Какво сте постигнали дотук в живота?

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори

младши ентусиаст
Online
Аватар
Мнения: 261
Регистриран на: 15.08.2015
Местоположение: expedia.com
Пол: Мъж
Кара: BMW and Toyota
Детайли за колата: I6 3.0 turbo and naturally aspirated i-Force 5.7 V8

Re: Какво сте постигнали дотук в живота?

Мнение от peshehodetz » 15 Яну 2021, 19:00

E34 написа:
bum_bum написа:...А докато сме на темата има и един герой с недвижими имоти, който живее в страната на сънищата. :mhihi:


И аз го прихванах този и се чудя това някаква диагноза ли е, патология или наследствена обремененост. Вие може да си вярвате, колкото си искате, но това да претендираш, че едва ли не си някакъв ФАКТОР


Кой е този, да не би да е юнака дето пита в Г30 раздела дали дохода му е достатъчен да си купи нова Г30. После се оказа че и някакави имоти имал дето давал под наем.
keep walking

Where debt is dumb, cash is king, and the paid-off home mortgage has taken the place of the BMW as the status symbol of choice.

Старши скрапер
Аватар
Мнения: 2700
Регистриран на: 16.04.2008
Местоположение: Бургас и малко в София
Пол: Мъж
Кара: ше е21/316, сега 318ci и е93/335dct
Мечтае да кара: е21 без ръжди със S54
Детайли за колата: Powered by M43b19

Re: Какво сте постигнали дотук в живота?

Мнение от Lenco » 15 Яну 2021, 19:09

Постигната мечта, да тръгнеш сутрин за работа и да се чудиш, кой Джип да подкараш :mhihi:
DSC_0833.JPG
Вие нямате нужните права за да сваляте прикачени файлове.
Изображение

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1966
Регистриран на: 19.03.2007
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: т му се стари БМВ-та
Мечтае да кара: R6 turbo на задно и ръчни скорости
Детайли за колата: отново с чарджър

Re: Какво сте постигнали дотук в живота?

Мнение от barty » 15 Яну 2021, 19:17

Lenco написа:Постигната мечта, да тръгнеш сутрин за работа и да се чудиш, кой Джип да подкараш :mhihi:
DSC_0833.JPG


Е това вече е Висша лига :mhihi:
:yes:

Старши спамър
Аватар
Мнения: 1859
Регистриран на: 27.04.2010
Местоположение: Извън матрицата в Ориндж кЪнтри юниверс.
Кара: го на оранжеви хапчета ПО ДЖАПАНКИ!
Мечтае да кара: хората към оринджпилване.
Детайли за колата: разделена на 21 млн. бройки.

Re: Какво сте постигнали дотук в живота?

Мнение от Top Gun Maverick » 15 Яну 2021, 19:31

Жена и деца, другото е ала-бала. Дали ще карам М6 или Е46 няма да ми промени цялостното усещане за живота. Даже за малко да купя Е46, но не се разбрахме за парите.
Сега само здраве искаме и да покажем правилната посока в мисленето на децата. Както са казали китайците, ако искаш година благоденствие посей дърво, ако искаш 100 години, залеси гора, ако искаш 1000 години, възпитавай хора.
https://youtu.be/MNf97XgBdTc
Ако има неразбрали, there is no second best:
https://youtu.be/yzs7qtF04e8 :mhihi:
In God we trust, all others we track.
https://youtu.be/upv2UP4sCzI?si=sXoNFIQpgckN0dVc
I feel the need, the need for speed.
https://youtu.be/zTPoRDrtc0s?si=y-Qi2Ec94Gg15iOw

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 12066
Регистриран на: 22.07.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: турбо бмв

Re: Какво сте постигнали дотук в живота?

Мнение от bum_bum » 15 Яну 2021, 19:39

Тъй като се заговори за това кой какво е постигнал се сетих за един човек, който влизаше във форума (вече не, заради няколкото гугъл професори в тоя раздел) и който е постигнал много. А същевременно е скромен и разбран. И основно кара разни посредствени коли, защото не го ебе кой какво ще си помисли.
Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 374
Регистриран на: 26.01.2008
Местоположение: СA
Пол: Мъж

Re: Какво сте постигнали дотук в живота?

Мнение от Superexstatic » 15 Яну 2021, 20:04

За кои юзери с X5M и имоти става въпрос, че уж чета редовно, ама нещо съм пропуснал цирка? :mhihi:
Изображение

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 12066
Регистриран на: 22.07.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: турбо бмв

Re: Какво сте постигнали дотук в живота?

Мнение от bum_bum » 15 Яну 2021, 20:06

Трактор беше този с м-ките, а имотния бос лесно ще го намериш в темата за имотите.
Изображение

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 124
Регистриран на: 27.10.2002
Местоположение: Lonsdale Sofia
Пол: Мъж
Кара: Ееее шейсе
Мечтае да кара: кънки

Re: Какво сте постигнали дотук в живота?

Мнение от E34 » 15 Яну 2021, 21:35

немо написа:Форумите в голяма степен са анонимно пространство,за това се ползват ник-неймове,а не истинските имена на човека,стоящ зад ник-нейма.Въпрос на личен избор е разкриеш самоличността си.Също така е въпрос на личен избор е да обясняваш на абсолютно непознати хора кой си,какъв си и за какво се бориш.


Абсолютно си прав! Естествено, когато се лигавим и се разтоварваме е готино да не те знаят хората кой си какъв си щото ще се види какъв келеш си :mhihi:
Обаче, когато твърдиш, че ¨помогнал съм на стотици хиляди хора да бъдат по- здрави и да живеят по-добре- измислил съм и съм създал неща които са направили по- ефективен гръбнака на интернет-а и неговата употреба за ... всичко за което се употребява. участвал съм във написването на много световни стандарти. във всеки исо, сокс, хипа, гдпр, ул и тн стандарт има поне по един мой параграф- в някои има доста повече. консултирал съм правителства и правителствени организации на развити страни за създването и обновяването на закони свързани с технологиите. изучил съм хиляди ай-ти професионалисти на основни и напреднали теми за нещата написани по- горе. ¨ та тва бате си е мнооооооого далеч от лигавенето и разтоварването нале така! Аз лично даже не съм и сънувал, че ше срещна тука един от създателите на интернета баси! :shock: :shock: :shock: Та най-малкото искам да узная името на този чутовен герой, този символ на нашето поколение, тази национална гордост!
" Акулата е най-добрия учител по плуване " - Тихоокеанска мъдрост

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 191
Регистриран на: 25.06.2011
Местоположение: rustland
Пол: Мъж
Детайли за колата: Focus,Opel Monza/Senator,MX5 nb

Re: Какво сте постигнали дотук в живота?

Мнение от немо » 15 Яну 2021, 23:37

E34 написа:Абсолютно си прав! Естествено, когато се лигавим и се разтоварваме е готино да не те знаят хората кой си какъв си щото ще се види какъв келеш си :mhihi:

Значи щом по твое желание не желае да разкрие самоличността си , приемаш ,че е поредният хвалипръцко , нереализиран комплексар , форумна батка, псевдо-герой, псевдо-милионер, псевдо-сваляч, псевдо-е_ач, абе въобще мега комплексара-смешника в българоезичния интернет , слагаш му Хикса и си гледаш комфорта. Няма изядено, няма изпито, няма сметка за плащане, и толкова!
За мен как бързо реши, че съм от "най-долните" ? Ето, лесно е..... :lol:
Шофирането е превантивен анализ на това,което може да се случи на пътя....

големия брат на Монтоя
Аватар
Мнения: 1758
Регистриран на: 20.05.2002
Пол: Мъж

Re: Какво сте постигнали дотук в живота?

Мнение от BMW_POWER » 16 Яну 2021, 1:23

немо написа:
E34 написа:Абсолютно си прав! Естествено, когато се лигавим и се разтоварваме е готино да не те знаят хората кой си какъв си щото ще се види какъв келеш си :mhihi:

Значи щом по твое желание не желае да разкрие самоличността си , приемаш ,че е поредният хвалипръцко , нереализиран комплексар , форумна батка, псевдо-герой, псевдо-милионер, псевдо-сваляч, псевдо-е_ач, абе въобще мега комплексара-смешника в българоезичния интернет , слагаш му Хикса и си гледаш комфорта. Няма изядено, няма изпито, няма сметка за плащане, и толкова!
За мен как бързо реши, че съм от "най-долните" ? Ето, лесно е..... :lol:


Темата за хейта май не трябваше да се заключва. Какво сте толкова в лошо настроение? Какво се ядете като хахави? Може ли на някой да му мине през главата, че има хора с повече сиво вещество от него? Във форума има хора, които знаят кой е alx, къде работи и с какво се занимава. Факт е, че си траят. Уважавайте личното пространство. Аз тук на село се запознах с много читави хора. Ще дам за пример само един. Тих, скромен, дори не може да пие. Виж, ядосва се, като падне на билярд. Ама пича бачка за Canadian Nuclear Safety Commission. Това го разбрах от въвсем друго място. Той в споменавал. че много пътува по Света. Оказа се, че е не знам си какво по стрителен надзор (Мечо да помага). Контролира строителството на ядрени централи по Света и не знам с още какво. Много ми беше сложно и не ми е специалност. Бачка за правителството и моята къща му е заплатата за две години преди таксите. Той ходи на бачкане с автобус :ok: И не е само той така.

Апропо, някой познава ли двамата всезнайковци Кейптън Смит и Стинката???


Аватар
Мнения: 2738
Регистриран на: 13.06.2004
Пол: Мъж
Кара: много бавно бенве
Мечтае да кара: Порше
Детайли за колата: топ, топ, топ! unikat full!

Re: Какво сте постигнали дотук в живота?

Мнение от Bogat-Beden » 16 Яну 2021, 8:56

BMW_POWER написа: Уважавайте личното пространство.




BMW_POWER написа:Апропо, някой познава ли двамата всезнайковци Кейптън Смит и Стинката???

:dunno:
Темата не трябваше да става за другите, а за себепреценка/ самоотчет.
Радвам се поне, че мнозинството мнения са смислени.
"Може да решава тоя, който има e60 бе! Щом немаш e60, какво ще решиш ти бе? Ти немаш право да решаваш!"

Старши спамър
Аватар
Мнения: 1859
Регистриран на: 27.04.2010
Местоположение: Извън матрицата в Ориндж кЪнтри юниверс.
Кара: го на оранжеви хапчета ПО ДЖАПАНКИ!
Мечтае да кара: хората към оринджпилване.
Детайли за колата: разделена на 21 млн. бройки.

Re: Какво сте постигнали дотук в живота?

Мнение от Top Gun Maverick » 16 Яну 2021, 9:12

bum_bum написа:Тъй като се заговори за това кой какво е постигнал се сетих за един човек, който влизаше във форума (вече не, заради няколкото гугъл професори в тоя раздел) и който е постигнал много. А същевременно е скромен и разбран. И основно кара разни посредствени коли, защото не го ебе кой какво ще си помисли.

Мордехай ли имаш предвид? Защото той все пак си изпълни една детска мечта да си вземе ZR1. :mhihi:
Но няма лошо де, понякога просто човек има скъпи хобита, с не щото видиш ли колата трябва да е елате ме вижте.
Ама наистина другите не измествайте темата с тоя лични хапания, които честно казано никога не съм разбирал, колкото и да не си съгласен с мнението на другия. Просто не гледате в една посока.
https://youtu.be/MNf97XgBdTc
Ако има неразбрали, there is no second best:
https://youtu.be/yzs7qtF04e8 :mhihi:
In God we trust, all others we track.
https://youtu.be/upv2UP4sCzI?si=sXoNFIQpgckN0dVc
I feel the need, the need for speed.
https://youtu.be/zTPoRDrtc0s?si=y-Qi2Ec94Gg15iOw

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1594
Регистриран на: 4.08.2011
Местоположение: Карантина баце ....
Пол: Мъж
Кара: през просото
Мечтае да кара: леговището на смог
Детайли за колата: баничарка

Re: Какво сте постигнали дотук в живота?

Мнение от Jordana » 16 Яну 2021, 11:55

BMW_POWER написа:
Може ли на някой да му мине през главата, че има хора с повече сиво вещество от него? ...... Уважавайте личното пространство. .....

Апропо, някой познава ли двамата всезнайковци Кейптън Смит и Стинката???

Като спомена сиво вещество как ти се връзват със сивото вещество и личното пространство тези три абзаца ?
Ти си този който измисля обидни имена на хората след като са споделили лична информация и създава интриги в темите . Барута , курабия мастър , капитан смит и още има сигурно не ми се рови да ти търся бисерите . На какво отгоре и от какво се жалваш не мога да разбера ? :dunno:
Горното мнение е създадено главно с развлекателна цел и може да съдържа недоказани факти и обстоятелства . Никога не повтаряйте описаните екперименти и изказаните мнения у дома - те могат да бъдат опасни за Вас !
....АВИТОХОЛ /Атила/ живя 300 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
Синът му ИРНИК /ЕРНАК/ живя 150 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
ГОСТУН 2 години. Родът му Ерми, а годината му докс твирем.
КУРТ управлява 60 години. Родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
БЕЗМЕР 3 години, а родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
Именник на българските ханове ...

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 391
Регистриран на: 12.09.2015
Местоположение: София

Re: Какво сте постигнали дотук в живота?

Мнение от madafaka_donkele » 16 Яну 2021, 12:29

Така, като гледам доста от пишещите (включително и аз) са на по 30+, а се драчите, като лапета в детска градина. Уж зрели хора, па още са на вълна мерене на пишки, гледане в купата на другия, "не е важно на мен да ми е добре, важното е на вуте да му е зле" и т.н. Този карал бугати, онзи имал 1000 апартамента в тръмп тауър в ню йорк... И? Имали взели или имали направили и т.н. Ако можете направете, купете, вземете и вие. То е ясно, че на всеки му се кара чисто нова XYZ кола, живее му се на XYZ място и т.н., но с драсканици по форОми нито ще накривите шапката на тези с бугатитата и 1000-та апртамента, нито пък нещо ще ви помогне по какъвто и да е начин да подкарате мечтаната кола и да заживеете на мечтаното място.

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1627
Регистриран на: 27.03.2009
Местоположение: София/Пловдив
Пол: Мъж
Кара: F
Мечтае да кара: Самолет

Re: Какво сте постигнали дотук в живота?

Мнение от Е.Димитров » 16 Яну 2021, 13:23

Доста депресираща тема, дори и за тези, дето са постигнали много, защото все нещо не са постигнали.
Какво беше казал Шелби мисля за "коя е най-добрата кола, която е направил"?
Пича казал "следващата"
Мен не ме интересува , кой какво е постигнал, дали колегата Алх е "валиден" или се изживява на супер звезда във форумите.
Ако е пич, точен, умен и добър човек, въобще не ме интересува дали е вярно или невярно написаното от него. Не ме интересува , дали е богат или нормално заможен, дали е измислил интернет и закона GDPR. Само един път да ми се наложи да питам/помоля за нещо и ако се отзове и помогне със съвет или друго не парично изражение, за мен, този човек е над над над Мъск и други велики изобретатели/визионери.
Ако пък не желае да помогне, защото някое е под нивото му или по друга причина, тогава...дори няма да са интересни мненията му във форума.

В личен план, деца нямам, не можахме да създадем със съпругата ми и ХИЧ не страдам от това. Живи и здрави да сме!
Друго в личен план, както каза Боримечката, вероятно не съм мръсник, страдам от обективност, гледам да съм възможно най-честен и може би Бог за това не ми пуска шестицата от тотото :mhihi:
В крайна сметка, не съжалявам дълбоко за миналото, което можело да протече по един или друг начин и да "успея".
И като заключение, постиженията ми са ...нищо :mhihi:, но съм ги постигнал с огромно удоволствие! :bchug:

ПредишнаСледваща

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook