Телефон с добра камера

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори

ентусиаст
Аватар
Мнения: 910
Регистриран на: 14.07.2013
Местоположение: ул. дупка 1
Кара: S LINE PLUS

Re: Телефон с добра камера

Мнение от DigitalExile » 24 Апр 2021, 16:33

Всеки тел. си има настройки на цветовете точно за да си го направиш както ти харесва. Особено при OLED е задължително реално 2 OLED-a да вадат 1:1 цветове няма. :yes:
Дисплея на iPhone с тия 60HZ не е за хвалене много много :ok:

ентусиаст
Аватар
Мнения: 891
Регистриран на: 7.12.2007
Местоположение: Стара Загора
Пол: Мъж
Кара: BMW 320 Touring

Re: Телефон с добра камера

Мнение от SpeedyMan » 24 Апр 2021, 17:34

Ся пичове, намерете ми телефон за 380 лв. който да е по-добър от 8Note Pro и да прави по-добри снимки. Ако няма, намерете някой за 500 или 600 лв.
Изображение Изображение
Изображение BMW 320d Touring Изображение MB A170 CDI

ентусиаст
Аватар
Мнения: 910
Регистриран на: 14.07.2013
Местоположение: ул. дупка 1
Кара: S LINE PLUS

Re: Телефон с добра камера

Мнение от DigitalExile » 24 Апр 2021, 18:00

SpeedyMan написа:Ся пичове, намерете ми телефон за 380 лв. който да е по-добър от 8Note Pro и да прави по-добри снимки. Ако няма, намерете някой за 500 или 600 лв.


Има.. за 369лв в момента Poco X3 NFC.
Камерата му е доста по добра, видеото също, стабилизацията също.

Със Snapdragon 732G е което е доста по добре от медиатека на note 8 pro, екрана е 120Hz, батерията е 5160 mAh

ентусиаст
Аватар
Мнения: 891
Регистриран на: 7.12.2007
Местоположение: Стара Загора
Пол: Мъж
Кара: BMW 320 Touring

Re: Телефон с добра камера

Мнение от SpeedyMan » 24 Апр 2021, 18:06

ОК, нека сега някой който ползва такъв телефон POCO да обясни дали е доволен или не.

Ама не знам какво толкова виждате като проблем - Mediatek-а е добър според мен, никога не е забивал а се натоварва здраво.
Изображение Изображение
Изображение BMW 320d Touring Изображение MB A170 CDI

Старши спамър
Online
Аватар
Мнения: 1857
Регистриран на: 27.04.2010
Местоположение: Извън матрицата в Ориндж кЪнтри юниверс.
Кара: го на оранжеви хапчета ПО ДЖАПАНКИ!
Мечтае да кара: хората към оринджпилване.
Детайли за колата: разделена на 21 млн. бройки.

Re: Телефон с добра камера

Мнение от Top Gun Maverick » 24 Апр 2021, 21:26

Само, че 8-цата вече може да си я намериш за доста под тия пари. 9-ката и тя натам отива. Но това е вече наложена марка за тия пари, което създава доста въпроси.
Мисля обаче темата трябва да отива в историята, автора получи достатъчно отговори за телефон, който снима добре, в противен случай отиваме в някакъв спор между епъл и останалия свят, или скъп андроид срещу евтин такъв и разликите. Има тема за андроид и за айос.
https://youtu.be/MNf97XgBdTc
Ако има неразбрали, there is no second best:
https://youtu.be/yzs7qtF04e8 :mhihi:
In God we trust, all others we track.
https://youtu.be/upv2UP4sCzI?si=sXoNFIQpgckN0dVc
I feel the need, the need for speed.
https://youtu.be/zTPoRDrtc0s?si=y-Qi2Ec94Gg15iOw

ентусиаст
Аватар
Мнения: 898
Регистриран на: 24.10.2007
Местоположение: София/Асеновград
Пол: Мъж
Кара: Е34 /Е39 дизел, Е46-автомат,Е60-530
Мечтае да кара: Да се разхожда пеша

Re: Телефон с добра камера

Мнение от Vasko » 04 Май 2021, 18:10

Аз откакто преди 4 години смених айфоните с телефони от марка HUАWEI не искам да чуя за друг телефон .Първо бях с P9, после си взех p30 pro и да Ви кажа въобще не искам да ги сменям ..Последния истински телефон на HUAWEI на който му тръгват всички приложения без да правиш разни магарии и да сваляш някакви други неща... Толкова от мен ..Колкото до Самсунг - с него приключих още когато S9 -ката на три месеца взе да засича като ти звъни някой и не можеш да вдигнеш ..Ходи на ремонт и пак същото ..Е,мерси ! HUAWEI досега не ме е предал - НИКОГА !!! Сега излезнаха и други марки ама аз съм си доволен от HUAWEI P30 PRO и не ми е правил проблем ,мисля че е вече на 2 години ... Не ми е приоритет телефон ,а и не съм някоя кифла да гледам да съм с най-модерния телефон ......Сега всичко ..за ..дъщерята :))) НЕКА ТЯ СЕ ФУКА С МОДЕРЕН ТЕЛЕФОН !!!
Яжте, пийте и си носете новите дрехи и си карайте количките ,че животът е крaтък ..

Зайо-Байо
Аватар
Мнения: 3048
Регистриран на: 23.03.2008
Местоположение: Руси
Пол: Мъж
Кара: Пръскан кенеф
Мечтае да кара: Мка комби
Детайли за колата: Некво шарено и некво хамелеоново..

Re: Телефон с добра камера

Мнение от uricatoli » 11 Май 2021, 12:52

Както каза VASKO P30 Pro е телефон, който още доста ще е актуален, жалко че приключиха с Google услугите. Иначе да споделя.. Последно използвах Mate 20 Pro, и бях доста доволен от към камера, докато не си взех Xiaomi Mi10 T Pro.. Останах направо очарован.. Ползвам го вече втори месец, дисплея не е амолед, но е със 144Hz дисплей и просто си "маже" страхотно бързо. Но да опиша камерата.. Впечатлен съм от детайла на обикновенните снимки, пък за тези на 108MPX да не говорим. Страшно много детайли и при обработката им през lightroom mobile, не се получават никакви артефакти или "квадратчета" и линии от прегаряне на слънцето.. Качвам една снимка от преди няколко дни в оригинал и с лека обработка за сравнение..

IMG_20210509_141508.jpg


IMG_20210509_141508 (1).jpg
Вие нямате нужните права за да сваляте прикачени файлове.
Изображение

Мародератор
Аватар
Мнения: 12328
Регистриран на: 28.07.2006
Местоположение: София
Кара: some d20s

Re: Телефон с добра камера

Мнение от Mollov » 11 Май 2021, 13:04

SpeedyMan написа:Ся пичове, намерете ми телефон за 380 лв. който да е по-добър от 8Note Pro и да прави по-добри снимки. Ако няма, намерете някой за 500 или 600 лв.


Realme 7 Pro... :) С някви отстъпки можеш да го класираш на 400лв... за 600лв, и малко отгоре, дебни за Xiaomi Redmi Note 10 Pro... доста добре снима и Galaxy A52/A72 (разликата е само размера и 3х оптичен зуум при A72).

Предишна

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: Tenata

Последни теми
Facebook