Пиете ли енергийни напитки?

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори

Пиете ли енергийни напитки

Много рядко
46
87%
Много често
7
13%
 
Общо гласове : 53
старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 4868
Регистриран на: 9.02.2007
Местоположение: Sofiq
Пол: Мъж
Кара: Jaguar XK 4.2, F16 X6 30d

Re: Пиете ли енергийни напитки?

Мнение от acho.rs » 02 Май 2021, 14:32

nxn написа:Редбул и хел са еднакво просто едните имат право на надценка. Ударих две, кенеф да, но за твърдото са бомба.

Еднакви са колкото Дерби Кола и Кока Кола.

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2499
Регистриран на: 23.06.2005
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: сребърна звезда

Re: Пиете ли енергийни напитки?

Мнение от kiko » 02 Май 2021, 17:16

vicho написа:-----
Iso-sport orange ежедневно по двечки с кафето...
-----

Не товариш ли излишно и прекалено сърцето?Внимавай!

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1016
Регистриран на: 8.06.2012
Пол: Мъж
Кара: Нафтова печка.
Мечтае да кара: През просото...
Детайли за колата: Х3 (Е83) 3.0d, 2004г.
M57TU-A5S390R-ATC400

Re: Пиете ли енергийни напитки?

Мнение от Borymeckata » 03 Май 2021, 21:44

Тъкмо се кефех как темата от енергийна отиде към махмурлийска... :bowdown: :bowdown:
Excellent! Steven is my name!

големия брат на Монтоя
Аватар
Мнения: 1745
Регистриран на: 20.05.2002
Пол: Мъж

Re: Пиете ли енергийни напитки?

Мнение от BMW_POWER » 04 Май 2021, 4:39

steeN написа:
BMW_POWER написа:Какво общо има с темата?

Не ме цитирай и няма да има общо с темата :lol:


Как пък се позна? Говоря, да не вярва на хората. Оказа се, че и аз съм "милениум", ама с по-начална буква от азвуката :mhihi: :mhihi: :mhihi:

Тук има едни МИНИ-та, дето по две мацки вътре понякога раздават ред були по улиците.

Изображение

Старши спамър
Аватар
Мнения: 1857
Регистриран на: 27.04.2010
Местоположение: Извън матрицата в Ориндж кЪнтри юниверс.
Кара: го на оранжеви хапчета ПО ДЖАПАНКИ!
Мечтае да кара: хората към оринджпилване.
Детайли за колата: разделена на 21 млн. бройки.

Re: Пиете ли енергийни напитки?

Мнение от Top Gun Maverick » 04 Май 2021, 6:04

То и тука ги има от много години същите, но скоро не са раздавали. :mhihi: Ползват ги просто търговските представители да работят с тях.
https://youtu.be/MNf97XgBdTc
Ако има неразбрали, there is no second best:
https://youtu.be/yzs7qtF04e8 :mhihi:
In God we trust, all others we track.
https://youtu.be/upv2UP4sCzI?si=sXoNFIQpgckN0dVc
I feel the need, the need for speed.
https://youtu.be/zTPoRDrtc0s?si=y-Qi2Ec94Gg15iOw

големия брат на Монтоя
Аватар
Мнения: 1745
Регистриран на: 20.05.2002
Пол: Мъж

Re: Пиете ли енергийни напитки?

Мнение от BMW_POWER » 04 Май 2021, 13:21

Top Gun Maverick написа:То и тука ги има от много години същите, но скоро не са раздавали. :mhihi: Ползват ги просто търговските представители да работят с тях.


При нас на село са две. Веднъж ги бъзиках на един светофар, но се извиниха, че нямат. В Монреал съм виждал само веднъж Монстър "продаваха" от един рекламен камион. Условието беше, да им дадеш някакви пари. Няма значение колко. Един или пет цента, все едно. Имаше някакъв концерт. Но това беше преди сигурно 7-8 години.

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 12066
Регистриран на: 22.07.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: турбо бмв

Re: Пиете ли енергийни напитки?

Мнение от bum_bum » 04 Май 2021, 14:42

Защо да ряздават без пари? Пазарът е зарибен. Безплатно вече няма.
Изображение

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 191
Регистриран на: 25.06.2011
Местоположение: rustland
Пол: Мъж
Детайли за колата: Focus,Opel Monza/Senator,MX5 nb

Re: Пиете ли енергийни напитки?

Мнение от немо » 04 Май 2021, 15:42

Bogat-Beden написа:Вярно e Изображение


С това категорично не съм съгласен.На млади години много повече съм се отцепвал и главоцеп съм имал доста често, беналгин постоянно пиех.

Сега не че не се "подхлъзвам" понякога, но главоболие на високосна, а махмурлук доооооста рядко. Ако си прехвърля "мярката" се чувствам изморен на сутринта, това е.

Банкетна култура му се казва..... :lol:

Иначе по темата- енергийни напитки един-два пъти в годината, и то само при крайна нужда, кафето и него почти съм го спрял.Имам предвид,че не е задължително всяка сутрин, както преди.
Шофирането е превантивен анализ на това,което може да се случи на пътя....

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1594
Регистриран на: 4.08.2011
Местоположение: Карантина баце ....
Пол: Мъж
Кара: през просото
Мечтае да кара: леговището на смог
Детайли за колата: баничарка

Re: Пиете ли енергийни напитки?

Мнение от Jordana » 04 Май 2021, 17:23

До тук не видях смислено обяснение защо човек има нужда от ежедневно приемане на енергийни напитки ? Кофеина има някакъв благоприятен ефект при настъпила умора , но благоприятното на ефекта му е около 40 минути и филма свършва . Освен това към кофеина се получава пристрастяване както към другите наркотици , това води повишаване прага на дозата . Дори и кофеинова абстиненция е възможно да се развие . Чувството на еуфория от допамина който се синтезира е толкова незначително на фона с проблемите от постоянната употреба . Захарта която се слага в тия напитки също не е натурална захар а от оня синтетичния царевичен сироп . Влиянието на кофеина не само върху нервната сситема но и върху сърцето лесно може да я проверите . Изпийте чашка кафе с две супени лъжици нес кафе и ако не получите аритмия и се разтреперят ръцете воала , вие сте истинско изключение от правилото .
Горното мнение е създадено главно с развлекателна цел и може да съдържа недоказани факти и обстоятелства . Никога не повтаряйте описаните екперименти и изказаните мнения у дома - те могат да бъдат опасни за Вас !
....АВИТОХОЛ /Атила/ живя 300 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
Синът му ИРНИК /ЕРНАК/ живя 150 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
ГОСТУН 2 години. Родът му Ерми, а годината му докс твирем.
КУРТ управлява 60 години. Родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
БЕЗМЕР 3 години, а родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
Именник на българските ханове ...

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 237
Регистриран на: 21.02.2010
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: 320i мнооо убаво )))
Мечтае да кара: Еххх...
Детайли за колата: e46, седан, M52,2000 cm3,150 Hp.

Re: Пиете ли енергийни напитки?

Мнение от Моджо » 04 Май 2021, 18:33

Е аз пия само нес кафе. Даже ми се приспива от него. Аритмия ако не си пил кафе никога може би.
Хм,хм...

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 6614
Регистриран на: 7.04.2004
Местоположение: CA
Кара: I6, V6
Мечтае да кара: mustang gt, много черeн...

Re: Пиете ли енергийни напитки?

Мнение от steeN » 04 Май 2021, 18:48

Don_Diego написа:и веднъж пих йерба мате май се казва...3 дни не спах :mhihi:


Сега го видях това. :lol: Това наистина е брутално "чайче". Любимо ми е, но трябва да се внимава с дозата... определено не да се пие както си го пият аржентинците.
Това е най-доброто според мен, ма трудно се набавя в Европата, точно този бранд - https://www.amazon.com/Guayaki-Traditio ... B076MJ9Z1H
- Above all, we must realize that no arsenal or no weapon in the arsenals of the world is so formidable as the will and moral courage of free men and women. It is a weapon our adversaries in today's world do not have.
Ronald Reagan
- Life, liberty, and property do not exist because men have made laws. On the contrary, it was the fact that life, liberty, and property existed beforehand that caused men to make laws in the first place.

Frédéric Bastiat
- Don't eat the yellowcake

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1594
Регистриран на: 4.08.2011
Местоположение: Карантина баце ....
Пол: Мъж
Кара: през просото
Мечтае да кара: леговището на смог
Детайли за колата: баничарка

Re: Пиете ли енергийни напитки?

Мнение от Jordana » 04 Май 2021, 18:54

Моджо , силното кафе понякога предизвиква сънливост , не при всички и не всеки път . На мен ми се е случвало такова нещо няколко пъти . Аз до към 30г пиех само нес , една конска доза табиетлийската разбъркано с два пръста каймак . Обаче по 5-6 на ден , докато след години нес кафе почна да ми става гадно от него и да се чувствам зле . Минах на еспресо , вече повече от 20 години пия 2 до 3 кафета на ден максимум но с него не ми се разхлопва сърцето . От неса ставаш невротик , разширени зеници , безсъние , раздразнителност , периферна невропатия и куп приятни свойства на кофеина . :dunno:
Горното мнение е създадено главно с развлекателна цел и може да съдържа недоказани факти и обстоятелства . Никога не повтаряйте описаните екперименти и изказаните мнения у дома - те могат да бъдат опасни за Вас !
....АВИТОХОЛ /Атила/ живя 300 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
Синът му ИРНИК /ЕРНАК/ живя 150 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
ГОСТУН 2 години. Родът му Ерми, а годината му докс твирем.
КУРТ управлява 60 години. Родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
БЕЗМЕР 3 години, а родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
Именник на българските ханове ...

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 526
Регистриран на: 27.02.2002
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: овца във вълча кожа...

Re: Пиете ли енергийни напитки?

Мнение от hell's angel » 04 Май 2021, 19:12

Jordana написа: Изпийте чашка кафе с две супени лъжици нес кафе и ако не получите аритмия и се разтреперят ръцете воала , вие сте истинско изключение от правилото .

То т'ва трудно се пие ... поне и една количка трябва за преглъщане, а и да е по-сигурно разтропването :mhihi:

Don_Diego написа:и веднъж пих йерба мате май се казва...3 дни не спах :mhihi:


:mhihi: :mhihi: :mhihi:

Доста сериозен ритник
1173754_6170.jpg


Двойната доза е почти нокаут :ok:

2565_1127366.jpg
Вие нямате нужните права за да сваляте прикачени файлове.
Ubi dubium, ibi libertas

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 12066
Регистриран на: 22.07.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: турбо бмв

Re: Пиете ли енергийни напитки?

Мнение от bum_bum » 04 Май 2021, 19:25

На мен кофеинът не ми действа. Просто навик. Вечер, докато си чета за заспиване пия кафе. Винаги.

Редбула винаги ми е бил гаден. Шарк много обичах и си разреждах с него уискито, както подобава на велик селяк. Стигал съм до 8 на вечер.
Изображение

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 237
Регистриран на: 21.02.2010
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: 320i мнооо убаво )))
Мечтае да кара: Еххх...
Детайли за колата: e46, седан, M52,2000 cm3,150 Hp.

Re: Пиете ли енергийни напитки?

Мнение от Моджо » 04 Май 2021, 19:30

Е значи съм невротик, безсънен, нервен и квото беше още. Щото пия по няколко нес кафета на ден. Обикновено 2 + еспресо/та. От 1994 насам. Обичам кафе и изобщо не ми действа по описаните начини. Може би е защото го пия в големи чаши, демек разредено идва. А кат бачках само нощна смяна поне по 6 кафета на вечер пиех. И никога не съм имал проблеми със сърце или подобни. И аз кат Бум Бум мога да си пийна кафе и да си легна да си спя.
Последна промяна Моджо на 04 Май 2021, 19:33, променена общо 2 пъти
Хм,хм...

ПредишнаСледваща

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook