Бихте ли се ваксинирали срещу CoVid?

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори

Когато излезне CoVid ваксината и бъде достъпна бихте ли се ваксинирали?

Не!
204
61%
Да, веднага
57
17%
Да, 1 месец по-късно
14
4%
Да, 3 месеца по-късно
16
5%
Да, 6 месеца по-късно
21
6%
Да, 9 месеца по-късно
21
6%
 
Общо гласове : 333
кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 229
Регистриран на: 4.12.2005
Кара: FIAT DUKATO HYMER и друга скрап
Мечтае да кара: BMW 2002 tii

Re: Бихте ли се ваксинирали срещу CoVid?

Мнение от mr_petroff » 02 Дек 2021, 23:22

Масово се наблюдава нов страничен ефект от ваксините - леко озлобление и ненавист към неваксинираните. Може и да не е страничен ефект , а просто рязко прозрение , че са се боцкали напразно и за тоя дето духа...Честито ..
Очаквам много скоро деня , когато по целият свят ще се признае огромната неефективност на ваксините , които се прилагат в момента...Поне се надявайте фармацевтичните компании да ви кажат едно извинете...
Аз все още чакам за ефективна ваксина , и си я поставям веднага без замисляне...

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1255
Регистриран на: 7.09.2007
Местоположение: София
Пол: Мъж
Мечтае да кара: колело

Re: Бихте ли се ваксинирали срещу CoVid?

Мнение от FaceOff » 02 Дек 2021, 23:42

Spit-Fire написа:Аз ще си сложа и 4 и 5 и 6 дози. Прооооблем
Интересно ми е вие какво ще правите като ви принудят - и вие ли сте от хората дето ще живеят в гората

Sent from my SM-G998B using Tapatalk
Хубаво, ама бих искал да чуя и мнението на останалите яростни поддръжници на ваксинирането. Дойде ли им време за бустера? Боцнаха ли се? След колко време ще си сложат новата за Омикрон? Ще послушат ли шефа на фирмата в която безрезервно вярват да се боцкат два пъти годишно, фор мени иърс то кам?
Що да ходя в гората, нали вие ще измрете, и за нас ще остане рая на земята :mhihi: Вие изобщо давате ли си сметка докъде стигнахме?

ентусиаст
Аватар
Мнения: 821
Регистриран на: 16.02.2012
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: e92 M3 LCI / g30 530d xdrive
Мечтае да кара: всички модели на BMW M GmbH

Re: Бихте ли се ваксинирали срещу CoVid?

Мнение от Vanqu1sh » 02 Дек 2021, 23:58

mr_petroff написа:Масово се наблюдава нов страничен ефект от ваксините - леко озлобление и ненавист към неваксинираните. Може и да не е страничен ефект , а просто рязко прозрение , че са се боцкали напразно и за тоя дето духа...Честито ..
Очаквам много скоро деня , когато по целият свят ще се признае огромната неефективност на ваксините , които се прилагат в момента...Поне се надявайте фармацевтичните компании да ви кажат едно извинете...
Аз все още чакам за ефективна ваксина , и си я поставям веднага без замисляне...

Аз пък наблюдавам точно обратното. Виж последните няколко мнения в темата на колегите, които са против ваксините и виж начина им на изразяване. Като съм се боцнал с ваксина не съм направил нещо кой знае какво, че да има нужда някой да ми се извинява и да ме е яд за нещо.

E34 написа:Показа, че е пълно с хипохондрици. И не само хипохондрици, но материално задоволени хипохондрици, които дават мило и драго за животеца си. Важното е да му се създаде спокойствие. За съжаление всички страдаме от последиците.

Силни думи от някой, когото го е страх да се ваксинира. Бих казал.. материално задоволени страхливци, които дават мило и драго за животеца си. Важното е да му се създаде спокойствие. За съжаление всички страдаме от последиците.

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 190
Регистриран на: 26.04.2013
Местоположение: Ямбол
Пол: Мъж

Re: Бихте ли се ваксинирали срещу CoVid?

Мнение от STEVAL » 03 Дек 2021, 0:31


ентусиаст
Аватар
Мнения: 1022
Регистриран на: 25.12.2014
Местоположение: Стара Загора
Пол: Мъж
Кара: Е90 330d
Мечтае да кара: Tesla Roadster
Детайли за колата: снегорин

Re: Бихте ли се ваксинирали срещу CoVid?

Мнение от NGneer4eto » 03 Дек 2021, 0:54

mr_petroff написа:Масово се наблюдава нов страничен ефект от ваксините - леко озлобление и ненавист към неваксинираните. Може и да не е страничен ефект , а просто рязко прозрение , че са се боцкали напразно и за тоя дето духа...Честито ..
Очаквам много скоро деня , когато по целият свят ще се признае огромната неефективност на ваксините , които се прилагат в момента...Поне се надявайте фармацевтичните компании да ви кажат едно извинете...
Аз все още чакам за ефективна ваксина , и си я поставям веднага без замисляне...


Еее, как, ве? Ще се извинят, как няма да се извинят? Как се извиника хамериканците, че попогрешка си помислили че Садам има ядрено оръжие и поизбиха 500000 иракчани, повечето цивилни. Признаха си хората - сгрешихме, виновни сме, дайте насам следващата държава за бомбардировки. Няма страшно, и сега ще се извинят. Само да почнат да се проявяват страничните ефекти и ще започнат да се извиняват. Ама що пък, спокойно може да се пририе с друг щам поразяващ предимно ваксинирани и всичко е точно.
Появява се озлобление на ваксинираните, щото неверниците им пречат да джиткат спокойно по кръчметата и да се наливат. Вярват горките, че само да се набоцкат всички и о-чудо всичко ще изчезне и айде всичко по старо му - к**ва, бело, барове, чалга до дупка, молове. Ами че те и ся си го имат. Глей ква свобода - имаш си сертификат можеш да си джиткаш навсякъде. Опа, май не можеш навсякъде - държавите дето са всички ваксинирани ги затвориха, щото има 10% неваксинирани и те сега са по-низши и вредят на целия свят и според държавата трябва да бъдат затворени, защото не заслужават да живеят. Хм! Тва нещо ми звучи познато.

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 4216
Регистриран на: 21.11.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: си Е65-цата.

Re: Бихте ли се ваксинирали срещу CoVid?

Мнение от ///M Power » 03 Дек 2021, 1:33

NGneer4eto написа:Появява се озлобление на ваксинираните, щото неверниците им пречат да джиткат спокойно по кръчметата и да се наливат. Вярват горките, че само да се набоцкат всички и о-чудо всичко ще изчезне и айде всичко по старо му - к**ва, бело, барове, чалга до дупка, молове. Ами че те и ся си го имат. Глей ква свобода - имаш си сертификат можеш да си джиткаш навсякъде. Опа, май не можеш навсякъде - държавите дето са всички ваксинирани ги затвориха, щото има 10% неваксинирани и те сега са по-низши и вредят на целия свят и според държавата трябва да бъдат затворени, защото не заслужават да живеят. Хм! Тва нещо ми звучи познато.


Добре де, а неваксинираните на какво се надяват? Че ако някой е решил да ги котролира, няма измисли друго или какво?
"If everything seems under control, you're just not going fast enough."
- Mario Andretti

Scrapyard user
Аватар
Мнения: 1594
Регистриран на: 8.09.2006
Местоположение: Пловдив
Пол: Мъж
Кара: E70 / Yamaha MT-07
Детайли за колата: прасе + прасе

Re: Бихте ли се ваксинирали срещу CoVid?

Мнение от Spit-Fire » 03 Дек 2021, 7:05

FaceOff написа:
Spit-Fire написа:Аз ще си сложа и 4 и 5 и 6 дози. Прооооблем
Интересно ми е вие какво ще правите като ви принудят - и вие ли сте от хората дето ще живеят в гората

Sent from my SM-G998B using Tapatalk
Хубаво, ама бих искал да чуя и мнението на останалите яростни поддръжници на ваксинирането. Дойде ли им време за бустера? Боцнаха ли се? След колко време ще си сложат новата за Омикрон? Ще послушат ли шефа на фирмата в която безрезервно вярват да се боцкат два пъти годишно, фор мени иърс то кам?
Що да ходя в гората, нали вие ще измрете, и за нас ще остане рая на земята :mhihi: Вие изобщо давате ли си сметка докъде стигнахме?


Според мен никой няма да ти го даде защото само на мен ми е толкова малко акъла да тролвам тука, хората си гледат живота, това за мен е и една от идеите на ваксинирането.
И пак казвам, ако една част от нас живеят в черупки, други не. Покрай мен измряха сумати родители на приятели, сумати приятели на приятели, кои млади, кои стари. В прякото си обкръжение имам хора, които са в ковид отделения. Познавам и други уважавани доктори, зъболекари, мениджъри и директори в големи компании и прочие - всичките се ваксинираха много преди да бъдат достъпни за другите хора ваксините. И бустер си сложиха. Аз не съм чак толкова умен и гледам те какво правят. Де да знам, струва ми се по-правилно да имитирам успелите и учени хора а не някой таксиджия например.
Някой по-горе каза, че ни е яд, че сме се прецакали :mhihi: мен не ме е яд, но признавам си - яд ме е и ненавиждам малоумниците, чиито аргументи не струват и 5 ст.
The person who risks nothing, does nothing, has nothing, is nothing, and becomes nothing. He may avoid suffering and sorrow, but he simply cannot learn, feel, change, grow or love. Chained by his certitude, he is a slave; he has forfeited his freedom. Only the person who risks is truly free.

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 72
Регистриран на: 24.11.2009
Местоположение: Сопот
Пол: Мъж

Re: Бихте ли се ваксинирали срещу CoVid?

Мнение от seimo » 03 Дек 2021, 7:35

Е те твойте аргументи са уникални :mhihi: Ще се боцна щото и другите така правят, малко напомня за едни животни с подобно поведение :winky:

Scrapyard user
Аватар
Мнения: 1594
Регистриран на: 8.09.2006
Местоположение: Пловдив
Пол: Мъж
Кара: E70 / Yamaha MT-07
Детайли за колата: прасе + прасе

Re: Бихте ли се ваксинирали срещу CoVid?

Мнение от Spit-Fire » 03 Дек 2021, 7:38

seimo написа:Е те твойте аргументи са уникални :mhihi: Ще се боцна щото и другите така правят, малко напомня за едни животни с подобно поведение :winky:

От същите съм :mhihi: Иначе аргументи си имам и други ама ще си разваля имиджа на трол ако почна да пиша сериозни неща.
The person who risks nothing, does nothing, has nothing, is nothing, and becomes nothing. He may avoid suffering and sorrow, but he simply cannot learn, feel, change, grow or love. Chained by his certitude, he is a slave; he has forfeited his freedom. Only the person who risks is truly free.

Старши спамър
Аватар
Мнения: 1859
Регистриран на: 27.04.2010
Местоположение: Извън матрицата в Ориндж кЪнтри юниверс.
Кара: го на оранжеви хапчета ПО ДЖАПАНКИ!
Мечтае да кара: хората към оринджпилване.
Детайли за колата: разделена на 21 млн. бройки.

Re: Бихте ли се ваксинирали срещу CoVid?

Мнение от Top Gun Maverick » 03 Дек 2021, 7:55

Spit-Fire написа:Аз ще си сложа и 4 и 5 и 6 дози. Прооооблем
Интересно ми е вие какво ще правите като ви принудят - и вие ли сте от хората дето ще живеят в гората

Ето това е. Значи когато се появи пандемията подобни мнения нямаше как да съществуват, понеже тогава изглеждаше невероятно даже да си стоим у нас. После с появата на ваксините няма да ви цитирам първите мнения в темата, но нещата бяха много, много по-различни. Тия ваксини няма да ми стигне мястото да изредя с колко лъжи беше съпроводена появата им. Точно това поддръжниците им не успяха на обяснят в тая тема, но иначе редовно цитират сухата статистика. Никой не успя да обясни защо излъгаха, подлъгаха, спестиха истина, преувеличиха силно и т.н. за какво точно ще служат тия ваксини и колко са ефективни. Сега вече се говори съвсем спокойно за задължителното ваксиниране, което вече настъпва с пълна сила. И нали нямам предвид конкретно колегата, а просто, че вече изглежда съвсем нормално това задължително ваксиниране, което цари навън. Нищо, че случаите в БГ да речем вчера бяха 2000 и нещо си на фона на 5000 преди месец и сме в разгара на сезона на настинките. Нищо, че вирусите ставали по-заразни, но по-малко опасни. Вие представяте ли си, че вируса накрая ще е заразен, но в пъти, пъти по-безопасен и нещата ще отидат натам да си слагат ваксини хората за да подсмърчат уж по-малко? :shock:

И гледам ваксинираните обвиняват нещо другите в някакъв страх. :conf: :shock: Малко излиза, че обвинявате някой как влиза в морето да плува без спасителен пояс, понеже той е решил, че няма нужда от него, а вие влизате с надуваем дюшек и стоите отгоре му. Преди това пък казвахте, че хубаво не ги било страх другите, ама това показвало безотговорност към останалите. Вземете си изберете теза вече. Мен лично не ме е страх, но просто не изгарям от желание да си слагам нещо, което не мисля, че ще ми помогне с нещо, изобщо не говоря дали може да ми навреди, понеже няма как да знам, но съм с вътрешна убеденост, че ще се справя и без него.
Та оставете ни вече да плуваме без пояс и престанете с тоя страх, пък ако ни карат с пистолет опрян до челото да се ваксинираме както карат Джокович в момента, ще му мислим.
Лично аз за него се надявам да си сложи фиктивно някоя ваксина някъде като типичен Балканец(хейтът, че сме за това на тоя хал може да започне)и да не разбере никой нищо, щом не искат да го пуснат напълно здрав да играе при положение, че топ спортистите напълно законно и нормално може да ги тестват всеки ден по два пъти дали са болни.
https://youtu.be/MNf97XgBdTc
Ако има неразбрали, there is no second best:
https://youtu.be/yzs7qtF04e8 :mhihi:
In God we trust, all others we track.
https://youtu.be/upv2UP4sCzI?si=sXoNFIQpgckN0dVc
I feel the need, the need for speed.
https://youtu.be/zTPoRDrtc0s?si=y-Qi2Ec94Gg15iOw

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1627
Регистриран на: 27.03.2009
Местоположение: София/Пловдив
Пол: Мъж
Кара: F
Мечтае да кара: Самолет

Re: Бихте ли се ваксинирали срещу CoVid?

Мнение от Е.Димитров » 03 Дек 2021, 8:35

На мен ми е интересно, как човек избира да вярва на един и да не вярва на други.
То въпроса ми е риторичен разбира се.
Имам в предвид Мангъров.
Та изказва се Мангъров срещу ваксини и тн и веднага излизат хора, които го правят някакъв научен гении и гуру и има всепризната истина, щото бил доцент, автобиографията му била страница и половина и въобще трябва да му се вярва на 1000%.
Обаче се изказват 100 професора, доценти, нАучни сътрудници с по 2-3 страници автобиография, достижения в наука и всякакви такива и..Не, те не били прави, лъжат и въобще не е вярно това, което казват.
После викат "мейнстрима" бълва лъжи, всякакви телевизии и тн говорят глупости и лъжат и къде дават доказателства за истината...???
У фейса, там са най-големите истини, разкрития и доказателства!
И после обясняват, как някой бил тъп и не вярва на "всепризнатата истина" във фейсбук.

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1232
Регистриран на: 6.02.2010
Пол: Мъж
Кара: '16 Q7 S Line 3.0 TFSI Supercharged
Детайли за колата: Stage 1 435hp/545NM, заредена до гърба

Re: Бихте ли се ваксинирали срещу CoVid?

Мнение от bai_ILIA » 03 Дек 2021, 8:52

Нищо не е същото след интернета еле пък след фейса :mhihi: Преди фейса пак е имало същите мохабеди, но са се коментирали пред блока, на работата или на барчето. Сега излиза някой и снима фалшив клип в Китай как има трупове по празни улици и хора в скафандри. Аууу страшна чума е ще се мре. После излиза ивоо с клип на някакъв нечуван човечец търсещ слава, седнал на едно барче и обяснява какво било в Пфайзер. Фирма, която е виждал само в Гугъл...По-интелигентните хора имат по-добър филтър за фалшивите новини, останалите просто мразят мейнстрийма, който наистина често бълва глупости, но не и скандални измами и нереални замаскирани конспирации. Трета група са избирателите на Възраждане - те не стават за нищо както и Костя Копейкин. Там нямаше анти ваксъри, а само любов към копейката, но пустата пандемия ги обедини и сега Коста ще взима втора къща, но този път в южен софийски квартал над околовръстното :mhihi:
"Чемодан, вокзал, Москва"

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1594
Регистриран на: 4.08.2011
Местоположение: Карантина баце ....
Пол: Мъж
Кара: през просото
Мечтае да кара: леговището на смог
Детайли за колата: баничарка

Re: Бихте ли се ваксинирали срещу CoVid?

Мнение от Jordana » 03 Дек 2021, 9:02

Мненията се на двата полюса щото и лекитата са на двата полюса . Обществените настроения са отражение на споровете при лекитата . Още никой не е отговорил ясно защо само 20% се разболяват от тоя грип ??!! Ако си спомняте в началото дори краварите удариха балтията на СЗО заради обявяване на пандемия въпреки че няма основания и вируса не е от такава катеория . После обаче замълчаха и всеобщата истерия набра сили . Измамата с ваксините че спират вируса лъсна и всички виждат че не спират нищо . За хората които са минали през вируса леко или без да усетят ваксините са зло което им се натрапва насила . А това са повече от 80% от доказаните с ковид .
Горното мнение е създадено главно с развлекателна цел и може да съдържа недоказани факти и обстоятелства . Никога не повтаряйте описаните екперименти и изказаните мнения у дома - те могат да бъдат опасни за Вас !
....АВИТОХОЛ /Атила/ живя 300 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
Синът му ИРНИК /ЕРНАК/ живя 150 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
ГОСТУН 2 години. Родът му Ерми, а годината му докс твирем.
КУРТ управлява 60 години. Родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
БЕЗМЕР 3 години, а родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
Именник на българските ханове ...

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 64
Регистриран на: 5.01.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж

Re: Бихте ли се ваксинирали срещу CoVid?

Мнение от alekangg » 03 Дек 2021, 9:41

Тази тема е отражението на българите и на България в огледалото, просто няма как да е по-показателна и истинска. :clap:
Всеки ден се пише едно и също, от едни и същи хора надъхващи се за едно и също нещо.

Всеки знае всичко, без значение дали е за слагане или за не слагане на ваксина, образова се от фейсбука и тубата, все едно ще сменя свещи и се присмива на другите хора, правещи нещо различно от него-това последното е типична българска черта. :clap:

Най-интересни са ми тези от чужбинаТА, как злорадстват, как щели да ни затворят, бодат или еб.т и т.н. особено силен е радио Англия.

От весело положението отива към тъжно, но това е материала.

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 55
Регистриран на: 19.01.2010

Re: Бихте ли се ваксинирали срещу CoVid?

Мнение от M17cH » 03 Дек 2021, 10:14

STEVAL написа:https://phmpt.org/wp-content/uploads/2021/11/5.3.6-postmarketing-experience.pdf


Добре де, после обяснявате че ваксините не са тествани и нищо не се знае...
Аз не виждам нищо опасно в таблиците. Повечето от страничните ефекти >=2% са все тая, другите 'по-интересните' (таблица 7) голяма част са недоказани и мега редки (<0.01%).

Още повече, тъй като ние които вярваме на ваксините, нямаме мисловна функция бих ви задал въпрос да ми разясните... до 28.02.21г колко от вас имаха изобщо възможност да се ваксинират?
Тогава БГ мисля че още 'пазаруваше', а в Белгия където имам пряк поглед се ваксинираха само здравни работници и 75+ годишното население.
Ама знам ли може някой да има по-добро прозрение дали това е добра представителна извадка. :mhihi:

пс. Аз в анкетата тука съм попълнил че бих се ваксинирал след 3 месеца, иманно за да излязат такива пилотни изследвания. В момента с повече от милиарди сложени ваксини, съм убеден че числата втия таблици изглежадт съвсем различно.

ПредишнаСледваща

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook