Новите ГТП стикери

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1627
Регистриран на: 27.03.2009
Местоположение: София/Пловдив
Пол: Мъж
Кара: F
Мечтае да кара: Самолет

Re: Новите ГТП стикери

Мнение от Е.Димитров » 07 Апр 2022, 11:25

Jordana написа:Те по начало тия ударените на паркинг е цяло приключение да платят щото се води неизвестен извършител най често . Няма виновен с две думи .

Не разбрах? Проблем с плащането, така ли?
Защото аз по-миналата година имах такава щета и без никакви проблеми ми я направиха в доверен сервиз.
Сега имам драскотина на бронята на колата и веднага ми дадоха писмо да се прави при официалният представител, без да съм имал проблеми.

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 92
Регистриран на: 28.09.2015
Пол: Мъж
Кара: e90 330xd, gsxr 600 k8

Re: Новите ГТП стикери

Мнение от b_u_b_o » 07 Апр 2022, 13:18

Ми що не ги пита тях за какво им е :dunno: Като цяло изобщо и книжка не би трябвало да им трябва при паркинг щета, на автомобила не му трябва книжка за да си седи паркиран някъде...

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 98
Регистриран на: 21.09.2017
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: E83 M57T2
Мечтае да кара: фърчило

Re: Новите ГТП стикери

Мнение от ID A » 07 Апр 2022, 13:37

drifty написа:Топа на топа, по-праведни и от папата станахме по отношение на ГТП.
received_2499292480205618.jpeg


Да пишат 103 648 км. Няма как от 96х да скочи на 3х. Както и да се напише софтуер, това не трябва да може да мине. А като гледам километража, силно ме съмнява че е на 96х. 296х, 396х е по-вероятно.

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 645
Регистриран на: 17.01.2019
Местоположение: София/Чепеларе
Пол: Мъж
Кара: e61 535d

Re: Новите ГТП стикери

Мнение от ivanski_2 » 07 Апр 2022, 19:19

Jordana написа:Те по начало тия ударените на паркинг е цяло приключение да платят щото се води неизвестен извършител най често . Няма виновен с две думи .


И кво му е приключението, завждаш щета и толкова, правил съм го десетки пъти :dunno:
Some cars are made for maximum miles per gallon, and some are made for maximum smiles per gallon... the choice is yours... :)

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1311
Регистриран на: 9.07.2010
Местоположение: София
Кара: на 0.6

Re: Новите ГТП стикери

Мнение от In_Memoriam » 09 Апр 2022, 19:43

От днес с бензинка от миналия век с Магнафлоу катализатори 200 клетки. Екология да искаш :mhihi:

Изображение
Изображение

Старши Алкохолик
Аватар
Мнения: 3927
Регистриран на: 13.03.2006
Местоположение: в Е32 740iL в мечтите си
Кара: E60 LCI 535d
Мечтае да кара: E24 635CSi
Детайли за колата: Немска петица с многооо екстри. Ама не всичките, де! Такива има само нов внос от Италия :D

Re: Новите ГТП стикери

Мнение от zAcK » 11 Апр 2022, 10:01

zAcK написа:
vicho написа:тая цена на тока, газа и горивата... скоро пак няма да има банани... ама и няма да се живее нормално :roll:

А8ците и S500-ките ще се поразредят


Доста хора вече реват за парното, ама най-много реват тия, дето се топлят на газ. :mhihi: Няколко колеги споделиха последните им сметки, лоша работа :help:

Ама преди няколко години ми разправяха, колко било яко на газ и че аз съм преебан с тия климатици, ама още от тогава им почнаха проблемите. То не бяха дефектни клапани, настройки, пари за какво ли не и накрая, като станаха повечко - курега :mhihi: Сега мълчат и си траят. :mhihi: Нищо, де. Да не говорим, че всички с газови котли си накупиха и климатици, щото са големи Омни и лятото с тоя котел - куреGа. Щяло да има и топла вода :mhihi: :mhihi: :mhihi: И сега колкото нямат място в тия огромни жилища ново строителство, отделно и климатици, и котли, и инсталации, и п0дки майни и ебасиму и сметките :mhihi: :mhihi: :mhihi: Да не говорим, че си имат бомби във всекидневните :mhihi: :mhihi: :mhihi: :mhihi: :mhihi: Ама са модерни и екологични, де :mhihi: :mhihi: :mhihi: :mhihi: :mhihi: :mhihi: :mhihi: :mhihi:


DigitalExile написа:Ще мине малко време и газта пак ще стане най евтиния вариант за отопление и не само за отопление, а и за придвижване :ok:


Само минавам да попитам, кога ще е това време да евтина газчицата? :mhihi: :mhihi: :mhihi: :mhihi: :mhihi: :mhihi: :mhihi:
Хубави години бяха, 'га бяхме млади фенове с M20-ки с големи 'жанти! :mhihi: :mhihi: :mhihi:
Изображение
E34 520i / E39 520i / E39 540i / E60 535d - Love at First Sight is Real :mhihi:

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 8324
Регистриран на: 3.09.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: M340i
Мечтае да кара: Калибра
Детайли за колата: Portimao Blue, Turbo бензин

Re: Новите ГТП стикери

Мнение от vicho » 11 Апр 2022, 10:04

zAcK написа:Само минавам да попитам, кога ще е това време да евтина газчицата? :mhihi: :mhihi: :mhihi: :mhihi: :mhihi: :mhihi: :mhihi:


при мен специално е х4

миналите зими плащах по 50-60 лв / месец (МАКСИМУМ)

сега плащам 4ти месец по 200лв

не е толкова зле :mhihi: :mhihi: :mhihi: :banghead: :ranting: :censored: :paranoid: :conf: :kuku: :mrgreen:
You said: "Time will change!" What if it changes you?

ентусиаст
Аватар
Мнения: 910
Регистриран на: 14.07.2013
Местоположение: ул. дупка 1
Кара: S LINE PLUS

Re: Новите ГТП стикери

Мнение от DigitalExile » 11 Апр 2022, 10:18

zAcK написа:
DigitalExile написа:Ще мине малко време и газта пак ще стане най евтиния вариант за отопление и не само за отопление, а и за придвижване :ok:


Само минавам да попитам, кога ще е това време да евтина газчицата? :mhihi: :mhihi: :mhihi: :mhihi: :mhihi: :mhihi: :mhihi:


Това съм го писал на 19 Яну 2022, 15:47

т.е преди войната, иначе малкото време стана 1-2-3-5-10 години зависи вече от доста неща, но ще поевтинее отново бъди сигурен :yes:

Ако запази такива цени хората ще намерят алтернативни варианти за отопление/производсто и тн. и пак ще поевтинее просто защото няма да има търсене :ok:

Пазара ще се регулира, кога точно не може да се каже вече.

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1311
Регистриран на: 9.07.2010
Местоположение: София
Кара: на 0.6

Re: Новите ГТП стикери

Мнение от In_Memoriam » 11 Апр 2022, 21:41

In_Memoriam написа:От днес с бензинка от миналия век...

Опа... оказа се, че съм минал с прееб@ни ламбда сонди. Тия дни като ги сменя се връщам обратно да ме пишат електричка :mhihi: Палячовска държава ей...
Изображение

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1594
Регистриран на: 4.08.2011
Местоположение: Карантина баце ....
Пол: Мъж
Кара: през просото
Мечтае да кара: леговището на смог
Детайли за колата: баничарка

Re: Новите ГТП стикери

Мнение от Jordana » 11 Апр 2022, 21:53

Аз им викам сонда уанда на тия, лам ..ламб ..абе уанда сонда . Един път на всичките ми коли дето са ми минали през ръцете с целия си акъл смених уанда сонда , това преди повече от 20 години помня дзамбата от 240лв още и нулевия ефект. Втори път :nono:
Горното мнение е създадено главно с развлекателна цел и може да съдържа недоказани факти и обстоятелства . Никога не повтаряйте описаните екперименти и изказаните мнения у дома - те могат да бъдат опасни за Вас !
....АВИТОХОЛ /Атила/ живя 300 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
Синът му ИРНИК /ЕРНАК/ живя 150 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
ГОСТУН 2 години. Родът му Ерми, а годината му докс твирем.
КУРТ управлява 60 години. Родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
БЕЗМЕР 3 години, а родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
Именник на българските ханове ...

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1311
Регистриран на: 9.07.2010
Местоположение: София
Кара: на 0.6

Re: Новите ГТП стикери

Мнение от In_Memoriam » 11 Апр 2022, 22:00

До кола е явно. 39ката глъхне, тресе, на частична газ не може да вземе решение дали иска да ускори или да поддържа скорост, като падат оборотите гърми от генерацията. На цялата газ, когато сондите не са фактор никакви драми. Няма и грешка на таблото, защото вторичните са премахнати хардуерно и софтуерно и само на живи данни се лови. С една дума цирк. Кой да подозира, като са сменяни преди 20к км. Просто не издържат на богати мапове и газчица :mhihi:
Изображение

Потребител
Аватар
Мнения: 6
Регистриран на: 25.02.2010
Пол: Мъж

Re: Новите ГТП стикери

Мнение от DaGa » 11 Апр 2022, 22:03

vicho написа:
DaGa написа:П.П. Талона си е в мен,щетата е заведена ,просто ми е много интересно за какво изобщо го искат ?


защото това е най-честата причина за отказ за плащане ;)
И защо ще откажат плащане при положение,че книжката си е в теб ?
Следователно не ти е отнета и имаш право да шофираш, на какво основание ще откажат плащането ?

Sent from my M2007J17G using Tapatalk

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 8324
Регистриран на: 3.09.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: M340i
Мечтае да кара: Калибра
Детайли за колата: Portimao Blue, Turbo бензин

Re: Новите ГТП стикери

Мнение от vicho » 12 Апр 2022, 0:16

In_Memoriam написа:Кой да подозира, като са сменяни преди 20к км. Просто не издържат на богати мапове и газчица :mhihi:


и на "убав" бенз... от скъпото... 3.50 и пак вайна (както вика един наш приятел) :mhihi:
You said: "Time will change!" What if it changes you?

Старши Алкохолик
Аватар
Мнения: 3927
Регистриран на: 13.03.2006
Местоположение: в Е32 740iL в мечтите си
Кара: E60 LCI 535d
Мечтае да кара: E24 635CSi
Детайли за колата: Немска петица с многооо екстри. Ама не всичките, де! Такива има само нов внос от Италия :D

Re: Новите ГТП стикери

Мнение от zAcK » 17 Май 2022, 23:19

Едва дочаках да завали. Дано да измие малко цялата гняс по улиците, че с тия мизерни строежи и т.н., всичко е прах и е ужасно. Колите били проблем... :censored: :censored: :censored: Иначе нека да не са мили улиците в София от една година :banghead: А помня като малък, в град с 5000 души население ги миеха всяка седмица :idea: Ебем ти и прогреса такъв, изклецан, български. Уж прогрес, а накрая едно лайно, ама със зелен стикер, да сме ЕКО :banghead: :banghead: :banghead:
Хубави години бяха, 'га бяхме млади фенове с M20-ки с големи 'жанти! :mhihi: :mhihi: :mhihi:
Изображение
E34 520i / E39 520i / E39 540i / E60 535d - Love at First Sight is Real :mhihi:

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 213
Регистриран на: 25.12.2009
Местоположение: Бургас
Пол: Мъж
Мечтае да кара: BMW

Re: Новите ГТП стикери

Мнение от Ganchev__ » 18 Май 2022, 4:42

IMG_20220506_191944.jpg
IMG_20220506_191951.jpg

Еко 3 :driving:
Вие нямате нужните права за да сваляте прикачени файлове.

ПредишнаСледваща

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook