Новите ГТП стикери

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 98
Регистриран на: 21.09.2017
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: E83 M57T2
Мечтае да кара: фърчило

Re: Новите ГТП стикери

Мнение от ID A » 24 Май 2022, 15:10

Успяха да го регистрират. Проби си път до новините тогава.

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 6614
Регистриран на: 7.04.2004
Местоположение: CA
Кара: I6, V6
Мечтае да кара: mustang gt, много черeн...

Re: Новите ГТП стикери

Мнение от steeN » 24 Май 2022, 15:32

Не и в Бг. Минало е през др. държава в ЕС... ако е вярно изобщо.
- Above all, we must realize that no arsenal or no weapon in the arsenals of the world is so formidable as the will and moral courage of free men and women. It is a weapon our adversaries in today's world do not have.
Ronald Reagan
- Life, liberty, and property do not exist because men have made laws. On the contrary, it was the fact that life, liberty, and property existed beforehand that caused men to make laws in the first place.

Frédéric Bastiat
- Don't eat the yellowcake

Дон Кроки
Аватар
Мнения: 3908
Регистриран на: 14.01.2009
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: и се усмихва :)
Мечтае да кара: със сина ми :)
Детайли за колата: С всички възможни екстри.

Re: Новите ГТП стикери

Мнение от Kroki » 25 Май 2022, 9:05

Мина близо година от какво се въведоха новите ГТП стикери.
Промяна няма, само по-високата цена за преглед. Нито прегледа е повече преглед, нито нещо друго..
You're safer in the race car than you are in cars going to and from the track. - Mario Andretti
`91 E30 318i `93 Е36 325td `06 E46 320d `12 F800ST `07 E61 LCI 525d

drago_pavlov написа:Аз светкам само ако има някаква опасност. За патруки не :lol: Както аз си плащам актовете, така ще си ги плащат и другите :mhihi:

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1022
Регистриран на: 25.12.2014
Местоположение: Стара Загора
Пол: Мъж
Кара: Е90 330d
Мечтае да кара: Tesla Roadster
Детайли за колата: снегорин

Re: Новите ГТП стикери

Мнение от NGneer4eto » 25 Май 2022, 9:24

Kroki написа:Мина близо година от какво се въведоха новите ГТП стикери.
Промяна няма, само по-високата цена за преглед. Нито прегледа е повече преглед, нито нещо друго..


Това с прегледа никой не може да го промени, защото за да се промени това, трябва да се промени обществото. Докато на повечето им е изгодно да минават преглед с коли, които и за скраб не стават, това ще го има, защото е българско да е така. Пред мен на техническия преглед имаше един с полуумрял очукан Форд, който преди валяците угасна и не можеше да запали 3 минути, та човека извика няколко човека от чакащите да го бутнат и с триста зора запали. Лелката на прегледа викаше "Мале, с какви коли ми идват тука!" и след това колата си я прекараха и ѝ лепнаха стикер без никакви проблеми. А паленето му беше най-малкия проблем.
И тъй като всички заедно участват в тази измама, това няма да се промени, поне не и с добро. А утре тази лелка като и се обадят роднините и и съобщят, че някой не е могъл да спре и е утрепал някой неин близък, ще проклина всичко, ама няма да се сети, че може и вината да е в нея.

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 8323
Регистриран на: 3.09.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: M340i
Мечтае да кара: Калибра
Детайли за колата: Portimao Blue, Turbo бензин

Re: Новите ГТП стикери

Мнение от vicho » 25 Май 2022, 10:12

Киро като спре корупцията и няма да може да се минава ГТП с нередовни коли :lol:
You said: "Time will change!" What if it changes you?

Старши Алкохолик
Аватар
Мнения: 3927
Регистриран на: 13.03.2006
Местоположение: в Е32 740iL в мечтите си
Кара: E60 LCI 535d
Мечтае да кара: E24 635CSi
Детайли за колата: Немска петица с многооо екстри. Ама не всичките, де! Такива има само нов внос от Италия :D

Re: Новите ГТП стикери

Мнение от zAcK » 25 Май 2022, 13:55

vicho написа:Киро като спре корупцията и няма да може да се минава ГТП с нередовни коли :lol:


:mhihi: :mhihi: :mhihi:

А ша махне ли ксинонити на селтацити, че тия дни пътувах доста по пъмно и ми се бра лайката, да еба и помиярщина селска, да еба! :banghead: :banghead: :banghead:
Хубави години бяха, 'га бяхме млади фенове с M20-ки с големи 'жанти! :mhihi: :mhihi: :mhihi:
Изображение
E34 520i / E39 520i / E39 540i / E60 535d - Love at First Sight is Real :mhihi:

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 8323
Регистриран на: 3.09.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: M340i
Мечтае да кара: Калибра
Детайли за колата: Portimao Blue, Turbo бензин

Re: Новите ГТП стикери

Мнение от vicho » 25 Май 2022, 14:27

zAcK написа: :mhihi: :mhihi: :mhihi:

А ша махне ли ксинонити на селтацити, че тия дни пътувах доста по пъмно и ми се бра лайката, да еба и помиярщина селска, да еба! :banghead: :banghead: :banghead:


с такива "дребни" неща не се занимаваме ... :paranoid: :conf:
You said: "Time will change!" What if it changes you?

Потребител
Аватар
Мнения: 6
Регистриран на: 26.09.2021

Re: Новите ГТП стикери

Мнение от Luppo » 28 Май 2022, 11:09

chokolino_88 написа:Здравейте, скоро трябва да минавам преглед с Е60, 525Д, 2006г., Евро 4, 304000 км, с работещи DPF и EGR. Еко категория 2 ли трябва да очаквам?


Ако автомобила ти е в ред трябва да вземеш еко 3 .Моята е 530D 2004та година сток със изрядни катализатори и ми дадоха еко 3

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1022
Регистриран на: 25.12.2014
Местоположение: Стара Загора
Пол: Мъж
Кара: Е90 330d
Мечтае да кара: Tesla Roadster
Детайли за колата: снегорин

Re: Новите ГТП стикери

Мнение от NGneer4eto » 28 Май 2022, 21:34

vicho написа:Киро като спре корупцията и няма да може да се минава ГТП с нередовни коли :lol:


Демек никога. Точно ония ден си викам аве кой беше министър на вътрешните работи и се сещам, че имаше един Рашков, който беше всеки ден в новините. Аве кво става с тоя човек, жив ли е? Да не са го сменили?

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 98
Регистриран на: 21.09.2017
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: E83 M57T2
Мечтае да кара: фърчило

Re: Новите ГТП стикери

Мнение от ID A » 28 Май 2022, 23:19

Не е вярно, че няма промяна. Загледайте се в София колко коли с лепнато листче, че ще ги вдигат. Включително такива без номера, за които уж понеже не можеше да се установи вин или номер и не ги закачаха.
Постепенно ще затегнат и контрола с газовете. Я си припомнете до преди 2-3 години как не се плащаха и данъци...

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 180
Регистриран на: 19.03.2004
Местоположение: Казанлък
Пол: Мъж

Re: Новите ГТП стикери

Мнение от turieca » 28 Май 2022, 23:57

И предната и сегашната ми кола са с евро 4 според пункта за прегледи. Обаче защо ще мерят газове, сажди, вълшебен прашец и всякакви кофти неща без да се следи качеството на горивото.
На жената взех кола със свален в автокъщата катализатор и и купих нов без да мисля как да лъжа софтуеърно. Кой ще следи и накаже копелдака дет го е свалил. Защо аз мога, а държавата не контролира качеството. Смених си ЕГР миналата седмица ами беше пълен с мизерии. Карам с по скъпата нафта и сипвам добавка. Това е такава пародия, че нямам думи. В тази държава никога за нищо никой не е виновен.


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 4216
Регистриран на: 21.11.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: си Е65-цата.

Re: Новите ГТП стикери

Мнение от ///M Power » 29 Май 2022, 0:13

NGneer4eto написа:Точно ония ден си викам аве кой беше министър на вътрешните работи и се сещам, че имаше един Рашков, който беше всеки ден в новините. Аве кво става с тоя човек, жив ли е? Да не са го сменили?


Там си е още, ама както преди обяснявах, той си министър на поръчките, дават му определена задача и го гледаш всеки ден, през другото време все едно го няма.
"If everything seems under control, you're just not going fast enough."
- Mario Andretti

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 8323
Регистриран на: 3.09.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: M340i
Мечтае да кара: Калибра
Детайли за колата: Portimao Blue, Turbo бензин

Re: Новите ГТП стикери

Мнение от vicho » 29 Май 2022, 10:59

NGneer4eto написа:
vicho написа:Киро като спре корупцията и няма да може да се минава ГТП с нередовни коли :lol:


Демек никога.


Именно...

обаче продължаваме да си мерим "стикерчетата" :dunno: :lol: :mhihi:
You said: "Time will change!" What if it changes you?

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 234
Регистриран на: 18.12.2013
Местоположение: Велико Търново
Пол: Мъж
Кара: E39 528i
Мечтае да кара: Е39 М5
Детайли за колата: Powered by шпер

Re: Новите ГТП стикери

Мнение от drifty » 29 Май 2022, 11:23

turieca написа:И предната и сегашната ми кола са с евро 4 според пункта за прегледи. Обаче защо ще мерят газове, сажди, вълшебен прашец и всякакви кофти неща без да се следи качеството на горивото.
На жената взех кола със свален в автокъщата катализатор и и купих нов без да мисля как да лъжа софтуеърно. Кой ще следи и накаже копелдака дет го е свалил. Защо аз мога, а държавата не контролира качеството. Смених си ЕГР миналата седмица ами беше пълен с мизерии. Карам с по скъпата нафта и сипвам добавка. Това е такава пародия, че нямам думи. В тази държава никога за нищо никой не е виновен.


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro


Аз забелязвам по-висок разход, не стига, че бензинът е 3.20 ами сякаш още е западнало качеството. Ей сега зареждах, 13.4 разход, а по принцип лятото падам под 13
Изображение

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 98
Регистриран на: 21.09.2017
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: E83 M57T2
Мечтае да кара: фърчило

Re: Новите ГТП стикери

Мнение от ID A » 29 Май 2022, 14:18

Luppo написа:
chokolino_88 написа:Здравейте, скоро трябва да минавам преглед с Е60, 525Д, 2006г., Евро 4, 304000 км, с работещи DPF и EGR. Еко категория 2 ли трябва да очаквам?


Ако автомобила ти е в ред трябва да вземеш еко 3 .Моята е 530D 2004та година сток със изрядни катализатори и ми дадоха еко 3

Носят се слухове, че всичко над 300 000 км, системата го приравнява само на еко 1.

ПредишнаСледваща

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook