Какво сте постигнали дотук в живота?

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори


Аватар
Мнения: 2738
Регистриран на: 13.06.2004
Пол: Мъж
Кара: много бавно бенве
Мечтае да кара: Порше
Детайли за колата: топ, топ, топ! unikat full!

Re: Какво сте постигнали дотук в живота?

Мнение от Bogat-Beden » 19 Яну 2021, 18:07

Идеята на темата по принцип е сериозна.
"Може да решава тоя, който има e60 бе! Щом немаш e60, какво ще решиш ти бе? Ти немаш право да решаваш!"

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 4869
Регистриран на: 9.02.2007
Местоположение: Sofiq
Пол: Мъж
Кара: Jaguar XK 4.2, F16 X6 30d

Re: Какво сте постигнали дотук в живота?

Мнение от acho.rs » 19 Яну 2021, 18:33

Задомих се като на майтап. Жената уж интелигентна, пък много държи на мене, че даже ме и слуша :mhihi: [/code]
Натам - професионално нещата са като по учебник. финансово съм постигнал това което искам - не мисля за сметки, всеки уикенд съм на някъде, често излизам и извън странта. Колите са ми все по-малка страст, макар че карам това което много време бях мечтал.
Не станах свиня, още имам някаква физика. Може да съм грозен, но поне не изглеждам дърт :mhihi:
Останаха само дечурлигата. Може да съм позакъснял няколко годинки, но уж съм готов за терора :)

Дон Хуан де Маркофф
Аватар
Мнения: 6033
Регистриран на: 1.06.2002
Местоположение: Стара Загора/Казанлък
Пол: Мъж
Кара: Е30 cardio,Е39,Е36 combainero
Мечтае да кара: X6 cabrio

Re: Какво сте постигнали дотук в живота?

Мнение от B U L L I » 19 Яну 2021, 18:57

Във всяка сериозна тема ще се намери някой ,който да претендира с чувството си за хумор
или пък с негативизъм. Модераторите нямат възможност да четат всяко едно мнение,затова напомням,че има бутон
"докладвай"...така вие ангажирате вниманието ни към темата и съответно позамитаме някое мнение...както в случая :clap:
ИзображениеИзображение
http://bayern-bulgaria.net/
"към крайно тежките заболявания се прилагат крайно тежки форми на лечение!"
71% от повърхността на Земята е покрита от вода… Останалата площ се покрива от Мануел Нойер.


Аватар
Мнения: 2738
Регистриран на: 13.06.2004
Пол: Мъж
Кара: много бавно бенве
Мечтае да кара: Порше
Детайли за колата: топ, топ, топ! unikat full!

Re: Какво сте постигнали дотук в живота?

Мнение от Bogat-Beden » 19 Яну 2021, 19:17

E не е детска градина да се пеем пред госпожата, апелът ми не беше към модовете, а към колегите.
"Може да решава тоя, който има e60 бе! Щом немаш e60, какво ще решиш ти бе? Ти немаш право да решаваш!"

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 391
Регистриран на: 12.09.2015
Местоположение: София

Re: Какво сте постигнали дотук в живота?

Мнение от madafaka_donkele » 19 Яну 2021, 20:14

vicho написа:и кредити имам, и съм на квартира, и деца нямам... пълен потрес, чуйек! :censored:


Пълен потрес, ако плащаш данък обществено мнение. Супер дразнещо е, ако си заобиколен от хора, които ти го набиват в главата постоянно "кога ше се ожениш....кога ше имаш деца....кога ше си вземеш къща..." и т.н. Ако живо те вълнуват тези неща си се вайкай. Ако не са ти приоритет и ти харесва къде си, какво правиш, с кого си, колко печелиш, къде живееш и т.н. не виждам причина да се съобразяваш с нечий стандарти и да се вайкаш заради хората.

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 234
Регистриран на: 18.12.2013
Местоположение: Велико Търново
Пол: Мъж
Кара: E39 528i
Мечтае да кара: Е39 М5
Детайли за колата: Powered by шпер

Re: Какво сте постигнали дотук в живота?

Мнение от drifty » 19 Яну 2021, 20:21

Наистина е дразнещо. На хората как да угодиш - невъзможно е :D. Аз редовно ги слушам тия "кога ще си хванеш жена, кога деца, що не изкара магистратура - как така не искаш?!?! и т.н и т.н.

Надявам се до 2-3 години да изпълня петилетката и да взема къща на село. Ще си го пиша сред постиженията :D
Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 723
Регистриран на: 26.04.2009
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: E39 Individual, A8L W12, Z4 30i

Re: Какво сте постигнали дотук в живота?

Мнение от Don_Diego » 19 Яну 2021, 20:34

Като вземеш магистратура пък започват да те питат защо не работиш по специалността си :mhihi:
Наистина няма угодия :mhihi:
Изображение


Аватар
Мнения: 2738
Регистриран на: 13.06.2004
Пол: Мъж
Кара: много бавно бенве
Мечтае да кара: Порше
Детайли за колата: топ, топ, топ! unikat full!

Re: Какво сте постигнали дотук в живота?

Мнение от Bogat-Beden » 19 Яну 2021, 20:43

Къща надалеч, един път изтървах изключителна възможност за прекрасна такава на никакви пари, следващият път нЕма да се повтори сценарият..
"Може да решава тоя, който има e60 бе! Щом немаш e60, какво ще решиш ти бе? Ти немаш право да решаваш!"

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 465
Регистриран на: 2.05.2018
Кара: f01
Мечтае да кара: r230

Re: Какво сте постигнали дотук в живота?

Мнение от grkv » 19 Яну 2021, 20:48

Ми станете си магистри, работете к'вото се учили... к'во толкова бягате от утъпкания път и се борите да откривате топлата вода? :lol:
Те хората не ви дават зор от лошотия :lol:


Аватар
Мнения: 2738
Регистриран на: 13.06.2004
Пол: Мъж
Кара: много бавно бенве
Мечтае да кара: Порше
Детайли за колата: топ, топ, топ! unikat full!

Re: Какво сте постигнали дотук в живота?

Мнение от Bogat-Beden » 19 Яну 2021, 21:06

Сигурно защото животът си е техен.
"Може да решава тоя, който има e60 бе! Щом немаш e60, какво ще решиш ти бе? Ти немаш право да решаваш!"

master of the force
Аватар
Мнения: 5578
Регистриран на: 11.08.2003
Местоположение: planet torque

Re: Какво сте постигнали дотук в живота?

Мнение от alx » 19 Яну 2021, 21:10

klintan66 написа:Разбрах по трудния начин, че успех и щастие са различни неща и


е това... но гадното е, че за да го разбереш - трябва да си успял... или да си щастлив за да усетиш, че не са едно и също. това е малко като парите- не са най- важното ама за да го разбереш- трябва да ги имаш в достатъчно количество което е ... една от подигравките на живота...

и друго- поне за мене- да си успял основното му измерение не е финансово- а дали си постигнал това което си искал -един вид си успял със реализирането на визията си. за някои хора това е да си купят къща на село, за други да завладеят вселената- за всеки е много различно.

има и други два вида успяване- такъв за себе си дали си успял и такъв за пред другите дали си успял. почти винаги двете не са едно също и са свързани по много (често) трагикомичен начин.
алекс
трабант 601с
разни други возила

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 465
Регистриран на: 2.05.2018
Кара: f01
Мечтае да кара: r230

Re: Какво сте постигнали дотук в живота?

Мнение от grkv » 20 Яну 2021, 9:44

Bogat-Beden написа:Сигурно защото животът си е техен.


По тоя начин казано звучи все едно изборът ''да не завърша'' или ''да работя нещо различно'' е взет с някакви солидни аргументи и желание за прогрес, а не 'щото не ми се занимава или ми е припаднала друга работа за 200лв отгоре.

Чисто теоретично завършвайки нещо и практикувайги го човек се бори с много по-малка конкуренция спрямо работейки нещо, което може да работи всеки, без значение какво е учил/неучил.
Да не говорим, че времето/усилията/парите по време на образованието са загубени.
Поне в моите очи да започнеш нещо и да не го довършиш си е несериозно, без значение дали някъде в процеса си размислил или не ти се занимава, някога е имало план за нещо с което не си се справил, или те мързи, или планът ти е бил глупав поначало.

Виж за женитбата не коментирам, за там трябват двама.

ентусиаст
Аватар
Мнения: 870
Регистриран на: 14.01.2004

Re: Какво сте постигнали дотук в живота?

Мнение от vlad0 » 20 Яну 2021, 9:59

Какво съм постигнал? Всичко и Нищо ... Не случайно има един израз - "Човек е голям, колкото са големи мечтите му" - при който "повече" не е задължително да е "по-хубаво", но някак си все има нещо ново, което искам да постигна без да знам дали ще се чувствам по-добре.

Старши скрапер
Аватар
Мнения: 2700
Регистриран на: 16.04.2008
Местоположение: Бургас и малко в София
Пол: Мъж
Кара: ше е21/316, сега 318ci и е93/335dct
Мечтае да кара: е21 без ръжди със S54
Детайли за колата: Powered by M43b19

Re: Какво сте постигнали дотук в живота?

Мнение от Lenco » 20 Яну 2021, 10:11

grkv написа:...
Виж за женитбата не коментирам, за там трябват двама.

Хубавото е, че в днешно време двамата може да са от един пол, т.е. шансовете вече са два пъти повече.
Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 465
Регистриран на: 2.05.2018
Кара: f01
Мечтае да кара: r230

Re: Какво сте постигнали дотук в живота?

Мнение от grkv » 20 Яну 2021, 10:16

У нас все още не може.

ПредишнаСледваща

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook