Новите ГТП стикери

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1527
Регистриран на: 10.10.2007
Местоположение: Пловдив
Пол: Мъж
Кара: Lexus GS430 07'
Мечтае да кара: BMW M2

Re: Новите ГТП стикери

Мнение от ildivvy » 05 Авг 2022, 8:38

Ами нормално! Всяка промяна на нещата, независимо каква, води до вдигане на цената! Нещо като природен закон си е това...
Ex: 96' BMW318ti

Изображение


Европа!!! Събуди се!!! Започни да гледаш собствения си интерес! Вече съм фен съм на Марио Драги!

" Някои хора са толкова бедни, че имат само пари! " - Тодор Колев

Дон Кроки
Аватар
Мнения: 3880
Регистриран на: 14.01.2009
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: и се усмихва :)
Мечтае да кара: със сина ми :)
Детайли за колата: С всички възможни екстри.

Re: Новите ГТП стикери

Мнение от Kroki » 05 Авг 2022, 10:14

нямам търпение да нямам нито 1 стикер по предния джам..
You're safer in the race car than you are in cars going to and from the track. - Mario Andretti
`91 E30 318i `93 Е36 325td `06 E46 320d `12 F800ST `07 E61 LCI 525d

drago_pavlov написа:Аз светкам само ако има някаква опасност. За патруки не :lol: Както аз си плащам актовете, така ще си ги плащат и другите :mhihi:

Кръстникът
Аватар
Мнения: 547
Регистриран на: 7.03.2014
Местоположение: Вкъщи
Пол: Мъж
Кара: с турбо
Мечтае да кара: V10
Детайли за колата: стокови

Re: Новите ГТП стикери

Мнение от c04 » 05 Авг 2022, 22:57

Kroki написа:нямам търпение да нямам нито 1 стикер по предния джам..

+1

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 233
Регистриран на: 18.12.2013
Местоположение: Велико Търново
Пол: Мъж
Кара: E39 528i
Мечтае да кара: Е39 М5
Детайли за колата: Powered by шпер

Re: Новите ГТП стикери

Мнение от drifty » 07 Авг 2022, 8:45

Близък приятел си купи първо МПС, една астра ф - малка, икономична и евтина за поддръжка - идеална за първа кола. Обаче нямаше преглед, та вчера реших да отида с авера да минем преглед. За пръв път видях кола на каналите, дето не може да мине, обаче колата вече има преглед. Проблемът беше в задните спирачки, които общо взето почти никакви ги няма. В последствие я карах и тая кола просто няма спирачки, разчита само на предни, но като цяло не усетих много спирачно усилие и там. Та чакаме ние прегледа и гледаме процедурата, минава предни спирачки и всичко ок, като слязоха задните на вала и се почна, няколко пъти ги пробва, излиза напред, връща я назад, пак минава предни, пак опитва задни, обаче системата не го пуска. Накрая и трите теста - предни, задни и ръчна ги мина с предните колела и така.

Моят човек е съвестн и още идната седмица колата ще влезе в сервиз да се отстрани проблемът по спирачките, но колко ли хора си карат така...
Изображение

ентусиаст
Аватар
Мнения: 910
Регистриран на: 14.07.2013
Местоположение: ул. дупка 1
Кара: S LINE PLUS

Re: Новите ГТП стикери

Мнение от DigitalExile » 08 Авг 2022, 11:22

Много то е ясно, но да усещаш,че колата не спира и да продължаваш да караш... не ти е виновен прегледа, до човек е!
Мен силно ме съмнява да оправи нещо щом до сега не е пипнал :dunno:

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1020
Регистриран на: 25.12.2014
Местоположение: Стара Загора
Пол: Мъж
Кара: Е90 330d
Мечтае да кара: Tesla Roadster
Детайли за колата: снегорин

Re: Новите ГТП стикери

Мнение от NGneer4eto » 08 Авг 2022, 11:41

Те теста на задните спирачки винаги го претупват. Мен на някои пунктове на теста за ръчна ме карат пак да натискам задната спирачка. Не съм питал защо, но предполагам защото на повечето коли не работи добре или хваща само едното колело. А не знам как се тества ръчна на тези с електронна ръчна, имайки предвид, че хваща изведнъж.

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 233
Регистриран на: 18.12.2013
Местоположение: Велико Търново
Пол: Мъж
Кара: E39 528i
Мечтае да кара: Е39 М5
Детайли за колата: Powered by шпер

Re: Новите ГТП стикери

Мнение от drifty » 08 Авг 2022, 11:47

DigitalExile написа:Мен силно ме съмнява да оправи нещо щом до сега не е пипнал :dunno:


Той я взе буквално два-три дни преди това. И беше в сервиз за други неща
Изображение

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 190
Регистриран на: 26.04.2013
Местоположение: Ямбол
Пол: Мъж

Re: Новите ГТП стикери

Мнение от STEVAL » 08 Авг 2022, 12:27

NGneer4eto написа: А не знам как се тества ръчна на тези с електронна ръчна, имайки предвид, че хваща изведнъж.


С крачната :)

Старши Алкохолик
Аватар
Мнения: 3925
Регистриран на: 13.03.2006
Местоположение: в Е32 740iL в мечтите си
Кара: E60 LCI 535d
Мечтае да кара: E24 635CSi
Детайли за колата: Немска петица с многооо екстри. Ама не всичките, де! Такива има само нов внос от Италия :D

Re: Новите ГТП стикери

Мнение от zAcK » 13 Авг 2022, 13:10

Помиярите управляващи територията кога най-сетне смятат да започнат да въвеждат тия лайняни зони, да вдигнат гражданската за нарушителите на пътя и т.н. :banghead: :banghead: :banghead:
Днес пак се нагледах на камикадзета. Кога някой ще започне нещо да прави, да се кротнат всичките тия хиляди булгаропитеци малоумни??? :banghead: :banghead: :banghead:
Тая шибана гражданска да я направят 10000 лева за хората с много нарушения, малко им е :censored:
Хубави години бяха, 'га бяхме млади фенове с M20-ки с големи 'жанти! :mhihi: :mhihi: :mhihi:
Изображение
E34 520i / E39 520i / E39 540i / E60 535d - Love at First Sight is Real :mhihi:

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 6614
Регистриран на: 7.04.2004
Местоположение: CA
Кара: I6, V6
Мечтае да кара: mustang gt, много черeн...

Re: Новите ГТП стикери

Мнение от steeN » 13 Авг 2022, 14:24

Това е лесно да се отговори в същност :) Като имаме редовно правителство за повече от няколко месеца.
В момента това е единствената пречка. Служебното няма правомощия за това.
- Above all, we must realize that no arsenal or no weapon in the arsenals of the world is so formidable as the will and moral courage of free men and women. It is a weapon our adversaries in today's world do not have.
Ronald Reagan
- Life, liberty, and property do not exist because men have made laws. On the contrary, it was the fact that life, liberty, and property existed beforehand that caused men to make laws in the first place.

Frédéric Bastiat
- Don't eat the yellowcake

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 8317
Регистриран на: 3.09.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: M340i
Мечтае да кара: Калибра
Детайли за колата: Portimao Blue, Turbo бензин

Re: Новите ГТП стикери

Мнение от vicho » 14 Авг 2022, 13:54

zAcK написа:Помиярите управляващи територията кога най-сетне смятат да започнат да въвеждат тия лайняни зони, да вдигнат гражданската за нарушителите на пътя и т.н. :banghead: :banghead: :banghead:
Днес пак се нагледах на камикадзета. Кога някой ще започне нещо да прави, да се кротнат всичките тия хиляди булгаропитеци малоумни??? :banghead: :banghead: :banghead:
Тая шибана гражданска да я направят 10000 лева за хората с много нарушения, малко им е :censored:


що бръзаш? :mhihi:
You said: "Time will change!" What if it changes you?

Старши Алкохолик
Аватар
Мнения: 3925
Регистриран на: 13.03.2006
Местоположение: в Е32 740iL в мечтите си
Кара: E60 LCI 535d
Мечтае да кара: E24 635CSi
Детайли за колата: Немска петица с многооо екстри. Ама не всичките, де! Такива има само нов внос от Италия :D

Re: Новите ГТП стикери

Мнение от zAcK » 14 Авг 2022, 14:45

vicho написа:
zAcK написа:Помиярите управляващи територията кога най-сетне смятат да започнат да въвеждат тия лайняни зони, да вдигнат гражданската за нарушителите на пътя и т.н. :banghead: :banghead: :banghead:
Днес пак се нагледах на камикадзета. Кога някой ще започне нещо да прави, да се кротнат всичките тия хиляди булгаропитеци малоумни??? :banghead: :banghead: :banghead:
Тая шибана гражданска да я направят 10000 лева за хората с много нарушения, малко им е :censored:


що бръзаш? :mhihi:


Що ли :mhihi: :mhihi: Особено като все някога ще стане :mhihi: Примерно след 50-100 години, когато хората започнат да се телепортират, ние тамън ще сме въвели някакъв по-строг контрол на преценячите на пътя :ok: :mhihi: :mhihi: :mhihi: :censored: :censored: :censored: :censored: :censored: :censored: :censored: :censored: :censored:
Хубави години бяха, 'га бяхме млади фенове с M20-ки с големи 'жанти! :mhihi: :mhihi: :mhihi:
Изображение
E34 520i / E39 520i / E39 540i / E60 535d - Love at First Sight is Real :mhihi:

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 518
Регистриран на: 28.11.2008

Re: Новите ГТП стикери

Мнение от abracadabra » 26 Сеп 2022, 14:38

Мисля че от новата година ще ги премахнат стикерите за еко категорията... Вярно и е?
Злото е безсилно, когато Доброто е Безстрашно!

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 8317
Регистриран на: 3.09.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: M340i
Мечтае да кара: Калибра
Детайли за колата: Portimao Blue, Turbo бензин

Re: Новите ГТП стикери

Мнение от vicho » 26 Сеп 2022, 14:50

тъкмо взех да свиквам :mhihi: :mhihi: :mhihi: :ok:
You said: "Time will change!" What if it changes you?

Кръстникът
Аватар
Мнения: 547
Регистриран на: 7.03.2014
Местоположение: Вкъщи
Пол: Мъж
Кара: с турбо
Мечтае да кара: V10
Детайли за колата: стокови

Re: Новите ГТП стикери

Мнение от c04 » 26 Сеп 2022, 16:31

Не съм чул официално подобно нещо :dunno:

ПредишнаСледваща

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook