Какво сте постигнали дотук в живота?

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 724
Регистриран на: 26.04.2009
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: E39 Individual, A8L W12, Z4 30i

Re: Какво сте постигнали дотук в живота?

Мнение от Don_Diego » 21 Яну 2021, 8:44

Щото не си виждал ценоразписа на Делойт :mhihi:

Като постижение бих си записал, че си вадя поука от грешките и не ги повтарям :bchug:
Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 294
Регистриран на: 21.05.2009
Местоположение: навсякъде
Кара: както може
Мечтае да кара: както не може...
Детайли за колата: от миналия век

Re: Какво сте постигнали дотук в живота?

Мнение от drago_pavlov » 21 Яну 2021, 9:24

Виждал съм всичко, и на счетоводители, и на одитори...
Но тук ставаше въпрос за one-man show счетоводство, а не международни компании с хиляди служители.
I kill a communist for fun, but for a green card... I'm gonna carve him up real nice.

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 192
Регистриран на: 14.04.2017
Пол: Мъж
Кара: 2016 Range Rover SDV8 Autobiography

Re: Какво сте постигнали дотук в живота?

Мнение от santorini » 21 Яну 2021, 9:46

Don_Diego написа:Щото не си виждал ценоразписа на Делойт :mhihi: :bchug:


Голяма финансова компания, основния офис е в БГ. пълен ИТ одит, 80 000 евро. Делойт България, само един пример.

Но после като сложиш на сайта Audited by Deloitte, и идват едни сладки клиенти ;)

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1857
Регистриран на: 20.10.2010
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: BigBlockV8 и чат-пат SmallBlockV8
Мечтае да кара: бангия с предно
Детайли за колата: ;)
Big: Hemi 370 cu. in.
Small: S62B50 с жокери

Re: Какво сте постигнали дотук в живота?

Мнение от Nickelback » 21 Яну 2021, 9:57

drifty написа:Виж сега, ако от днешната камбанария трябваше да избирам какво да уча - щях да избера друг път. Не си кривя душата. Счетоводството ми харесваше доста в училище, справях се отлично и мога да твърдя, че бях в топ 3 на випуска конкретно в тази област. Идеята им беше да използвам наученото в бъдеще, когато създам собствен бизнес. Само дето с времето осъзнах, че такова начинание не е толкова просто, колкото изглежда, но пък остана възможността за професионална реализация в сферата. А в университета не надградих нищо, просто защото 4 години се преповтаряше едно и също, неща които вече съм учил и знам. С още двама колеги решавахме двучасовите упражнения за 15 минути. Но с времето и цялата пародия в университета, желанието ми за професионална реализация в сферата се изпари. Жива е все още идеята за бизнес, но не смятам, че към момента имам необходимите допълнителни познания и ресурси, но пък смятам, че се движа в правилна посока. Пък и преди около година имах нещо като просветление в каква насока искам да се развия, и тръгнах по нов път. Отново уча, ако трябва пак бих го направил, докато не усетя, че съм си намерил моето нещо. Сигурен съм, че логиката ми е напълно погрешна от твоя гледна точка, но няма какво да направя по въпроса.

Така като чета си спомних, че нещо беше почнал да караш някакви ИТ курсове, ако не бъркам. Експертизата ти в СК определено би била ценна, ако се ориентираш към създаването и управлението на подобни софтуерни системи. Просто го подхвърлям като идея :yes:
Изображение Изображение

"За тЕя пари има Е-шеесе" - форумна пословица.
Лето две и седемнаесто.


Аватар
Мнения: 2738
Регистриран на: 13.06.2004
Пол: Мъж
Кара: много бавно бенве
Мечтае да кара: Порше
Детайли за колата: топ, топ, топ! unikat full!

Re: Какво сте постигнали дотук в живота?

Мнение от Bogat-Beden » 21 Яну 2021, 10:50

Объркахте момчето бре :mhihi:
"Може да решава тоя, който има e60 бе! Щом немаш e60, какво ще решиш ти бе? Ти немаш право да решаваш!"

Кръстникът
Аватар
Мнения: 547
Регистриран на: 7.03.2014
Местоположение: Вкъщи
Пол: Мъж
Кара: с турбо
Мечтае да кара: V10
Детайли за колата: стокови

Re: Какво сте постигнали дотук в живота?

Мнение от c04 » 21 Яну 2021, 11:26

Bogat-Beden написа:Объркахте момчето бре :mhihi:

:mhihi: :mhihi:

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 724
Регистриран на: 26.04.2009
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: E39 Individual, A8L W12, Z4 30i

Re: Какво сте постигнали дотук в живота?

Мнение от Don_Diego » 21 Яну 2021, 12:07

santorini написа:
Don_Diego написа:Щото не си виждал ценоразписа на Делойт :mhihi: :bchug:


Голяма финансова компания, основния офис е в БГ. пълен ИТ одит, 80 000 евро. Делойт България, само един пример.

Но после като сложиш на сайта Audited by Deloitte, и идват едни сладки клиенти ;)


:OT: Конкретно за тукашния офис нищо добро* не мога да кажа, дори напротив. Но пък цената си им е като в белите държави :mhihi:

* - сравнявам с работата на техните офиси в няколко други държави
Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 455
Регистриран на: 29.10.2008
Местоположение: СССР,Москва,Лубянка 2
Пол: Мъж
Кара: Е30-М40В18;Е36-М44В19;E91-N43B20A
Мечтае да кара: Е30 М3 Sport Evolution

Re: Какво сте постигнали дотук в живота?

Мнение от momo-1st » 21 Яну 2021, 22:48

drago_pavlov написа:Търновски счетоводител да се занимава със софийски нападжии или обратното... По-добре не :mhihi:

momo-1st написа:Не е толко голяма разликата, фирма с 4 човека персонал шари 500 лв на месец за счетоводство... Тва в Горна Оряховица, опа 5 човека е персонала...

Това няма как е само за счетоводство... Дори в София не са такива цените... Вероятно е включена и оперативна работа...


Какво имаш предвид под оперативна работа?
bum_bum написа:Върти се, суче се и пак към соца се избива :mhihi: :mhihi: :mhihi:

Забравете го вече тоя гнил строй.

Наслаждавайте се на придобивките на демокрацията- Е шейсе на 15 години, виски на промоция от Кауфланд, пура за 2,40 в панелката с ипотека до 2060-та.

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 237
Регистриран на: 21.02.2010
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: 320i мнооо убаво )))
Мечтае да кара: Еххх...
Детайли за колата: e46, седан, M52,2000 cm3,150 Hp.

Re: Какво сте постигнали дотук в живота?

Мнение от Моджо » 21 Яну 2021, 22:53

След като ти водят счетоводството много ясно, че има оперативна работа. Счетоводните статии да не си ги въвеждаш сам. То не е само да ти направят отчетите. А е повече пари, вероятно защото има и заплати. Може би активи доста. Сап, дап... Може и нещо с митници да има.
Но заплати + счетоводство е там някъде.. Около 400 лв. Средно.
Хм,хм...

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 294
Регистриран на: 21.05.2009
Местоположение: навсякъде
Кара: както може
Мечтае да кара: както не може...
Детайли за колата: от миналия век

Re: Какво сте постигнали дотук в живота?

Мнение от drago_pavlov » 21 Яну 2021, 23:06

momo-1st написа:
drago_pavlov написа:Търновски счетоводител да се занимава със софийски нападжии или обратното... По-добре не :mhihi:

momo-1st написа:Не е толко голяма разликата, фирма с 4 човека персонал шари 500 лв на месец за счетоводство... Тва в Горна Оряховица, опа 5 човека е персонала...

Това няма как е само за счетоводство... Дори в София не са такива цените... Вероятно е включена и оперативна работа...


Какво имаш предвид под оперативна работа?

Издаване на фактури например.
I kill a communist for fun, but for a green card... I'm gonna carve him up real nice.

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 648
Регистриран на: 25.08.2007
Местоположение: BMW factory in Dingolfing
Пол: Мъж
Кара: рожден ден
Мечтае да кара: Apassionata
Детайли за колата: ̿̿ ̿̿ ̿̿ ̿'̿'\̵͇̿̿\з= ( ▀ ͜͞ʖ▀) =ε/̵͇̿̿/’̿’̿ ̿ ̿̿ ̿̿ ̿̿

Re: Какво сте постигнали дотук в живота?

Мнение от EBEEMVACIA » 08 Дек 2021, 4:30

За мое очудване минах педесетака....преди повече от 35 години разглеждах един вечен календа.р и като тийн с интерес чувствах какво щее бъдещето ми-като прехфърлих 2000г и почуствах страх тогава...че до там ще съм жив-имаше нещо вярно,щото от 98 взех да правя глупости и си провалих бъдещето тотално-сега е ден за ден буквално работата.
̿̿ ̿̿ ̿̿ ̿'̿'\̵͇̿̿\з= ( ▀ ͜͞ʖ▀) =ε/̵͇̿̿/’̿’̿ ̿ ̿̿ ̿̿ ̿̿BMW Flugelrad II V-2

Предишна

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook