Бихте ли се ваксинирали срещу CoVid?

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори

Когато излезне CoVid ваксината и бъде достъпна бихте ли се ваксинирали?

Не!
204
61%
Да, веднага
57
17%
Да, 1 месец по-късно
14
4%
Да, 3 месеца по-късно
16
5%
Да, 6 месеца по-късно
21
6%
Да, 9 месеца по-късно
21
6%
 
Общо гласове : 333
кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 92
Регистриран на: 28.09.2015
Пол: Мъж
Кара: e90 330xd, gsxr 600 k8

Re: Бихте ли се ваксинирали срещу CoVid?

Мнение от b_u_b_o » 26 Юли 2021, 16:38

bum_bum написа:А пълно достатъчно е да се върнем само 60-70 години назад в навиците си и нещата ще изглеждат далеч по-добре.


Така на приказки звучи много много лесно, ама ако задълбаем ще се окаже, че не е баш така и ще изникнат неща които отново ще са ни проблем не по-малко от настоящите. Да не говорим, че съм сигурен че самия ти трудно ще се откажеш от много от "съвременните" си навици, да не говорим за хора неосъзнаващи ситуацията.

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 12066
Регистриран на: 22.07.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: турбо бмв

Бихте ли се ваксинирали срещу CoVid?

Мнение от bum_bum » 26 Юли 2021, 17:26

Говориш на човек, който няма спомен някога да е ял готова храна. И чиито деца не знаят що е то сладолед, зрънчо, дъвка, пюре и т.н. Който пере със свински сапун :mhihi: , няма еър фрайър и микровълнова. Не ползва дезодорант, кошнички за кенефа и разните там 100 различни препарата за домакинството.

Та поне що се касае до една част от ежедневните неща няма кой знае какви блага на съвремието от които да ми бъде тежко да се откажа.

За другите ми е все тая на какво са или не са готови.
Изображение

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 4869
Регистриран на: 9.02.2007
Местоположение: Sofiq
Пол: Мъж
Кара: Jaguar XK 4.2, F16 X6 30d

Re: Бихте ли се ваксинирали срещу CoVid?

Мнение от acho.rs » 26 Юли 2021, 19:22

bum_bum написа:Говориш на човек, който няма спомен някога да е ял готова храна. И чиито деца не знаят що е то сладолед, зрънчо, дъвка, пюре и т.н. Който пере със свински сапун :mhihi: , няма еър фрайър и микровълнова. Не ползва дезодорант, кошнички за кенефа и разните там 100 различни препарата за домакинството.

Та поне що се касае до една част от ежедневните неща няма кой знае какви блага на съвремието от които да ми бъде тежко да се откажа.

За другите ми е все тая на какво са или не са готови.

Поне сорбе и сух дезд за подмишиницте ползваш ли :mhihi:

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1594
Регистриран на: 4.08.2011
Местоположение: Карантина баце ....
Пол: Мъж
Кара: през просото
Мечтае да кара: леговището на смог
Детайли за колата: баничарка

Re: Бихте ли се ваксинирали срещу CoVid?

Мнение от Jordana » 26 Юли 2021, 19:46

Файфжито обесмисля всичко друго :mhihi:
Горното мнение е създадено главно с развлекателна цел и може да съдържа недоказани факти и обстоятелства . Никога не повтаряйте описаните екперименти и изказаните мнения у дома - те могат да бъдат опасни за Вас !
....АВИТОХОЛ /Атила/ живя 300 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
Синът му ИРНИК /ЕРНАК/ живя 150 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
ГОСТУН 2 години. Родът му Ерми, а годината му докс твирем.
КУРТ управлява 60 години. Родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
БЕЗМЕР 3 години, а родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
Именник на българските ханове ...

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 12066
Регистриран на: 22.07.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: турбо бмв

Re: Бихте ли се ваксинирали срещу CoVid?

Мнение от bum_bum » 26 Юли 2021, 20:17

Отдавна не ми прави впечатление някой като ми се смее. Но интересно защо като се засечем на плажа на никой от тия не му е смешно. Само на мен ;)
Изображение

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 92
Регистриран на: 11.04.2020
Пол: Мъж

Re: Бихте ли се ваксинирали срещу CoVid?

Мнение от ognian2002 » 26 Юли 2021, 22:22

bum_bum написа:А пълно достатъчно е да се върнем само 60-70 години назад в навиците си и нещата ще изглеждат далеч по-добре.


:yes:

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1697
Регистриран на: 8.02.2012
Местоположение: FR,Marseille
Пол: Мъж
Кара: e46 318i N42B20AB
Мечтае да кара: хората да мислят
Детайли за колата: свежа и поддържана!

Re: Бихте ли се ваксинирали срещу CoVid?

Мнение от ivoaudi » 27 Юли 2021, 1:15

Точно този пасаж ме “дръпна” и мен. Прогреса си е сигурен регрес, казват разни хора
9K714 OKA SS-23

ПУ 9П71 ТМ 9Т240
9М714Б АА-75 9Н-63

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 124
Регистриран на: 27.10.2002
Местоположение: Lonsdale Sofia
Пол: Мъж
Кара: Ееее шейсе
Мечтае да кара: кънки

Re: Бихте ли се ваксинирали срещу CoVid?

Мнение от E34 » 27 Юли 2021, 8:37

Anthony_J написа:.... А ако те видя някъде на живо, със сигурност ще те помоля да ми кажеш какво и къде да си завра или какво да духам.


Антоньо, защо влизаш в персонални конфликти, като сам знаеш че няма никакъв смисъл? Или си просто малоумен и не можеш да си дадеш сметка, че е безсмислено? Да не би да се разпозна като евробройлерче и сега подскачайки се опитваш да ни увериш какъв голям българин си, какви постижения имаш и естествено "на живо" каква батка си? Спри се бе момче.
" Акулата е най-добрия учител по плуване " - Тихоокеанска мъдрост

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 92
Регистриран на: 28.09.2015
Пол: Мъж
Кара: e90 330xd, gsxr 600 k8

Re: Бихте ли се ваксинирали срещу CoVid?

Мнение от b_u_b_o » 27 Юли 2021, 10:11

bum_bum написа:Говориш на човек, който няма спомен някога да е ял готова храна. И чиито деца не знаят що е то сладолед, зрънчо, дъвка, пюре и т.н. Който пере със свински сапун :mhihi: , няма еър фрайър и микровълнова. Не ползва дезодорант, кошнички за кенефа и разните там 100 различни препарата за домакинството.

Та поне що се касае до една част от ежедневните неща няма кой знае какви блага на съвремието от които да ми бъде тежко да се откажа.

За другите ми е все тая на какво са или не са готови.


Точно защото знам, че живееш по-различно от масовия човек те дадох за пример. Не те познавам обаче да мога да ти кажа конкретно от кои свои навици ще трябва да се откажеш при евентуално връщане на 60-70 години назад на системата, но повярвай ми няма да са никак малко. Дори диетата ще трябва да си измениш. Да, колкото и странно да ти звучи. Защото сега ако 98% от хората ядат месо произвеждано на конвейр, а ти си от тия дето ядат истинско дори и на 5торна цена, ако индустриализацията изчезне всичкото месо ще трябва да се отглежда като това което ти ядеш. Да ама тогава добивите ще паднат десетократно. И цената няма да е 5торна ами 50торна. Ще можеш ли тогава да си позволиш всеки ден мръвка на масата, или ще стане баш като преди 60-70 години по големи празници основно? Най-вероятно едно такова действие ще доведе до глад голяма част от света, което пък е силно вероятно да повлече след себе си войни. Тва което искам да кажа е, че всяко нещо влече след себе си милиони последствия и тва, че нас ни се струва елементарно, щакаме с пръсти и всичко тръгва по мед и масло...не е така.

А в крайна сметка ако мнозинството не са готови на компромисите за които говорим, е все тая ти на какво си готов или не си :mhihi:

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 12066
Регистриран на: 22.07.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: турбо бмв

Re: Бихте ли се ваксинирали срещу CoVid?

Мнение от bum_bum » 27 Юли 2021, 11:17

Така си е. Едва ли планетата има потенциала да ни изхрани всички с пасищно месо.
Изображение

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 4869
Регистриран на: 9.02.2007
Местоположение: Sofiq
Пол: Мъж
Кара: Jaguar XK 4.2, F16 X6 30d

Re: Бихте ли се ваксинирали срещу CoVid?

Мнение от acho.rs » 27 Юли 2021, 21:46

bum_bum написа:Отдавна не ми прави впечатление някой като ми се смее. Но интересно защо като се засечем на плажа на никой от тия не му е смешно. Само на мен ;)

Не ти се смея, даже се радвам че има хора които се грижат за тялото си .... Аз не съм баш от най-смешните на плажа , но не съм и аполон ... не заради сладоледа и дезодоранта а заради мързела и рядкото посещение на фитнеса .

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 92
Регистриран на: 11.04.2020
Пол: Мъж

Re: Бихте ли се ваксинирали срещу CoVid?

Мнение от ognian2002 » 27 Юли 2021, 22:50

Тъкмо навреме идват тези базици и закачки , че от мерене на статистики бая дотегна темата.
Колеги, я си представете , че по някакъв невероятен повод и начин се окажем на една маса в някоя хубава механа с градина, например в Троянския балкан . Пак ли за ковид ще си говорим? Или масите ще бъдат две , за ваксъри и антиваксъри?
Просто ми хрумна :D
Наздраве на всички :bchug:

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1697
Регистриран на: 8.02.2012
Местоположение: FR,Marseille
Пол: Мъж
Кара: e46 318i N42B20AB
Мечтае да кара: хората да мислят
Детайли за колата: свежа и поддържана!

Re: Бихте ли се ваксинирали срещу CoVid?

Мнение от ivoaudi » 27 Юли 2021, 23:11

Anthony_J написа:
E34 написа:
ivoaudi написа:Още един прехласнат


Едно време Паисий написал "О, неразумний юроде, поради что се срамиш да се наречеш болгарин?!" ...писал го е по повод гъркоманите...та неколко века по-късно виждаме, че гъркоманите си остават и се множат. Те са вече ЕВРОПЕЙЦИ. Купили по една две колиби в Гърция или Испания и от тази си висота, мислейки че са истински граждани на цивилизования свят ни наставляват с тежък житейски тон какво трябва и какво не трябва да се прави. Много е важно да се наблегне колко е зле живота в България, колко сме заблудени, колко сме неграмотни, ква смъртност имало и колко сме били бедни. Ама моля ви се господа новоизлюпени ЕВРОБРОЙЛЕРИ, тея простотии взеха да ми писват, така че си ги заврете у гъзо си. Молим ви се, ай да го духате! Без извинение. Ощипете се, събудете се, поогледайте се. Тва е.
Аз лично се гордея, че съм българин, никога не съм се срамувал от произхода си и никога няма да го направя. Защитавал съм българщината така както ти и за 200 живота няма да го направиш. Срамувам се единствено от подобни на теб тарикати, които се възхищават на “предприемчивия български дух”, измислил поредната измама. Подобните на теб цапате държавата във всеки смисъл на думата. Подобните на теб позволихте една от най-красивите страни в Европа да се превърне в кочина. Щото сте тарикати, осъзнати, висш разум и никой вас не може да ви излъже. Знаещи и можещи сте как да преебете системата и балъците, докато си живуркате мизерния животец. Колкото до това къде сме по бедност, смъртност и неграмотност - има си официални статистики, няма нужда някой да ти го казва. А ако те видя някъде на живо, със сигурност ще те помоля да ми кажеш какво и къде да си завра или какво да духам.


От всичко, къде-що пишеш виждам само теманета и биене чело яко в пода подир новите господари. Недоумявам как успяваш да си 200 пъти по-българин, при условие, че писаниците ти са пропити с чуждопоклонничество и дори родоотстъпничество. Скромното ми мнение е, че просто лицемерничиш. Искаш ли да се обосновеш или да приемем, че не ги разбирам тез неща?
Според мен ще е хубаво да се поосъзнаеш и огледаш, БЪЛГАРИНО antony. Тъй де, като ще е забава..

Важно е да не съм оф и ето:
От известно време смених работата и живея в квартала на бедните и престъпността. По-гето от това в Европа не мисля, че има. Понеже аз самия поради минали събития имам вземане-даване с по-сериозните местни комисариати и знам, че в този квартал полиция без сериозно въоръжение и жилетки не припарва. Кошмар. Още първия ми работен ден пред магазина двама се скараха и единия просто заби отвертка в окото на другия. Бе кошмар :D
Ами, не :D Точно обратното е, ама точно обратното. Тук няма преекспонирани, самозабравили се недуразумения с безкрайните им изисквания, капризи, възмущения, страхове от нищото и всевъзможни глупости, диктувани от Телевизора. Живота просто си тече и никой не го е б е за нищо. Ама за нищо. Хората са СВОБОДНИ! Виждам го с очите си всеки ден. Разликата със старата ми работа и Богоизбраните бели е огромна в полза на местните тук:)
Знам, че масата четящи е против мнението ми и не ме разбира, няма лошо
9K714 OKA SS-23

ПУ 9П71 ТМ 9Т240
9М714Б АА-75 9Н-63

ентусиаст
Аватар
Мнения: 871
Регистриран на: 9.10.2006
Местоположение: София
Кара: е85 M54B30

Re: Бихте ли се ваксинирали срещу CoVid?

Мнение от sub_eleven » 28 Юли 2021, 6:44

Мангърката закова ваксините с 0% ефективност срещу заразяване и 60% за да няма тежко боледуване. При РНК 40% на 90%.
Това е само хубавата част разбира се, без да се знае какви други изненади ще има впоследствие.

Пак си твърди, че краят ще се види с преболедуването на всички, независимо ваксинирани или не.
тук
Последна промяна sub_eleven на 28 Юли 2021, 6:47, променена общо 1 път

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 237
Регистриран на: 21.02.2010
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: 320i мнооо убаво )))
Мечтае да кара: Еххх...
Детайли за колата: e46, седан, M52,2000 cm3,150 Hp.

Re: Бихте ли се ваксинирали срещу CoVid?

Мнение от Моджо » 28 Юли 2021, 6:47

И свободните си мушйат отвертки в очите. В махалата е същото впрочем. И там живота си тече, нема телевизия и мангалите са свободни и не им дреме за нищо.
Хм,хм...

ПредишнаСледваща

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: dewey

Последни теми
Facebook