Кога ще е следващия срив в цените на имотите?

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори

годината на голямата резачка

2021
25
25%
2022
27
27%
2023
12
12%
2024
6
6%
2025
1
1%
2026
1
1%
2026+
28
28%
 
Общо гласове : 100
ентусиаст
Аватар
Мнения: 1016
Регистриран на: 8.06.2012
Пол: Мъж
Кара: Нафтова печка.
Мечтае да кара: През просото...
Детайли за колата: Х3 (Е83) 3.0d, 2004г.
M57TU-A5S390R-ATC400

Re: Кога ще е следващия срив в цените на имотите? 2021

Мнение от Borymeckata » 03 Юни 2021, 9:47

Jordana написа:Високите заплати в столицата водят до подобен ефект на пеперудата - поскъпват панелките навсякъде во страната :mhihi:

Викаш, софийските юпита и IT-та вдигат цената на половин вековния панел в Козлодуй?
Интересна теория... :mhihi: :mhihi:
Трябва да им бъда признателен в такъв случай, защото превръщат покупката на моята панелка в най-успешната инвестиция в живота ми...

Благодаря ви, софийски програмистчета!! :bowdown: :bowdown:
Excellent! Steven is my name!

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1594
Регистриран на: 4.08.2011
Местоположение: Карантина баце ....
Пол: Мъж
Кара: през просото
Мечтае да кара: леговището на смог
Детайли за колата: баничарка

Re: Кога ще е следващия срив в цените на имотите? 2021

Мнение от Jordana » 03 Юни 2021, 10:15

Виждам че разбираш как работи капитализма . Справка имотния балон ...пардон, пазар в канада :mhihi:
Горното мнение е създадено главно с развлекателна цел и може да съдържа недоказани факти и обстоятелства . Никога не повтаряйте описаните екперименти и изказаните мнения у дома - те могат да бъдат опасни за Вас !
....АВИТОХОЛ /Атила/ живя 300 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
Синът му ИРНИК /ЕРНАК/ живя 150 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
ГОСТУН 2 години. Родът му Ерми, а годината му докс твирем.
КУРТ управлява 60 години. Родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
БЕЗМЕР 3 години, а родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
Именник на българските ханове ...

младши ентусиаст
Online
Аватар
Мнения: 274
Регистриран на: 30.04.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж
Мечтае да кара: 911

Re: Кога ще е следващия срив в цените на имотите? 2021

Мнение от TNT » 03 Юни 2021, 10:21

Това иначе е малко смешно как само се тиражира как програмистчетата вдигали цените на всичко. 40 000 на 2 000 000 :dunno: 2% от цяла София ли се пада или бъркам ? :roll:
Изображение

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 64
Регистриран на: 5.01.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж

Re: Кога ще е следващия срив в цените на имотите? 2021

Мнение от alekangg » 03 Юни 2021, 10:39

TNT написа:Това иначе е малко смешно как само се тиражира как програмистчетата вдигали цените на всичко. 40 000 на 2 000 000 :dunno: 2% от цяла София ли се пада или бъркам ? :roll:

Това го тръбят разни мишлета, които не виждат по-далеч от носа си.
Масово има хора с много апартаменти, под много говоря за 3-4 и нагоре и те не са програмисти, а наши хора.
Много пъти купуват по 2 броя в някоя сграда е така да имат.

Според мен има поне 20%, които просто няма какво да си правят парите, а те не са мъчени както се казва и се чудят къде да ги налеят.

ентусиаст
Аватар
Мнения: 871
Регистриран на: 9.10.2006
Местоположение: София
Кара: е85 M54B30

Re: Кога ще е следващия срив в цените на имотите? 2021

Мнение от sub_eleven » 03 Юни 2021, 19:50

Абе тия апартаменти са ви изпили мозъците... :lol:
Ех тоя бетон бе :)

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1016
Регистриран на: 8.06.2012
Пол: Мъж
Кара: Нафтова печка.
Мечтае да кара: През просото...
Детайли за колата: Х3 (Е83) 3.0d, 2004г.
M57TU-A5S390R-ATC400

Re: Кога ще е следващия срив в цените на имотите? 2021

Мнение от Borymeckata » 03 Юни 2021, 20:03

Е как... Нали чакаме да се сринат цените и да накупим апартаменти в Лозенец и гаражи в Редута. Най-късно до Коледа трябва да станат по 250 евра квадрата (луксозно изпълнение) и собствениците да те дърпат за ръкава само да идеш на оглед... :mhihi: :mhihi:
Excellent! Steven is my name!

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 124
Регистриран на: 27.10.2002
Местоположение: Lonsdale Sofia
Пол: Мъж
Кара: Ееее шейсе
Мечтае да кара: кънки

Re: Кога ще е следващия срив в цените на имотите? 2021

Мнение от E34 » 03 Юни 2021, 20:13

Borymeckata написа:Викаш, софийските юпита и IT-та вдигат цената на половин вековния панел в Козлодуй?
Интересна теория... :mhihi: :mhihi:


Бе едва ли са баш те...я ми кажи понеже си в този бранш около АЕЦ-а, колко заплати изплащат на работниците там след пенсия и на колко години се пенсионират ;) сумите ич не са малки, така съм чувал и баш заради тва цените там са като у Ню Йорк, даже е и по-убаво :mhihi: :mhihi: :mhihi:
" Акулата е най-добрия учител по плуване " - Тихоокеанска мъдрост

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1016
Регистриран на: 8.06.2012
Пол: Мъж
Кара: Нафтова печка.
Мечтае да кара: През просото...
Детайли за колата: Х3 (Е83) 3.0d, 2004г.
M57TU-A5S390R-ATC400

Re: Кога ще е следващия срив в цените на имотите? 2021

Мнение от Borymeckata » 03 Юни 2021, 20:35

Това с 20-те брутни заплати при пенсиониране го имаше някога и само за Първа категория на труд. Сега... не знам как е, не съм се интересувал, щото от 2008-ма не съм служител на АЕЦ-а.

Цените в Козлодуй са като в по-малък областен град. Предлагат се само едни и същи дърти панели, ново строителство на практика няма от 40 години. Наемите са "софийски" и ги надуват основно чужденците, които идват на работа тук. Единственият хотел и общежитията са постоянно пълни, а квартирите са безумни направо. Познаеам хора, които си наемат жилища в Лом и Оряхово и пътуват по сто километра всеки ден, само да не плащат "козлодуйски" наем... :dunno: :dunno:

Същото беше и в Белене при поредното (последно) стартиране на проекта. Туземците бяха полудяли от лакомия... Но скоро се приземиха, доста твърдо.
Excellent! Steven is my name!

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 6614
Регистриран на: 7.04.2004
Местоположение: CA
Кара: I6, V6
Мечтае да кара: mustang gt, много черeн...

Re: Кога ще е следващия срив в цените на имотите? 2021

Мнение от steeN » 03 Юни 2021, 23:58

Borymeckata написа:Е как... Нали чакаме да се сринат цените и да накупим апартаменти в Лозенец и гаражи в Редута. Най-късно до Коледа трябва да станат по 250 евра квадрата (луксозно изпълнение) и собствениците да те дърпат за ръкава само да идеш на оглед... :mhihi: :mhihi:


То това ако/като стане, тези дето щели да купуват, няма да имат пари да купят или ще ги е страх :lol: Има баланс в природата.
- Above all, we must realize that no arsenal or no weapon in the arsenals of the world is so formidable as the will and moral courage of free men and women. It is a weapon our adversaries in today's world do not have.
Ronald Reagan
- Life, liberty, and property do not exist because men have made laws. On the contrary, it was the fact that life, liberty, and property existed beforehand that caused men to make laws in the first place.

Frédéric Bastiat
- Don't eat the yellowcake
- Gold is the new bitcoin

младши ентусиаст
Online
Аватар
Мнения: 645
Регистриран на: 17.01.2019
Местоположение: София/Чепеларе
Пол: Мъж
Кара: e61 535d

Re: Кога ще е следващия срив в цените на имотите? 2021

Мнение от ivanski_2 » 04 Юни 2021, 5:12

E34 написа:
Borymeckata написа:Викаш, софийските юпита и IT-та вдигат цената на половин вековния панел в Козлодуй?
Интересна теория... :mhihi: :mhihi:


Бе едва ли са баш те...я ми кажи понеже си в този бранш около АЕЦ-а, колко заплати изплащат на работниците там след пенсия и на колко години се пенсионират ;) сумите ич не са малки, така съм чувал и баш заради тва цените там са като у Ню Йорк, даже е и по-убаво :mhihi: :mhihi: :mhihi:



Абе остави след пенсия, по едно време писах софтуера за едни измервателни уреди и еталони които се използват в АЕЦ-а , та провеждах обучение на хората които идваха да ги взимат, фирмата им го усигори, та тогава те си разказаха какви заплати взимат, като работници и какви взимат техните програмисти, ами да ти кажа софийски заплати са си :D
Some cars are made for maximum miles per gallon, and some are made for maximum smiles per gallon... the choice is yours... :)

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1016
Регистриран на: 8.06.2012
Пол: Мъж
Кара: Нафтова печка.
Мечтае да кара: През просото...
Детайли за колата: Х3 (Е83) 3.0d, 2004г.
M57TU-A5S390R-ATC400

Re: Кога ще е следващия срив в цените на имотите? 2021

Мнение от Borymeckata » 04 Юни 2021, 7:20

Софийски наеми, софийски заплати... само дето говорим за влашко село. :mhihi: :mhihi:

Е, кривя си душата малко, градецът е доста уреден, има някои реални предимства.
Excellent! Steven is my name!

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 72
Регистриран на: 24.11.2009
Местоположение: Сопот
Пол: Мъж

Re: Кога ще е следващия срив в цените на имотите? 2021

Мнение от seimo » 04 Юни 2021, 19:01

Бе незнам колко е уреден, но последно като бях преди няколко години ми се стори като един изключително грозен град с грозна природа около него в който не бих живял никога да не се засегне някой сега :mhihi: Естествено голямото село няма кой да го бие. Лично за мен подобни цени в градове като София и Козлодуй са безумни.


Аватар
Мнения: 2738
Регистриран на: 13.06.2004
Пол: Мъж
Кара: много бавно бенве
Мечтае да кара: Порше
Детайли за колата: топ, топ, топ! unikat full!

Re: Кога ще е следващия срив в цените на имотите? 2021

Мнение от Bogat-Beden » 04 Юни 2021, 19:15

По-грозно от Радомир и Перник надали има, да ме прощават ако има колеги оттам, вината не е тяхна!

И Бургас никак не ми харесва, ама това утре на трезво ще го изтрия, че току виж ми почукал Стоян Колев на вратата..
"Може да решава тоя, който има e60 бе! Щом немаш e60, какво ще решиш ти бе? Ти немаш право да решаваш!"

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 6614
Регистриран на: 7.04.2004
Местоположение: CA
Кара: I6, V6
Мечтае да кара: mustang gt, много черeн...

Re: Кога ще е следващия срив в цените на имотите? 2021

Мнение от steeN » 04 Юни 2021, 21:51

Като на някой не му харесва някде да не ходи там. Не виждам няква особена драма аз, че да го триеш.

Аз в Козлодуй така и не съм ходил... едно време хиляда пъти ме каниха за отворените врати на АЕЦ-а, ама така и не се наканих.
Това в коя част на годината е по принцип?
Последна промяна steeN на 04 Юни 2021, 21:56, променена общо 1 път
- Above all, we must realize that no arsenal or no weapon in the arsenals of the world is so formidable as the will and moral courage of free men and women. It is a weapon our adversaries in today's world do not have.
Ronald Reagan
- Life, liberty, and property do not exist because men have made laws. On the contrary, it was the fact that life, liberty, and property existed beforehand that caused men to make laws in the first place.

Frédéric Bastiat
- Don't eat the yellowcake
- Gold is the new bitcoin


Аватар
Мнения: 2738
Регистриран на: 13.06.2004
Пол: Мъж
Кара: много бавно бенве
Мечтае да кара: Порше
Детайли за колата: топ, топ, топ! unikat full!

Re: Кога ще е следващия срив в цените на имотите? 2021

Мнение от Bogat-Beden » 04 Юни 2021, 21:55

Явно не си чувал за Стоян Колев! :lol: :lol: :paranoid: :paranoid: :paranoid:
"Може да решава тоя, който има e60 бе! Щом немаш e60, какво ще решиш ти бе? Ти немаш право да решаваш!"

ПредишнаСледваща

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: alozavar, Bing [Bot], Leon

Последни теми
Facebook