Бихте ли се ваксинирали срещу CoVid?

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори

Когато излезне CoVid ваксината и бъде достъпна бихте ли се ваксинирали?

Не!
204
61%
Да, веднага
57
17%
Да, 1 месец по-късно
14
4%
Да, 3 месеца по-късно
16
5%
Да, 6 месеца по-късно
21
6%
Да, 9 месеца по-късно
21
6%
 
Общо гласове : 333
младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 274
Регистриран на: 30.04.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж
Мечтае да кара: 911

Re: Бихте ли се ваксинирали срещу CoVid?

Мнение от TNT » 16 Юни 2021, 17:55

Mollov написа:
TNT написа:Ама тая легенда, че не се повтаря ковид още ли върви :roll:


Дефинирай понятието "повтаря ковид"...? Защото аз съм от хората, които защитават тезата, че преболедуването води до траен* имунитет и повторно разболяване в същата степен/сила е невъзможно*.
Племенниците го караха миналия март, декември го караха по-тежко. Майка им по-леко, както и останалите, които познавам и са повтаряли :dunno: Колко пъти трябва да те повтори, за да те увреди дълготрайно - никой не знае.
Изображение

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1697
Регистриран на: 8.02.2012
Местоположение: FR,Marseille
Пол: Мъж
Кара: e46 318i N42B20AB
Мечтае да кара: хората да мислят
Детайли за колата: свежа и поддържана!

Re: Бихте ли се ваксинирали срещу CoVid?

Мнение от ivoaudi » 16 Юни 2021, 17:58

Ако ми лицемерничиш и ти ся за "доброволните" ваксини се замисли сам какъв е смисъла от спора. Дори сам за себе си се замисли какво печелиш изопачавайки основата на тоя спор

Пс за Моджо бе, да не цитирам фермани
9K714 OKA SS-23

ПУ 9П71 ТМ 9Т240
9М714Б АА-75 9Н-63

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 274
Регистриран на: 30.04.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж
Мечтае да кара: 911

Re: Бихте ли се ваксинирали срещу CoVid?

Мнение от TNT » 16 Юни 2021, 18:01

Моджо написа:Не знам колко милиарда е бизнеса с ваксините /че нещо май не е Ногомилиарден/, ама милиарди се похарчиха за лекуване / и помощи/ на Ковид болни. Много повече милиарди. Половината да са били фалшиви - се тая, пак са повече милиардите. В световен мащаб, аз не гледам само БГ.

Далеч преди да се направят ваксини, беше сметнато, че това е най-евтиният вариант. Както и за кажи-речи всичко, което се застрахова - превенцията излиза най-евтина.
Изображение

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 237
Регистриран на: 21.02.2010
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: 320i мнооо убаво )))
Мечтае да кара: Еххх...
Детайли за колата: e46, седан, M52,2000 cm3,150 Hp.

Re: Бихте ли се ваксинирали срещу CoVid?

Мнение от Моджо » 16 Юни 2021, 18:12

То няма спор бре.
"Спора" произлиза от неква статия дето си я постнал и некак си нещо не я разбираш в цялост /според мен/.
Едно нещо, извадено от контекста ...на сичко отгоре нещото не помага на нито една теза щото нищо особено не казва. Евентуално ако настинеш може би ще си защитен и пак се връщаме на въпросите, които зададох :))
Ахахахаха.
Да ти кажа, че и я съм се натискал на баира над Кюстендил :oops: Хе хе. Явно е много популярен. То некъв парк се водеше, ама му забравих името.
Хм,хм...

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 6614
Регистриран на: 7.04.2004
Местоположение: CA
Кара: I6, V6
Мечтае да кара: mustang gt, много черeн...

Re: Бихте ли се ваксинирали срещу CoVid?

Мнение от steeN » 16 Юни 2021, 18:18

Само с тая уговорка, че ваксината няма как да те разболее. Само ти активира имунната система. Което пък е интересно наблюдение, че реално една голяма част от симптомите е активирането на имунната ти система а не самия вирус в началото на инфекцията, защото тогава почти се покриват.


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
- Above all, we must realize that no arsenal or no weapon in the arsenals of the world is so formidable as the will and moral courage of free men and women. It is a weapon our adversaries in today's world do not have.
Ronald Reagan
- Life, liberty, and property do not exist because men have made laws. On the contrary, it was the fact that life, liberty, and property existed beforehand that caused men to make laws in the first place.

Frédéric Bastiat
- Don't eat the yellowcake
- Gold is the new bitcoin

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 237
Регистриран на: 21.02.2010
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: 320i мнооо убаво )))
Мечтае да кара: Еххх...
Детайли за колата: e46, седан, M52,2000 cm3,150 Hp.

Re: Бихте ли се ваксинирали срещу CoVid?

Мнение от Моджо » 16 Юни 2021, 18:26

Сложил съм го в "". Че това е общоприетото, че те разболяват, ама малко ;)
Хм,хм...

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 92
Регистриран на: 11.04.2020
Пол: Мъж

Re: Бихте ли се ваксинирали срещу CoVid?

Мнение от ognian2002 » 16 Юни 2021, 19:32

Моджо написа:И какво ни казват под сурдинката, че и се изопачвало и не знам какво си ?
Че ако настинеш, нема фанеш ковид. Да речем, че е вярно,най малкото вируса на настинката също е коронавирус. И? Какво от това?
Какво следва да разбираме от тая "новина"?
1. Треа да знаем кога ще се заразим, и да настинем 2 дни преди това?
2. Не знаем кога ще се заразим и треа да сме постоянно настинали?
3. Настинали сме, ама ни е минало - ко праиме?
4. Настинали сме , минало ни е и сме фанали Ковид-а- Пцуем тия от Йелския университет и одим на баира над Кюстендил ....
5. Не моем по никакъв начин да настинем , затова преспиваме голи , на пуснат климатик и чекаме да настинем кат хората. Ако имаме късмет. Ако немаме, та се разболеем по-сериозно повтаряме втора част на т.4, само с пцуенето, щото сме в болница ако сме оФце, а ако не сме се гърчиме дома и чекаме да ни мине от само себе си. Оти знаем фатки и одим на фитнес или нещо такова.
Сичките дет плещите глупости тука нямате деца. Нема и да имате... поне не и в истинския смисъл.

ПП Даже субелевъна за закроти , обаче едни 3-ма, 4-ма продължавате да мелите като латернаджии.
Направете си "вълча тема", па Офцете ще си блеем тука по-смислени неща.


Колега Моджо, с несполучливия си опит да пишеш на кюстендилски диалект намекваш нещо за нивото ни ли?
А това за децата, дето ги нямаме в истинския смисъл е доста грубо :kuku: Ще го отмина , само гледай да не пишеш с толкова много правописни грешки, please! Нека освен истински бащи , да бъдем и интелигентни такива. :D

master of the force
Аватар
Мнения: 5578
Регистриран на: 11.08.2003
Местоположение: planet torque

Re: Бихте ли се ваксинирали срещу CoVid?

Мнение от alx » 16 Юни 2021, 19:50

Mollov написа:
TNT написа:Ама тая легенда, че не се повтаря ковид още ли върви :roll:


Дефинирай понятието "повтаря ковид"...? Защото аз съм от хората, които защитават тезата, че преболедуването води до траен* имунитет и повторно разболяване в същата степен/сила е невъзможно*.


Не. Мой добър приятел се разболя, оправи се и след 6 месеца се разболя пак. И двата пъти потвърдено с пцр тестове - позитивни и после негативни. Няма фиксирано правило за това колко си се разболял и после какво е нивото на антителата и колко траят. Втория път него го държа повече и беше по- тежко.
алекс
трабант 601с
разни други возила

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 237
Регистриран на: 21.02.2010
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: 320i мнооо убаво )))
Мечтае да кара: Еххх...
Детайли за колата: e46, седан, M52,2000 cm3,150 Hp.

Re: Бихте ли се ваксинирали срещу CoVid?

Мнение от Моджо » 16 Юни 2021, 19:53

Кюстендилски диалект ли? Шопски по може.
Ще гледам да пиша без грешки. Обръщам букви с клавиатурата.
Па ша мое ли Ви заплийза да не ползвате чужди думи?
Хехе.
А с децата грубо или не, е факт. Никой отговорен баща няма да седне да пише глупостите, които се изписаха тук.
Генезисът им дори не е в не познаването на материята, а чист и неподправен егоизъм и егоцентризъм. Да мислиш за другия преди да помислиш за себе си е урок, който се научава с децата. Най-лесно. Не от всички се научава, за съжаление. 4 милиона починали са нищо бе. Стига да не си от тях))).
И всички са офце, примадони, джендъри и не знам какво си само защото са помислили за здравето на близките си. Бащи и майки, баби и дядовци.
Ма какво ли знам аз, селянчето.
Пп. Вие нещо да не се припознахте?
Двама Ивовци са, един Сашко, Вас не съм имал предвид... За децата, де.
Хм,хм...

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 72
Регистриран на: 24.11.2009
Местоположение: Сопот
Пол: Мъж

Re: Бихте ли се ваксинирали срещу CoVid?

Мнение от seimo » 16 Юни 2021, 20:24

Аз пък познавам поне 100 човека които са го преакарали доказано и никой досега не го е повторило. Само тук във форума го карат всеки месец на 10то число :mhihi:

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 92
Регистриран на: 11.04.2020
Пол: Мъж

Re: Бихте ли се ваксинирали срещу CoVid?

Мнение от ognian2002 » 16 Юни 2021, 21:36

Моджо написа:Кюстендилски диалект ли? Шопски по може.
Ще гледам да пиша без грешки. Обръщам букви с клавиатурата.
Па ша мое ли Ви заплийза да не ползвате чужди думи?
Хехе.
А с децата грубо или не, е факт. Никой отговорен баща няма да седне да пише глупостите, които се изписаха тук.
Генезисът им дори не е в не познаването на материята, а чист и неподправен егоизъм и егоцентризъм. Да мислиш за другия преди да помислиш за себе си е урок, който се научава с децата. Най-лесно. Не от всички се научава, за съжаление. 4 милиона починали са нищо бе. Стига да не си от тях))).
И всички са офце, примадони, джендъри и не знам какво си само защото са помислили за здравето на близките си. Бащи и майки, баби и дядовци.
Ма какво ли знам аз, селянчето.
Пп. Вие нещо да не се припознахте?
Двама Ивовци са, един Сашко, Вас не съм имал предвид... За децата, де.


Никой не е наричал " примадони и джендъри" хора , които са загрижени за здравето на близките си, най-малкото аз. Изключително грешно схващаш написаното.
Аз тук спирам. Противопоставяне и разделяне на ваксинирани и неваксинирани така или иначе е запланувано от по - висшите инстанции ,а аз не искам да съм част от това.
:bchug:

master of the force
Аватар
Мнения: 5578
Регистриран на: 11.08.2003
Местоположение: planet torque

Re: Бихте ли се ваксинирали срещу CoVid?

Мнение от alx » 17 Юни 2021, 1:27

seimo написа:Аз пък познавам поне 100 човека които са го преакарали доказано и никой досега не го е повторило. Само тук във форума го карат всеки месец на 10то число :mhihi:


Аз пък познавам един човек дето няма никакъв смисъл дс лъже когот и да е било и това съм аз…
алекс
трабант 601с
разни други возила

ентусиаст
Аватар
Мнения: 871
Регистриран на: 9.10.2006
Местоположение: София
Кара: е85 M54B30

Re: Бихте ли се ваксинирали срещу CoVid?

Мнение от sub_eleven » 17 Юни 2021, 6:15

steeN написа:Само с тая уговорка, че ваксината няма как да те разболее. Само ти активира имунната система

Напротив, прави ти съсиреци, а това е най-опасното
нещо при това заболяване.

Всичките тези потвърдени по два пъти не им вярвам. Има такива, които като ги попитам, някои са го карали по два пъти, други и по три. Броят си хората колко пъти са се разболявали и все от ковид било. Нищо, че характерните симптоми като например загуба на обоняние са имали само веднъж.

Ако при първи симптоми започват два антибиотика, може и 6 пъти в годината да го карат...?

На пи си ар вярвам ако поне два си си направил на различни места и двата излязат положителни или отрицателни. Колко случая имаше с един човек позитивен, после негативен в един и същи ден?

Вярвайте в каквото искате всъщност.

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1532
Регистриран на: 10.10.2007
Местоположение: Пловдив
Пол: Мъж
Кара: Lexus GS430 07'
Мечтае да кара: BMW M2

Re: Бихте ли се ваксинирали срещу CoVid?

Мнение от ildivvy » 17 Юни 2021, 7:07

Моджо написа: ...

И само да вметна послучай поздрава ти към колегата дето няма да носят маски - пропуснал си явно ,че тях ги ваксинираха всичките.


В интерес на истината съм длъжен да уточня, че не всички в завода са ваксинирани! Имаше 4-5 дати за ваксинация до сега (при някои се поставяше и 2-ра ваксина, според случая) и са ваксинирани около 350-400 човека може би, от 2000 да кажем! Предполагам, че премахването на мярката е в следствие на комплексни причини свързани със заболяването към днешна дата!
Ex: 96' BMW318ti

Изображение


Европа!!! Събуди се!!! Започни да гледаш собствения си интерес!

Вече съм фен на Марио Драги!

" Някои хора са толкова бедни, че имат само пари! " - Тодор Колев

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 6614
Регистриран на: 7.04.2004
Местоположение: CA
Кара: I6, V6
Мечтае да кара: mustang gt, много черeн...

Re: Бихте ли се ваксинирали срещу CoVid?

Мнение от steeN » 17 Юни 2021, 10:16

sub_eleven написа:...


Не си интересен с тези свободни съчинения.
- Above all, we must realize that no arsenal or no weapon in the arsenals of the world is so formidable as the will and moral courage of free men and women. It is a weapon our adversaries in today's world do not have.
Ronald Reagan
- Life, liberty, and property do not exist because men have made laws. On the contrary, it was the fact that life, liberty, and property existed beforehand that caused men to make laws in the first place.

Frédéric Bastiat
- Don't eat the yellowcake
- Gold is the new bitcoin

ПредишнаСледваща

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook