.

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 152
Регистриран на: 1.02.2019
Кара: на пост и молитви

.

Мнение от Вуйчо » 28 Мар 2021, 23:56

/
Последна промяна Вуйчо на 18 Апр 2021, 20:15, променена общо 1 път
Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 526
Регистриран на: 27.02.2002
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: овца във вълча кожа...

Re: Водородна вода

Мнение от hell's angel » 29 Мар 2021, 15:42

Не съм пил, поне съзнателно :ok: Ама замисли се какъв ефект би имало от газираната и после, че разтвореният допълнително водород ще около 1000 пъти по-малко, при еднакви условия. И колко пА да е по-водородна, тая вода, от нормалната ? :mhihi:
Ubi dubium, ibi libertas

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 647
Регистриран на: 3.12.2012

Re: Водородна вода

Мнение от nero_ » 29 Мар 2021, 16:46

като светената, но по скъпа :)

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 779
Регистриран на: 9.12.2019
Местоположение: София
Кара: 2016 m550d

Re: Водородна вода

Мнение от ekalchev » 29 Мар 2021, 17:20

Преди години така излизаха лекарства и продукти, които първо бяха обявявани за лечебни и много полезни и после се оказваха голяма отрова. Тея дето са живяли 90 години си спомням излязоха едни прахчета NutraSweet, които се разтварят във вода с изкуствени подсладители и аромати. Тогава разправяха колко били полезни че нямали захар. Е сега се знае, че са канцерогени.

Много е трудно да се ориентираш в информацията която ни залива в интернет. Всеки пише някакви неща, гледа да ти продаде нещо, трудно е да се прецени кое е истина кое не. Аз лично съм стигнал до извода, че нещо е полезно за мен ако то е съществувало много години край хората, те са го яли и на базата на много години употреба се знае че не е вредно или евентуално организма е привикнал с него ако е използван хиляди години (като млякото). Някакви нови измислени неща, никога. Питам се, баба ми и дедо ми пили ли са водородна вода? Не, значи пас :)

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 6210
Регистриран на: 24.04.2007
Местоположение: София
Кара: Е39М54В30

Re: Водородна вода

Мнение от zvetiko » 30 Мар 2021, 9:02

Един приятел е голям фен на водата. Била силен антиоксидант, ходи с една кана за водородна вода навсякъде, евентуално щял да си направи подобна инсталация и за в къщи, но е скъпа. В Япония била разпространена масово....

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 294
Регистриран на: 21.05.2009
Местоположение: навсякъде
Кара: както може
Мечтае да кара: както не може...
Детайли за колата: от миналия век

Re: Водородна вода

Мнение от drago_pavlov » 30 Мар 2021, 10:59

ekalchev написа:Питам се, баба ми и дедо ми пили ли са водородна вода? Не, значи пас :)

100% са пили.
Аз не съм чувал за безводородна вода :mhihi:
I kill a communist for fun, but for a green card... I'm gonna carve him up real nice.


Аватар
Мнения: 1321
Регистриран на: 10.03.2006
Местоположение: Peterborough
Кара: CLS350 и Е39

Re: Водородна вода

Мнение от ivoo » 30 Мар 2021, 15:19

zvetiko написа:Един приятел ... ходи с една кана за водородна вода навсякъде, евентуално щял да си направи подобна инсталация и за в къщи,....

Верно ли? Сигурно като почне да я произвежда ще ходи с дамаджана. :mhihi:
Кажи му че продавам пречстен въздух обогатен с азот >78%.Сред космонавтите е много разпространен,ама е скъп. :mhihi:
Водородна вода? Още в 7-8 клас учихме ,че водата е съставена от 2 атома водород и 1 атом кислород, съединени с ковалентна химична връзка.Питам сега,3- и атом на водорода ли добавиха ?
Тази вода е като .... https://www.google.com/amp/s/www.24chasa.bg/amp/9257748

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 12066
Регистриран на: 22.07.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: турбо бмв

Re: Водородна вода

Мнение от bum_bum » 30 Мар 2021, 15:56

Изображение

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1594
Регистриран на: 4.08.2011
Местоположение: Карантина баце ....
Пол: Мъж
Кара: през просото
Мечтае да кара: леговището на смог
Детайли за колата: баничарка

Re: Водородна вода

Мнение от Jordana » 30 Мар 2021, 16:39

Бъркате нещо ми се струва , за няколко хиляди лева машината няма как водородната вода да е обикновена филтрирана чешмянка . Като не вярвате че помага , силно намалявате положителния ефект от водорода и той няма да ви помогне . Трябва да вярвате във силата на водорода ... :mrgreen:
Последна промяна Jordana на 30 Мар 2021, 19:51, променена общо 1 път
Горното мнение е създадено главно с развлекателна цел и може да съдържа недоказани факти и обстоятелства . Никога не повтаряйте описаните екперименти и изказаните мнения у дома - те могат да бъдат опасни за Вас !
....АВИТОХОЛ /Атила/ живя 300 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
Синът му ИРНИК /ЕРНАК/ живя 150 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
ГОСТУН 2 години. Родът му Ерми, а годината му докс твирем.
КУРТ управлява 60 години. Родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
БЕЗМЕР 3 години, а родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
Именник на българските ханове ...


Аватар
Мнения: 1321
Регистриран на: 10.03.2006
Местоположение: Peterborough
Кара: CLS350 и Е39

Re: Водородна вода

Мнение от ivoo » 30 Мар 2021, 17:12

Ефекта на тази вода ще е колкото устройства които се слагат в "запалката" на колата за намаляне на разход на горивото. :mhihi:

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook