з

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 191
Регистриран на: 25.06.2011
Местоположение: rustland
Пол: Мъж
Детайли за колата: Focus,Opel Monza/Senator,MX5 nb

Re: За влюбването

Мнение от немо » 03 Юни 2021, 16:26

Bogat-Beden написа:
немо написа:Няма проблем, все в един прекрасен ден по миризмата някой ще се сети за теб.... ;)
Да ти се връща многократно, слабосаркастичен кисел чичко :bchug:

Имам 2 такива примера за бездетни възрастни хора, за които се разбира,че нещо не е наред по миризмата!!!!
Написах го съвсем сериозно,това,че ти си го прочел и разбрал както на теб ти е угодно е друга работа!!!
Най-отдолу в поста си написах,че споделям лична гледна точка и не съм те иронизирал,както вече стана ясно!!!
И моля по-полека с личните квалификации и определения, става ли?
Шофирането е превантивен анализ на това,което може да се случи на пътя....

старши ентусиаст
Online
Аватар
Мнения: 1527
Регистриран на: 10.10.2007
Местоположение: Пловдив
Пол: Мъж
Кара: Lexus GS430 07'
Мечтае да кара: BMW M2

Re: За влюбването

Мнение от ildivvy » 03 Юни 2021, 18:57

Аз пък да попитам, емигрантите как 'помагат' за преодоляване на демографската криза в страната и в 'баланса' с раждаемостта на 'римляните' :dunno: ?
Ex: 96' BMW318ti

Изображение


Европа!!! Събуди се!!! Започни да гледаш собствения си интерес! Вече съм фен съм на Марио Драги!

" Някои хора са толкова бедни, че имат само пари! " - Тодор Колев

ентусиаст
Аватар
Мнения: 871
Регистриран на: 9.10.2006
Местоположение: София
Кара: е85 M54B30

Re: За влюбването

Мнение от sub_eleven » 03 Юни 2021, 19:43

немо написа:
Bogat-Beden написа:
немо написа:Няма проблем, все в един прекрасен ден по миризмата някой ще се сети за теб.... ;)
Да ти се връща многократно, слабосаркастичен кисел чичко :bchug:

Имам 2 такива примера за бездетни възрастни хора, за които се разбира,че нещо не е наред по миризмата!!!!

То и деца да имаш, ако не сте близки, заминат по чужбина и т.н., може пак същата съдба да имаш. А и за мен няма значение дали ще се заемат на секундата да ме погребат с почести или ще гния някъде, все ми е тая - и в двата случая земният ми път ще е приключил.

Аз лично не съм си направил деца за да ме гледат като остарея, а за да им се радвам и да създават хармония. + Това те са естественото развитие на една връзка и затова двама души да останат заедно цял живот и да са наистина близки.

Не се карайте, моля ви.

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1016
Регистриран на: 8.06.2012
Пол: Мъж
Кара: Нафтова печка.
Мечтае да кара: През просото...
Детайли за колата: Х3 (Е83) 3.0d, 2004г.
M57TU-A5S390R-ATC400

Re: За влюбването

Мнение от Borymeckata » 03 Юни 2021, 20:17

ivoaudi написа:Купи си нови джанти, чипирай си бмв-то, иди се натряскай в някой бар като казак, върни се чак на другия ден по обед....върши все такива, полезни неща и не взимай нещата толкова навътре. Ако успееш разбира се. Ако не, последна инстанция е времето!.

Това за "полезните неща" ме изпълни... Иначе удивително смислен пост от VAG-аджия. Респект, Колега! :yes: :yes:
Excellent! Steven is my name!

големия брат на Монтоя
Аватар
Мнения: 1745
Регистриран на: 20.05.2002
Пол: Мъж

Re: За влюбването

Мнение от BMW_POWER » 03 Юни 2021, 20:37

ildivvy написа:Аз пък да попитам, емигрантите как 'помагат' за преодоляване на демографската криза в страната и в 'баланса' с раждаемостта на 'римляните' :dunno: ?


Нали раздават бг-паспорти на "сирийци" от цяла Азия и Африка. Така се балансира. Оня тюфлек, бившия министър на войната, нали го разследваха за това. 5К в Евро и взимаш паспорт. Ония 1-2 милиона македонци с бг-паспорти, как ги водят в статистиката?

Потребител
Аватар
Мнения: 0
Регистриран на: 29.05.2021
Пол: Мъж

Re: За влюбването

Мнение от Един глупак » 03 Юни 2021, 21:14

....
Последна промяна Един глупак на 04 Юни 2021, 9:31, променена общо 1 път

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 350
Регистриран на: 12.04.2005
Пол: Мъж
Кара: ше: E39 -540 iA, E34 - 525 TDS
Мечтае да кара: E30 - M3

Re: За влюбването

Мнение от xela » 03 Юни 2021, 22:23

Повечето стават родители, защото:
-са безхарактерни хора и гледат да са част от статуквото (да не останат различни и "какво ще кажат хората");
-чрез дечурлига кроят пъклени планове да задържът човека до себе си;
-правят деца тип грешка на природата.

Ти не си глупак пич, ти си един боклук! Аз лично се радвам че не си оставил поколение.

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 242
Регистриран на: 5.09.2006
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: м си.

Re: За влюбването

Мнение от Joro17 » 03 Юни 2021, 22:37

Един глупак написа:......

Готов съм всеки момент да й призная всичко и просто да си тръгна казвайки "съжалявам, не съм искал никого да нараня, просто се случи"......


Какво те спира? Кажи и. Или чакаш до последно да не удариш задника в земята между двата стола?


Sent from my iPhone using Tapatalk

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 191
Регистриран на: 25.06.2011
Местоположение: rustland
Пол: Мъж
Детайли за колата: Focus,Opel Monza/Senator,MX5 nb

Re: За влюбването

Мнение от немо » 03 Юни 2021, 23:03

sub_eleven написа:То и деца да имаш, ако не сте близки, заминат по чужбина и т.н., може пак същата съдба да имаш. А и за мен няма значение дали ще се заемат на секундата да ме погребат с почести или ще гния някъде, все ми е тая - и в двата случая земният ми път ще е приключил.
Аз лично не съм си направил деца за да ме гледат като остарея, а за да им се радвам и да създават хармония. + Това те са естественото развитие на една връзка и затова двама души да останат заедно цял живот и да са наистина близки.
Не се карайте, моля ви.


За всичко съм съгласен,в един момент ако на някого ще му пука за даден човек ,това евентуално ще са децата му,разбира се това в "идеалния" вариант.
Мислех,че възпроизводството е естествено и нормално , ама то щото съм "слабосаркастичен кисел чичко" или както беше там беше ,почвам да се притеснявам дали не съм сгрешил,че съм дал принос за нулевия естествен прираст в Родината. :lol: :lol: :lol:
Шофирането е превантивен анализ на това,което може да се случи на пътя....

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1697
Регистриран на: 8.02.2012
Местоположение: FR,Marseille
Пол: Мъж
Кара: e46 318i N42B20AB
Мечтае да кара: хората да мислят
Детайли за колата: свежа и поддържана!

Re: За влюбването

Мнение от ivoaudi » 04 Юни 2021, 3:14

Borymeckata написа:
ivoaudi написа:Купи си нови джанти, чипирай си бмв-то, иди се натряскай в някой бар като казак, върни се чак на другия ден по обед....върши все такива, полезни неща и не взимай нещата толкова навътре. Ако успееш разбира се. Ако не, последна инстанция е времето!.

Това за "полезните неща" ме изпълни... Иначе удивително смислен пост от VAG-аджия. Респект, Колега! :yes: :yes:


Не съм вагаджия, бе човек :D Наистина не съм! Това е само ник, всъщност дори се определям за сериозен антивагаджия! :D
Автора все пак изглежда наистина свестен човек, поне на мен с моя си начин да чета между редовете така ми изглежда. Има си трески, да, то аз ли нямам? Според мен просто трябва да втвърди малко нещата и да я подкара повече мъжката, тоест джаста-праста. Почти всички му дадоха съвсем логично зелена светлина за най-важното :mrgreen: А то там е до голяма степен и разковничето, колкото и грозно да звучи. Както заяви назад Джордана, всичко около това се върти и наистина си е така. Аз отдавна щях да съм я натиснал момата по 200-300 различни начина :ok:
Като бях юноша бледен, още нямах 20 и баща ми ме натири съвсем логично и прозорливо да си се оправям навън и се озовах на квартира в един даскал. Възрастен. А той често казваше:
Не се правете на луди младите и недейте да се заблуждавате за нищо! ВСИЧКО на тоя свят е секс и се върти около секса! ВСИЧКО! Едното семенце пшеница за хляба да вземеш, дори и то след оплождане се е появило! :ok:
Та...автора може и да не си дава сметка, но твърде вероятно новата го пали именно в тая насока и затуй е цялата дандания :D Пак ще повторя Джордана - нищо ново под слънцето:)
ПС има като гледам съвест човека. И аз съм го минал безброй пъти тоя момент и години наред съм се терзал с подобни дилеми. Не е лесно, аз поне го разбирам, ма щом се обичат, нека се вземат младите! :ok:
ПС ПС едно наум за новата - да не е нещо просто интерес работата..
9K714 OKA SS-23

ПУ 9П71 ТМ 9Т240
9М714Б АА-75 9Н-63

ентусиаст
Аватар
Мнения: 871
Регистриран на: 9.10.2006
Местоположение: София
Кара: е85 M54B30

Re: За влюбването

Мнение от sub_eleven » 04 Юни 2021, 6:03

Един глупак написа:Малцина са тези, които успяват да го възпитат и да стане що годе адекватен човек, а не поредния идиот възпитан от нейно величество Улицата.

Не трябва да се изказваш толкова смело в тази насока, всички се опитват. Родителят няма безкрайно влияние върху децата. Особено в днешната действителност на всякакви "инфлуенсъри" в ютюб насочени към детската аудитория, обществото като цяло и други подобни. В крайна сметка всяко дете е различно и индивидуална личност, която не можеш да промениш безкрайно. И не трябва прекалено да се опитваш, защото това би било тормоз.
Един глупак написа:Обаче смятам, че всичко което се случва е защото така е трябвало да се случи. :dunno: Съдба. .

Хайде не с тези оправдания. Така се казва, когато се опиташ нещо да стане по един начин, но то въпреки усилията ти стане по другия. Тогава просто приемаш, че такава е съдбата.
Когато си взимаш решения и то обмислени, не се успокоявай със съдбата.

Забравих да ти кажа, че имаш преди всичко белези на егоист - начина, по който разсъждаваш. И отделно депресия на средната възраст(денят е еднообразен, сив и скучен), която засилва чувството за влюбване като изход от ситуацията.
Пожелавам ти нещата да се получат с новата, други пътища назад май вече нямаш. Дано и след като я опознаеш наистина да си заслужава.

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1016
Регистриран на: 8.06.2012
Пол: Мъж
Кара: Нафтова печка.
Мечтае да кара: През просото...
Детайли за колата: Х3 (Е83) 3.0d, 2004г.
M57TU-A5S390R-ATC400

Re: За влюбването

Мнение от Borymeckata » 04 Юни 2021, 8:11

ivoaudi написа:Не съм вагаджия, бе човек :D Наистина не съм! Това е само ник, всъщност дори се определям за сериозен антивагаджия! :D

Знам бе, помайтапих се за вагаджийството... Не се връзвай, тук сме всякакви хора, затова форумът е толкова интересен и разнообразен.

Относно децата и тяхното възпитание, авторът излага личното си мнение. Не разбирам защо го нападате? Аз съм бил и "от двете страни на барикадата" - и като възпитаван, и като възпитаващ. Чак от втората позиция, с близо 40 години закъснение, разбрах (започнах да разбирам...) какви проблеми съм създавал на баща си и колко трудно му е било. Тогава изобщо не съм го осъзнавал. Не съм бил проблемно дете, но съм правил всякакви простотии, не мога да отрека... Та относно мнението на автора относно децата и тяхното възпитание... съгласен съм донякъде, като гледам колко прост и невъзпитан народ щъка наоколо. Ако нещо бих коригирал... бих заменил израза "повечето родители" с "някои родители". С останалото по принцип съм съгласен. Времената се менят, вече е "нормално" да гледаш как хлапета пушат пред училището и трябва някак да подтиснеш първосигналния си импулс да им вземеш цигарите, да им отвъртиш по един шамар, да ги хванеш за ушите и да ги замъкнеш при родителите им. Вероятно родителите им знаят, че децата пушат и... са приели този факт... :dunno: :dunno:

Но ние доста се отклонихме от темата. Нали става въпрос за внезапно влюбване на дърти години, не за възпитание и отглеждане на деца.
Excellent! Steven is my name!

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 237
Регистриран на: 21.02.2010
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: 320i мнооо убаво )))
Мечтае да кара: Еххх...
Детайли за колата: e46, седан, M52,2000 cm3,150 Hp.

Re: За влюбването

Мнение от Моджо » 04 Юни 2021, 8:22

Става дума за чешане на крастата.
Не стана ли ясно?
След месец , два, три до година макс на единия ще му писне или ще има нова тръпка /щото са независими, неженени,без деца, без ангажименти и е абсурд да клекнат на едно место/ и става - с пръст в ....

Ретроспекция
Автора е под 40, приемаме че е точно на 40. Вадим 17 години дет са заедно. Излиза, че е бил на 23.
От друга страна вече имаме дете, което е било на 6 тогава. Значи дама1 на колко па ще да е била се пита в задачата? Освен ако не е от етноса и да е родила на 12 ще да е била къде 30 годишна. 30+17 - ми вече гони 50....
От тук следват едни изводи...ама ще премълча.
Последна промяна Моджо на 04 Юни 2021, 8:37, променена общо 2 пъти
Хм,хм...

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1594
Регистриран на: 4.08.2011
Местоположение: Карантина баце ....
Пол: Мъж
Кара: през просото
Мечтае да кара: леговището на смог
Детайли за колата: баничарка

Re: За влюбването

Мнение от Jordana » 04 Юни 2021, 8:33

Абе тука да не става въпрос за някакъв еднополов брак ? Що ми се струва че се размива реалноста кой кой е в тая сага със бракове осиновяване отказ от деца мъжкарани с автопарка на Джей Лено и т.н да не изброявам ? :mhihi:
Горното мнение е създадено главно с развлекателна цел и може да съдържа недоказани факти и обстоятелства . Никога не повтаряйте описаните екперименти и изказаните мнения у дома - те могат да бъдат опасни за Вас !
....АВИТОХОЛ /Атила/ живя 300 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
Синът му ИРНИК /ЕРНАК/ живя 150 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
ГОСТУН 2 години. Родът му Ерми, а годината му докс твирем.
КУРТ управлява 60 години. Родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
БЕЗМЕР 3 години, а родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
Именник на българските ханове ...

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 237
Регистриран на: 21.02.2010
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: 320i мнооо убаво )))
Мечтае да кара: Еххх...
Детайли за колата: e46, седан, M52,2000 cm3,150 Hp.

Re: За влюбването

Мнение от Моджо » 04 Юни 2021, 8:40

Джорджи, подписа ти е много подходящ за случая. с дама 2 ставаме големата работа :mhihi: :mhihi: :mhihi:, па дама 1 отдавна е станала прост оператор...ко да прайш.
Хм,хм...

Предишна

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook