Бихте ли се ваксинирали срещу CoVid?

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори

Когато излезне CoVid ваксината и бъде достъпна бихте ли се ваксинирали?

Не!
203
61%
Да, веднага
57
17%
Да, 1 месец по-късно
14
4%
Да, 3 месеца по-късно
16
5%
Да, 6 месеца по-късно
21
6%
Да, 9 месеца по-късно
21
6%
 
Общо гласове : 332
кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 237
Регистриран на: 21.02.2010
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: 320i мнооо убаво )))
Мечтае да кара: Еххх...
Детайли за колата: e46, седан, M52,2000 cm3,150 Hp.

Re: Бихте ли се ваксинирали срещу CoVid?

Мнение от Моджо » 15 Юли 2022, 17:40

В офиса двама потретиха и то как си требва. Демек , не си за болница, ама си ти е зле бая.
Не са васкинирани за протокола.
Иначе маски поне в Пирогов са си задължителни се тая с мерки или без. Ако някой не си носи - дават му.
Откъде знам - ми каката си пукна крака и няколко пъти ходихме , период май-юни тая година.
Хм,хм...

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1369
Регистриран на: 14.04.2008

Re: Бихте ли се ваксинирали срещу CoVid?

Мнение от slatanic » 15 Юли 2022, 19:05

В Исул в спешното е пак така.Онзи ден ми отиде глезена та ходих да видя как им върви ремонта,не че същата сутрин не бях закарал бащата пак там на ежеседмичната химия.
Желателно е да се носят маски по принцип в болнични заведения,че за едно отидеш,а друго вземеш та донесеш.
В онкоотделението не е спирало да е задължително,че там и най-малката допълнителна инфекция може да е фатална.
Та умната ако ви се налага да ходите.
Не че има гаранция,но все пак е нещо. ;)

Старши спамър
Аватар
Мнения: 1857
Регистриран на: 27.04.2010
Местоположение: Извън матрицата в Ориндж кЪнтри юниверс.
Кара: го на оранжеви хапчета ПО ДЖАПАНКИ!
Мечтае да кара: хората към оринджпилване.
Детайли за колата: разделена на 21 млн. бройки.

Re: Бихте ли се ваксинирали срещу CoVid?

Мнение от Top Gun Maverick » 19 Юли 2022, 5:57

https://tennis.bg/article/britanskite-m ... dun/35242/
Ама как няма да я върне. :mhihi:
Злобата у такива и дивиди като този плямпащия е сравнима със средновековните изгаряния на клади на Християни. Не стига, че в Австралия го разиграваха като панаирджийска мечка и накрая му забиха кариерата надолу, ами и сега искат да му диктуват изцяло всичко и навсякъде. Трябваше той да ги съди тогава, че го размотаваха толкова време САМО И САМО да си правят реклама на ваксинирането. Аз по друг начин не го разбрах това "ела да играеш, няма да играеш, не ще играеш, не няма да играеш". :shock:
https://youtu.be/MNf97XgBdTc
Ако има неразбрали, there is no second best:
https://youtu.be/yzs7qtF04e8 :mhihi:
In God we trust, all others we track.
https://youtu.be/upv2UP4sCzI?si=sXoNFIQpgckN0dVc
I feel the need, the need for speed.
https://youtu.be/zTPoRDrtc0s?si=y-Qi2Ec94Gg15iOw

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 630
Регистриран на: 30.07.2012
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: e87 1.8d / e60 530d LCI
Мечтае да кара: BMW M6 F13

Re: Бихте ли се ваксинирали срещу CoVid?

Мнение от Tsureto » 25 Юли 2022, 12:30

Абе 4 дни ми като надухано, настинало. Почнах да пия имуностимуланти и нурофен и тц, не минава и не минава. Викам абе я да направя тест да видя кво става, бам Ковид. Два теста, два позитивни. Днес ми е 6-7 ден от както не ми е читаво но от 2 дни си го усещам като Ковид. Усещам, щото преди 9 месеца пак го бях карал. Не беше приятно тогава, но нямах някакви сериозни симптоми.
Сега да чукам на дърво пак е същото. Лекичко. Неразположение, тук таме умора. Тук таме потене. Тук таме гърлото ме подразни, ама това е. Абе не ти е ок, шашаво едно...
Нямам идея колко още ще ме държи тая гняс, но дано е така както е сега. Казват, че втория път се кара по леко и щом един път си минал, няма страшно за втория. Дано е така.

Пиша това, защото явно наистина пак върлува тая гняс. Абе и не е баш настинка. Като си с Ковид си го усещаш, че е различно.

Та кво стана с тия врели некипели, че като преболедуваш, повече няма да се заразяваш. Какво стана с тия, че втория път хване ли те, няма да го усетиш...?
Всеки божи ден ново 20 и ново 20, се различни мнения, теории, небивалици. Никой не знае какво се случва с тоя вирус и постоянно различни мнения по медийте и информация. Толкова ли за 3 години не можаха да изучат тоя САРС как процедира, какво да очакваме и т.н. При положение, че Ковид има от 1233331289931 години.

Все си мисля, че идеята е да се всява страх, за да си продават ваксините. Не отричам вируса, втори път го карам и не е приятно. Явно някой го карат и по зле, но зад този вирус, стои нещо и то е доста по мащабно и глобално...
Who needs antidepressants when you can drive an BMW.

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 634
Регистриран на: 4.10.2018
Кара: F48 xDrive 20d/E87 120d
Мечтае да кара: 911

Re: Бихте ли се ваксинирали срещу CoVid?

Мнение от Jorixa » 25 Юли 2022, 12:32

Tsureto написа:Та кво стана с тия врели некипели, че като преболедуваш, повече няма да се заразяваш. Какво стана с тия, че втория път хване ли те, няма да го усетиш...?


Еми много бързо мутира, това е проблема. А ти ваксиниран ли си?

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 630
Регистриран на: 30.07.2012
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: e87 1.8d / e60 530d LCI
Мечтае да кара: BMW M6 F13

Re: Бихте ли се ваксинирали срещу CoVid?

Мнение от Tsureto » 25 Юли 2022, 12:52

Не. И не защото съм антиваксър или нещо подобно. Просто тепърва искам да имам дете с приятелката ми и не искам да сложа нещо в мен, което е минало тест период само няколко месеца....
И никой не знае, какви странични ефекти би имала след години примерно. Но това е друга тема. Не написах поста за да споря за или против ваксини. По скоро исках да изложа мнение, че прилепа от китай е пълна простотия и смехотворица. Това си е чисто лабораторна разработка с по висша цел...За това и доктори и медий постоянно снасят различна инормация, да побъркат народа, да ни е страх, а човек който го е страх, най-лесно се контролира. Но едва ли някога ще разберем каква е била тая висша цел.
И последно. Това е мое мнение, не искам да навлизам в спорове, не си налагам и мнението.
Who needs antidepressants when you can drive an BMW.

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 237
Регистриран на: 21.02.2010
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: 320i мнооо убаво )))
Мечтае да кара: Еххх...
Детайли за колата: e46, седан, M52,2000 cm3,150 Hp.

Re: Бихте ли се ваксинирали срещу CoVid?

Мнение от Моджо » 25 Юли 2022, 12:55

Цурето, с грипа кво стана та толко години не могат да го озаптят. Същото е.
Да се надяваме да става все по-лек за изкарване.
Хм,хм...

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1594
Регистриран на: 4.08.2011
Местоположение: Карантина баце ....
Пол: Мъж
Кара: през просото
Мечтае да кара: леговището на смог
Детайли за колата: баничарка

Re: Бихте ли се ваксинирали срещу CoVid?

Мнение от Jordana » 25 Юли 2022, 13:11

Та кво стана с тия врели некипели, че като преболедуваш, повече няма да се заразяваш. Какво стана с тия, че втория път хване ли те, няма да го усетиш...?

Никой не е казвал че не се заразяваш , тия с ваксините също се заразяват . Караш го леко като се заразиш или не се разболяваш - това е правилния израз .
Аз преди 10 дена изкарах нещо набързо за 1 вечер . Цял ден ми беше нещо смотано после вечерта към 17 като почна температура целия
бях вир вода , втрисане, главоболие, диария така цяла вечер до 1-2 посред нощ после заспах и на сутринта си бях ОК . Едва ли е от тези стандартните летни вируси . За всеки случай глътнах 2 азакса ударно .
Имам една ваксина 1 шот преди година и 4 месеца , би трябвало да е изветряла по всичкия фън шуй на ваксърите . Но затова пък съм прихванал тоя вирус поне 3-4 пъти за тия 2 години и кусур откакто казват че върлува . Карал съм го както си карам и грипа всяка година досега .
Горното мнение е създадено главно с развлекателна цел и може да съдържа недоказани факти и обстоятелства . Никога не повтаряйте описаните екперименти и изказаните мнения у дома - те могат да бъдат опасни за Вас !
....АВИТОХОЛ /Атила/ живя 300 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
Синът му ИРНИК /ЕРНАК/ живя 150 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
ГОСТУН 2 години. Родът му Ерми, а годината му докс твирем.
КУРТ управлява 60 години. Родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
БЕЗМЕР 3 години, а родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
Именник на българските ханове ...

Мародератор
Аватар
Мнения: 12328
Регистриран на: 28.07.2006
Местоположение: София
Кара: some d20s

Re: Бихте ли се ваксинирали срещу CoVid?

Мнение от Mollov » 25 Юли 2022, 13:59

Jordana написа:Никой не е казвал че не се заразяваш , тия с ваксините също се заразяват . Караш го леко като се заразиш или не се разболяваш - това е правилния израз .


... което пак са глупости, ама за да вървят ваксините, това са твърденията, да... и се защитават свирепо... и нелепо....

Tsureto написа:
Все си мисля, че идеята е да се всява страх, за да си продават ваксините. Не отричам вируса, втори път го карам и не е приятно. Явно някой го карат и по зле, но зад този вирус, стои нещо и то е доста по мащабно и глобално...


А, баш! Цялото изказване...

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 601
Регистриран на: 9.03.2010
Пол: Мъж
Кара: BMW ///E36

Re: Бихте ли се ваксинирали срещу CoVid?

Мнение от don_gori » 25 Юли 2022, 14:45

Кофтито на вируса идва когато болниците са пълни и да те приемат става невъзможно. Тогава всички тези опорки за световен заговор и конспирации малко олекват особенно ако това ти се изсипе на главата, защото ако човек се влоши всяка минута е важна.
Ама нищо де важното е бизнеса с ваксини да върви :yes:

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 630
Регистриран на: 30.07.2012
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: e87 1.8d / e60 530d LCI
Мечтае да кара: BMW M6 F13

Re: Бихте ли се ваксинирали срещу CoVid?

Мнение от Tsureto » 25 Юли 2022, 15:05

don_gori написа:Кофтито на вируса идва когато болниците са пълни и да те приемат става невъзможно. Тогава всички тези опорки за световен заговор и конспирации малко олекват особенно ако това ти се изсипе на главата, защото ако човек се влоши всяка минута е важна.
Ама нищо де важното е бизнеса с ваксини да върви :yes:


Това никой не го отрича. И никой не говори обратното. Пак повтарям, никой не отрича вируса - поне в нашия разговор от 5 мнения. Говорим като цяло, защо е пуснат този вирус и каква е голямата картинка.
Who needs antidepressants when you can drive an BMW.

Старши спамър
Аватар
Мнения: 1857
Регистриран на: 27.04.2010
Местоположение: Извън матрицата в Ориндж кЪнтри юниверс.
Кара: го на оранжеви хапчета ПО ДЖАПАНКИ!
Мечтае да кара: хората към оринджпилване.
Детайли за колата: разделена на 21 млн. бройки.

Re: Бихте ли се ваксинирали срещу CoVid?

Мнение от Top Gun Maverick » 25 Юли 2022, 15:30

Аз както си и мислех, за поред път съм изкарал вероятно ковид за онова преди няколко седмици, което описах във форума. Вече съм убеден, понеже както всеки път след прекаран такъв от мен лумва емидемията навсякъде из страната, всеки втори около мен клиент болен, а аз си цъкам без абсолютно нищо. Та да, имунитет има, трае си точно колкото трябва и с всеки път се кара по-леко. Тоя път не знам за два дена ли имах леко симптоми на настинка, вече забравих даже, ама гледам пак се почват старите мантри. Днеска слушам, че 66%-та от новорегистрираните не са ваксинирани, ама така се казва, все едно са 96%-та. :mhihi: И какво като са 66 не разбрах само. Червени зони, не знам си какво, освен да донапомпят кризата тая година, друго няма да се постигне.
https://youtu.be/MNf97XgBdTc
Ако има неразбрали, there is no second best:
https://youtu.be/yzs7qtF04e8 :mhihi:
In God we trust, all others we track.
https://youtu.be/upv2UP4sCzI?si=sXoNFIQpgckN0dVc
I feel the need, the need for speed.
https://youtu.be/zTPoRDrtc0s?si=y-Qi2Ec94Gg15iOw

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 601
Регистриран на: 9.03.2010
Пол: Мъж
Кара: BMW ///E36

Re: Бихте ли се ваксинирали срещу CoVid?

Мнение от don_gori » 26 Юли 2022, 7:11

Това ми е любимото, "миналия път може и да не съм го карал, но този път на 100% е ковид" :mhihi: И после се почват научните обяснения, теории и заключения :mhihi:

Старши спамър
Аватар
Мнения: 1857
Регистриран на: 27.04.2010
Местоположение: Извън матрицата в Ориндж кЪнтри юниверс.
Кара: го на оранжеви хапчета ПО ДЖАПАНКИ!
Мечтае да кара: хората към оринджпилване.
Детайли за колата: разделена на 21 млн. бройки.

Re: Бихте ли се ваксинирали срещу CoVid?

Мнение от Top Gun Maverick » 26 Юли 2022, 8:03

Може и да не съм, явно като ми влизат по 100-200 човека на ден в таксито, голяма част от които кихащи, кашлящи, някои плюещи, за дишане в 2 на 4 метра не говорим изобщо, та без маски и никакви предпазни средства и по 2-3-5000 болни на ден в страната, само аз не съм го карал за тия 2.5 години. :mhihi: Как беше, всеки сам си решава в какво да вярва.
Аз имам друго любимо - по време на пандемия когато всички са болни от ковид, ако не си направя два бързи теста и минимум един ПСР, няма начин да съм болен от ковид, дори да имам симптомите. Та всеки сам си преценя, аз знам за мен си, за вас кой и от какво е бил болен не знам.
https://youtu.be/MNf97XgBdTc
Ако има неразбрали, there is no second best:
https://youtu.be/yzs7qtF04e8 :mhihi:
In God we trust, all others we track.
https://youtu.be/upv2UP4sCzI?si=sXoNFIQpgckN0dVc
I feel the need, the need for speed.
https://youtu.be/zTPoRDrtc0s?si=y-Qi2Ec94Gg15iOw

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 601
Регистриран на: 9.03.2010
Пол: Мъж
Кара: BMW ///E36

Re: Бихте ли се ваксинирали срещу CoVid?

Мнение от don_gori » 26 Юли 2022, 9:15

Това че ти си измисляш някакви неща, не означава че са верни ;) Проблема идва от там, че на база твоите измислени твърдения правиш някакви анализи, заключения и т.н. който имат истина точно 0%
От там изграждаш някакво фалшиво мнение, което със сигурност прокламираш с теб и така се получава една голяма лъжа. Аз нямам нищо напротив хората да вярват в каквото си поискат, но да се натяква мнение на база измшльотини е тъпо. Като си толкова сигурен ходи си направи тестове и ще видиш резултата, и аз като теб бях сигурен на 3 пъти че го бях хванал ковида, но и 3те пъти с общо 5 теста бяха отрицателни, та освен ковида има и други гадории които обикалят из пространството и разболяват хората, не всичко е ковид.

ПредишнаСледваща

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook