

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 92
Регистриран на: 28.09.2015
Пол: Мъж
Кара: e90 330xd, gsxr 600 k8

Re: Тема за прогнози и предсказания.

Мнение от b_u_b_o » 22 Авг 2021, 12:23

Владо написа:абе некой да предскаже точен резултат на арсенал-челси довечера ?... мерси мн...


0-2, Лукако с гол в повторния си дебют със синята фанелка :bchug:

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 92
Регистриран на: 28.09.2015
Пол: Мъж
Кара: e90 330xd, gsxr 600 k8

Re: Тема за прогнози и предсказания.

Мнение от b_u_b_o » 22 Авг 2021, 19:31

b_u_b_o написа:
Владо написа:абе некой да предскаже точен резултат на арсенал-челси довечера ?... мерси мн...


0-2, Лукако с гол в повторния си дебют със синята фанелка :bchug:
Мисля да се самопровъзглася за първия оракул на темата :mhihi:

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 8317
Регистриран на: 3.09.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: M340i
Мечтае да кара: Калибра
Детайли за колата: Portimao Blue, Turbo бензин

Re: Тема за прогнози и предсказания.

Мнение от vicho » 22 Авг 2021, 20:32

Като гледам как познавам мачовете... ако кажа, че утре Слънцето ще изгрее може и да не стане, така че съм пас... милиарди ще ми благодарят после :paranoid: :mhihi: :mhihi:
You said: "Time will change!" What if it changes you?

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2379
Регистриран на: 24.07.2006
Местоположение: 02..., +3592...
Пол: Мъж
Кара: myCar 5.3. and iCar 3.9.
Мечтае да кара: още по-бавно
Детайли за колата: ...
01" 525d m57
04" X5 m57
06" Liberty 2,8 CRD

Re: Тема за прогнози и предсказания.

Мнение от Владо » 23 Авг 2021, 0:07

b_u_b_o написа:
b_u_b_o написа:
Владо написа:абе некой да предскаже точен резултат на арсенал-челси довечера ?... мерси мн...


0-2, Лукако с гол в повторния си дебют със синята фанелка :bchug:
Мисля да се самопровъзглася за първия оракул на темата :mhihi:




е оти си не чета постовете :banghead: ... мерси колега, имаш нюх, или друго :bchug: ... мачът го гледах докато лукако намачка горкия защитник, и откри... мислех, че поне 3 ще отнесат арсеналите, и се отказах да го гледам...
все пак и днес съм напред, от други мачове, така че отчитаме един положителен ден... вече вчера :bchug:

големия брат на Монтоя
Аватар
Мнения: 1745
Регистриран на: 20.05.2002
Пол: Мъж

Re: Тема за прогнози и предсказания.

Мнение от BMW_POWER » 24 Авг 2021, 22:55

peshehodetz написа:9. Колегата от Канада в края на следващата година си взима много запазено E28 M5


Позна, ама не съвсем напълно. Виж какво пристигна от Естония.
(цент не свалиха :confused: )

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 261
Регистриран на: 15.08.2015
Местоположение: expedia.com
Пол: Мъж
Кара: BMW and Toyota
Детайли за колата: I6 3.0 turbo and naturally aspirated i-Force 5.7 V8

Re: Тема за прогнози и предсказания.

Мнение от peshehodetz » 28 Авг 2021, 4:35

peshehodetz написа:1. Следващия сезон ПСЖ най-после взима Шампинската лига.
2. След една година Роналдо се завръща в Манчетър Юнайтед да приключи кариерата си.
3. Догодина Индиана Василев ще подпише 5-годишен договор с Ливърпул.
4. Григор Димитров ще спечели поне един от турнир от Големия Шлем до края на кариерата си.
5. Левски ще изпадне от А група в края на настоящето футболното първенство.
6. България няма да се класира и на следващото Световно по футбол.
7. Догодина есента пускат нов сезон на "Под прикритие".
8. След около една година автомагистрала "Хемус" най-после ще бъде завършена.
9. Колегата от Канада в края на следващата година си взима много запазено E28 M5
10. След около година и половина TNT ще се ожени.



Шит, стана много по скоро от колкото очаквах:

https://www.eurosport.com/football/premier-league/2020-2021/manchester-united-confirm-deal-to-re-sign-forward-cristiano-ronaldo-from-juventus-subject-to-medical_sto8507808/story.shtml

А между другото:

11. След около година магазинчето на Боримечката ще бъде напълно готово.
12. След 2 години grkv ще отвори автокъща и ще продава БМВ-та предимно 7-ма серия и по рядко 5-та нов внос от Италия, в перфекто състояние на не повече от 160к км като печалбите ще влага в крипто.
13. Зак след около година ще емигрира в чужбина, но след това след още две ще се завърне обратно в родината.
14. Топ Гън Маверик ще спечели зелена карта от следващата лотария и ще се установи в Далас, Тексас
.......................................................................................................................................................................................................
следва приодължение
keep walking

Where debt is dumb, cash is king, and the paid-off home mortgage has taken the place of the BMW as the status symbol of choice.

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 465
Регистриран на: 2.05.2018
Кара: f01
Мечтае да кара: r230

Re: Тема за прогнози и предсказания.

Мнение от grkv » 28 Авг 2021, 8:27

peshehodetz написа:12. След 2 години grkv ще отвори автокъща и ще продава БМВ-та предимно 7-ма серия и по рядко 5-та нов внос от Италия, в перфекто състояние на не повече от 160к км като печалбите ще влага в крипто.


5-6 години съм се занимавал с коли от Италия като сайд хъсъл, не планувам отново да започвам :lol:
След 2 години, ако всичко е по план и се чувствам на място ще съм отворил адвокатската кантора у майнатаун ;)

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1016
Регистриран на: 8.06.2012
Пол: Мъж
Кара: Нафтова печка.
Мечтае да кара: През просото...
Детайли за колата: Х3 (Е83) 3.0d, 2004г.
M57TU-A5S390R-ATC400

Re: Тема за прогнози и предсказания.

Мнение от Borymeckata » 28 Авг 2021, 9:32

peshehodetz написа:11. След около година магазинчето на Боримечката ще бъде напълно готово.

Благодаря за номерацията, 11 ми е любимо число.
След около година, с толеранс към повече, значи преди зимата на 2022-ра. Договорът ми "до ключ" е до средата на 23-та, но строителят каза, че ще завърши по-рано. Като гледам как върви, ако не изникне някакъв проблем, срокът на Колегата е реален. Когато дюкянът е готов, обещавам да се снимам отпред, с нотариалния акт в ръка. Между другото, вчера ми се обаждаха да уточним някакви въпроси по ВиК инсталацията.

Прогнозите за другите колеги са интересни, но е малко трудно да бъдат проверени, защото информацията може да дойде само от тях самите. Надявам се да споделят, като има развитие по техните случаи... :mhihi: :mhihi:

За Зак не го вярвам, той така си приказва и се самонавива, но вътрешно е патриот, кефи се на "наште планини зелени" и няма да се изкорени. Така де, ако иде в някоя от уредените западни държави - от какво ще се оплаква тогава? :dunno: :dunno:

Не искам да съм офф, но в момента ми хрумват само кофти прогнози за вируси, инфлация, конфликти и терористични актове. Нищо позитивно не виждам в близко бъдеще, затова за момента ще се въздържа от прогнози.
Excellent! Steven is my name!

Старши спамър
Аватар
Мнения: 1857
Регистриран на: 27.04.2010
Местоположение: Извън матрицата в Ориндж кЪнтри юниверс.
Кара: го на оранжеви хапчета ПО ДЖАПАНКИ!
Мечтае да кара: хората към оринджпилване.
Детайли за колата: разделена на 21 млн. бройки.

Re: Тема за прогнози и предсказания.

Мнение от Top Gun Maverick » 05 Сеп 2021, 19:07

Ти се базикаш пешеходец, ама точно Далас(иска топло, ама на мен сякаш много горещо ми се вижда летата и айде ЛА, ама там много паплач от всякъде) сме го мислили с жената ако някога се падне и искаме да заминем, понеже то желанието се изпари с годините вече и съм от оная страна, където ще се чудят доста дали или ако се падне.
TNT, хубаво да стане до края на тая, ама ако другата 500-то падне нали и той ще падне, та това ми бе въпроса към врачките тука, кога ще иде на 20000?
Григор няма да спечели голям шлем, не мисля, че и четвъртфинал ще види повече или това му би бил макса. Роналдо се върна, ама няма да завърши там кариерата, това му бе последния шанс за клуб с възможен трофей и златна топка, понеже ще го тресе комплекса от това, че Месито има една повече. И на двамата това им бе фикс идея, насърчавани от спонсорите си. Накрая ще завърши в САЩ или в Китай ако още има останали пари там за футбол.
В Афганистан няма ли да влизат сега Руснаците пак?
:mhihi: Те САЩ ако имаха намерение да се връщат скоро защо си оставиха железата там чалмите да се снимат с тях и да ги рушат ...
Не знам дали ще ме бива в прогнозите, но ще дам две, в които има база желание, бития кон приключи була и няма да стигне върха си от 64 като бавно ще слезе пак под 30 когато тръгне надолу, но след не много време пак ще тръгне нагоре и го чакайте 1 млн. до макс 10 години през което време все така ще си рипа нагоре и надолу.
Втората е Джокович да направи календарния шлем тая година.
https://youtu.be/MNf97XgBdTc
Ако има неразбрали, there is no second best:
https://youtu.be/yzs7qtF04e8 :mhihi:
In God we trust, all others we track.
https://youtu.be/upv2UP4sCzI?si=sXoNFIQpgckN0dVc
I feel the need, the need for speed.
https://youtu.be/zTPoRDrtc0s?si=y-Qi2Ec94Gg15iOw

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 233
Регистриран на: 18.12.2013
Местоположение: Велико Търново
Пол: Мъж
Кара: E39 528i
Мечтае да кара: Е39 М5
Детайли за колата: Powered by шпер

Re: Тема за прогнози и предсказания.

Мнение от drifty » 06 Сеп 2021, 20:03

На третите избори Слави ще е трета политическа сила.
Изображение

големия брат на Монтоя
Аватар
Мнения: 1745
Регистриран на: 20.05.2002
Пол: Мъж

Re: Тема за прогнози и предсказания.

Мнение от BMW_POWER » 06 Сеп 2021, 21:13

drifty написа:На третите избори Слави ще е трета политическа сила.


Курнелия четвърта :yes:

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 648
Регистриран на: 25.08.2007
Местоположение: BMW factory in Dingolfing
Пол: Мъж
Кара: рожден ден
Мечтае да кара: Apassionata
Детайли за колата: ̿̿ ̿̿ ̿̿ ̿'̿'\̵͇̿̿\з= ( ▀ ͜͞ʖ▀) =ε/̵͇̿̿/’̿’̿ ̿ ̿̿ ̿̿ ̿̿

Re: Тема за прогнози и предсказания.

Мнение от EBEEMVACIA » 07 Сеп 2021, 18:12

кратък основен закон на БЪДЕЕЩЕТО


ако искаш бяло ще има черно ; да е не и тн
̿̿ ̿̿ ̿̿ ̿'̿'\̵͇̿̿\з= ( ▀ ͜͞ʖ▀) =ε/̵͇̿̿/’̿’̿ ̿ ̿̿ ̿̿ ̿̿BMW Flugelrad II V-2

ПредишнаСледваща

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook