Бокс

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 294
Регистриран на: 21.05.2009
Местоположение: навсякъде
Кара: както може
Мечтае да кара: както не може...
Детайли за колата: от миналия век

Бокс

Мнение от drago_pavlov » 05 Юни 2021, 11:59

След като смока безславно слезе от боксовия ринг и се преквалифицира в политик, темата за мачовете му умрЕ и няма къде да се коментира, а предстоят интересни мачове тая година...

Какво мислите за това:
https://sportal.bg/news-2021060509022356511
Изпълнителният директор на "Matchroom Boxing" Еди Хърн е убеден, че за Антъни Джошуа мач срещу Александър Усик ще бъде едно от най-трудните предизвикателства в кариерата му.

Все си мисля, че ако Джошуа се впусне в боя, както срещу Кличко, ще го отнесе като товарен влак... Усик го вкараха насила в тежка категория, а той просто не е за там...
I kill a communist for fun, but for a green card... I'm gonna carve him up real nice.

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 124
Регистриран на: 27.10.2002
Местоположение: Lonsdale Sofia
Пол: Мъж
Кара: Ееее шейсе
Мечтае да кара: кънки

Re: Бокс

Мнение от E34 » 05 Юни 2021, 12:56

Никой не ще да гледа Джошуа срещу Усик. Всички искаха мача да бъде срещу Фюри. Обаче понеже мениджърите малко объркаха схемите и сега Хърн се чуди как да предизвика интерес към този иначе скучен мач. Скучен, защото нито Усик има силата да нокаутира негъро, нито негъро има толко въздух да гони Усик 12 рунда из ринга и няма да е зрелище. Уайлдър - Фюри ще бъде топ събитието, мангала яде бой като малко момченце последния път и не се знае до колко се е мотивирал. Ако се е надъхал голем бой може да стане.
Аз обаче ти препоръчвам, ако ти се гледа красив бокс да обърнеш внимание на последния мач от миналата събота в DAZN. Хейни срещу Линарес. Красота. 12 рунда не се усещат как минават, това значи че е яката работа. Тия са робокопи, нема такива машини.
" Акулата е най-добрия учител по плуване " - Тихоокеанска мъдрост

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 12066
Регистриран на: 22.07.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: турбо бмв

Re: Бокс

Мнение от bum_bum » 05 Юни 2021, 12:59

Дрънка глупости естествено. Кой мениджър на световен шампион ще излезе и ще каже сериозно "тоя е много силен за нас, ще направим грешка ако го срещнем".

Гледах снощи квалификациите за Токио, че имаше един приятел. Без никакво лоби в бокса вече тия как ни пържат не е истина. Не знам тия момчета от къде намират мотивация за да продължават да опитват.
Изображение


Аватар
Мнения: 2738
Регистриран на: 13.06.2004
Пол: Мъж
Кара: много бавно бенве
Мечтае да кара: Порше
Детайли за колата: топ, топ, топ! unikat full!

Re: Бокс

Мнение от Bogat-Beden » 05 Юни 2021, 13:16

Баша му на Фюри е против трети бой с Уайлдър.. И на мен ми се гледаше повече с Жошката, крайно време е...
"Може да решава тоя, който има e60 бе! Щом немаш e60, какво ще решиш ти бе? Ти немаш право да решаваш!"

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 271
Регистриран на: 30.04.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж
Мечтае да кара: 911

Re: Бокс

Мнение от TNT » 08 Юни 2021, 8:27

А за този цирк какво ще кажете :mhihi: 1:15 https://www.youtube.com/watch?v=HyAhw-XRykc :mhihi: "Стой стой, че няма да вземем парите" :mhihi: Докато го търся отнякъде, където не е изтрито още (в Туитър е изтрито), попаднах и на друго, по-задълбочен анализ :lol: - https://www.youtube.com/watch?v=gXTqPpbxjrw

На този мач мисля имаше и залагания. За мен повече не трябва да им разрешават да се боксират.
Изображение


Аватар
Мнения: 2738
Регистриран на: 13.06.2004
Пол: Мъж
Кара: много бавно бенве
Мечтае да кара: Порше
Детайли за колата: топ, топ, топ! unikat full!

Re: Бокс

Мнение от Bogat-Beden » 16 Юни 2021, 20:25

Вълнуващо ! Изображение
"Може да решава тоя, който има e60 бе! Щом немаш e60, какво ще решиш ти бе? Ти немаш право да решаваш!"

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 294
Регистриран на: 21.05.2009
Местоположение: навсякъде
Кара: както може
Мечтае да кара: както не може...
Детайли за колата: от миналия век

Re: Бокс

Мнение от drago_pavlov » 17 Юни 2021, 21:51

https://youtu.be/W4e71LPB9kY
След 34:45...
Фюри се е освинил яко, но негъра ще яде много бой... Предстои му пенсиониране :mhihi:
I kill a communist for fun, but for a green card... I'm gonna carve him up real nice.


Аватар
Мнения: 2738
Регистриран на: 13.06.2004
Пол: Мъж
Кара: много бавно бенве
Мечтае да кара: Порше
Детайли за колата: топ, топ, топ! unikat full!

Re: Бокс

Мнение от Bogat-Beden » 19 Юни 2021, 2:37

Уайлдър е безподобно говедо и чудо на природата, но тоя "трик" със слушалките показа психическата му уязвимост към ебаването на Фюри, гаранция после е гледал пресконференцията и ще падне първо психически.
По-слаб е, напук на нечовешкия си удар.
"Може да решава тоя, който има e60 бе! Щом немаш e60, какво ще решиш ти бе? Ти немаш право да решаваш!"

Потребител
Аватар
Мнения: 2
Регистриран на: 30.06.2021

Re: Бокс

Мнение от Jobava » 30 Юни 2021, 20:12

Bogat-Beden написа:Уайлдър е безподобно говедо и чудо на природата, но тоя "трик" със слушалките показа психическата му уязвимост към ебаването на Фюри, гаранция после е гледал пресконференцията и ще падне първо психически.
По-слаб е, напук на нечовешкия си удар.


Циганина ще му счупи мутрата този път още по-зверски. Уалдър е смлян психически и излиза за пари. И циганина го знае много добре, защото е имал "оферта" от големия удряч за 20 бързи милиона "степ асайд" за да се бие с Джошуа. Обаче Фюри си му каза, че стинка няма да му даде и е прав. Това ще е един чудесен спаринг преди да излезе срещу Джошуа. Тоя лудия ако отиде на 300 паунда/ около 135кг./ го признавам за най-откачения на всички времена в тежка категория!

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 294
Регистриран на: 21.05.2009
Местоположение: навсякъде
Кара: както може
Мечтае да кара: както не може...
Детайли за колата: от миналия век

Re: Бокс

Мнение от drago_pavlov » 18 Сеп 2021, 12:06

Една седмица остана :lol:
Мачът е планиран за 22:00 местно време, т.е. 00:00 българско.
I kill a communist for fun, but for a green card... I'm gonna carve him up real nice.


Аватар
Мнения: 2738
Регистриран на: 13.06.2004
Пол: Мъж
Кара: много бавно бенве
Мечтае да кара: Порше
Детайли за колата: топ, топ, топ! unikat full!

Re: Бокс

Мнение от Bogat-Beden » 25 Сеп 2021, 17:05

Довечершният мач ше го чакате в замунда, или сте абонирани в ДАЗН?
"Може да решава тоя, който има e60 бе! Щом немаш e60, какво ще решиш ти бе? Ти немаш право да решаваш!"

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 294
Регистриран на: 21.05.2009
Местоположение: навсякъде
Кара: както може
Мечтае да кара: както не може...
Детайли за колата: от миналия век

Re: Бокс

Мнение от drago_pavlov » 25 Сеп 2021, 19:50

Аз имам абонамент.
Има-няма още 4 часа и Джошуа ще запише втори украинец в тефтера :lol:
I kill a communist for fun, but for a green card... I'm gonna carve him up real nice.

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 124
Регистриран на: 27.10.2002
Местоположение: Lonsdale Sofia
Пол: Мъж
Кара: Ееее шейсе
Мечтае да кара: кънки

Re: Бокс

Мнение от E34 » 25 Сеп 2021, 22:11

Гледах вчера публичната тренировка на Усик. Той станал мечка бе. И бавен като мечка. Тия кила дето е качил не му влияят добре. И аз мисля, че Джошуа ще бие. Въпроса е дали с нокаут или с решение. Все ми се струва, че ще го откаже към крайните рундове. Усик е мега издръжлив и има много въздух да бяга, но именно с качването на килата тва му качество се е влошило. Ако негъро го запука от първите рундове в корпуса, Усик нема да изкара мача. При всички случаи ще е интересно.
" Акулата е най-добрия учител по плуване " - Тихоокеанска мъдрост

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 292
Регистриран на: 30.12.2006

Re: Бокс

Мнение от Club BMW » 25 Сеп 2021, 22:37

Тук може да се гледа ...

http://freestreams-live1.com/box/

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 124
Регистриран на: 27.10.2002
Местоположение: Lonsdale Sofia
Пол: Мъж
Кара: Ееее шейсе
Мечтае да кара: кънки

Re: Бокс

Мнение от E34 » 25 Сеп 2021, 22:56

Аз го гледам по ДАЗН, ебати якото шоу си правят хората ебати и атмосферата и коментаторите уникални...евала.
" Акулата е най-добрия учител по плуване " - Тихоокеанска мъдрост

Следваща

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook