з

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори


Аватар
Мнения: 2738
Регистриран на: 13.06.2004
Пол: Мъж
Кара: много бавно бенве
Мечтае да кара: Порше
Детайли за колата: топ, топ, топ! unikat full!

Re: За вклюбването

Мнение от Bogat-Beden » 29 Май 2021, 14:51

Подозирам кой от старите потребители си, ама няма да казвам :)
Не знам дали искаш съвет, или просто да ти олекне?
Аа, сега видях въпроса.
Аз не съм изпадал в такава ситуация, бил съм с жена, която не обичам доста време, ама не бих го повторил, ако можех да върна времето... Ако само моралът те спира, не се измъчвай, действай така че на теб да ти е добре.
Аз цял живот си следвам принципите и си гоня идеалите и се водя от някакъв морал, но мнозинството хора го приемат за глупост и нямат никакви задръжки. Да не кажа, че от никой не съм получавал реципрочност, искат да са само от получаващата страна и ставаш просто роб на принципите си и почти винаги жертва на безскрупулността на другите.
Помисли си и ако искаш попитай жена си тя как би постъпила в подобна ситуация и това ще ти даде малко повече яснота или насока.
"Може да решава тоя, който има e60 бе! Щом немаш e60, какво ще решиш ти бе? Ти немаш право да решаваш!"

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 261
Регистриран на: 15.08.2015
Местоположение: expedia.com
Пол: Мъж
Кара: BMW and Toyota
Детайли за колата: I6 3.0 turbo and naturally aspirated i-Force 5.7 V8

Re: За вклюбването

Мнение от peshehodetz » 29 Май 2021, 14:57

Подозирам че целия този ферман който дори по диагонал не издържах да изчета до края е copy/paste от някъде. Подобна история с леки изменения имаше преди време в несъществуващия вече алл.бг.
keep walking

Where debt is dumb, cash is king, and the paid-off home mortgage has taken the place of the BMW as the status symbol of choice.

ентусиаст
Аватар
Мнения: 896
Регистриран на: 7.12.2007
Местоположение: Стара Загора
Пол: Мъж
Кара: BMW 320 Touring

Re: За вклюбването

Мнение от SpeedyMan » 29 Май 2021, 15:01

Ама че интересна история - жените се избират за да правиш семейство и деца, а не авто-парк.
Изображение Изображение
Изображение BMW 320d Touring Изображение MB A170 CDI


Аватар
Мнения: 2738
Регистриран на: 13.06.2004
Пол: Мъж
Кара: много бавно бенве
Мечтае да кара: Порше
Детайли за колата: топ, топ, топ! unikat full!

Re: За вклюбването

Мнение от Bogat-Beden » 29 Май 2021, 15:18

Всъщност влюбването е преддверието на любовта, второто е когато е взаимно и в идеалния случай сте заедно
"Може да решава тоя, който има e60 бе! Щом немаш e60, какво ще решиш ти бе? Ти немаш право да решаваш!"

кандидат ентусиаст
Online
Аватар
Мнения: 237
Регистриран на: 21.02.2010
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: 320i мнооо убаво )))
Мечтае да кара: Еххх...
Детайли за колата: e46, седан, M52,2000 cm3,150 Hp.

Re: За вклюбването

Мнение от Моджо » 29 Май 2021, 15:44

Абе, жената сама си ремонтира нейната кола..нещо,а? Да не стане грешка :))
Хм,хм...

старши ентусиаст
Online
Аватар
Мнения: 1965
Регистриран на: 19.03.2007
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: т му се стари БМВ-та
Мечтае да кара: R6 turbo на задно и ръчни скорости
Детайли за колата: отново с чарджър

Re: За вклюбването

Мнение от barty » 29 Май 2021, 15:54

Няма правилен или грешен ход в случая. Няма гаранция че тази жена те желае или че ще имате бъдеще заедно.
Дори и да зарежеш сегашната вероятността да съжаляваш е голяма. Ако си с нея пък ще мислиш за мадамата. Труден е живота, мама.а му.

Имах подобен случай преди време, с новата жена не стигнах до секс но след няколко срещи с нея установих че и тя има кусури :mhihi: и не е това което изглежда в началото.
Теглих и една майна на ум и си останах с жената до мен.
:yes:

кандидат ентусиаст
Online
Аватар
Мнения: 237
Регистриран на: 21.02.2010
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: 320i мнооо убаво )))
Мечтае да кара: Еххх...
Детайли за колата: e46, седан, M52,2000 cm3,150 Hp.

Re: За вклюбването

Мнение от Моджо » 29 Май 2021, 16:06

"Далеч от очите, далеч от сърцето".
Това е решението.
Хм,хм...

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1857
Регистриран на: 20.10.2010
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: BigBlockV8 и чат-пат SmallBlockV8
Мечтае да кара: бангия с предно
Детайли за колата: ;)
Big: Hemi 370 cu. in.
Small: S62B50 с жокери

Re: За влюбването

Мнение от Nickelback » 29 Май 2021, 18:20

Викам да си караш F10–ката и да не се занимаваш с глупости ;) :yes:
"Изкушения" винаги, винаги и винаги е имало, има и ще има, а ти ако си улегнал човек търсещ вече спокойствие и стабилност на тия години, е редно да си се научил да ги игнорираш :yes:
Няма вариант просто всичко да ти е наред (както го описваш) и идва някаква там, която почти не познаваш, но с нещо си, сторила ти се по-особена/интересна там, хванала ти окото, и хоп - влюбен, и черта на всичко досега :nono:
Ако F10-ката не ти прави достатъчно кефа си намери ново хоби или се върни към старо такова и си се разсейвай с него, а не да мислиш глупости :yes:
Изображение Изображение

"За тЕя пари има Е-шеесе" - форумна пословица.
Лето две и седемнаесто.

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1594
Регистриран на: 4.08.2011
Местоположение: Карантина баце ....
Пол: Мъж
Кара: през просото
Мечтае да кара: леговището на смог
Детайли за колата: баничарка

Re: За влюбването

Мнение от Jordana » 29 Май 2021, 19:00

Това са пълни глупости , измишльотини . Признавам четох отгоре отгоре нямам нерви за детайлно вникване в ситуацията . Някой се е пробвал да съзадеде интрига , ама много куцо се е получило . :mrgreen:
Първо тая мъжкарана дето сте заедно от 17 години вече да ти е смачкала фасона щото е усетила 100% къде му акъла на миличкия . Второ всичките тия глупости как не става въпрос за секс , точно за секс става въпрос . Жените с които мъжа му е приятно предизвикват сексуалнни усещания , феромоните си действат никой не ги е отменил . После идват 17 години , всичко омръзва ставате приятели и като си на 45 малко ще се замислиш дали да гониш дивото . Щото по вероятното в тая ситуация да останеш трета цедка пустиняк и някоя зажъдняла за секс горгона да те прибере насила :mhihi: Както се казва , тема с потенциал :mrgreen:
Горното мнение е създадено главно с развлекателна цел и може да съдържа недоказани факти и обстоятелства . Никога не повтаряйте описаните екперименти и изказаните мнения у дома - те могат да бъдат опасни за Вас !
....АВИТОХОЛ /Атила/ живя 300 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
Синът му ИРНИК /ЕРНАК/ живя 150 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
ГОСТУН 2 години. Родът му Ерми, а годината му докс твирем.
КУРТ управлява 60 години. Родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
БЕЗМЕР 3 години, а родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
Именник на българските ханове ...

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1016
Регистриран на: 8.06.2012
Пол: Мъж
Кара: Нафтова печка.
Мечтае да кара: През просото...
Детайли за колата: Х3 (Е83) 3.0d, 2004г.
M57TU-A5S390R-ATC400

Re: За влюбването

Мнение от Borymeckata » 29 Май 2021, 19:49

Знаех си аз, само големи моралисти се събрали в БМВ форума... :mhihi: :mhihi:

Аз не виждам нищо толкова невероятно в тази история, животът създава много по-шантави случаи. Ако трябва да коментирам - истинската споделена любов е може би най-дефицитната стока на света, много хора така и прекарват живота си без любов. Така че, ако случат е такъв - майната му на всичко, не се колебай. В противен случай... не си струва приключението, ще бъде просто поредното разочарование... :dunno: :dunno:
Excellent! Steven is my name!

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1016
Регистриран на: 8.06.2012
Пол: Мъж
Кара: Нафтова печка.
Мечтае да кара: През просото...
Детайли за колата: Х3 (Е83) 3.0d, 2004г.
M57TU-A5S390R-ATC400

Re: За вклюбването

Мнение от Borymeckata » 29 Май 2021, 20:06

Моджо написа:Абе, жената сама си ремонтира нейната кола..нещо,а? Да не стане грешка :))

Както вика Джордана - тема с потенциал! Готов сценарий за "Съдби на кръстопът".

Аз пък очаквам всеки момент да се включи Пауъра от далечна Канада и да обяви автора за... авторка. :mhihi: :mhihi:
Имали сме вече такива случаи... :mhihi: :mhihi:
Excellent! Steven is my name!

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 785
Регистриран на: 2.02.2011
Кара: E90 335i n55
Мечтае да кара: Това, което кара;)
Детайли за колата: Jb4, FMIC,DP,CP,Xhp stage 3.Харчи,пари и бензин,като луда:)))j

Re: За влюбването

Мнение от choio » 29 Май 2021, 20:09

Подкрепям горното казано от Боримечката,само един малък детайл май всичко до сега го пропускате...ти нямаш свое дете...което за мен е много важно,ок гледаш чуждо ,поздравления,но ако искаш твое,защо до сега не си го направил,няма по велико чуство от това да имаш твое дете...може би там се крие нещо,ако това ти е целта с новата...действай!

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1594
Регистриран на: 4.08.2011
Местоположение: Карантина баце ....
Пол: Мъж
Кара: през просото
Мечтае да кара: леговището на смог
Детайли за колата: баничарка

Re: За влюбването

Мнение от Jordana » 29 Май 2021, 20:11

Чуека пита дали да излюшти клиентката вие го фърляте в някакви екзистенциални трапове деца отговорности и т.н :mhihi: Абе един път се живее , и откъде тая увереност че с тая новата всичко е топ ? Ако е фригидна курабия дето само дразни ? Аааа ? Копрайм ?:mhihi:
Горното мнение е създадено главно с развлекателна цел и може да съдържа недоказани факти и обстоятелства . Никога не повтаряйте описаните екперименти и изказаните мнения у дома - те могат да бъдат опасни за Вас !
....АВИТОХОЛ /Атила/ живя 300 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
Синът му ИРНИК /ЕРНАК/ живя 150 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
ГОСТУН 2 години. Родът му Ерми, а годината му докс твирем.
КУРТ управлява 60 години. Родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
БЕЗМЕР 3 години, а родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
Именник на българските ханове ...

ентусиаст
Аватар
Мнения: 896
Регистриран на: 7.12.2007
Местоположение: Стара Загора
Пол: Мъж
Кара: BMW 320 Touring

Re: За влюбването

Мнение от SpeedyMan » 29 Май 2021, 20:44

Клиентът е бог. Не знам каква е дилемата на човека.
Изображение Изображение
Изображение BMW 320d Touring Изображение MB A170 CDI

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 294
Регистриран на: 21.05.2009
Местоположение: навсякъде
Кара: както може
Мечтае да кара: както не може...
Детайли за колата: от миналия век

Re: За влюбването

Мнение от drago_pavlov » 29 Май 2021, 20:44

Тая тема е поредната партенка на някой от форумните психолози, дето от време на време се опитват да провокират публиката от нов ник :mhihi:
Приемам залози кой е влюбеният Шекспир :mhihi:

Един глупак написа:Мисля да напускам работата и дори да напускам жена си и просто да изчезвам на някъде, да се скрия в дупка и да не излизам от тях.

Тук тотално ме изгуби...
Зарязваш жената, но не заради новата, а напускаш и работа и се скриваш вдън земя...
Продължението е живот в шахта на паропровод, с бира в ръка - неизменен спътник до края на живота ти :mhihi:
I kill a communist for fun, but for a green card... I'm gonna carve him up real nice.

Следваща

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook