Новите BMW-та май ще стават все по-грозни?

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1594
Регистриран на: 4.08.2011
Местоположение: Карантина баце ....
Пол: Мъж
Кара: през просото
Мечтае да кара: леговището на смог
Детайли за колата: баничарка

Re: Новите BMW-та май ще стават все по-грозни?

Мнение от Jordana » 03 Дек 2021, 17:44

Еми ...просто тая скара на дървени въглища отпред е от бъдещето , надскочили са тривиалните грилове и еднообразието на стария дизайн :mhihi:
Горното мнение е създадено главно с развлекателна цел и може да съдържа недоказани факти и обстоятелства . Никога не повтаряйте описаните екперименти и изказаните мнения у дома - те могат да бъдат опасни за Вас !
....АВИТОХОЛ /Атила/ живя 300 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
Синът му ИРНИК /ЕРНАК/ живя 150 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
ГОСТУН 2 години. Родът му Ерми, а годината му докс твирем.
КУРТ управлява 60 години. Родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
БЕЗМЕР 3 години, а родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
Именник на българските ханове ...

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 4216
Регистриран на: 21.11.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: си Е65-цата.

Re: Новите BMW-та май ще стават все по-грозни?

Мнение от ///M Power » 03 Дек 2021, 20:17

Don_Diego написа:S класата затова винаги е била еталона в класа защото е била супер изчистена и винаги има някаква иновация, нещо дето за сефте се предлага при сериен автомобил. Колкото и да се стараят BMW и Audi - има още хляб да изядат докато я стигнат


Колега това хич не е вярно, разгледай коя кола с какво е била първа /последните 20-30 г./ ще видиш, че БМВ не са били по-назад.
"If everything seems under control, you're just not going fast enough."
- Mario Andretti

младши ентусиаст
Online
Аватар
Мнения: 658
Регистриран на: 24.02.2015
Местоположение: Brussels/Асеновград
Пол: Мъж
Кара: E60 530dA & VW Golf Mk6
Мечтае да кара: F82 ///M4

Re: Новите BMW-та май ще стават все по-грозни?

Мнение от Exclusive89 » 03 Дек 2021, 21:37

Moni_BMW написа:Мерцедес не разцепват с дизайн. Новата ес класа изглежда като корейски автомобил..

Изглежда корейска, ама само на снимки :D Колкото и да харесвам БМВ, следващата ми колица мисля, че ще е Мерцедес :cry:
Изображение

младши ентусиаст
Online
Аватар
Мнения: 658
Регистриран на: 24.02.2015
Местоположение: Brussels/Асеновград
Пол: Мъж
Кара: E60 530dA & VW Golf Mk6
Мечтае да кара: F82 ///M4

Re: Новите BMW-та май ще стават все по-грозни?

Мнение от Exclusive89 » 03 Дек 2021, 21:39

:puke:
Изображение

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1594
Регистриран на: 4.08.2011
Местоположение: Карантина баце ....
Пол: Мъж
Кара: през просото
Мечтае да кара: леговището на смог
Детайли за колата: баничарка

Re: Новите BMW-та май ще стават все по-грозни?

Мнение от Jordana » 03 Дек 2021, 21:45

Прилича на циганска панаирджийска каручка . Определено са копирали сайбъртрука на Маск ...Това не е кола а някаква гротеска , пародия на истински автомобил . Сигурно го продават с чиф розови гащи и панаирджийска свирка подарък . :cry:
Горното мнение е създадено главно с развлекателна цел и може да съдържа недоказани факти и обстоятелства . Никога не повтаряйте описаните екперименти и изказаните мнения у дома - те могат да бъдат опасни за Вас !
....АВИТОХОЛ /Атила/ живя 300 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
Синът му ИРНИК /ЕРНАК/ живя 150 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
ГОСТУН 2 години. Родът му Ерми, а годината му докс твирем.
КУРТ управлява 60 години. Родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
БЕЗМЕР 3 години, а родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
Именник на българските ханове ...

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 6614
Регистриран на: 7.04.2004
Местоположение: CA
Кара: I6, V6
Мечтае да кара: mustang gt, много черeн...

Re: Новите BMW-та май ще стават все по-грозни?

Мнение от steeN » 03 Дек 2021, 21:53

Exclusive89 написа:...


Тази чалгаджийка си мяза с тази кола :lol: Не го гледах, thumbnail-а ми е достатъчен :lol:
- Above all, we must realize that no arsenal or no weapon in the arsenals of the world is so formidable as the will and moral courage of free men and women. It is a weapon our adversaries in today's world do not have.
Ronald Reagan
- Life, liberty, and property do not exist because men have made laws. On the contrary, it was the fact that life, liberty, and property existed beforehand that caused men to make laws in the first place.

Frédéric Bastiat
- Don't eat the yellowcake

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 72
Регистриран на: 24.11.2009
Местоположение: Сопот
Пол: Мъж

Re: Новите BMW-та май ще стават все по-грозни?

Мнение от seimo » 03 Дек 2021, 21:57

Леле леле това е скандално грозна пластмасова светеща кошара. Тези от бмв явно са на много тежки наркотици :kuku:

младши ентусиаст
Online
Аватар
Мнения: 658
Регистриран на: 24.02.2015
Местоположение: Brussels/Асеновград
Пол: Мъж
Кара: E60 530dA & VW Golf Mk6
Мечтае да кара: F82 ///M4

Re: Новите BMW-та май ще стават все по-грозни?

Мнение от Exclusive89 » 03 Дек 2021, 22:08

steeN написа:
Тази чалгаджийка си мяза с тази кола :lol:

Точно в десетката :mrgreen:
Изображение

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 4216
Регистриран на: 21.11.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: си Е65-цата.

Re: Новите BMW-та май ще стават все по-грозни?

Мнение от ///M Power » 03 Дек 2021, 23:34

seimo написа:Леле леле това е скандално грозна пластмасова светеща кошара. Тези от бмв явно са на много тежки наркотици :kuku:


Като стане бест селър в УСА, ще видиш кой е на наркотици :mhihi:
"If everything seems under control, you're just not going fast enough."
- Mario Andretti

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 634
Регистриран на: 4.10.2018
Кара: F48 xDrive 20d/E87 120d
Мечтае да кара: 911

Re: Новите BMW-та май ще стават все по-грозни?

Мнение от Jorixa » 04 Дек 2021, 10:00

S класата затова винаги е била еталона в класа защото е била супер изчистена и винаги има някаква иновация, нещо дето за сефте се предлага при сериен автомобил. Колкото и да се стараят BMW и Audi - има още хляб да изядат докато я стигнат


Факт. Винаги съм се чудил защо някой би си купил 7ца вместо S класа. Не мисля че има компонент, по който БМВ-то бие :roll:

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 6614
Регистриран на: 7.04.2004
Местоположение: CA
Кара: I6, V6
Мечтае да кара: mustang gt, много черeн...

Новите BMW-та май ще стават все по-грозни?

Мнение от steeN » 04 Дек 2021, 11:08

Защото явно никога не си качвал в тези коли. Коренно различни са. Няма как едното да бие другото, като се състезават в коренно различни дисциплини и общото е само големината на колата.


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
- Above all, we must realize that no arsenal or no weapon in the arsenals of the world is so formidable as the will and moral courage of free men and women. It is a weapon our adversaries in today's world do not have.
Ronald Reagan
- Life, liberty, and property do not exist because men have made laws. On the contrary, it was the fact that life, liberty, and property existed beforehand that caused men to make laws in the first place.

Frédéric Bastiat
- Don't eat the yellowcake

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 634
Регистриран на: 4.10.2018
Кара: F48 xDrive 20d/E87 120d
Мечтае да кара: 911

Re: Новите BMW-та май ще стават все по-грозни?

Мнение от Jorixa » 04 Дек 2021, 12:14

steeN написа:Защото явно никога не си качвал в тези коли. Коренно различни са. Няма как едното да бие другото, като се състезават в коренно различни дисциплини и общото е само големината на колата.



Тва не го разбрах. За какво състезание, какви дисциплини говориш?

Аз поне мислих, че 7цата, А8-цата и С-класата са преки конкуренти, но явно съм живял в грешка.

Старши спамър
Аватар
Мнения: 1857
Регистриран на: 27.04.2010
Местоположение: Извън матрицата в Ориндж кЪнтри юниверс.
Кара: го на оранжеви хапчета ПО ДЖАПАНКИ!
Мечтае да кара: хората към оринджпилване.
Детайли за колата: разделена на 21 млн. бройки.

Re: Новите BMW-та май ще стават все по-грозни?

Мнение от Top Gun Maverick » 04 Дек 2021, 12:32

Иска да каже, че дават различни усещания. Новата седмица тая година ли ще излиза, в смисъл 2022-ра или мисля 2023-та? Към момента е ясно, че ЕС класта излезе буквално вчера, а актуалната седма серия 2016-та като че ли беше пусната, тоест нормално е да имат разлики в неща в полза на ЕС класата. Като излезе другата нещата се оправят. А кой би предпочел седмица...освен мен много мои познати, а и щом има кой да ги купува.
https://youtu.be/MNf97XgBdTc
Ако има неразбрали, there is no second best:
https://youtu.be/yzs7qtF04e8 :mhihi:
In God we trust, all others we track.
https://youtu.be/upv2UP4sCzI?si=sXoNFIQpgckN0dVc
I feel the need, the need for speed.
https://youtu.be/zTPoRDrtc0s?si=y-Qi2Ec94Gg15iOw

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 4216
Регистриран на: 21.11.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: си Е65-цата.

Re: Новите BMW-та май ще стават все по-грозни?

Мнение от ///M Power » 04 Дек 2021, 12:37

Jorixa написа:
steeN написа:Защото явно никога не си качвал в тези коли. Коренно различни са. Няма как едното да бие другото, като се състезават в коренно различни дисциплини и общото е само големината на колата.



Тва не го разбрах. За какво състезание, какви дисциплини говориш?

Аз поне мислих, че 7цата, А8-цата и С-класата са преки конкуренти, но явно съм живял в грешка.


По тази логика, защо някой ще купува C-класа и А4, като са в една категория с 3-та серия а тя почти винаги е най-добра в класа си?
"If everything seems under control, you're just not going fast enough."
- Mario Andretti

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 634
Регистриран на: 4.10.2018
Кара: F48 xDrive 20d/E87 120d
Мечтае да кара: 911

Re: Новите BMW-та май ще стават все по-грозни?

Мнение от Jorixa » 04 Дек 2021, 13:54

///M Power написа:
Jorixa написа:
steeN написа:Защото явно никога не си качвал в тези коли. Коренно различни са. Няма как едното да бие другото, като се състезават в коренно различни дисциплини и общото е само големината на колата.



Тва не го разбрах. За какво състезание, какви дисциплини говориш?

Аз поне мислих, че 7цата, А8-цата и С-класата са преки конкуренти, но явно съм живял в грешка.


По тази логика, защо някой ще купува C-класа и А4, като са в една категория с 3-та серия а тя почти винаги е най-добра в класа си?


При 3та серия класа е доста по-разводнен от колкото при 7ма, според мен. 3та серия може да се купи за спортен седан, може и да се купи за семеен автомобил (комби примерно). Във втория случай не съм сигурен че 3ката бие аудито (особено при Ф30, аудито беше доста по-напред). Докато 7ма серия/С-класа, друго освен комфортна лимузина не знам какво може да е.

ПредишнаСледваща

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook