Бихте ли се ваксинирали срещу CoVid?

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори

Когато излезне CoVid ваксината и бъде достъпна бихте ли се ваксинирали?

Не!
203
61%
Да, веднага
57
17%
Да, 1 месец по-късно
14
4%
Да, 3 месеца по-късно
16
5%
Да, 6 месеца по-късно
21
6%
Да, 9 месеца по-късно
21
6%
 
Общо гласове : 332
Старши спамър
Аватар
Мнения: 1857
Регистриран на: 27.04.2010
Местоположение: Извън матрицата в Ориндж кЪнтри юниверс.
Кара: го на оранжеви хапчета ПО ДЖАПАНКИ!
Мечтае да кара: хората към оринджпилване.
Детайли за колата: разделена на 21 млн. бройки.

Re: Бихте ли се ваксинирали срещу CoVid?

Мнение от Top Gun Maverick » 19 Ное 2020, 9:54

Какво да си ваксинирам, аз вече го изкарах и забравих за два-та дена сънливост, единичното вдигане на температура 37.4, лекото главоболие и липсата на вкус и мирис сигурно месец. :mhihi: Ама и да не бях, пак нямаше да спосорирам бизнес за милиарди, който не се спира ПРЕД НИЩО за да може да продава. И преди вируса си бях трърдоглав за него, и след като го минах съм още повече. Жена ми само се диагностицира защото беше дни преди мен и се карантинира, че и се даваха 100 лева, но още преди да излезнат резултатите лекарката и бе предписала Сумамед, защото и с Ковид о без, него щеше да пие ако се развива Еди как си. Това е въпросният Азитромицин, който изкупи народа като луд в евтината му форма наречена Азакс и уж е едно и също със Сумамеда, само производителя друг, ама явно не е точно едно и също. Горе долу като ОЕМ накладки и такива произведени от съмнителна фирма, все феродо има по тях, ама... :mhihi:
Жената малко повече го усети, два-три дни температура, леко задушаване, пак вкус, мириз, главоболие, ама мина, децата пък почти не го усетиха. И при двама ни имаше едно съвсем леко прокашля е както когато съвсем леко се задавите, ама съвсем леко.

Снощи почина един мъж познат, на около 65, но имаше множество заболявания, на два пъти презскачаше трапа още миналата година и година преди това, диабет, кръвно, сърце и сега си отиде с Ковид, познайте от какво ще го пишат умрял и от болницата директно на гробищата ако може по варварски.
Една друга позната още преди 10 години операция от рак, на около 47 да беше, един куп разсейки по нея и в началото масово говореха, че от короната починала, не знам как са я писали, но един куп хора ги пишат от Ковид.
Друга моя позната ми разправя как майка и с нещо съвсем близко до инсулт, но с друго наименование, сега е в кома и лекарите не давали шанс, искали да я пушат с Ковид, но тя се възпротивила и започнала да спори с тях, че не е имала абсолютно никакви симптоми и нейния случай е друг.
Един куп сестри возя от болници, всички казват едно и също, че има бая болни, но умивала паниката или си отивали от съвсем други заболявания, но...айде Ковида е виновен.
Над 95%-та от населението ще са носители и болни, не го мислете толкова, вирус с малко по-голяма устойчивост уж, понеже далеч по-тежки вируси сме карали. На мой приятел гаджето купила Азитромицин и не излиза от тях да не се зарази...истерията е пълна.
Та не се занимавайте с глупости да се заразявате умишлено защото и други вируси има и ще има свързани с кихавици и температури. Докато пуснат ваксините да правят пари или ще сте заразени или ще сте били носители без да го знаете, най-вероятно вече сте били защото е пълно с болни навсякъде, маските не ви предпазват.
Последно за ваксините, западните общества са доста по-кекави от нас, за което допринася и паниката.
https://youtu.be/MNf97XgBdTc
Ако има неразбрали, there is no second best:
https://youtu.be/yzs7qtF04e8 :mhihi:
In God we trust, all others we track.
https://youtu.be/upv2UP4sCzI?si=sXoNFIQpgckN0dVc
I feel the need, the need for speed.
https://youtu.be/zTPoRDrtc0s?si=y-Qi2Ec94Gg15iOw

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 64
Регистриран на: 5.01.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж

Re: Бихте ли се ваксинирали срещу CoVid?

Мнение от alekangg » 19 Ное 2020, 10:04

Баси гения, трябва да те изберат за шеф на щаба.
С две думи, ние сме безсмъртни, най-коравите и устойчиви на болести, ама сме на първо място по умрели и на последно по дълголетие от белите държави.. баси феномена :mhihi: :mhihi:

Старши спамър
Аватар
Мнения: 1857
Регистриран на: 27.04.2010
Местоположение: Извън матрицата в Ориндж кЪнтри юниверс.
Кара: го на оранжеви хапчета ПО ДЖАПАНКИ!
Мечтае да кара: хората към оринджпилване.
Детайли за колата: разделена на 21 млн. бройки.

Re: Бихте ли се ваксинирали срещу CoVid?

Мнение от Top Gun Maverick » 19 Ное 2020, 10:17

Това, че ядем гадни храни, инфарктите, лошата култура и липсата на здравеозаване и т.н. няма нищо общо с вирусите и устойчивостта ни. Сега остава да кажеш, че западняците нямат проблеми със забременяването и ще си ти гения. Ако имахме здравеопазването на запада като база и капацитет на персонала, нямаше да е така, но да не изместваме темата конкретно от Ковида.
Аз си изказвам мнението основано освен на лични преживявания и на доста разговори ПРЕБОЛЕДУВАЛИ вируса и с медицински лица още от март насам. Ама не от тия, които ги виждате по екрана като онзи професора, който имаше една позиция, а после я смени на 180 кажи-речи, с две думи казват каквото им кажат да казват.
Всеки си има глава на раменете и да мисли с маска ли да ходи, без маска ли, с шлем или противогаз дори. Демокрация все пак, в САЩ стигнаха дотам с личния избор, че единия кандидат за президент се появяваше с маски в тв обръщения, а другия остро ги отричаше.
Ти примерно си свободен да идеш в Испания и да живееш по техния начин относно короната ако искаш. :yes:

Относно да ме избират в някакъв куклен театър, който ти наричаш щаб, труден съм за манипулиране и още повече за контролиране. Природа, какво да правиш. Пък и там само умни, не такива като мен. :mhihi:
https://youtu.be/MNf97XgBdTc
Ако има неразбрали, there is no second best:
https://youtu.be/yzs7qtF04e8 :mhihi:
In God we trust, all others we track.
https://youtu.be/upv2UP4sCzI?si=sXoNFIQpgckN0dVc
I feel the need, the need for speed.
https://youtu.be/zTPoRDrtc0s?si=y-Qi2Ec94Gg15iOw

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 64
Регистриран на: 5.01.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж

Re: Бихте ли се ваксинирали срещу CoVid?

Мнение от alekangg » 19 Ное 2020, 10:25

Поредния бисер, ние сме като гледам топ изчезващата нация, понеже сме много плодовити..
Навсякъде имат проблем със забременяването, като се прави на 40+ за жените за първи път, а и много мъже имат проблеми, макар да не го знаят.

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 271
Регистриран на: 30.04.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж
Мечтае да кара: 911

Re: Бихте ли се ваксинирали срещу CoVid?

Мнение от TNT » 19 Ное 2020, 10:34

Как бе, те на запад само органик храни хапват :lol: Макдоналдс е измислен в Самоков.
Изображение

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 6614
Регистриран на: 7.04.2004
Местоположение: CA
Кара: I6, V6
Мечтае да кара: mustang gt, много черeн...

Re: Бихте ли се ваксинирали срещу CoVid?

Мнение от steeN » 19 Ное 2020, 10:48

Top Gun Maverick написа:Докато пуснат ваксините да правят пари или ще сте заразени или ще сте били носители без да го знаете, най-вероятно вече сте били защото е пълно с болни навсякъде, маските не ви предпазват.
Последно за ваксините, западните общества са доста по-кекави от нас, за което допринася и паниката.


За пореден път, няма никакво значение дали си го изкарал. Знам, че го чувствате като някакво постижение, ама все едно да се обяснявате как са ви простреляли и понеже сте оздравяли, вече сте неуязвими от куршуми :mhihi:.


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
- Above all, we must realize that no arsenal or no weapon in the arsenals of the world is so formidable as the will and moral courage of free men and women. It is a weapon our adversaries in today's world do not have.
Ronald Reagan
- Life, liberty, and property do not exist because men have made laws. On the contrary, it was the fact that life, liberty, and property existed beforehand that caused men to make laws in the first place.

Frédéric Bastiat
- Don't eat the yellowcake

Старши спамър
Аватар
Мнения: 1857
Регистриран на: 27.04.2010
Местоположение: Извън матрицата в Ориндж кЪнтри юниверс.
Кара: го на оранжеви хапчета ПО ДЖАПАНКИ!
Мечтае да кара: хората към оринджпилване.
Детайли за колата: разделена на 21 млн. бройки.

Re: Бихте ли се ваксинирали срещу CoVid?

Мнение от Top Gun Maverick » 19 Ное 2020, 11:08

Анти-тела остават в теб, а за колко време и доколко си защитен и друг въпрос. Но във всички случаи е плюс ако си го изкараш и си ок, няма как да е минус. Ти въпросните ваксини как мислиш действат? Да де, точно ти си мисля, че знаеш.
alekangg написа:Поредния бисер, ние сме като гледам топ изчезващата нация, понеже сме много плодовити..
Навсякъде имат проблем със забременяването, като се прави на 40+ за жените за първи път, а и много мъже имат проблеми, макар да не го знаят.

Пак отиваш в друга посока. Това, че се топим не е проблем на гените ни и на това, че трудно зачеваме. Въпросът е само и единствено икономически. Доста от западните общества нямат този икономически проблем и пак имат по едно, две деца или нямат. При тях обаче има и голям приток на хора от цял свят, които вземат гражданство. Във Франция и Англия има вече цели градове с кафява или черна паплач от цял свят заради вековните им колонизаторски експанзии. Даже и нашите цигани налазиха здраво навсякъде, вземат паспорти и стават граждани като спомагат за бройката Германци да речем. :bchug:
https://youtu.be/MNf97XgBdTc
Ако има неразбрали, there is no second best:
https://youtu.be/yzs7qtF04e8 :mhihi:
In God we trust, all others we track.
https://youtu.be/upv2UP4sCzI?si=sXoNFIQpgckN0dVc
I feel the need, the need for speed.
https://youtu.be/zTPoRDrtc0s?si=y-Qi2Ec94Gg15iOw

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 64
Регистриран на: 5.01.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж

Re: Бихте ли се ваксинирали срещу CoVid?

Мнение от alekangg » 19 Ное 2020, 11:16

Има по 1 или макс 2 деца навсякъде в развитите страни и ти казах защо, няма как на 40 год да ражда първо дете жената и да има после 2 или 3..
Масово в развитите страни жените раждат между 30 и 40, като много често и нагоре и все по-често не могат.

При черните и бедните страни, на 40 са баби, затова и имат прираст, хем са баби на 40, хем имат по 3-4 деца поне.
Какво излиза, на 40 год европейката има/имала 1-2 бебета, на 40 черната има/имала поне 10 бебета поне между деца и внуци с тенденция да станат повече.

Ние и без колонии сме цъфнали или не си забелязал, че в България има много места, където белите са малцинство и са пред умиране като възраст..дори с нашите цигани, които раждат като тяхната паплач и % са еднакви като население пак не излиза сметката, ние изчезваме с 50к на година, а на те растат как така става това?

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 271
Регистриран на: 30.04.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж
Мечтае да кара: 911

Re: Бихте ли се ваксинирали срещу CoVid?

Мнение от TNT » 19 Ное 2020, 11:19

Top Gun Maverick написа: Но във всички случаи е плюс ако си го изкараш и си ок, няма как да е минус.

А ако не си ок, какво правим ? Едни от първите заразени през март, които познавам, сега пак нямат обоняние :wave: Познавам и такива със щети. Ако след 4 месеца го хванат пак, тука безсмъртните ще кажат "той тоя си е болен, оставали са му още 1-2 месеца".

Интересно как едни и същи хора твърдят как и преди здрави хора са си умирали масово на всеки грип, пък сега един тежко болен не познават :dunno: Аз лично от грип познавам само един човек стигал до болница. Тоя ковид е от няколко месеца и познавам няколко :dunno: За щастие още не познавам починали.

alekangg написа:Масово в развитите страни жените раждат между 30 и 40

Бях гледам статистика на Евростат, че сме на 1 или 2-ро място по млади майки в ЕС :wave: Някои ще кажат, че е заради пуерториканците, но те във Франция нямат джихадисти и африканци с цвят на Continental-ка :mhihi:
Последна промяна TNT на 19 Ное 2020, 11:22, променена общо 1 път
Изображение

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 64
Регистриран на: 5.01.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж

Re: Бихте ли се ваксинирали срещу CoVid?

Мнение от alekangg » 19 Ное 2020, 11:21

Със сигурност, все още сме с по-млади майки спрямо ЕС-не съм казвал нещо друго, но тенденцията е нагоре за всички, включително и за нас.

Потребител
Аватар
Мнения: 0
Регистриран на: 20.02.2014
Пол: Мъж

Re: Бихте ли се ваксинирали срещу CoVid?

Мнение от mart1nn » 19 Ное 2020, 11:22

Top Gun Maverick написа:Сега остава да кажеш, че западняците нямат проблеми със забременяването и ще си ти гения


Първо по темата - не бих бързал да се ваксинирам, но предполагам че в даден момент ще ми се наложи свързано с пътуване.

Това че ти (и може би много други) са прекарали вируса леко не е никакво мерило. Щом има хора, които умират значи е опасен ... Steen добре ти го е сравнил с прострелването.

И понеже темата с забременяването ми е интересна през последните 3-4 години мога да ти кажа че вероятно има значение. Нямам хиляди приятели и познати, за да изградя сигурна статистика, но наблюденията ми са, че в България има много повече двойки с трудности около забременяването (или загуба на плода) и АДСКИ много повече родилки, които раждат с цезарово сечение. Има разлика от родители и деца, но също наблюдавам и как масово хората в България водят децата си на лекар, защото имат температура, дават им се по един билюк хапчета, сиропи, хомеопатични препарати и какво ли не. Тук (Дания) си има някакви норми като например, че дете с температура не се води на лекар (не сега покрай Ковид-19, а винаги) освен ако не е контактно, не приема вода/храна или температурата продължава с дни.

alekangg написа:Масово в развитите страни жените раждат между 30 и 40

Имаш ли някакви данни по темата или е просто твое наблюдение? До колкото аз знам средната възраст е 29г, което не е първа младост, но не мисля че е толкова зле. Изключение са Италия, Испания и Англия, където възръстта е по-висока. Според мен България и Румъния са повлияни от многото млади майки пуерториканки.

ентусиаст
Аватар
Мнения: 870
Регистриран на: 14.01.2004

Re: Бихте ли се ваксинирали срещу CoVid?

Мнение от vlad0 » 19 Ное 2020, 11:34

Моджо написа:Честно, не разбирам как каквото и да стане, където и да е то, какво ще да е, навсякъде виждате схеми.

+1 !

70% които няма да се ваксинират ми дава повече от добра мотивация да се ваксинирам + изгражда представата, че този вирус последен ще си тръгне от България :mhihi:
Последна промяна vlad0 на 19 Ное 2020, 11:42, променена общо 1 път

ентусиаст
Аватар
Мнения: 870
Регистриран на: 14.01.2004

Re: Бихте ли се ваксинирали срещу CoVid?

Мнение от vlad0 » 19 Ное 2020, 11:37

Top Gun Maverick написа:Ама и да не бях, пак нямаше да спосорирам бизнес за милиарди, който не се спира ПРЕД НИЩО за да може да продава.


Ти, ако съм останал с правилното впечатление, работиш с таксита. Не те ли притеснява, че "спонсорираш" бизнес за милиардИ, който не се спира ПРЕД НИЩО -> черното злато ? :smoke:
Последна промяна vlad0 на 19 Ное 2020, 11:55, променена общо 1 път

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 271
Регистриран на: 30.04.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж
Мечтае да кара: 911

Re: Бихте ли се ваксинирали срещу CoVid?

Мнение от TNT » 19 Ное 2020, 11:39

vlad0 написа:
Моджо написа:Честно, не разбирам как каквото и да стане, където и да е то, какво ще да е, навсякъде виждате схеми.

+1 !

Изображение

Долу вляво е ония пикъп-пича :mhihi: :mhihi: :mhihi:
Изображение

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 3327
Регистриран на: 29.03.2007
Местоположение: Pleven
Пол: Мъж
Кара: E60 530D F07 530D
Мечтае да кара: и да не приближава сервиза :)
Детайли за колата: трошляче някакво :)

Re: Бихте ли се ваксинирали срещу CoVid?

Мнение от spacepl » 19 Ное 2020, 11:56

Мен ме е страх да не ме чипират с ваксината. Имало някакви съвсем малки чипове, дето ти се лепват на мозъка и ти пускат импулси и те командват от далече чрез 5G. Не напразно пускат вече навсякъде, а Тръмп отказа китайското 5G за да не му вземат контрола от Китай. Американците могат да ми налеят някакъв техен софтуер и да започна да харесвам на GM произведенията и да се ъпдейтвам по един час всяка сряда сутрин.

ПредишнаСледваща

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook