Идеята зад Бе Ем Ве?

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори


Аватар
Мнения: 2738
Регистриран на: 13.06.2004
Пол: Мъж
Кара: много бавно бенве
Мечтае да кара: Порше
Детайли за колата: топ, топ, топ! unikat full!

Идеята зад Бе Ем Ве?

Мнение от Bogat-Beden » 09 Юли 2021, 21:33

Според мен, БеЕм Ве е проектирано в завой, аз такова пътно поведение не съм виждал, сигурно защото не съм имал Порше и нЕма как да имам :D
"Може да решава тоя, който има e60 бе! Щом немаш e60, какво ще решиш ти бе? Ти немаш право да решаваш!"

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 776
Регистриран на: 9.12.2019
Местоположение: София
Кара: 2016 m550d

Re: Идеята зад Бе Ем Ве?

Мнение от ekalchev » 09 Юли 2021, 22:43

Идеята е да ти продадат кола.

Кръстникът
Аватар
Мнения: 547
Регистриран на: 7.03.2014
Местоположение: Вкъщи
Пол: Мъж
Кара: с турбо
Мечтае да кара: V10
Детайли за колата: стокови

Re: Идеята зад Бе Ем Ве?

Мнение от c04 » 09 Юли 2021, 23:37

Да чистиш всичко от лявата лента на магистралата :mhihi: :mhihi:

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1697
Регистриран на: 8.02.2012
Местоположение: FR,Marseille
Пол: Мъж
Кара: e46 318i N42B20AB
Мечтае да кара: хората да мислят
Детайли за колата: свежа и поддържана!

Re: Идеята зад Бе Ем Ве?

Мнение от ivoaudi » 10 Юли 2021, 0:13

Хаха, лошото е, че Екалчев е прав, та дрънка! :D
Наистина уникално поведение на пътя си имат нашите, спор няма. Аз, който съм истински спокоен шофьор, предполагам разбираемо от време на време прекалявам с туй, онуй и съм имал не малко случаи, в които с разтреперани мартинки след като всичко се е разминало недоумявам как в възможно да остане в следа колата. При това карам най-лигавото окачване с почти най-малкия мотор. Което си е, според мен не бива да си криви душата човек. Малко се поувличат все пак напоследък с политиката на печалби на всяка цена. Тъй си мисля и дано съм разбрал правилно смисъла на темата, че Гроздовата си е Гроздова!:) Ай. Ще ги караме и това е, то е ясно! :mrgreen:
9K714 OKA SS-23

ПУ 9П71 ТМ 9Т240
9М714Б АА-75 9Н-63

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 6210
Регистриран на: 24.04.2007
Местоположение: София
Кара: Е39М54В30

Re: Идеята зад Бе Ем Ве?

Мнение от zvetiko » 10 Юли 2021, 8:40

Bogat-Beden написа:Според мен, БеЕм Ве е проектирано в завой, аз такова пътно поведение не съм виждал, сигурно защото не съм имал Порше и нЕма как да имам :D


За това е правено- лепи в завой дори с огромни скорости, освен ако не искаш да го въртиш. Изпреварването е невероятно- усещане, че изкарваш и прибираш под 90 градуса. И още едно уникално поведение при скок от гърбица- пада и залепва за пътя, без да мърда и от там газ... ;)

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 720
Регистриран на: 26.04.2009
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: E39 Individual, A8L W12, Z4 30i

Re: Идеята зад Бе Ем Ве?

Мнение от Don_Diego » 10 Юли 2021, 10:52

zvetiko написа:
Bogat-Beden написа:Според мен, БеЕм Ве е проектирано в завой, аз такова пътно поведение не съм виждал, сигурно защото не съм имал Порше и нЕма как да имам :D


За това е правено- лепи в завой дори с огромни скорости


Изображение

Дон Кроки
Аватар
Мнения: 3901
Регистриран на: 14.01.2009
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: и се усмихва :)
Мечтае да кара: със сина ми :)
Детайли за колата: С всички възможни екстри.

Re: Идеята зад Бе Ем Ве?

Мнение от Kroki » 10 Юли 2021, 11:04

Тая отсечка няма нищо общо с завой по магистрала или нещо друго. :OT:
You're safer in the race car than you are in cars going to and from the track. - Mario Andretti
`91 E30 318i `93 Е36 325td `06 E46 320d `12 F800ST `07 E61 LCI 525d

drago_pavlov написа:Аз светкам само ако има някаква опасност. За патруки не :lol: Както аз си плащам актовете, така ще си ги плащат и другите :mhihi:


Аватар
Мнения: 2738
Регистриран на: 13.06.2004
Пол: Мъж
Кара: много бавно бенве
Мечтае да кара: Порше
Детайли за колата: топ, топ, топ! unikat full!

Re: Идеята зад Бе Ем Ве?

Мнение от Bogat-Beden » 10 Юли 2021, 11:55

Don_Diego написа:
Тоя е бил с разлопана предница и китайски части по окачването, гаранция :mhihi:
Моята е с подобен цвят и малко по-ниска мощност :mhihi:
"Може да решава тоя, който има e60 бе! Щом немаш e60, какво ще решиш ти бе? Ти немаш право да решаваш!"

големия брат на Монтоя
Аватар
Мнения: 1751
Регистриран на: 20.05.2002
Пол: Мъж

Re: Идеята зад Бе Ем Ве?

Мнение от BMW_POWER » 10 Юли 2021, 12:06

"Вземи тая евтина пластмаса и си добре дошъл след изтичане на гаранцията!" ...

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 465
Регистриран на: 2.05.2018
Кара: f01
Мечтае да кара: r230

Re: Идеята зад Бе Ем Ве?

Мнение от grkv » 10 Юли 2021, 12:46

Всъщност какво стои зад БМВ е малко трудно да се отговори ако се избягват маркетинговите лозунги, по-интересен въпрос би бил ''защо си купихте БМВ''.

Аз си купих БМВ защото е евтино :dunno:
Не е най-евтината кола на пазара, но за това, което предлага и на фона на конкуренцията е евтино.


Аватар
Мнения: 634
Регистриран на: 4.10.2018
Кара: F48 xDrive 20d/E87 120d
Мечтае да кара: 911

Re: Идеята зад Бе Ем Ве?

Мнение от Jorixa » 10 Юли 2021, 14:53

Аз си взех Х1 защото правих тест драйв на него, XC40, Q3, Seat Ateca и още няколко в тоя клас. Обективно най-ми хареса БМВ-то пък и ми дадоха много добра цена.

Тва че "лепи на завойте" не ми е голям фактор от както съм семеен. Със старите ми БМВ-та (е46, e87, e60) имам добри спомени на високи скорости, ама тогава нямаше и камери, сега излиза солено.

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 148
Регистриран на: 19.12.2009
Пол: Мъж
Кара: на късмет и надежди...
Мечтае да кара: F-16, от прясно поръчаните
Детайли за колата: seats and a steering wheel....

Re: Идеята зад Бе Ем Ве?

Мнение от nickstorm » 10 Юли 2021, 16:19

BMW ---- Bring Money and Wallet......
Los hombres no frenan

No discrimination! (unless you are russian) :lol:

master of the force
Аватар
Мнения: 5578
Регистриран на: 11.08.2003
Местоположение: planet torque

Re: Идеята зад Бе Ем Ве?

Мнение от alx » 10 Юли 2021, 17:04

Don_Diego написа:
zvetiko написа:
Bogat-Beden написа:Според мен, БеЕм Ве е проектирано в завой, аз такова пътно поведение не съм виждал, сигурно защото не съм имал Порше и нЕма как да имам :D


За това е правено- лепи в завой дори с огромни скорости




това видео просто показва, че пари <> умение да караш... въпреки, че помагат :)

всяка нормална кола (особено по- модерните) недозавиват като ги натиснеш в завоя. трябва или да се кара здраво и да не й се плашиш и да завиваш с газта.. или да се научиш да не пипаш спирачките в завоя- всичкото спиране да го правиш преди да врътнеш волана. а най- добре и двете.... този започна да недозавива и се уплаши и наби спирачките- два грешни хода един след друг :)

и бмв много отдавна не са това което бяха. с тази електрическа кормилна рейка отдавна нямат типичното "бмв" усещане... клиентелата се промени и със това й изискванията им - едно време бмв като го натиснеш свръхзавиваше дори с много малко газ- сега недозавиват защото това е по-безопасното поведение особено като не можеш да караш добре и... виж предишния ми параграф. едно време шефа на м- дивизията каза, че м колите трябва винаги да са със атмосферен двигател и ръчни скорости. ограниченията по емисиите и надпреварата в конете е*аха мамата на тая концепция.. сега м колите са с относително дребни турбинирани мотори и автоматична/ роботизирана скоростна кутия и оптималните обороти/ предавка не се избират от шофьора а по табличка в еку-тата... окачването е по- меко и по- прощаващо защто модата диктува, че всички трябва да сме поне със 40" джанти и три микрона височина на борда на гумата - което прави возията със едно хубаво окачване нетърпима. затова всичко сега е на възглавници, интелигенти амотерсьори, тампони с компютърно управление и тн... за да направи возията ок... проблема е, че някъде в мелето от технологии се изгуби усещането на пътя ...

защо го написах това по-горе? защото за да е в крак със времето бмв (като всички останали) отдалечи шофьора от управлението на колата. и докато при други марки това е ок, защото шофьора никога не е бил "интимен" така или иначе със управлението- за бмв което е изградило имиджа си на "шофьорска кола" този ход е пагубен защото ги приравни с другите където технологиите, конете, звука и визията са това което се брои- а в тези отношения бмв в момента със сигурност не са водещи.

на мене лично ми е много мъчно за марката защото съм притежавал почти всички бмв-та които си е струвало човек да притежава, но от модерните нямам желание за нито едно- което поне за мене е изключително показателно за посоката която е избрана от фирмата.

надявам се в един момент бмв да имат момент на просветление и да се върнат до някаква степен към корените при които удоволствието от шофирането да е №1 приоритет... което най- вероятно никога няма да стане като гледам геополитиката на индустрията ама... имам едни пари скътани които винаги бих ги дал за правилното ново бмв... само да го направят. някой ден :)
алекс
трабант 601с
разни други возила

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1016
Регистриран на: 8.06.2012
Пол: Мъж
Кара: Нафтова печка.
Мечтае да кара: През просото...
Детайли за колата: Х3 (Е83) 3.0d, 2004г.
M57TU-A5S390R-ATC400

Re: Идеята зад Бе Ем Ве?

Мнение от Borymeckata » 10 Юли 2021, 19:01

Готин анализ от alx, с кеф го прочетох... :yes: :yes:

Според мен не е реално да търсим идеология в съвременните коли, независимо от марката. Няма идеи, всичко е само сметка вече... :dunno: :dunno:
Excellent! Steven is my name!

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 237
Регистриран на: 21.02.2010
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: 320i мнооо убаво )))
Мечтае да кара: Еххх...
Детайли за колата: e46, седан, M52,2000 cm3,150 Hp.

Re: Идеята зад Бе Ем Ве?

Мнение от Моджо » 10 Юли 2021, 19:14

Идеята е да бием ауди и мерцедес.
Кви идеи, кви 5 лв ви гонят не знам.
Само м-ката е нещо различно . Всичко останало е кат всички други.
Лепили се били. Летели с 300 в завой.. Дръжки.
Хм,хм...

Следваща

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook