Ебре инвестиция!

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1016
Регистриран на: 8.06.2012
Пол: Мъж
Кара: Нафтова печка.
Мечтае да кара: През просото...
Детайли за колата: Х3 (Е83) 3.0d, 2004г.
M57TU-A5S390R-ATC400

Re: Ебре инвестиция!

Мнение от Borymeckata » 16 Дек 2020, 18:43

sub_eleven написа:Помните ли ателието с виртуалния оглед в Лозенец, за което споменах преди 1-2 месеца някъде? В крайна сметка му се смени статута и чак днес го придобих като апартамент вече официално. Не съм доволен все пак, на фона на преди няколко години какви бяха цените... :mhihi: Но на фона на днешните е пооовече от добре.

Не трябваше да се хвърляш, Колега. Да беше изчакал още малко и цените тука-тука да се сринат... Утре като започнат да ги раздават тези ателиета по 5 за лев, ще те бъде яд... :mhihi: :mhihi:

Честито и от мен! Само не разбирам, има разлика в цените отпреди 1-2 месеца и сега?
Excellent! Steven is my name!

ентусиаст
Аватар
Мнения: 871
Регистриран на: 9.10.2006
Местоположение: София
Кара: е85 M54B30

Re: Ебре инвестиция!

Мнение от sub_eleven » 16 Дек 2020, 20:34

Borymeckata написа:
sub_eleven написа:Помните ли ателието с виртуалния оглед в Лозенец, за което споменах преди 1-2 месеца някъде? В крайна сметка му се смени статута и чак днес го придобих като апартамент вече официално. Не съм доволен все пак, на фона на преди няколко години какви бяха цените... :mhihi: Но на фона на днешните е пооовече от добре.

Не трябваше да се хвърляш, Колега. Да беше изчакал още малко и цените тука-тука да се сринат... Утре като започнат да ги раздават тези ателиета по 5 за лев, ще те бъде яд... :mhihi: :mhihi:

Честито и от мен! Само не разбирам, има разлика в цените отпреди 1-2 месеца и сега?

Като се оказа, че има проект за апартамент, който беше изнамерен при проверка на документи в община и кадастър, можеше да се направят нa ощипани и да вдигнат цената. За същата цена го взех, която говорихме, дори имаше един междинен констативен нотариален акт за тяхна сметка. Чувствам се хем доволен(на фона на цените в момента), хем преебан(като знам какви цени имаше преди 6-7 години). Въпреки, че нямам директна база за сравнение конкретно за този апартамент. Най-важното е, че бях готов да го взема като ателие, пък получих апартамент, така че по-добре да си трая.

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1016
Регистриран на: 8.06.2012
Пол: Мъж
Кара: Нафтова печка.
Мечтае да кара: През просото...
Детайли за колата: Х3 (Е83) 3.0d, 2004г.
M57TU-A5S390R-ATC400

Re: Ебре инвестиция!

Мнение от Borymeckata » 21 Яну 2021, 7:46

Хей, инвеститорите, гледате ли какво става:
https://offnews.bg/ikonomika/aetc-belene-umria-da-zhiveiat-7-i-i-8-i-blok-na-aetc-kozloduj-744328.html

7-ми и 8-ми блок в Козлодуй! Аз не знам какво още се ослушвате, ами не тичате насам с еврата в ръка? Съседния (на моя) магазин още не е продаден, имате шанс... :mhihi: :mhihi:

Иначе строежът напредва, въпреки ниските температури. Конструкцията ми е готова, сега правят втория етаж. Пак започвам да се чудя за апартамента - дали не си струва, все пак... :dunno: :dunno:
Excellent! Steven is my name!

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 662
Регистриран на: 25.09.2007
Местоположение: Пловдив
Кара: Лястовица с рамка

Re: Ебре инвестиция!

Мнение от Tenata » 21 Яну 2021, 8:49

Borymeckata написа:
Иначе строежът напредва, въпреки ниските температури. Конструкцията ми е готова, сега правят втория етаж. Пак започвам да се чудя за апартамента - дали не си струва, все пак... :dunno: :dunno:


Явно е че го искаш ;), не се чуди а му скачай, какво толкова.
ИзображениеИзображение
на пътя и пред БОГ, всички сме равни!

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1627
Регистриран на: 27.03.2009
Местоположение: София/Пловдив
Пол: Мъж
Кара: F
Мечтае да кара: Самолет

Re: Ебре инвестиция!

Мнение от Е.Димитров » 21 Яну 2021, 11:27

Borymeckata написа:Хей, инвеститорите, гледате ли какво става:
https://offnews.bg/ikonomika/aetc-belene-umria-da-zhiveiat-7-i-i-8-i-blok-na-aetc-kozloduj-744328.html

7-ми и 8-ми блок в Козлодуй! Аз не знам какво още се ослушвате, ами не тичате насам с еврата в ръка? Съседния (на моя) магазин още не е продаден, имате шанс... :mhihi: :mhihi:

Иначе строежът напредва, въпреки ниските температури. Конструкцията ми е готова, сега правят втория етаж. Пак започвам да се чудя за апартамента - дали не си струва, все пак... :dunno: :dunno:

Според мен, инвестиция в апартамент е по-добра, от колкото в магазин.

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 374
Регистриран на: 24.07.2009
Местоположение: София
Пол: Мъж

Re: Ебре инвестиция!

Мнение от pampo » 21 Яну 2021, 12:03

И аз така мисля. Апартаментът винаги може да се ползва поне като онлайн магазин, но магазин почти никога като апартамент...

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1016
Регистриран на: 8.06.2012
Пол: Мъж
Кара: Нафтова печка.
Мечтае да кара: През просото...
Детайли за колата: Х3 (Е83) 3.0d, 2004г.
M57TU-A5S390R-ATC400

Re: Ебре инвестиция!

Мнение от Borymeckata » 21 Яну 2021, 12:55

За апартамента наистина не мога да реша. Дори да се абстрахирам от цената... ще трябва доста сериозно обзавеждане, за да мога да го дам под наем. Някой баровец от Уестинхауз няма да се задоволи с маса, матрак, няколко стола и малък хладилник, като мен. Ще трябва пералня, миялна, печка с поне 4 котлона ( :mhihi: :mhihi: ), климатици навсякъде... Ще му изгори крушка или ще му протече чешмата и ще трябва да тичам "на повикване". Не е за мен това... :dunno: :dunno:

Също така разпределението на апартамента изобщо не ми харесва (както и на всички останали в сградата), а промяната на проекта е главоболна работа. Три квадрата балкон, егати... :kuku: :kuku:
Excellent! Steven is my name!

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1369
Регистриран на: 14.04.2008

Re: Ебре инвестиция!

Мнение от slatanic » 21 Яну 2021, 13:34

Правилно си се ориентирал.Другото си е ежемесечен ангажимент. ;)

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 8324
Регистриран на: 3.09.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: M340i
Мечтае да кара: Калибра
Детайли за колата: Portimao Blue, Turbo бензин

Re: Ебре инвестиция!

Мнение от vicho » 21 Яну 2021, 14:40

моя "нов" хазяйн за над година и половина съм го викал 2 пъти... :lol:

какви ангажименти :shock:
You said: "Time will change!" What if it changes you?

кандидат ентусиаст
Online
Аватар
Мнения: 92
Регистриран на: 28.09.2015
Пол: Мъж
Кара: e90 330xd, gsxr 600 k8

Re: Ебре инвестиция!

Мнение от b_u_b_o » 21 Яну 2021, 14:53

И аз като живеех на квартира хазяйката съм я виждал 4-5 пъти за 5 години, и то защото в началото ми отне време да я убедя да ѝ превеждам наема по банка. Ама тва сигурно е до късмет на какви квартиранти ще попаднеш.

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1966
Регистриран на: 19.03.2007
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: т му се стари БМВ-та
Мечтае да кара: R6 turbo на задно и ръчни скорости
Детайли за колата: отново с чарджър

Re: Ебре инвестиция!

Мнение от barty » 21 Яну 2021, 14:55

vicho написа:моя "нов" хазяйн за над година и половина съм го викал 2 пъти... :lol:

какви ангажименти :shock:


С чужденците е ангажимент. Правят се на ударени и за всякакви въпроси ти се обаждат.
С българите е по-лесно, знаем да се оправяме, поне повечето от нас
:yes:

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1016
Регистриран на: 8.06.2012
Пол: Мъж
Кара: Нафтова печка.
Мечтае да кара: През просото...
Детайли за колата: Х3 (Е83) 3.0d, 2004г.
M57TU-A5S390R-ATC400

Re: Ебре инвестиция!

Мнение от Borymeckata » 21 Яну 2021, 16:01

Така е. Аз изкарах почти 7 години на квартира в Белене и съм се оправял сам за всичко. Но тук гледам моите колеги - чужденци и ми е ясно, че ще трябва да тичам след тях за всяко нещо... Не, благодаря.
Excellent! Steven is my name!

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2499
Регистриран на: 23.06.2005
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: сребърна звезда

Re: Ебре инвестиция!

Мнение от kiko » 21 Яну 2021, 16:20

Сложи им такса на повикване и ще се научат да сменят крушката на бързо :mhihi:

Кръстникът
Аватар
Мнения: 547
Регистриран на: 7.03.2014
Местоположение: Вкъщи
Пол: Мъж
Кара: с турбо
Мечтае да кара: V10
Детайли за колата: стокови

Re: Ебре инвестиция!

Мнение от c04 » 21 Яну 2021, 16:32

Наемите на жилища са си ангажимент и хазарт. Познат даде 1вия етаж от къшата си под наем, онези наводниха етажа и мазето долу и избягаха... цирка е пълен

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1966
Регистриран на: 19.03.2007
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: т му се стари БМВ-та
Мечтае да кара: R6 turbo на задно и ръчни скорости
Детайли за колата: отново с чарджър

Re: Ебре инвестиция!

Мнение от barty » 21 Яну 2021, 16:37

:mhihi:
kiko написа:Сложи им такса на повикване и ще се научат да сменят крушката на бързо :mhihi:

:mhihi: :mhihi: :mhihi:
:yes:

ПредишнаСледваща

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook