Бихте ли се ваксинирали срещу CoVid?

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори

Когато излезне CoVid ваксината и бъде достъпна бихте ли се ваксинирали?

Не!
204
61%
Да, веднага
57
17%
Да, 1 месец по-късно
14
4%
Да, 3 месеца по-късно
16
5%
Да, 6 месеца по-късно
21
6%
Да, 9 месеца по-късно
21
6%
 
Общо гласове : 333
ентусиаст
Аватар
Мнения: 1369
Регистриран на: 14.04.2008

Re: Бихте ли се ваксинирали срещу CoVid?

Мнение от slatanic » 14 Яну 2022, 10:35

Ама те хората ще се окажат здрави днес следобяд.
Обаче пропуснаха срещата в Македония която бе за днес и протестите също.
Как ли стана така тая работа?
А политик който мисли за народа си не е никакъв политик другари.
Ма важното е да сме живи и здрави и да се боцкаме по честичко... кой където му харесва...че нали е свободия вече..

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1792
Регистриран на: 4.09.2006
Местоположение: Столичная
Пол: Мъж
Кара: Е34 с ... ръжда

Re: Бихте ли се ваксинирали срещу CoVid?

Мнение от ивчо » 14 Яну 2022, 10:36

Kroki написа:А аз кашлям, а тя не. Предполагам че и мен ще ме хване след 1-2 дена. Ще се тествам в неделята.


Само началото :mhihi: После следва температура 37.5-38, болки в цялото тяло, после е загуба на обоняние и вкус ... И след около 10-12 дни се почва възстановяване . Може да друснеш Авирон, вода колкото можеш (над 2 л на ден), аспирин, нещо за температура .
Общо взето това беше при мен .
Теста на втори ден излезе "-" :mhihi: :mhihi:
Механджията написа:е, пример, аз снощи клатих здраво мойта, сутринта с кеф станах, кафенце, после вместо обичайните 15мин до бачкането пътувах близо 25... лежерно така, кефаджийско.... а тия дет бързат, дали са ебали? :mhihi:


The night is dark and full of lo6o :mhihi: :paranoid:

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 635
Регистриран на: 4.10.2018
Кара: F48 xDrive 20d/E87 120d
Мечтае да кара: 911

Re: Бихте ли се ваксинирали срещу CoVid?

Мнение от Jorixa » 14 Яну 2022, 11:03

ивчо написа:
Kroki написа:А аз кашлям, а тя не. Предполагам че и мен ще ме хване след 1-2 дена. Ще се тествам в неделята.


Само началото :mhihi: После следва температура 37.5-38, болки в цялото тяло, после е загуба на обоняние и вкус ... И след около 10-12 дни се почва възстановяване . Може да друснеш Авирон, вода колкото можеш (над 2 л на ден), аспирин, нещо за температура .
Общо взето това беше при мен .
Теста на втори ден излезе "-" :mhihi: :mhihi:


Това са на делта симптомите. При омикрон загуба на обоняние и вкус няма, а температурата е 39+. Възтановяването е по-бързо обаче. Аз съм ден 6-ти и остана само лека хрема.

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1527
Регистриран на: 10.10.2007
Местоположение: Пловдив
Пол: Мъж
Кара: Lexus GS430 07'
Мечтае да кара: BMW M2

Re: Бихте ли се ваксинирали срещу CoVid?

Мнение от ildivvy » 14 Яну 2022, 13:50

Джокович е най-добре да ги 'накаже' и повече да не ходи в Австралия... Да си ползват турнира със здраве!
Ex: 96' BMW318ti

Изображение


Европа!!! Събуди се!!! Започни да гледаш собствения си интерес!

Вече съм фен на Марио Драги!

" Някои хора са толкова бедни, че имат само пари! " - Тодор Колев

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 6614
Регистриран на: 7.04.2004
Местоположение: CA
Кара: I6, V6
Мечтае да кара: mustang gt, много черeн...

Re: Бихте ли се ваксинирали срещу CoVid?

Мнение от steeN » 14 Яну 2022, 14:01

Джокович излъгал за доста неща на формата и сега се оплаква, че несправедливо се отнасяли към него. Първо датата излъга, после го хванаха по социалните мрежи... после излъгал, че не е ходил другаде пак хванат по социалните мрежи... сигурно има и други неща. Вероятно тоя положителен тест и той е тотален ташак. Само защото е милионер е над закона или какво? Ма единия лагер го подкрепя само щото им отърва. Като е толкоз принципен да не ходи изобщо в знак на протест... не да се прави на 2 и половина.

И австралийците са за бой. Вместо да го пуснат и да може да си седи само в хотела и на корта и много му здраве после, и те правят циркове. На сила го направиха страшен мъченик, а той просто дребен тарикат.
- Above all, we must realize that no arsenal or no weapon in the arsenals of the world is so formidable as the will and moral courage of free men and women. It is a weapon our adversaries in today's world do not have.
Ronald Reagan
- Life, liberty, and property do not exist because men have made laws. On the contrary, it was the fact that life, liberty, and property existed beforehand that caused men to make laws in the first place.

Frédéric Bastiat
- Don't eat the yellowcake

Старши спамър
Online
Аватар
Мнения: 1859
Регистриран на: 27.04.2010
Местоположение: Извън матрицата в Ориндж кЪнтри юниверс.
Кара: го на оранжеви хапчета ПО ДЖАПАНКИ!
Мечтае да кара: хората към оринджпилване.
Детайли за колата: разделена на 21 млн. бройки.

Re: Бихте ли се ваксинирали срещу CoVid?

Мнение от Top Gun Maverick » 14 Яну 2022, 14:14

Ама ти от къде разбра, че е излъгал, а не човека от лагера му наистина не е направил пропуск? Който пропуск сега го представят как е трябвало да бъде. Изобщо струва ли си да се правят толкова циркове вместо просто да го пуснат да играе?
Дребен тарикат ли? Трябваше да им покаже какво е тарикатлък като си сложи фиктивно ваксина при някой доктор в Сърбия и да духат те супата. Вместо това се мъчи да играе по техните правила и да са в ред нещата и какво получава? Няма да играеш, но ела пък ще видим, после ще играеш, ама ще видим, после пак няма да играеш, ама ще видим. :kuku: Страхотна ценностна система имат и те. А трябваше просто да му кажат в началото да не идва или ако идва да играе и толкова.
Дано го пуснат, на всички им е ясно, че нито е болен, нито ще зарази някой понеже на тия спортисти им тестват каквото се сетиш умножено по много пъти сравнимо с всеки обикновен Австралиец или турист, пък бил той и ваксиниран.
И кой този един лагер, който го подкрепя? Аз като гледам и противниците му го подкрепят, дори тези, които се надяват да не играе за да не им задмине рекорда от 20 титли, дори и Кириос, който е Австралиец забележи и го плюеше редовно през годините за каквото се сетиш. Обикновените хора също го подкрепят де, та тоя един лагер нещо ти куца.
https://youtu.be/MNf97XgBdTc
Ако има неразбрали, there is no second best:
https://youtu.be/yzs7qtF04e8 :mhihi:
In God we trust, all others we track.
https://youtu.be/upv2UP4sCzI?si=sXoNFIQpgckN0dVc
I feel the need, the need for speed.
https://youtu.be/zTPoRDrtc0s?si=y-Qi2Ec94Gg15iOw

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 8323
Регистриран на: 3.09.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: M340i
Мечтае да кара: Калибра
Детайли за колата: Portimao Blue, Turbo бензин

Re: Бихте ли се ваксинирали срещу CoVid?

Мнение от vicho » 14 Яну 2022, 14:53

Да наречеш Джокович - "дребен тарикат" означава, че тотално не си в час ;)
You said: "Time will change!" What if it changes you?

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 237
Регистриран на: 21.02.2010
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: 320i мнооо убаво )))
Мечтае да кара: Еххх...
Детайли за колата: e46, седан, M52,2000 cm3,150 Hp.

Re: Бихте ли се ваксинирали срещу CoVid?

Мнение от Моджо » 14 Яну 2022, 16:13

Добре - едър тарикат.
Кво толко го обсъждате и тоя не знам. Да не ви е превел некой лев?
Хм,хм...

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 193
Регистриран на: 19.11.2009
Местоположение: Царево
Пол: Мъж

Re: Бихте ли се ваксинирали срещу CoVid?

Мнение от barabqga » 14 Яну 2022, 16:47

има и друг такъв случай, Кайри Ървинг от отбора на Бруклин Нетс, от калибъра на световна звезда в баскетбола е, не може да играе при домакинските мачове в Ню Йорк защото не е ваксиниран, но в другите щати няма проблем, май само още един щат има същите изисквания за спортни изяви на закрито да са само ваксинирани

Изпратено от моят moto e6 play с помощта на Tapatalk

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2483
Регистриран на: 26.02.2010
Пол: Мъж

Re: Бихте ли се ваксинирали срещу CoVid?

Мнение от vladobate » 14 Яну 2022, 17:12

Моджо написа:Добре - едър тарикат.
Кво толко го обсъждате и тоя не знам. Да не ви е превел некой лев?

Едър дребен не съм му фен. Ама даде парички за справяне с пожарите в Австралия . Това в интерес на истината. ПС: И какво стана с медицинската причина за отказ от ваксинация ? Че нали това беше първо на дневен ред в тоя скандал, от любопитство питам.

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 635
Регистриран на: 4.10.2018
Кара: F48 xDrive 20d/E87 120d
Мечтае да кара: 911

Re: Бихте ли се ваксинирали срещу CoVid?

Мнение от Jorixa » 14 Яну 2022, 17:25

steeN написа:Джокович излъгал за доста неща на формата и сега се оплаква, че несправедливо се отнасяли към него. Първо датата излъга, после го хванаха по социалните мрежи... после излъгал, че не е ходил другаде пак хванат по социалните мрежи... сигурно има и други неща.


И какво общо имат тия неща с австралииската му виза? Нищо, просто заяждане. Австралииците просто хванаха Джокович за показно пред света, че в Австралия вече има нов режим и или се съобразяваш с властите или си чао. Закони няма, има законите на "либералната" партия.

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 6614
Регистриран на: 7.04.2004
Местоположение: CA
Кара: I6, V6
Мечтае да кара: mustang gt, много черeн...

Re: Бихте ли се ваксинирали срещу CoVid?

Мнение от steeN » 14 Яну 2022, 18:05

Дал е невярна информация на формата за кандидастване за виза и ме питаш какво общо има с визата :mhihi: :mhihi: :mhihi:
- Above all, we must realize that no arsenal or no weapon in the arsenals of the world is so formidable as the will and moral courage of free men and women. It is a weapon our adversaries in today's world do not have.
Ronald Reagan
- Life, liberty, and property do not exist because men have made laws. On the contrary, it was the fact that life, liberty, and property existed beforehand that caused men to make laws in the first place.

Frédéric Bastiat
- Don't eat the yellowcake

Дон Кроки
Аватар
Мнения: 3908
Регистриран на: 14.01.2009
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: и се усмихва :)
Мечтае да кара: със сина ми :)
Детайли за колата: С всички възможни екстри.

Re: Бихте ли се ваксинирали срещу CoVid?

Мнение от Kroki » 14 Яну 2022, 18:10

Само аз ли съм на мнение, че ако се опитваш да шаниш и те хванат трябва да си поемеш последствията. Без значение кой си, къв си и колко $$$$$ имаш.
You're safer in the race car than you are in cars going to and from the track. - Mario Andretti
`91 E30 318i `93 Е36 325td `06 E46 320d `12 F800ST `07 E61 LCI 525d

drago_pavlov написа:Аз светкам само ако има някаква опасност. За патруки не :lol: Както аз си плащам актовете, така ще си ги плащат и другите :mhihi:

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 237
Регистриран на: 21.02.2010
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: 320i мнооо убаво )))
Мечтае да кара: Еххх...
Детайли за колата: e46, седан, M52,2000 cm3,150 Hp.

Re: Бихте ли се ваксинирали срещу CoVid?

Мнение от Моджо » 14 Яну 2022, 19:13

Явно им е рода. Нема да спа щото нещо си некой си не го пуснали некъде си...нема що. Ма ми дреме на шмайзера за Джокович или там както се казва.
Хм,хм...

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 124
Регистриран на: 27.10.2002
Местоположение: Lonsdale Sofia
Пол: Мъж
Кара: Ееее шейсе
Мечтае да кара: кънки

Re: Бихте ли се ваксинирали срещу CoVid?

Мнение от E34 » 14 Яну 2022, 19:20

Моджо написа:Явно им е рода. Нема да спа щото нещо си некой си не го пуснали некъде си...нема що. Ма ми дреме на шмайзера за Джокович или там както се казва.


Така така...мачкай Гришо! Иначе Австралия копа дъното, ситуацията с Джоката е малко царя дава пъдаря не дава. Иначе нема кво да ви дреме верно нали лев не пада, сърбЕ е и е световно неизвестен! :banghead:
" Акулата е най-добрия учител по плуване " - Тихоокеанска мъдрост

ПредишнаСледваща

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook