Бихте ли се ваксинирали срещу CoVid?

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори

Когато излезне CoVid ваксината и бъде достъпна бихте ли се ваксинирали?

Не!
204
61%
Да, веднага
57
17%
Да, 1 месец по-късно
14
4%
Да, 3 месеца по-късно
16
5%
Да, 6 месеца по-късно
21
6%
Да, 9 месеца по-късно
21
6%
 
Общо гласове : 333
старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 12066
Регистриран на: 22.07.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: турбо бмв

Re: Бихте ли се ваксинирали срещу CoVid?

Мнение от bum_bum » 20 Окт 2021, 20:41

Ми да го приемат, аз нямам против. Но ако прегледите са обективни картината ще стане грозна, а от това вероятно никой няма интерес.
Изображение

ентусиаст
Аватар
Мнения: 880
Регистриран на: 21.10.2007
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: E36 M52b20 Touring

Re: Бихте ли се ваксинирали срещу CoVid?

Мнение от Сондьора » 20 Окт 2021, 20:49

Ама то там е проблема, че тряя нещо да те стискат за топките, че да ходиш просто да си провериш как си що си...общо взето е, щом ми става сутрин всичко е ок :mhihi:

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 12066
Регистриран на: 22.07.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: турбо бмв

Re: Бихте ли се ваксинирали срещу CoVid?

Мнение от bum_bum » 20 Окт 2021, 20:59

Ми за мен е така. Ако съм здрав, прав, нищо не ме боли и от нищо не се оплаквам не виждам причина да изпадам в хипохондрични кризи.

И още повече, че в белите страни не знам как е, но ако в България си пуснеш днес 3 проби в 3 различни лаборатории никой професор после няма да познае, че са от един и същи човек. :mhihi:
Изображение

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1255
Регистриран на: 7.09.2007
Местоположение: София
Пол: Мъж
Мечтае да кара: колело

Re: Бихте ли се ваксинирали срещу CoVid?

Мнение от FaceOff » 20 Окт 2021, 21:08

Сондьора написа:Тва е трагичното, не за друго се ваксинира, а понеже не може да отиде в мола, кръчмата или Кауфланя ...
Ако наистина си го мислиш е трагично!
Ваксинират се хора, които УТРЕ НЕ МОГАТ ДА ОТИДАТ НА РАБОТА!! И за съжаление това е още по-трагично, брутално трагично..

старши СПАМ ентусиаст
Аватар
Мнения: 2264
Регистриран на: 8.02.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: е30 чат-пат
Мечтае да кара: варел
Детайли за колата: ...
е46 m52b20
е46 m54b30
е83 m54b30
e30 m20b25
е30 m10b18
е46 m54b25
e92 s65b40

Re: Бихте ли се ваксинирали срещу CoVid?

Мнение от K_Ilkov » 20 Окт 2021, 21:08

BMW_POWER написа:кисел ми се виждаш напоследък

Смятай щом чак от Канада виде :mhihi:

Ми пускаш неадекватност и се чувствам длъжен да те оборя , и аз искам да живея в 70те във западния свят , но живея днес в България, съобразявам се с обстоятелствата.

И аз имам конспиративна теория за вируса.
И кво , на кой му пука.
Ако искаш свобода и нормален живот 2021 не е годината , сори. Със или без ваксина , все тая , остава реално дали може да помогне срещу вируса.

Па ти си лай за контрола, имаш си го отдавна ;)
Изображение

Цените са такива, че ако имаш хубава не си струва да я продаваш, а ако търсиш хубава не си струва да я купуваш.

...

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1255
Регистриран на: 7.09.2007
Местоположение: София
Пол: Мъж
Мечтае да кара: колело

Re: Бихте ли се ваксинирали срещу CoVid?

Мнение от FaceOff » 20 Окт 2021, 21:14

А тези хора кво правят?? Ганчев?

https://btvnovinite.bg/bulgaria/izkljuc ... d_Articles

ентусиаст
Аватар
Мнения: 880
Регистриран на: 21.10.2007
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: E36 M52b20 Touring

Re: Бихте ли се ваксинирали срещу CoVid?

Мнение от Сондьора » 20 Окт 2021, 21:17

FaceOff написа:
Сондьора написа:Тва е трагичното, не за друго се ваксинира, а понеже не може да отиде в мола, кръчмата или Кауфланя ...
Ако наистина си го мислиш е трагично!
Ваксинират се хора, които УТРЕ НЕ МОГАТ ДА ОТИДАТ НА РАБОТА!! И за съжаление това е още по-трагично, брутално трагично..

Хахаха...къде пише, че не могат.
Много зомбиран народ има честно, ама много....били на опашките щото не можели да отидат на работа :mhihi:
Последна промяна Сондьора на 20 Окт 2021, 21:20, променена общо 1 път

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1255
Регистриран на: 7.09.2007
Местоположение: София
Пол: Мъж
Мечтае да кара: колело

Re: Бихте ли се ваксинирали срещу CoVid?

Мнение от FaceOff » 20 Окт 2021, 21:20

Зомбиран си ти! Тестове през два дни ли да си правят? Чух достатъчно случаи шефове да са казали - от утре с ваксина. България не е София! Пълно е с бедни и необразовани хора по провинцията

ентусиаст
Аватар
Мнения: 880
Регистриран на: 21.10.2007
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: E36 M52b20 Touring

Re: Бихте ли се ваксинирали срещу CoVid?

Мнение от Сондьора » 20 Окт 2021, 21:22

Ние сме холдинг с 12к (в цяла БГ)...тва което говориш са пълни глупости...никъде в заповедта на министъра на пише, че не може да ходиш на работа...чул си шефове :mhihi:

младши ентусиаст
Online
Аватар
Мнения: 466
Регистриран на: 15.03.2010
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: E36 318is, E46 320i
Мечтае да кара: RS Cosworth
Детайли за колата: M42B18
M54B22

Re: Бихте ли се ваксинирали срещу CoVid?

Мнение от streetz » 20 Окт 2021, 21:23

Прокредит банк например - днес са им казали който е без ваксина да си търси нова работа. Те май предимно ИТ-та са останали тука, съпортват гръцкия клон на банката. В България си затвориха физическите офиси. Та така...
The free market is perfect. If anything unexpected happens, bananas are suddenly $47 and you have to sell your blood for firewood.

ентусиаст
Аватар
Мнения: 880
Регистриран на: 21.10.2007
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: E36 M52b20 Touring

Re: Бихте ли се ваксинирали срещу CoVid?

Мнение от Сондьора » 20 Окт 2021, 21:26

Леле майко...тука са уж от атомен физик, геннен инж и незнам си какво, а една проста заповед не са чели :banghead:
Думичките в заповедта са добавени...освен ако...

старши СПАМ ентусиаст
Аватар
Мнения: 2264
Регистриран на: 8.02.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: е30 чат-пат
Мечтае да кара: варел
Детайли за колата: ...
е46 m52b20
е46 m54b30
е83 m54b30
e30 m20b25
е30 m10b18
е46 m54b25
e92 s65b40

Re: Бихте ли се ваксинирали срещу CoVid?

Мнение от K_Ilkov » 20 Окт 2021, 21:31

FaceOff написа:България не е София! Пълно е с бедни и необразовани хора по провинцията

Ами ако се замислиш от друга гледна точка може точно тези хора да са най-нуждаещи се от ваксина без да го разбират ...

Нямат достъп до читава мед помощ, нямат финансова възможност за читави лекарства, нямат възможност за качествена храна , нямат капацитет да анализират как да се защитят и преборят с тази болест ...

Де да знам , честно казано приемам и хомеопатията и алтернативно лечение, но се иска доста възможност, капацитет и дисциплина за да се получи добър резултат.

Модерната медицина има и странични ефекти , но и е доста ефективна често.
Изображение

Цените са такива, че ако имаш хубава не си струва да я продаваш, а ако търсиш хубава не си струва да я купуваш.

...

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 72
Регистриран на: 24.11.2009
Местоположение: Сопот
Пол: Мъж

Re: Бихте ли се ваксинирали срещу CoVid?

Мнение от seimo » 20 Окт 2021, 21:55

На много места вече са им казали да си търсят нова работа ако не са ваксинирани. Ама то не е от сега даже ,а още от предната вълна. Иначе нали не си мислите че на някой такъв в заповедта за освобождаване пише " освободен поради това че не желае да се ваксинира" :mhihi: 99 процента се водят напуснали по собствено желание , а останалият 1% е заради несправяне със задълженията или работната дисциплина или нещо подобно.


Аватар
Мнения: 6614
Регистриран на: 7.04.2004
Местоположение: CA
Кара: I6, V6
Мечтае да кара: mustang gt, много черeн...

Re: Бихте ли се ваксинирали срещу CoVid?

Мнение от steeN » 20 Окт 2021, 22:04

streetz написа:Прокредит банк например - днес са им казали който е без ваксина да си търси нова работа. Те май предимно ИТ-та са останали тука, съпортват гръцкия клон на банката. В България си затвориха физическите офиси. Та така...


офтопик...

Тая банка я ненавиждам и Комерц, Дойче и т.н. всичките дето ги държат на изкуствено дишане :mhihi: И дори изобщо немски банки всички до една ако може да изчезнат от лицето на земята. Тва немските банки няма такова чудо на земята :bang: :bang: :bang:
- Above all, we must realize that no arsenal or no weapon in the arsenals of the world is so formidable as the will and moral courage of free men and women. It is a weapon our adversaries in today's world do not have.
Ronald Reagan
- Life, liberty, and property do not exist because men have made laws. On the contrary, it was the fact that life, liberty, and property existed beforehand that caused men to make laws in the first place.

Frédéric Bastiat
- Don't eat the yellowcake

ентусиаст
Аватар
Мнения: 880
Регистриран на: 21.10.2007
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: E36 M52b20 Touring

Re: Бихте ли се ваксинирали срещу CoVid?

Мнение от Сондьора » 20 Окт 2021, 22:05

Чух...казаха ми...на много места :mhihi:
Няма човек, който да знае, че ше го гонят и да пусне молба по собствено желание...няма борса после.
Още повече, ако някой от пишещите, чули това онова, знае как процедира съда в бг..дори с дисциплинарно уволнените....ама ..да.

ПредишнаСледваща

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook