з

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1353
Регистриран на: 5.05.2008
Кара: G02 X4 M40d

Re: За влюбването

Мнение от blacksapphire » 02 Юни 2021, 22:20

Във връзка с темата, че е малко ташак : :mhihi:

Нашите мозъци имат много общо с тестисите

Ново проучване установи обезпокоително много прилики между мозъка на мъжете и вътрешностите на скротумите им,
съобщава ScienceAlert.


https://nauka.offnews.bg/news/Novini_1/ ... XlF7GhBybc

ентусиаст
Аватар
Мнения: 880
Регистриран на: 21.10.2007
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: E36 M52b20 Touring

Re: За влюбването

Мнение от Сондьора » 02 Юни 2021, 23:08

Извинявам се ама...тва да нямаш деца да е смело решение достойно за уважение, е :banghead: ...според мен де...то вече си евало века :mhihi:

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 191
Регистриран на: 25.06.2011
Местоположение: rustland
Пол: Мъж
Детайли за колата: Focus,Opel Monza/Senator,MX5 nb

Re: За влюбването

Мнение от немо » 03 Юни 2021, 0:32

Bogat-Beden написа:Честно казано аз никога не съм изпитвал истинска вътрешна нужда/необходимост от такива, обаче нали там социален натиск, ала-бала и съм си внушил, че "трябва", за да съм уж достоен продължител на рода ми и член на обществото

Няма проблем, все в един прекрасен ден по миризмата някой ще се сети за теб.... ;) Това с децата трябва да ти идва отвътре, истории всякакви знам, щом преценяваш,че нямаш потребност....по-добре недей! Големият се оправя вече сам в чужбина, малката (колко да е малка със цици и цикъл) е може би единственото същество,което ме мотивира по някакъв начин след развода! Достатъчно хора със желание, НО с проблеми познавам, така че се чувствам благословен за това,което имам. Разбира се споделям лична гледна точка ;)
Шофирането е превантивен анализ на това,което може да се случи на пътя....

големия брат на Монтоя
Аватар
Мнения: 1751
Регистриран на: 20.05.2002
Пол: Мъж

Re: За влюбването

Мнение от BMW_POWER » 03 Юни 2021, 6:24

немо написа:
Bogat-Beden написа:Честно казано аз никога не съм изпитвал истинска вътрешна нужда/необходимост от такива, обаче нали там социален натиск, ала-бала и съм си внушил, че "трябва", за да съм уж достоен продължител на рода ми и член на обществото

Няма проблем, все в един прекрасен ден по миризмата някой ще се сети за теб.... ;) Това с децата трябва да ти идва отвътре, истории всякакви знам, щом преценяваш,че нямаш потребност....по-добре недей! Големият се оправя вече сам в чужбина, малката (колко да е малка със цици и цикъл) е може би единственото същество,което ме мотивира по някакъв начин след развода! Достатъчно хора със желание, НО с проблеми познавам, така че се чувствам благословен за това,което имам. Разбира се споделям лична гледна точка ;)


Аз ако мога да върна времето назад, определено ще направя поне още едно хлапе. Имам особено мнение, към тези, дето не искат деца. Не се притеснявайте, мангалите работят вместо вас :yes:

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1016
Регистриран на: 8.06.2012
Пол: Мъж
Кара: Нафтова печка.
Мечтае да кара: През просото...
Детайли за колата: Х3 (Е83) 3.0d, 2004г.
M57TU-A5S390R-ATC400

Re: За влюбването

Мнение от Borymeckata » 03 Юни 2021, 7:00

sub_eleven написа:Ето, накрая единодушно му дадохме зелена светлина и благословия да действа. :D

Друго си е, викаш, с благословията на форумните капаците в "Извъм темата"?
Без това нищо не става - ни инвестиция, ни емиграция, ни покупка на имот, нито алкохол да изпиеш, че даже и любов да завъртиш... :mhihi: :mhihi:
Excellent! Steven is my name!

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1964
Регистриран на: 19.03.2007
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: т му се стари БМВ-та
Мечтае да кара: R6 turbo на задно и ръчни скорости
Детайли за колата: отново с чарджър

Re: За влюбването

Мнение от barty » 03 Юни 2021, 7:56

Borymeckata написа:
sub_eleven написа:Ето, накрая единодушно му дадохме зелена светлина и благословия да действа. :D

Друго си е, викаш, с благословията на форумните капаците в "Извъм темата"?
Без това нищо не става - ни инвестиция, ни емиграция, ни покупка на имот, нито алкохол да изпиеш, че даже и любов да завъртиш... :mhihi: :mhihi:


Добре се развиваме :mhihi:
Следващото ниво е директен кастинг на мераклиите, като снимки и технически данни са задължителни.
:yes:

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 366
Регистриран на: 19.11.2009
Местоположение: Русе
Пол: Мъж
Кара: Е36 318i
Мечтае да кара: На челна стойка.
Детайли за колата: И умишлено надрана пак е красива.

Re: За влюбването

Мнение от ceco_kd » 03 Юни 2021, 8:16

Преди 25 години на един съученик баща му ни казваше(понеже тоя моя съученик много придирчив):"Момчета ако много претенции имате и много избирате, накрая ще си останете със семето в г*з*!". Аз тази година живи и здрави ставам на 40. Женен съм и имам 2 деца. Малкото е на 2г. И не знам какво ще ме забавлява така както е сега, когато и той поотрасне като каката. Ако можем и трето бихме създали, но....Честно с ръка на сърце казвам не съм изпитвал вътрешен порив за създаване на поколение и не съм се чувствал готов за нито една от гореизброените стъпки от живота си. Но след всяка от тях не бих се върнал и крачка назад. Мислел съм си какво би било ако не бях....ама твърдо казвам "Не!". Така, че докато не влезе човек във "филма" няма как да го усети. Пък и както казаха по-горе, спокойно циганите правят и заради нас деца, така че......Пък автора на темата просто......Обичам я! Уважавам я! Я тя да й прочетеш темата в женския форум как се чуди дали да не те доуважи с някой друг.....Та да те питам приятелю ти кой ти е обяснявал какво е уважение? Поне не пиши това....айде "обичай" си я, ама не я уважаваш! Това съм сигурен просто или поне не достатъчно, че да е истина .

Изпратено от моят Redmi 4X с помощта на Tapatalk
Карам бавно! Стигам Бързо!

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 92
Регистриран на: 28.09.2015
Пол: Мъж
Кара: e90 330xd, gsxr 600 k8

Re: За влюбването

Мнение от b_u_b_o » 03 Юни 2021, 9:24

BMW_POWER написа:Имам особено мнение, към тези, дето не искат деца. Не се притеснявайте, мангалите работят вместо вас :yes:


А аз имам особено мнение за тия дето си мислят, че тяхната истина е единствената такава. :mhihi: Точно тоя стремеж към самовъзпроизвеждане на всяка цена ще ни затрие като вид, защото скоро ще дойде момент в който ще ни утеснее(под скоро разбирайте 100-200-300 години, не утре).
Така че отказа от поколение дори може да се окаже по-мъдрият избор. И това го казвам от позицията на човек решен да има деца...просто егоизма ми е по-силен явно, да му мислят тия дето ще им дойдат до главата последиците от нашите избори :mhihi:

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 516
Регистриран на: 10.10.2007
Местоположение: Пловдив
Пол: Мъж
Кара: БМВ М44Б19
Мечтае да кара: Imperial Tie Fighter
Детайли за колата: Стара баба с тояжка

Re: За влюбването

Мнение от stormrider » 03 Юни 2021, 10:09

Всичко е субективно. Имам чичо,49 набор. Цял живот лятото на морето,зимата на Пампорово. Беше като в една стара песен: първо беше швейцарка,после германка,после пак и пак. То полякини,чехкини,германки. Брой нямаха. Бил съм на 17 при него. Набутва ми 45годишната майка за да "удари" дъщеря и. Абе с две думиlive is life.Само че, всичко е до време. Стар ерген в момента. Без деца. С един куп болести. Миналото лято страшна криза от подагра. Искаше да се самоубие. Ако не обичам и уважавам,кой би тръгнал да се грижи за него. Ако е сам как ще се оправя? Не можеше да стане от леглото,да отиде до тоалетната. Отричането от възпроизводство е върха на свръх егото. Въпреки всичко избора си е индивидуален. Аз имам две деца, на 51 съм и мисля за трето. Успех на автора на темата и поздрав с песента на Cinderella "Don't know what you got, till it's gone".
С много любов към децата!

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 92
Регистриран на: 28.09.2015
Пол: Мъж
Кара: e90 330xd, gsxr 600 k8

Re: За влюбването

Мнение от b_u_b_o » 03 Юни 2021, 10:18

stormrider написа:...Миналото лято страшна криза от подагра. Искаше да се самоубие. Ако не обичам и уважавам,кой би тръгнал да се грижи за него. Ако е сам как ще се оправя? Не можеше да стане от леглото,да отиде до тоалетната. Отричането от възпроизводство е върха на свръх егото. ...


Аха, а изобщо да ти хрумне идеята че правиш деца за да те гледат като не можеш сам какво е? :dunno:

ентусиаст
Аватар
Мнения: 871
Регистриран на: 9.10.2006
Местоположение: София
Кара: е85 M54B30

Re: За влюбването

Мнение от sub_eleven » 03 Юни 2021, 11:34

b_u_b_o написа:
А аз имам особено мнение за тия дето си мислят, че тяхната истина е единствената такава. :mhihi: Точно тоя стремеж към самовъзпроизвеждане на всяка цена ще ни затрие като вид, защото скоро ще дойде момент в който ще ни утеснее

Обясни в България конкретно какво ще oтеснее и кога? Тук е ебати демографската криза, ти си мислиш за oтесняване. В Китай ги мислят тези работи.... а тези дни чух, че дори те отменят забраната за второ дете, да не беше и за трето. Защото населението им застарява и отведнъж ще започнат да се топят после.
Последна промяна sub_eleven на 03 Юни 2021, 19:36, променена общо 1 път


Аватар
Мнения: 2738
Регистриран на: 13.06.2004
Пол: Мъж
Кара: много бавно бенве
Мечтае да кара: Порше
Детайли за колата: топ, топ, топ! unikat full!

Re: За влюбването

Мнение от Bogat-Beden » 03 Юни 2021, 11:37

немо написа:Няма проблем, все в един прекрасен ден по миризмата някой ще се сети за теб.... ;)
Да ти се връща многократно, слабосаркастичен кисел чичко :bchug: Подминавай ми мненията, като не можеш да общуваш човешки и си разреши първо проблемите, май себе си не можеш да понасяш, та раздаваш морал тука у форума регулярно
И не ме впечатляваш с това, че имаш поколение- циганите имат от тиййн възраст (дано не си ги възпитал като тебе), освен че явно си и разведен и не е учудващо, че не можеш жена да задържиш ;)
"Може да решава тоя, който има e60 бе! Щом немаш e60, какво ще решиш ти бе? Ти немаш право да решаваш!"

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 374
Регистриран на: 24.07.2009
Местоположение: София
Пол: Мъж

Re: За влюбването

Мнение от pampo » 03 Юни 2021, 11:54

Не знам кой е киселият чичко, при условие, че на всяка реплика и разминаване в мненията се реагира с хаплива забележка тип "кво ми говориш бе, всичко ми е много по-ясно от на теб, скрии се"
Иначе за автора на темата и аз гласувам със зеления бутон :) Щом няма деца, които са супер потърпевши от раздяла и студени семейни отношения, не виждам какво може да го спре.


Аватар
Мнения: 2738
Регистриран на: 13.06.2004
Пол: Мъж
Кара: много бавно бенве
Мечтае да кара: Порше
Детайли за колата: топ, топ, топ! unikat full!

Re: За влюбването

Мнение от Bogat-Beden » 03 Юни 2021, 11:59

pampo написа:Не знам кой е киселият чичко, при условие, че на всяка реплика и разминаване в мненията се реагира с хаплива забележка тип "кво ми говориш бе, всичко ми е много по-ясно от на теб, скрии се"
Точно ти ли го казваш :lol: най- ме е яд въшлив да ме пощи ;) И като не знаеш, не се чувствай длъжен да коментираш ;)
Реагирам по-рязко на комплексарски или изначално хапливи изказвания на хора, които обсъждат и дават насоки като последна инстанция, ама то се иска малко повече аналитична мисъл, за да забележиш.

П.С. Що ли се занимавам и аз да ви обръщам внимание..
П.С.2 Не ми отговаряйте вие двамцата по задължение, няма да ви чета мненията оттук нататък :bchug:
Последна промяна Bogat-Beden на 03 Юни 2021, 14:56, променена общо 1 път
"Може да решава тоя, който има e60 бе! Щом немаш e60, какво ще решиш ти бе? Ти немаш право да решаваш!"

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1697
Регистриран на: 8.02.2012
Местоположение: FR,Marseille
Пол: Мъж
Кара: e46 318i N42B20AB
Мечтае да кара: хората да мислят
Детайли за колата: свежа и поддържана!

Re: За влюбването

Мнение от ivoaudi » 03 Юни 2021, 12:53

Ба си темата. Всъщност може би това е темата с най-много разногласия, различни погледи по въпроса и контрасти. А по-интересното е, че всъщност всички, твърдящи съвсем противоположни, та чак взаимно изключващи се неща, са си прави :D Аз лично не взимам никоя страна в споровете и менията, но към автора имам няколко неща за казване:
1. Жената с която живееш така или иначе съвсем скоро ще знае, че не я обичаш! Още по-вероятно тя вече го знае :ok: Тя просто си има съответно своите си причини да е още с теб, като не е казано, че не страда тайничко или в нея също не бушува борба.
2. Тази новата също мисли за теб. Според мен :mrgreen: Шанса да греша не е много голям. Това обаче също не значи, че непременно ще се съберете някога. :D Кофти. Кофти, ама и тя си има нейните си причини и ти няма как да си и в обувките.
3. Преди години в едно Родопско селце, след един мой тежък момент едно отче насред разговор, който се въртеше около морала и ценностите ме опонира съвсем неочаквано с думите - синко, прав си, но не забравяй, каквото и да ни учи живота и повелява Църквата, деца все пак се раждат не толкова от морал и целомъдрие, колкото от Грях!

Та....бих завършил с думите на един мой приятел: Това, което трябва да се случи, така или иначе ще се случи ТОЧНО по начина, по който трябва това да се случи! :ok:

Купи си нови джанти, чипирай си бмв-то, иди се натряскай в някой бар като казак, върни се чак на другия ден по обед....върши все такива, полезни неща и не взимай нещата толкова навътре. Ако успееш разбира се. Ако не, последна инстанция е времето!
Добавям обаче, че поста ти е много, много дамски. Ако си от вражеския лагер просто се замисли какво печелиш и колко ще струва това на всички.
Последна промяна ivoaudi на 03 Юни 2021, 17:59, променена общо 1 път
9K714 OKA SS-23

ПУ 9П71 ТМ 9Т240
9М714Б АА-75 9Н-63

ПредишнаСледваща

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook