Какво сте постигнали дотук в живота?

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1016
Регистриран на: 8.06.2012
Пол: Мъж
Кара: Нафтова печка.
Мечтае да кара: През просото...
Детайли за колата: Х3 (Е83) 3.0d, 2004г.
M57TU-A5S390R-ATC400

Re: Какво сте постигнали дотук в живота?

Мнение от Borymeckata » 15 Яну 2021, 10:20

И аз му вярвам, пък и какви "доказателства" в един форум? По принцип вярвам на хората, просто нямам нагласа да проверявам информация и да бъда подозрителен. А и мисля, че ако човекът е искал да излъже, щеше да каже, че е капитан на ядрена подводница или нещо подобно, не че е написал някакъв код за нещо си... :dunno: :dunno:

И като се хвалим с публикации - в тази наредба, Глава 13 аз съм я писал:
https://lex.bg/en/laws/ldoc/2135489714

Всъщност писал съм само частта за сградите и съоръженията на АЕЦ, която в предишната редакция на наредбата си беше отделна глава. Ама сега гледам, че са направили "манджа с грозде" - събрали са механично на едно място изискванията към сградите и съоръженията на всички типове електроцентрали (ВЕЦ, ТЕЦ и АЕЦ). Майната им, да се оправят... :mhihi: :mhihi:
Excellent! Steven is my name!

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 12066
Регистриран на: 22.07.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: турбо бмв

Re: Какво сте постигнали дотук в живота?

Мнение от bum_bum » 15 Яну 2021, 10:43

Аз не особено, щото има хора, които го познават. Един от тях (стар член на форума) има сервиз в Щатите. Та нашият човек пристигнал там за ремонт на жена му на е36-чката, но не му харесала цената :mhihi:

Ама както и да е. Ако някой се опитва да си създаде живот във форума или фесбока единствения излъган е самия той.

Едва ли на някой от нас му пука, че някой друг с който си комуникира тук е едикой си. Има и изключения де. Много езици бяха завряни дълбоко в задника на един герой, който не влиза вече. Оня беше с х5м и разни такива коли, но в крайна сметка се оказа просто шофьор :mhihi: Явно някои хора виртуалните ласкателства им действат добре.

А докато сме на темата има и един герой с недвижими имоти, който живее в страната на сънищата. :mhihi:
Изображение

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2499
Регистриран на: 23.06.2005
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: сребърна звезда

Re: Какво сте постигнали дотук в живота?

Мнение от kiko » 15 Яну 2021, 11:36

За децата....винаги има едно с което да се гордеем,а другото да е живо и здраво :mhihi:
Вие нямате нужните права за да сваляте прикачени файлове.

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1074
Регистриран на: 2.05.2008
Кара: 520i face

Re: Какво сте постигнали дотук в живота?

Мнение от bioz » 15 Яну 2021, 11:47

Тия дето са постигнали нещо не са у форума. Иначе е важно кой как го чувства, а не как го оценяват другите. Само тогава ще е във хармония със себе си. Дет са вика на село с едно магаре може да си най-успелия.

Бумбум пак ги поряза всичките.

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 716
Регистриран на: 26.04.2009
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: E39 Individual, A8L W12, Z4 30i

Re: Какво сте постигнали дотук в живота?

Мнение от Don_Diego » 15 Яну 2021, 12:08

[quote="bum_bum"][/quote]

В интернет е най-лесно да се правиш на мъж с чужди та*аци, на живо истината лъсва много бързо :mhihi:
Изображение

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 92
Регистриран на: 28.09.2015
Пол: Мъж
Кара: e90 330xd, gsxr 600 k8

Re: Какво сте постигнали дотук в живота?

Мнение от b_u_b_o » 15 Яну 2021, 12:59

Моджо написа:Не, не трябва да бъдат съдени. Трябва да бъдат съжалявани.


Мамута отново си мисли, че има само една истина и тя е неговата. Ама живота е цветен, а не черно бял и всеки го вижда през неговата си призма. Аз също смятам, че едно едно от най-смислените неща които човек може да направи е да остави други ЧОВЕЦИ след себе си. Обаче и напълно бих разбрал хора които решават да не го правят. Погледни го по тоя начин - планетата издиша от 7 милиарда консуматора и ще става все по-зле. Така че те може би правят услуга на твоите деца не създавайки техни, като им осигуряват една идея по-малко пренаселена планета. Има и хора които са неспособни да възпитат и да предадат ценности на поколението си, тук отново е по-добре да няма такова. Изобщо съм далеч от мнението, че всеки трябва да прави деца щото така трябва.

Да не съм съвсем офф-топик, нищо не съм постигнал в живота си, най-вероятно и няма да постигна. Изобщо човешкия живот е доста безсмислен и колкото по-скоро го осъзнаем толкова по-скоро ще започнем да му се радваме и да се опитваме да радваме и заобикалящите ни хора. А тая радост вече е строго индивидуална. :bchug:

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1016
Регистриран на: 8.06.2012
Пол: Мъж
Кара: Нафтова печка.
Мечтае да кара: През просото...
Детайли за колата: Х3 (Е83) 3.0d, 2004г.
M57TU-A5S390R-ATC400

Re: Какво сте постигнали дотук в живота?

Мнение от Borymeckata » 15 Яну 2021, 13:09

Ето и друго "постижение" - никога не съм теглил кредит и не дължа пари на никого.

Изобщо, от десетина години съм престанал да мисля за пари и да правя финансови сметки, изобщо.
Не знам дали си представяте, колко освобождаващо и успокояващо действа на психиката... :yes: :yes:
Excellent! Steven is my name!

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 716
Регистриран на: 26.04.2009
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: E39 Individual, A8L W12, Z4 30i

Re: Какво сте постигнали дотук в живота?

Мнение от Don_Diego » 15 Яну 2021, 13:15

Мечо, за да не мислиш за пари трябва да си изкарал някакви и така да си си наредил нещата, че да знаеш, че винаги ще имаш финансови приходи.
Иначе да, абсолютно съм съгласен, че е освобождаваща тази мисъл. Имам хора около себе си все за пари мислят, все някакви луди пари правят от далавери, схеми и работа и все нямат пари за нищо и искат на заем през месец-два :dunno: . С шефовете ми съм си говорил (всички под 30 с по няколко млн. в сметките) и според тях мислиш ли постоянно за пари - никога няма да имаш пари, дори за да свързваш двата края
Изображение

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 64
Регистриран на: 5.01.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж

Re: Какво сте постигнали дотук в живота?

Мнение от alekangg » 15 Яну 2021, 13:18

Don_Diego написа:Мечо, за да не мислиш за пари трябва да си изкарал някакви и така да си си наредил нещата, че да знаеш, че винаги ще имаш финансови приходи.
Иначе да, абсолютно съм съгласен, че е освобождаваща тази мисъл. Имам хора около себе си все за пари мислят, все някакви луди пари правят от далавери, схеми и работа и все нямат пари за нищо и искат на заем през месец-два :dunno: . С шефовете ми съм си говорил (всички под 30 с по няколко млн. в сметките) и според тях мислиш ли постоянно за пари - никога няма да имаш пари, дори за да свързваш двата края

Не, че нещо, ама на всички е ясно как тия шефове под 30 год са милионери и то не от вчера..докато е станал на 20 и вече направил първия милион нали?
И същите са идоли на обществото у нас.

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 716
Регистриран на: 26.04.2009
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: E39 Individual, A8L W12, Z4 30i

Re: Какво сте постигнали дотук в живота?

Мнение от Don_Diego » 15 Яну 2021, 13:25

Не, че нещо ама си далеч от истината :bchug:
Старт ъп, продажба и ето ти няколко милиона в сметката :winky:
Отделно са едни от първите захванали се с дропшипинг в световен мащаб, сети се сам колко пари има в този тип дейност в момента и колко са направили първите захванали се
Изображение

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1594
Регистриран на: 4.08.2011
Местоположение: Карантина баце ....
Пол: Мъж
Кара: през просото
Мечтае да кара: леговището на смог
Детайли за колата: баничарка

Re: Какво сте постигнали дотук в живота?

Мнение от Jordana » 15 Яну 2021, 13:30

Има една сентенция на древните
Desunt inopiae multa, avaritiae Omnia
На бедните не им достига много , на алчните всичко ..
Горното мнение е създадено главно с развлекателна цел и може да съдържа недоказани факти и обстоятелства . Никога не повтаряйте описаните екперименти и изказаните мнения у дома - те могат да бъдат опасни за Вас !
....АВИТОХОЛ /Атила/ живя 300 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
Синът му ИРНИК /ЕРНАК/ живя 150 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
ГОСТУН 2 години. Родът му Ерми, а годината му докс твирем.
КУРТ управлява 60 години. Родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
БЕЗМЕР 3 години, а родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
Именник на българските ханове ...

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1016
Регистриран на: 8.06.2012
Пол: Мъж
Кара: Нафтова печка.
Мечтае да кара: През просото...
Детайли за колата: Х3 (Е83) 3.0d, 2004г.
M57TU-A5S390R-ATC400

Re: Какво сте постигнали дотук в живота?

Мнение от Borymeckata » 15 Яну 2021, 14:01

Don_Diego написа:Мечо, за да не мислиш за пари трябва да си изкарал някакви и така да си си наредил нещата, ...

Да, знам... :mhihi: :mhihi:
Excellent! Steven is my name!

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 124
Регистриран на: 27.10.2002
Местоположение: Lonsdale Sofia
Пол: Мъж
Кара: Ееее шейсе
Мечтае да кара: кънки

Re: Какво сте постигнали дотук в живота?

Мнение от E34 » 15 Яну 2021, 18:39

bum_bum написа:...А докато сме на темата има и един герой с недвижими имоти, който живее в страната на сънищата. :mhihi:


И аз го прихванах този и се чудя това някаква диагноза ли е, патология или наследствена обремененост. Вие може да си вярвате, колкото си искате, но това да претендираш, че едва ли не си някакъв ФАКТОР в много сериозни икономически отношения и в същото време да се криеш като мишленце, щото хората билЕ злобни и завистливи....ми не знам... А може би не се лъже съзнателно, може би човека е с някаква диагноза :dunno:
Аз лично много бих се радвал, ако има наистина много успели хора сред нас. И то успели ама успели...и в същото време да са останали човеци и да комуникират с останалите, които не са на това ниво. Това е много стимулиращо. Обаче, за това е нужна и малко прозрачност. Иначе всеки се изявява като Илън Мъск и останалите щем не щем носим последствията от диагнозата му.
Та това е и истинската същност на темата. Може да се каже, че си постигнал нещо чак тогава, когато се изправяш с името си и хората проявяват уважение.
" Акулата е най-добрия учител по плуване " - Тихоокеанска мъдрост

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1594
Регистриран на: 4.08.2011
Местоположение: Карантина баце ....
Пол: Мъж
Кара: през просото
Мечтае да кара: леговището на смог
Детайли за колата: баничарка

Re: Какво сте постигнали дотук в живота?

Мнение от Jordana » 15 Яну 2021, 18:56

Стана някак си тягостна атмосферата след последните постове ... :mhihi:
Горното мнение е създадено главно с развлекателна цел и може да съдържа недоказани факти и обстоятелства . Никога не повтаряйте описаните екперименти и изказаните мнения у дома - те могат да бъдат опасни за Вас !
....АВИТОХОЛ /Атила/ живя 300 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
Синът му ИРНИК /ЕРНАК/ живя 150 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
ГОСТУН 2 години. Родът му Ерми, а годината му докс твирем.
КУРТ управлява 60 години. Родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
БЕЗМЕР 3 години, а родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
Именник на българските ханове ...

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 191
Регистриран на: 25.06.2011
Местоположение: rustland
Пол: Мъж
Детайли за колата: Focus,Opel Monza/Senator,MX5 nb

Re: Какво сте постигнали дотук в живота?

Мнение от немо » 15 Яну 2021, 18:59

E34 написа: но това да претендираш, че едва ли не си някакъв ФАКТОР в много сериозни икономически отношения и в същото време да се криеш като мишленце


:OT:
Форумите в голяма степен са анонимно пространство,за това се ползват ник-неймове,а не истинските имена на човека,стоящ зад ник-нейма.Въпрос на личен избор е разкриеш самоличността си.Също така е въпрос на личен избор е да обясняваш на абсолютно непознати хора кой си,какъв си и за какво се бориш.
Шофирането е превантивен анализ на това,което може да се случи на пътя....

ПредишнаСледваща

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook