Кога ще е следващия срив в цените на имотите?

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори

годината на голямата резачка

2021
25
25%
2022
27
27%
2023
12
12%
2024
6
6%
2025
1
1%
2026
1
1%
2026+
28
28%
 
Общо гласове : 100
младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 674
Регистриран на: 12.08.2004
Пол: Мъж

Re: Кога ще е следващия срив в цените на имотите? 2021

Мнение от blqsu4ko » 26 Апр 2021, 13:30

drago_pavlov написа:...


Ако искаш прати на лично скрийншот на карта, ще те ориентирам как е било миналата година :mhihi:
Общо взето входа от към Бяла Черква е супер и всичко близо до там е достъпно. По-горната част, която е близо до входа от Бистрица е по-сложно.
Спираме с :OT: !
Live it like you Love it

.ninja { visibility: hidden; }
Аватар
Мнения: 845
Регистриран на: 27.01.2008
Пол: Мъж

Re: Кога ще е следващия срив в цените на имотите? 2021

Мнение от vladye » 26 Апр 2021, 13:32

bum_bum написа:
barty написа:
bum_bum написа:Да


Съсипаха проекта :banghead: В началото беше много добре замислен но в последствие го уср.ха ....
Можеше отдавна да е завършен и да бъде топ място.
Зад този проект стоят много силни чужденци но нашенци го опропастиха.
Излезе ми реклама днес във фейса. Наистина е уникална гледката :mhihi:

“Гледката се оказа една от най-интересните специфики на River Park, която печели купувачите. Къщите са планирани за строеж така, че да имат просторни прозорци и да пропускат много естествена светлина. Така ще можете да се насладите както на красотата на планината, така и на изгледа към София.”


Снимаш строителна площадка. Сериозно ли на базата това даваш определението гето? Нямам нищо общо с този проект, но мисля, че района ще стане чудесен след като бъде завършено това, което е планирано. Нaдявам повече такива гета да имаме – ниско строителство, подредено, в периферията на града. Ако са и по-достъпни за хората, още по-добре.
virtue and tranquillity

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 12066
Регистриран на: 22.07.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: турбо бмв

Re: Кога ще е следващия срив в цените на имотите? 2021

Мнение от bum_bum » 26 Апр 2021, 19:12

Базата беше там 3 години преди да започнат комплекса. Не е свързана с него.

Бетонираха си я, сложиха си ограда и постройки. Не ми изглежда като да се готвят да се местят.

Явно има хора на които им харесва. Малко ми намаля чужденката, относно равнищата на цените. И цените на “луксозните” комплекси.
Изображение

младши ентусиаст
Online
Аватар
Мнения: 274
Регистриран на: 30.04.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж
Мечтае да кара: 911

Re: Кога ще е следващия срив в цените на имотите? 2021

Мнение от TNT » 26 Апр 2021, 20:17

На мен са ми по-интересни случаите с липса на канализация в 2021 година :dunno: Даваш някви суми все едно си с гледка към морето и комшийка ти е Бионсе, а лайното отива в двора :mhihi: :mhihi: :mhihi:
Изображение

master of the force
Аватар
Мнения: 5578
Регистриран на: 11.08.2003
Местоположение: planet torque

Re: Кога ще е следващия срив в цените на имотите? 2021

Мнение от alx » 26 Апр 2021, 20:22

TNT написа:На мен са ми по-интересни случаите с липса на канализация в 2021 година :dunno: Даваш някви суми все едно си с гледка към морето и комшийка ти е Бионсе, а лайното отива в двора :mhihi: :mhihi: :mhihi:


... аз на бйонсе лайната не ги ща? :ok:

сега говорих с моята брокерка да я предупредя, че една къща близо до моята ще излиза на пазара. мацката ми каза, че всяка къща за продан има 10-40 оферти като най- ниската е едно 10% над исканата цена... луда работа... това е свърши зле. много зле. въпрос е веднъж да се обърне каруцата и лошото ще доиде като лавина...
алекс
трабант 601с
разни други возила

младши ентусиаст
Online
Аватар
Мнения: 274
Регистриран на: 30.04.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж
Мечтае да кара: 911

Re: Кога ще е следващия срив в цените на имотите? 2021

Мнение от TNT » 26 Апр 2021, 20:28

Кажи на твоята брокерка да отвори форума, до прочете, че цените са само нагоре :ok:
Изображение

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 6614
Регистриран на: 7.04.2004
Местоположение: CA
Кара: I6, V6
Мечтае да кара: mustang gt, много черeн...

Re: Кога ще е следващия срив в цените на имотите? 2021

Мнение от steeN » 26 Апр 2021, 20:50

TNT написа:На мен са ми по-интересни случаите с липса на канализация в 2021 година :dunno: Даваш някви суми все едно си с гледка към морето и комшийка ти е Бионсе, а лайното отива в двора :mhihi: :mhihi: :mhihi:


За тва септичната яма се прави в най-ниската част на имота до оградата на комшията :mhihi:
- Above all, we must realize that no arsenal or no weapon in the arsenals of the world is so formidable as the will and moral courage of free men and women. It is a weapon our adversaries in today's world do not have.
Ronald Reagan
- Life, liberty, and property do not exist because men have made laws. On the contrary, it was the fact that life, liberty, and property existed beforehand that caused men to make laws in the first place.

Frédéric Bastiat
- Don't eat the yellowcake
- Gold is the new bitcoin

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 294
Регистриран на: 21.05.2009
Местоположение: навсякъде
Кара: както може
Мечтае да кара: както не може...
Детайли за колата: от миналия век

Re: Кога ще е следващия срив в цените на имотите? 2021

Мнение от drago_pavlov » 26 Апр 2021, 20:56

TNT написа:На мен са ми по-интересни случаите с липса на канализация в 2021 година :dunno: Даваш някви суми все едно си с гледка към морето и комшийка ти е Бионсе, а лайното отива в двора :mhihi: :mhihi: :mhihi:

Канализацията ли е критерия за топ среда за живеене?
В Перник, до тец-а, съм сигурен, че имат канализация и им е много добре да дишат сажди, докато лайното отива в канала...
I kill a communist for fun, but for a green card... I'm gonna carve him up real nice.

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 64
Регистриран на: 5.01.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж

Re: Кога ще е следващия срив в цените на имотите? 2021

Мнение от alekangg » 26 Апр 2021, 21:17

Не знам дали има квартал в европейска столица без канализация, в София има не един.
Нищо, че за някои това не е от значение, за други няма значение, че няма и улица дори-има кална пътека, видно е, че се купуват всякакви чудеса.

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 294
Регистриран на: 21.05.2009
Местоположение: навсякъде
Кара: както може
Мечтае да кара: както не може...
Детайли за колата: от миналия век

Re: Кога ще е следващия срив в цените на имотите? 2021

Мнение от drago_pavlov » 26 Апр 2021, 21:32

Всеки си знае...
За мен е по-важно да нямам комшии, отколкото да имам канал и улица. Улица се прави, каналът се замества с пречиствателна станция, но комшиите в блок са "екстра", с която си свързан доживот...

П.П.:
alekangg написа:Не знам дали има квартал в европейска столица без канализация, в София има не един.

Оказва се, че сме по-напред от Италия с канализацията:
https://www.eea.europa.eu/data-and-maps ... sessment-5
I kill a communist for fun, but for a green card... I'm gonna carve him up real nice.

младши ентусиаст
Online
Аватар
Мнения: 274
Регистриран на: 30.04.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж
Мечтае да кара: 911

Re: Кога ще е следващия срив в цените на имотите? 2021

Мнение от TNT » 26 Апр 2021, 21:51

drago_pavlov написа:Канализацията ли е критерия за топ среда за живеене?

Еми ако няма канализация, хич не е топ :lol: Ток, вода, канализация са приоритетни :lol: Ок пречиствателна станция, но за някакъв имот, който се ползва през уикендите за почивка. За основно жилище - твърдо не :nono:
Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 294
Регистриран на: 21.05.2009
Местоположение: навсякъде
Кара: както може
Мечтае да кара: както не може...
Детайли за колата: от миналия век

Re: Кога ще е следващия срив в цените на имотите? 2021

Мнение от drago_pavlov » 26 Апр 2021, 22:02

TNT написа:Ок пречиствателна станция, но за някакъв имот, който се ползва през уикендите за почивка. За основно жилище - твърдо не :nono:

Това с някакви аргументи подкрепено ли е или така си чел във фейса?
I kill a communist for fun, but for a green card... I'm gonna carve him up real nice.

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 124
Регистриран на: 27.10.2002
Местоположение: Lonsdale Sofia
Пол: Мъж
Кара: Ееее шейсе
Мечтае да кара: кънки

Re: Кога ще е следващия срив в цените на имотите? 2021

Мнение от E34 » 26 Апр 2021, 22:13

TNT написа:Еми ако няма канализация, хич не е топ :lol: Ток, вода, канализация са приоритетни :lol: Ок пречиствателна станция, но за някакъв имот, който се ползва през уикендите за почивка. За основно жилище - твърдо не :nono:


Дет се вика кога ви почерня гъзО, кога станахте циганета бе? :mrgreen: Баба ти на село цел живот с канализацията е ставала и лягала. И тва като се има впредвид, че допреди има нема шеесе години България е била 90 % селско население!
" Акулата е най-добрия учител по плуване " - Тихоокеанска мъдрост

младши ентусиаст
Online
Аватар
Мнения: 274
Регистриран на: 30.04.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж
Мечтае да кара: 911

Re: Кога ще е следващия срив в цените на имотите? 2021

Мнение от TNT » 26 Апр 2021, 22:45

А пък пра-прабаба ми викаш и ток не е имала :mhihi: За мен да си купя жилище без канализация е като да си купя кола без климатик :dunno:
Изображение

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 6614
Регистриран на: 7.04.2004
Местоположение: CA
Кара: I6, V6
Мечтае да кара: mustang gt, много черeн...

Re: Кога ще е следващия срив в цените на имотите? 2021

Мнение от steeN » 26 Апр 2021, 23:20

Реално не е толкова голяма драма както се изкарва. Както всяко нещо може да се направи по бездарен начин, може и да забравиш, че го има.
Но на място като Драгалевци примерно, е просто скандално да няма.

Като стана дума

Започнати са процедурите за направата на канализация в 8 столични квартала. Това са кв. „Кръстова вада – изток“, кв. „Симеоново“, кв. „Драгалевци“, кв. „Обеля“, кв. „Бенковски“, кв. „Суходол“, район „Банкя“ (кв. „Градоман“, „Михайлово“, „Вердикал“ и с. Иваняне) и гр. Нови Искър. Новината съобщи заместник-кметът на София Дончо Барбалов.


https://stolica.bg/stolichna-obshtina/t ... fiya-shemi
- Above all, we must realize that no arsenal or no weapon in the arsenals of the world is so formidable as the will and moral courage of free men and women. It is a weapon our adversaries in today's world do not have.
Ronald Reagan
- Life, liberty, and property do not exist because men have made laws. On the contrary, it was the fact that life, liberty, and property existed beforehand that caused men to make laws in the first place.

Frédéric Bastiat
- Don't eat the yellowcake
- Gold is the new bitcoin

ПредишнаСледваща

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook