Кога ще е следващия срив в цените на имотите?

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори

годината на голямата резачка

2021
25
25%
2022
27
27%
2023
12
12%
2024
6
6%
2025
1
1%
2026
1
1%
2026+
28
28%
 
Общо гласове : 100
ентусиаст
Аватар
Мнения: 871
Регистриран на: 9.10.2006
Местоположение: София
Кара: е85 M54B30

Re: Кога ще е следващия срив в цените на имотите? 2021

Мнение от sub_eleven » 21 Ное 2021, 19:55

И аз обявих два гаража за под наем, без да имам намерение да ги давам, единият е новия. Затова ги обявих на спекулативни цени, двойни. Малко пак така за развлечение(като със сертификата за ковид). Имах едно обаждане за мое учудване за този новия. :lol: Трябва още да му вдигна цената. Не искам да ми се обаждат, а само да цъкат с език. :lol:

п.п друго, с което се разнообразих е, че сложих едни предмети, които стават за крадене в обсега на една моя камера в един подземен паркинг. Никой не ги пипа засега, вече седмица. :clap: :lol: Социалният експеримент продължава. И друг път съм залагал капани де :lol:

Обичам да се забавлявам. Не си мислете, че си нямам работа - имам си.

ентусиаст
Online
Аватар
Мнения: 910
Регистриран на: 14.07.2013
Местоположение: ул. дупка 1
Кара: S LINE PLUS

Re: Кога ще е следващия срив в цените на имотите? 2021

Мнение от DigitalExile » 21 Ное 2021, 20:30

Намери си хоби по добре :D

ентусиаст
Аватар
Мнения: 871
Регистриран на: 9.10.2006
Местоположение: София
Кара: е85 M54B30

Re: Кога ще е следващия срив в цените на имотите? 2021

Мнение от sub_eleven » 21 Ное 2021, 20:33

DigitalExile написа:Намери си хоби по добре :D

Оооо, имам си много хобита(но са изморителни), но такива дребни забавления ми липсват :lol:

+ Това са някакъв анализ на пазара пускането на такива обяви
Последна промяна sub_eleven на 21 Ное 2021, 20:42, променена общо 1 път

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1594
Регистриран на: 4.08.2011
Местоположение: Карантина баце ....
Пол: Мъж
Кара: през просото
Мечтае да кара: леговището на смог
Детайли за колата: баничарка

Re: Кога ще е следващия срив в цените на имотите? 2021

Мнение от Jordana » 21 Ное 2021, 20:38

Едно време като деца слагахме на тротоара празно портмоне вързано с месина , и някой като се наведе да гепи портомонето дърпаме кордата и гледаме реакции от жертвата на социалния експеримент :mhihi:
Но виж не сме се сетили да сложим цял гараж за примамка .. :shock:
Последна промяна Jordana на 21 Ное 2021, 20:55, променена общо 1 път
Горното мнение е създадено главно с развлекателна цел и може да съдържа недоказани факти и обстоятелства . Никога не повтаряйте описаните екперименти и изказаните мнения у дома - те могат да бъдат опасни за Вас !
....АВИТОХОЛ /Атила/ живя 300 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
Синът му ИРНИК /ЕРНАК/ живя 150 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
ГОСТУН 2 години. Родът му Ерми, а годината му докс твирем.
КУРТ управлява 60 години. Родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
БЕЗМЕР 3 години, а родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
Именник на българските ханове ...

ентусиаст
Аватар
Мнения: 871
Регистриран на: 9.10.2006
Местоположение: София
Кара: е85 M54B30

Re: Кога ще е следващия срив в цените на имотите? 2021

Мнение от sub_eleven » 21 Ное 2021, 20:44

Честно казано, може и да дам единия от двата, защото ми е буферен. Предпочитам да не се намери човек като цяло.

Хубаво е да се изучава психологията. Преди година за един магазин на ниска цена, нямах нито едно обаждане, после на двойната цена с нова обява(експериментална мярка, вместо да намаля) 4 огледа веднага, 3ма искаха да го наемат. Всъщност уловката беше, че старата цена я имаше в описанието като намаление, само че с предплащане за 6 месеца. И така вместо месец за месец, 6 месеца предплащат. И си мислят, че са ударили джакпот на половин цена. Има човек какво да научи от експериментите.

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1353
Регистриран на: 5.05.2008
Кара: G02 X4 M40d

Re: Кога ще е следващия срив в цените на имотите? 2021

Мнение от blacksapphire » 23 Ное 2021, 15:23

74кв гредоред от 1914г на ул. 11ти август се продаде 400к днес :mrgreen:

https://goo.gl/maps/tgonWwqK7A57dmMw7

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1594
Регистриран на: 4.08.2011
Местоположение: Карантина баце ....
Пол: Мъж
Кара: през просото
Мечтае да кара: леговището на смог
Детайли за колата: баничарка

Re: Кога ще е следващия срив в цените на имотите? 2021

Мнение от Jordana » 23 Ное 2021, 15:32

На такива съборетини рано или късно предстои ново застрояване . След което собственика на тоя кокошкарник ще вземе поне два коптора х 600 000 и ще бъде напред без да прави нищо . Иначе ще си остане с хартийките .
Горното мнение е създадено главно с развлекателна цел и може да съдържа недоказани факти и обстоятелства . Никога не повтаряйте описаните екперименти и изказаните мнения у дома - те могат да бъдат опасни за Вас !
....АВИТОХОЛ /Атила/ живя 300 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
Синът му ИРНИК /ЕРНАК/ живя 150 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
ГОСТУН 2 години. Родът му Ерми, а годината му докс твирем.
КУРТ управлява 60 години. Родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
БЕЗМЕР 3 години, а родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
Именник на българските ханове ...

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2499
Регистриран на: 23.06.2005
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: сребърна звезда

Re: Кога ще е следващия срив в цените на имотите? 2021

Мнение от kiko » 23 Ное 2021, 16:19

Tочно там сградите да ги наричаш съборетини и кокошарници.....леко се изхвърли като чикия на пясък.Там няма как да има застрояване,или ще е супер рядкост.Единствения минус на сградите там е,че повечето нямат асансьори.Иначе са топ отвсякъде,хубави широки с високи тавани,там случайни хора не са живяли.И това 400к предполагам са левове?Защото ако е така си струва пред някой изчекнат мезонет в хиподрума например

master of the force
Online
Аватар
Мнения: 5578
Регистриран на: 11.08.2003
Местоположение: planet torque

Re: Кога ще е следващия срив в цените на имотите? 2021

Мнение от alx » 23 Ное 2021, 16:22

Jordana написа:На такива съборетини рано или късно предстои ново застрояване . След което собственика на тоя кокошкарник ще вземе поне два коптора х 600 000 и ще бъде напред без да прави нищо . Иначе ще си остане с хартийките .


Няма ново застрояване... това не можеш го пипнеш/ промениш (поне отвън)

400к и 80 квадрата плюс удоволствието да няма къде да паркираш и съседи през една стена... явно нещо съм сбъркан
алекс
трабант 601с
разни други возила

Потребител
Аватар
Мнения: 7
Регистриран на: 18.04.2009
Местоположение: София
Кара: TOYOTA

Re: Кога ще е следващия срив в цените на имотите? 2021

Мнение от Двигателист » 23 Ное 2021, 16:41

blacksapphire написа:74кв гредоред от 1914г на ул. 11ти август се продаде 400к днес :mrgreen:

https://goo.gl/maps/tgonWwqK7A57dmMw7


:OT: Защо на стрийт вю-то някои сгради са замазани (скрити). Мислих, че само лица на хора се скриват.
Лудия.

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 182
Регистриран на: 20.10.2015
Пол: Мъж
Кара: мъсквич

Re: Кога ще е следващия срив в цените на имотите? 2021

Мнение от 3186 » 23 Ное 2021, 16:46

kiko написа:И това 400к предполагам са левове?

Сигурно са били левове...преди 10 години :mhihi:

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 374
Регистриран на: 24.07.2009
Местоположение: София
Пол: Мъж

Re: Кога ще е следващия срив в цените на имотите? 2021

Мнение от pampo » 23 Ное 2021, 17:31

На публична продан още се работи с левове.

Това излезе вчера на цена 120к€, днес го вдигнаха с 80к€ :ok:
Сигурно са им поцепили телефона. Не разбирам какво се случва тази година. От януари хората полудяха. Сигурно искат да купят за последно преди Бил Гейтс да ги чипира всички и да свърши света...
https://www.imot.bg/pcgi/imot.cgi?act=5 ... 2657244607

ентусиаст
Online
Аватар
Мнения: 910
Регистриран на: 14.07.2013
Местоположение: ул. дупка 1
Кара: S LINE PLUS

Re: Кога ще е следващия срив в цените на имотите? 2021

Мнение от DigitalExile » 23 Ное 2021, 17:43

Много пари се печатат и ще избие някъде ама ще видим къде, та тук в БГ много хора гледат на имотите като на инвестиция от която не може да изгубиш пари, та за това.

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 261
Регистриран на: 15.08.2015
Местоположение: expedia.com
Пол: Мъж
Кара: BMW and Toyota
Детайли за колата: I6 3.0 turbo and naturally aspirated i-Force 5.7 V8

Re: Кога ще е следващия срив в цените на имотите? 2021

Мнение от peshehodetz » 23 Ное 2021, 17:58

kiko написа:Tочно там сградите да ги наричаш съборетини и кокошарници.....леко се изхвърли като чикия на пясък.Там няма как да има застрояване,или ще е супер рядкост.Единствения минус на сградите там е,че повечето нямат асансьори.Иначе са топ отвсякъде,хубави широки с високи тавани,там случайни хора не са живяли.И това 400к предполагам са левове?Защото ако е така си струва пред някой изчекнат мезонет в хиподрума например


Абсолютно прав е колегата, на мен лично това външно ми прилича на някое ню-йоркско гето, освен ако не се коренно реставрира де. И това да няма асансьор в 21 век особено ако живееш на последен етаж и да няма къде да паркираш малко ли е ?
keep walking

Where debt is dumb, cash is king, and the paid-off home mortgage has taken the place of the BMW as the status symbol of choice.

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1016
Регистриран на: 8.06.2012
Пол: Мъж
Кара: Нафтова печка.
Мечтае да кара: През просото...
Детайли за колата: Х3 (Е83) 3.0d, 2004г.
M57TU-A5S390R-ATC400

Re: Кога ще е следващия срив в цените на имотите? 2021

Мнение от Borymeckata » 23 Ное 2021, 18:00

И аз съм много скептичен относно "новото застрояване" на маломерен (предполагам) парцел на тая уличка, на 100 метра от катедралата. Кога всички собсвеници на сградата ще се разберат да се изнесат оттам за няколко години, да я бутнат, всички да одобрят един проект и да го реализират? При повече от двама собственици такава процедура е безнадеждна...

Освен това ново строителство "на калкан" със 100+ годишни съседни сгради, на такава тясна уличка в центъра и (вероятно) в много кратки срокове... това е свързано с огромни технически и организационни проблеми. Не е невъзможно, но... не бих искал аз да организирам всичко това. Всъщност, не съм убеден че бих се наел с такава задача, независимо от заплащането.
Excellent! Steven is my name!

ПредишнаСледваща

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook