Колко ПТП-та имате ?

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори

Колко ПТП-та имате ?

0
19
25%
1
21
28%
2
15
20%
3
8
11%
4
6
8%
5
2
3%
6+
4
5%
 
Общо гласове : 75
старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 8324
Регистриран на: 3.09.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: M340i
Мечтае да кара: Калибра
Детайли за колата: Portimao Blue, Turbo бензин

Re: Колко ПТП-та имате ?

Мнение от vicho » 13 Май 2021, 10:19

нула
You said: "Time will change!" What if it changes you?

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 192
Регистриран на: 14.04.2017
Пол: Мъж
Кара: 2016 Range Rover SDV8 Autobiography

Re: Колко ПТП-та имате ?

Мнение от santorini » 13 Май 2021, 10:37

Моджо написа:1. 1990 като млад шофер се хлъзнах и се ударих. Бях с бмв (E21) , хехе. Градско, щети само ламарини.
2. С предишната Фабия ме удари един кьоркютук пиян. Пак ламарини само.

И за близо милион км е това.

Докато карах един камион една година имах много премеждия, но без птп-та.


Ехе, 1990 кой караше БМВ, аз съм впечатлен ;)

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 347
Регистриран на: 16.06.2009
Пол: Мъж
Кара: E36 328i

Re: Колко ПТП-та имате ?

Мнение от TheDriver » 13 Май 2021, 11:14

Един брой по вина на другия водач...водачка :mhihi: миналата година.

Дамата реши, че не и се чака в средна лента на Малинов и ще бомби през моята лента, но не се огледа и скочи пред мен. Ударих я в края на калника и предната броня, а аз бягайки опрях бордюра. Беше някаква от новите пластмаси и 1/3 от предницата се пръсна на парчета. :mhihi: на 34ката и трябваше само полиране на боята :mhihi: ....и биелетка, че от удара в бордюра се скъса.

Много повече са ми обаче разминаванията със зверски катастрофи....повечето изцяло по моя вина. :dunno: Дали е късмет, някакъв изблик на талант или Бог не знам, но имам доста случки в които съм си виждал живота на лента, за щастие повечето като по-млад. Но не пропуснах да се разпиша и миналата година с един камшик с платформата на магистрала Тракия :mrgreen:

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 274
Регистриран на: 30.04.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж
Мечтае да кара: 911

Re: Колко ПТП-та имате ?

Мнение от TNT » 13 Май 2021, 11:32

Мен ме изпращя 02 набор с книжка от 1 юни - за Ден на детето. Каза си, че е гледал навигацията и не чух спирачен път :clap:
Изображение

Старши спамър
Аватар
Мнения: 1859
Регистриран на: 27.04.2010
Местоположение: Извън матрицата в Ориндж кЪнтри юниверс.
Кара: го на оранжеви хапчета ПО ДЖАПАНКИ!
Мечтае да кара: хората към оринджпилване.
Детайли за колата: разделена на 21 млн. бройки.

Re: Колко ПТП-та имате ?

Мнение от Top Gun Maverick » 13 Май 2021, 12:56

6+, може би под 8 :mhihi: но за 2млн. километра(не знам колко са отгоре километрите)все ме удрят, пиян, кьорав(буквално) човек без едно око, кон, дядо изкарал колата за пръв път от два месеца, даващ назад без да гледа докато съм спрял келеш, някакъв с камион докато съм паркирал ми беше съборил бронята отпред, веднъж като млад и зелен един ми караше на дълги в града и кривнах леко срещу него да го светна, но се качих на островчето с левите гуми и се спукаха, ударих джантите, до ден днешен обаче се случва някой ако не ми минава на къси нощем след като му мигам да правя същото, без историята с бордюра на островчето де. :mhihi:
Имам и един инцидент на кръстовище по моя вина след като сляпото петно ми изигра лоша шега и всички коли ме пуснаха да навлезна и мина, давайки ми знак от двете страни с изключение на една Дачия, която трябваше да пусне пешеходци, но даде мръсна газ за да мине, а парадоксалното беше, че тогава не бързах и карах с 10 км. в час на първа. Та това е то.
https://youtu.be/MNf97XgBdTc
Ако има неразбрали, there is no second best:
https://youtu.be/yzs7qtF04e8 :mhihi:
In God we trust, all others we track.
https://youtu.be/upv2UP4sCzI?si=sXoNFIQpgckN0dVc
I feel the need, the need for speed.
https://youtu.be/zTPoRDrtc0s?si=y-Qi2Ec94Gg15iOw

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 274
Регистриран на: 30.04.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж
Мечтае да кара: 911

Re: Колко ПТП-та имате ?

Мнение от TNT » 13 Май 2021, 13:10

Top Gun Maverick написа: един ми караше на дълги в града и кривнах леко срещу него да го светна, но се качих на островчето с левите гуми и се спукаха, ударих джантите, до ден днешен обаче се случва някой ако не ми минава на къси нощем след като му мигам да правя същото, без историята с бордюра на островчето де. :mhihi:

:bowdown: :bowdown: :bowdown:
Изображение

Старши спамър
Аватар
Мнения: 1859
Регистриран на: 27.04.2010
Местоположение: Извън матрицата в Ориндж кЪнтри юниверс.
Кара: го на оранжеви хапчета ПО ДЖАПАНКИ!
Мечтае да кара: хората към оринджпилване.
Детайли за колата: разделена на 21 млн. бройки.

Re: Колко ПТП-та имате ?

Мнение от Top Gun Maverick » 13 Май 2021, 13:50

На 22 бях де. :mhihi: Но наистина все по-рядко им криввам, не за друго, убеден съм, че няма да захапя бордюр втори път така, просто не ми се занимава. Ако съм святкал 10 пъти преди това и няма реакция, тогава може.
Сетих се за още един случай. Наближавам кръстовище и карам с 30, идиот с Хонда с десен волан и затъмнени предни стъкла стои отдясно и уж ме чака. Отидох до него и тръгна като кривнах, но все пак се заби в задния ми калник. Тръгна с газ. :shock: Изпотроши си предницата, аз се разминах с калник и врата, които той купи и плати боя и т.н. защото с Английските номера уж имал застраховка, но настояваше да не викаме кат и да се оправим с 900 лева, които взе на заем от приятел след като го разходих до бояджия, тенекиджия и звъннах в морга за врата и калник.
https://youtu.be/MNf97XgBdTc
Ако има неразбрали, there is no second best:
https://youtu.be/yzs7qtF04e8 :mhihi:
In God we trust, all others we track.
https://youtu.be/upv2UP4sCzI?si=sXoNFIQpgckN0dVc
I feel the need, the need for speed.
https://youtu.be/zTPoRDrtc0s?si=y-Qi2Ec94Gg15iOw

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 152
Регистриран на: 11.04.2008
Пол: Мъж

Re: Колко ПТП-та имате ?

Мнение от integral » 13 Май 2021, 14:01

Бордюрите не ги помня :mhihi:
Иначе 3 след които са ми треперели краката.
Първата като млад шофьор с 1,5 година стаж - с микробус Мерцедес Вито в 5 часа сутринта убих един кон на кръстовището за Какао бийч на Слънчака.
Втората - на един заледен завой след няколко завъртания изхвърчах от пътя, но колата благополучно се спря в една преспа от изринат сняг (без щети).
Третата - един рейсър с баничарка се заби в задницата ми като от удара моята кола се заби в задницата на една Тойота крузър която беше пред мен.
- Татко, това е новият ми приятел. Той е влогър, трейдър, маркетинг гуру и инфлуенсър...
- Абе дъще, абе дали няма как да се съберете пак с онзи циганин? :mhihi:

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1016
Регистриран на: 8.06.2012
Пол: Мъж
Кара: Нафтова печка.
Мечтае да кара: През просото...
Детайли за колата: Х3 (Е83) 3.0d, 2004г.
M57TU-A5S390R-ATC400

Re: Колко ПТП-та имате ?

Мнение от Borymeckata » 13 Май 2021, 14:39

Интересна тенденция забелязвам - доста от инцидентите са с баничарки. Защо точно тия коли да са толкова рискови? Нямат добра видимост? Или ги карат само някакви аутсайдери?
Ако наистина е така, то здрави баничарки изобщо не трябва да вървят по пътищата... :dunno: :dunno:
Excellent! Steven is my name!

младши ентусиаст
Online
Аватар
Мнения: 465
Регистриран на: 2.05.2018
Кара: f01
Мечтае да кара: r230

Re: Колко ПТП-та имате ?

Мнение от grkv » 13 Май 2021, 14:47

80% от баничарките са служебки и разкарват разни неща из града, съответно шофьори с таван средно образование, ежедневно бързане да се спестят две минути и понякога гуми на галоши, което на зализания асфалт в града си оказва влияние.

Дон Кроки
Аватар
Мнения: 3908
Регистриран на: 14.01.2009
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: и се усмихва :)
Мечтае да кара: със сина ми :)
Детайли за колата: С всички възможни екстри.

Re: Колко ПТП-та имате ?

Мнение от Kroki » 13 Май 2021, 15:51

integral написа:убих един кон на кръстовището за Какао бийч на Слънчака


:mhihi: :mhihi: :mhihi: :mhihi: :mhihi: :mhihi: :mhihi: :mhihi: :mhihi: :mhihi: :mhihi: :mhihi: :mhihi:
You're safer in the race car than you are in cars going to and from the track. - Mario Andretti
`91 E30 318i `93 Е36 325td `06 E46 320d `12 F800ST `07 E61 LCI 525d

drago_pavlov написа:Аз светкам само ако има някаква опасност. За патруки не :lol: Както аз си плащам актовете, така ще си ги плащат и другите :mhihi:

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 6614
Регистриран на: 7.04.2004
Местоположение: CA
Кара: I6, V6
Мечтае да кара: mustang gt, много черeн...

Re: Колко ПТП-та имате ?

Мнение от steeN » 13 Май 2021, 16:12

Кон си е било инфарктно. Мен така ми е излизала сърна на селски път. Бях с някакво grand cherokee... така се гмурна,че имах чувството че шях да изпадна през предното стъкло, а тъпото животно седи и гледа. Може би на 1 м от него да спрях. Ако беше мокро щях да го разпилея.
- Above all, we must realize that no arsenal or no weapon in the arsenals of the world is so formidable as the will and moral courage of free men and women. It is a weapon our adversaries in today's world do not have.
Ronald Reagan
- Life, liberty, and property do not exist because men have made laws. On the contrary, it was the fact that life, liberty, and property existed beforehand that caused men to make laws in the first place.

Frédéric Bastiat
- Don't eat the yellowcake
- Gold is the new bitcoin

master of the force
Аватар
Мнения: 5578
Регистриран на: 11.08.2003
Местоположение: planet torque

Re: Колко ПТП-та имате ?

Мнение от alx » 13 Май 2021, 16:53

аз гласувах в последната категория....

по пътищата са ме удряли 4-5 пъти... на писта съм се удрял и са ме удряли поне 10тина... като два пъти доста сериозно и единия от тях- много скъпо.
алекс
трабант 601с
разни други возила

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 152
Регистриран на: 11.04.2008
Пол: Мъж

Re: Колко ПТП-та имате ?

Мнение от integral » 13 Май 2021, 17:30

Инцидентите с животни винаги са брутални :paranoid:
Чак след като огледах буса на светло осъзнах, че кажи-речи живея втори живот.
- Татко, това е новият ми приятел. Той е влогър, трейдър, маркетинг гуру и инфлуенсър...
- Абе дъще, абе дали няма как да се съберете пак с онзи циганин? :mhihi:

големия брат на Монтоя
Аватар
Мнения: 1754
Регистриран на: 20.05.2002
Пол: Мъж

Re: Колко ПТП-та имате ?

Мнение от BMW_POWER » 13 Май 2021, 17:39

Защо няма + безкрайност. Шест е много малка цифра. Аз съм на пътя 32 години (баси, колко съм дърт :shock: ). Ще се опитам да ги припомня
- един калник на Костенурка по вина на дъртия.
- един камион връща назад и удря стълб на улично осветление. Стълба пада през моята предница и тавана на съседна кола.
- наврях Е34 под един теглич на камион и надрах предния капак около 20см (гледах една дългокрака госпожица до мен отвън)
- чукнах една ЛАДА 1500 отзад в ръба на бронята. На него нищо, аз си счупих само стъклото на фара
- със скутера ударих една жена в Дружба. Изпреварвах спрял автобус и три оФси излязоха отпред буквално на пет метра от мен. Като по филмите едната продължи, втората се върна, а третата започна да тъпче напред-назад. Отнесох я и тя само падна. Слава богу карах много бавно.
- паркирал съм практически милиони пъти (правя го поне 300 пъти на седмица) и имам счупени две задни брони в бетонни колони. Моя вина на 100%
- отзад са ме удряли четири пъти с щети. Само леки побутвания не ги броя.
- преди няма и два месеца една оФса върна назад и ми строши предната броня на служебната кола. Нейният джип беше модел 2020 и има камера отзад .....

Изображение

- имам едно скрапирано Санта Фе 2003 без щети за други

Изглеждат много, но чисто моя вина не са много. Карам средно 6-800км седмично градско в последните близо шест години. Спрял съм да броя километрите много отдавна :OT:

ПредишнаСледваща

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook