Байдън

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори

големия брат на Монтоя
Аватар
Мнения: 1745
Регистриран на: 20.05.2002
Пол: Мъж

Байдън

Мнение от BMW_POWER » 11 Мар 2021, 1:20

Имаме тема за предишния президент, хайде да поговорим и за сегашния. За няма и два месеца натвори толкова гафове, заколкото биха ми завиждали всички предишни взети заедно. Не се е явявал на нито една пресконференция до момента. Това е прецедент в недългата история на страната. Любимата ми Джейн обяснява това със заетостта му в борбата с грипа и проблемите в икономиката. Появяванията му на живо са по-бетер от Тато в късните си години. Тато поздрави студентите за осми март.

https://www.youtube.com/watch?v=4Ac4kGSnxws

Байдън рути мифки. Забравя всичко и всички. "Ъъъъъъъъъъъъ,там едни момчета (не помни какво е Пентагон)", "Ъъъъъъъъъъ, тука един ъъъъъъъъъ" забравя шефа на Генералния щаб, стоящ точно зад него. Днес помощниците му официално са му забранили да контактува с пресата.

https://www.youtube.com/watch?v=hk7mW8T31g0

От пети Март насам гафовете са още много. Хариската скоро ще поеме поста, да видим кой ще застане до нея. Ховори се за Хилъри. А две жени начело на САЩ е доста интересна комбинация.

12 щата са го дали на съд до момента. Изобщо, веселбата ще е голяма.

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 244
Регистриран на: 11.06.2020

Re: Байдън

Мнение от nxn » 11 Мар 2021, 1:24

Не го мисли, по един или друг начин няма да види края на мандата като президент.

големия брат на Монтоя
Аватар
Мнения: 1745
Регистриран на: 20.05.2002
Пол: Мъж

Re: Байдън

Мнение от BMW_POWER » 11 Мар 2021, 1:28

nxn написа:Не го мисли, по един или друг начин няма да види края на мандата като президент.


Куфарчето е в него и никой не го контролира. Утре ще види зомби в задния си двор и за 5 мин всичко излита.

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 244
Регистриран на: 11.06.2020

Re: Байдън

Мнение от nxn » 11 Мар 2021, 1:43

Странно, а аз мисля, че е точно за това там, защото е удобен, но ще видим, но определено не завиждам на близкия изток.

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1697
Регистриран на: 8.02.2012
Местоположение: FR,Marseille
Пол: Мъж
Кара: e46 318i N42B20AB
Мечтае да кара: хората да мислят
Детайли за колата: свежа и поддържана!

Re: Байдън

Мнение от ivoaudi » 11 Мар 2021, 2:02

Според мен все пак е още рано да се съди, но да, долу-горе "действа" така, както се и очакваше - поредния слаб на "върха", щото той реално не е там.
Засега е просто интересно. Хубавото е, че на върха на дебилите каквото и да сложиш, все ще е забава.
Колкото до КОПЧЕТО, има безброй твърдения, но всъщност точно как стои въпроса реално не знаем.

Иначе, просто въпрос:
Начело на коя от "развитите" страни в момента седи някой силен? Аз отлично знам отговора и защо е той такъв, чудно ми е има ли втори прогледнал :ok:
9K714 OKA SS-23

ПУ 9П71 ТМ 9Т240
9М714Б АА-75 9Н-63

големия брат на Монтоя
Аватар
Мнения: 1745
Регистриран на: 20.05.2002
Пол: Мъж

Re: Байдън

Мнение от BMW_POWER » 11 Мар 2021, 2:03

nxn написа:Странно, а аз мисля, че е точно за това там, защото е удобен, но ще видим, но определено не завиждам на близкия изток.


Toй си е суперудобен. Факт! Но никой освен него не контролира ядреното куфарче. Там е най-големия проблем.

Ще добава само за "развитите страни". Със сигурност не сме ние. Отделно т.н. "канадска армия" в момента се раздира от секс-скандали и всички са по-ниски от тревата.

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1594
Регистриран на: 4.08.2011
Местоположение: Карантина баце ....
Пол: Мъж
Кара: през просото
Мечтае да кара: леговището на смог
Детайли за колата: баничарка

Re: Байдън

Мнение от Jordana » 11 Мар 2021, 5:25

Канадската армия всъщност е ....индийската армия . Или нещо бъркам .. :mhihi:
По въпроса за куфарягата с кодовете едва ли Бидон може да направи нещо сам , в случай че изплиска легена тотално в даден момент . До колкото се пуска информация по вестниците , куфарчето е просто едно куфарче в което има голямо червено копче с надпис BOOMM.. :mhihi:
Горното мнение е създадено главно с развлекателна цел и може да съдържа недоказани факти и обстоятелства . Никога не повтаряйте описаните екперименти и изказаните мнения у дома - те могат да бъдат опасни за Вас !
....АВИТОХОЛ /Атила/ живя 300 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
Синът му ИРНИК /ЕРНАК/ живя 150 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
ГОСТУН 2 години. Родът му Ерми, а годината му докс твирем.
КУРТ управлява 60 години. Родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
БЕЗМЕР 3 години, а родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
Именник на българските ханове ...

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 169
Регистриран на: 5.01.2005

Re: Байдън

Мнение от enigma » 11 Мар 2021, 7:29

BMW_POWER написа:Toй си е суперудобен. Факт! Но никой освен него не контролира ядреното куфарче. Там е най-големия проблем.


Използването на ядрения арсенал става след обсъждане на ситуацията с генералите от Централното Командване и изчерпване на другите варианти. Генералите не са малоумни, никой няма да започне ядрена война само защото Президентът е издал заповед на свое усмотрение.

Отделно, той е изключително предсказуем и скучен, кариерист политик, който няма как да ни изненада с нещо екстремно.
enigma
ያለ እኩል

ентусиаст
Аватар
Мнения: 871
Регистриран на: 9.10.2006
Местоположение: София
Кара: е85 M54B30

Re: Байдън

Мнение от sub_eleven » 11 Мар 2021, 10:17

BMW_POWER написа:Куфарчето е в него и никой не го контролира. Утре ще види зомби в задния си двор и за 5 мин всичко излита.

Съмнявам се да може да се справи с куфарчето като е толкова изкуфял, сигурно не е само един бутон да натиснеш.

Все пак нищо добро няма да види светът при него така или иначе.

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1594
Регистриран на: 4.08.2011
Местоположение: Карантина баце ....
Пол: Мъж
Кара: през просото
Мечтае да кара: леговището на смог
Детайли за колата: баничарка

Re: Байдън

Мнение от Jordana » 11 Мар 2021, 13:15

Това куфарче е нищо повече от една финална оторизация от президента на нещо което вече е решено от генералите . Формалност , с него и без него все тая ако има реална заплаха за америка ракетите ще се изстрелят и без Бидон . Пътя на оторизацията за ракетен удар по противника е обратен , от долу нагоре към президента а не той да натиска копче и надолу да се чудят какво става . Системите за отбрана са така направени че докато стигне до Бидон да натиска копче вече е поискана такава оторизация от опертевни дежурни , щабове , генерали и един куп висши военни които се занимават с тоя протиеворакетен щит 24 часа 365 дена . Дори Бидон да откаже вицето ще го направи ако тоя е неадекватен . Няма как Бидон и който да е президент да задейства тая система само с въвеждане на един код в това куфарче просто щото е превъртял . Това като ситуация също е предвидено в протоколите за действие . Дори съвсем отговорно може да се твърди че ако натисне копчето без причина в момента ще го изкарат луд и ще го махнат а камилата ще довърши мандата .
Горното мнение е създадено главно с развлекателна цел и може да съдържа недоказани факти и обстоятелства . Никога не повтаряйте описаните екперименти и изказаните мнения у дома - те могат да бъдат опасни за Вас !
....АВИТОХОЛ /Атила/ живя 300 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
Синът му ИРНИК /ЕРНАК/ живя 150 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
ГОСТУН 2 години. Родът му Ерми, а годината му докс твирем.
КУРТ управлява 60 години. Родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
БЕЗМЕР 3 години, а родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
Именник на българските ханове ...

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 192
Регистриран на: 14.04.2017
Пол: Мъж
Кара: 2016 Range Rover SDV8 Autobiography

Re: Байдън

Мнение от santorini » 11 Мар 2021, 13:58

Трябва да има възрастов лимит за президент, не може един буквално дядо, да ръководи най-силната държава в света и да работи при свръх-високи обороти. Примерно, от 45 до 75 да може да се кандидатираш. Кенеди на 43 е най-младия избран, но за мен поне до 45 човек трябва да поулегне преди да е президент.

Но мисля че е добре да направим една тема за Радев, а Байдън да си го гледат американците. Вчера зачитам следното, Радев здрав, Радевица и първия и съпруг, виден функционер в БСП, с корона. Радевица и Радев не са виждани заедно от онзи скандал в Естония преди почти година, какво се случва, Деса с кого мачка чаршафите? :mhihi: :mhihi:

големия брат на Монтоя
Аватар
Мнения: 1745
Регистриран на: 20.05.2002
Пол: Мъж

Re: Байдън

Мнение от BMW_POWER » 11 Мар 2021, 14:05

Jordana написа:Това куфарче е нищо повече от една финална оторизация от президента на нещо което вече е решено от генералите . Формалност , с него и без него все тая ако има реална заплаха за америка ракетите ще се изстрелят и без Бидон . Пътя на оторизацията за ракетен удар по противника е обратен , от долу нагоре към президента а не той да натиска копче и надолу да се чудят какво става . Системите за отбрана са така направени че докато стигне до Бидон да натиска копче вече е поискана такава оторизация от опертевни дежурни , щабове , генерали и един куп висши военни които се занимават с тоя протиеворакетен щит 24 часа 365 дена . Дори Бидон да откаже вицето ще го направи ако тоя е неадекватен . Няма как Бидон и който да е президент да задейства тая система само с въвеждане на един код в това куфарче просто щото е превъртял . Това като ситуация също е предвидено в протоколите за действие . Дори съвсем отговорно може да се твърди че ако натисне копчето без причина в момента ще го изкарат луд и ще го махнат а камилата ще довърши мандата .


Обясни ми тогава, защо Държавният департамент иска ограничаване на правата и контрол над куфарчето?

ентусиаст
Аватар
Мнения: 871
Регистриран на: 9.10.2006
Местоположение: София
Кара: е85 M54B30

Re: Байдън

Мнение от sub_eleven » 11 Мар 2021, 14:09

BMW_POWER написа:Обясни ми тогава, защо Държавният департамент иска ограничаване на правата и контрол над куфарчето?

Според мен логиката на Джордана е правилна. Най-малкото от куфарчето как ще насочиш срещу кого и какво изстрелваш? Или да изстреляме нещо па къде падне там :D ? :mhihi:

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1697
Регистриран на: 8.02.2012
Местоположение: FR,Marseille
Пол: Мъж
Кара: e46 318i N42B20AB
Мечтае да кара: хората да мислят
Детайли за колата: свежа и поддържана!

Re: Байдън

Мнение от ivoaudi » 11 Мар 2021, 14:41

Всъщност за кой ли път и двамата са прави, но някак все успяват да спорят при все, че ги виждам по-скоро от една партия :D Мен много ме кефи да ги чета.
Да са живи и здрави и двамата, другото.... :ok:
9K714 OKA SS-23

ПУ 9П71 ТМ 9Т240
9М714Б АА-75 9Н-63

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1594
Регистриран на: 4.08.2011
Местоположение: Карантина баце ....
Пол: Мъж
Кара: през просото
Мечтае да кара: леговището на смог
Детайли за колата: баничарка

Re: Байдън

Мнение от Jordana » 11 Мар 2021, 14:42

BMW_POWER написа:
Обясни ми тогава, защо Държавният департамент иска ограничаване на правата и контрол над куфарчето?


https://fas.org/nuke/guide/usa/c3i/icbm-lcc.htm
Чети си тука какво и как ще стане . Това е точно ръката на мъртвеца . Стратегическите интереси на сащ трябва да са гарантирани от автоматична система за ответен удар а не от президент . Подобно на руската он 70те години на миналия век . Преди са използвали специална балистична ракета с комуникационен предавател сега е на сателит качено . Политическите интриги в белия дом с това куфарче , са точно политически интриги и нямам представа от детайлите .
Горното мнение е създадено главно с развлекателна цел и може да съдържа недоказани факти и обстоятелства . Никога не повтаряйте описаните екперименти и изказаните мнения у дома - те могат да бъдат опасни за Вас !
....АВИТОХОЛ /Атила/ живя 300 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
Синът му ИРНИК /ЕРНАК/ живя 150 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
ГОСТУН 2 години. Родът му Ерми, а годината му докс твирем.
КУРТ управлява 60 години. Родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
БЕЗМЕР 3 години, а родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
Именник на българските ханове ...

Следваща

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook