България през 2030

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1966
Регистриран на: 19.03.2007
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: т му се стари БМВ-та
Мечтае да кара: R6 turbo на задно и ръчни скорости
Детайли за колата: отново с чарджър

Re: българия през 2030

Мнение от barty » 20 Окт 2020, 16:41

:weed: :weed: :weed:
:yes:

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 237
Регистриран на: 21.02.2010
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: 320i мнооо убаво )))
Мечтае да кара: Еххх...
Детайли за колата: e46, седан, M52,2000 cm3,150 Hp.

Re: българия през 2030

Мнение от Моджо » 20 Окт 2020, 16:56

2030

На Гръцко-Румънската граница има опашки ;)
Македония на три морета и е приета в ЕС. Европа признава, че още Тито го е измислил тоя ЕС.
В областта Надолни Циганах, близо до село София , в столицата на областта Перник има протести.
Малцинствени групи от прабългари варят нелегално ракия.
БУМ-БУМ стана на 50 и насади нова градина с домате. Къщата не е готова още.
Боримечката е виден бизнесмен, с два завода за пушена сланина. Строи трети.
СТИНКАТА гласува за Тръмп. Пак.
АЛХ се сдоби с почти нов комплекс Ц400, втора ръка.
Канадеца му дигнаха данъците накрая. Разгеле.
Богато бедния се прекръсти на Бедно Богатия и отиде в друг форум.
ЗАК отново не е доволен от политическата обстановка.
ТНТ се ожени...с триста зора.
Доктор Браун има дете и вече не търси термоповродящи лепенки а непропускащи памперси.
Дон-Диего реши, че автономните автомобили не са за него и емигрира в Албания.
Вуйчо си е у Враца.
Джорданката работи в СНН като коментатор.
Последна промяна Моджо на 20 Окт 2020, 18:40, променена общо 1 път
Хм,хм...

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1857
Регистриран на: 20.10.2010
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: BigBlockV8 и чат-пат SmallBlockV8
Мечтае да кара: бангия с предно
Детайли за колата: ;)
Big: Hemi 370 cu. in.
Small: S62B50 с жокери

Re: българия през 2030

Мнение от Nickelback » 20 Окт 2020, 17:04

Моджо написа:2030

На Гръцко-Румънската граница има опашки ;)
Македония на три морета и е приета в ЕС. Европа признава, че още Тито го е измислил тоя ЕС.
В областта Надолни Циганах, близо до село София , в столицата на областта Перник има протести.
Малцинствени групи от прабългари варят нелегално ракия.
БУМ-БУМ стана на 50 и насади нова градина с домате. Къщата не е готова още.
Боримечката е виден бизнесмен, с два завода за пушена сланина. Строи трети.
СТИНКАТА гласува за Тръмп. Пак.
АЛХ се сдоби с почти нов комплекс Ц400, втора ръка.
Канадеца му дигнаха данъците накрая. Разгеле.
Богато бедния се прекръсти на Бедно Богатия и отиде в друг форум.
ЗАК отново не е доволен от политическата обстановка.
ТНТ се ожени...с триста зора.
Доктор Браун, има дете и вече не търси термоповродящи лепенки, а непропускащи памперси.
Дон-Диего реши, че автономните автомобили не са за него и емигрира в Албания.
Вуйчо си е у Враца.
Джорданката работи в СНН като коментатор.

:ahah:
Това беше добро :ok: Памперсите мислА да са по-рано, а към 2030-та мислА първи поялник да им купувам, за да не ползват моя :mhihi:
Изображение Изображение

"За тЕя пари има Е-шеесе" - форумна пословица.
Лето две и седемнаесто.

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 659
Регистриран на: 24.02.2015
Местоположение: Brussels/Асеновград
Пол: Мъж
Кара: E60 530dA & VW Golf Mk6
Мечтае да кара: F82 ///M4

Re: българия през 2030

Мнение от Exclusive89 » 20 Окт 2020, 17:14

Вуйчо написа:Аз съм оптимист.....

Моджо написа:2030
На Гръцко-Румънската граница има опашки ;)

Евала, колеги... :clap: :ahah: :ahah:
Иначе по темата не знам какво ще е положението в БГ, но аз очаквам да съм напред поне със 100к $ от акцийки :ok:
Изображение

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 234
Регистриран на: 18.12.2013
Местоположение: Велико Търново
Пол: Мъж
Кара: E39 528i
Мечтае да кара: Е39 М5
Детайли за колата: Powered by шпер

Re: българия през 2030

Мнение от drifty » 20 Окт 2020, 17:24

Exclusive89 написа:
Вуйчо написа:Аз съм оптимист.....

Моджо написа:2030
На Гръцко-Румънската граница има опашки ;)

Евала, колеги... :clap: :ahah: :ahah:
Иначе по темата не знам какво ще е положението в БГ, но аз очаквам да съм напред поне със 100к $ от акцийки :ok:


Доста оптимистично :D Потръгна ли :D

Иначе Вуйчето и Моджо - евала :D посмях се от сърце :D
Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 754
Регистриран на: 15.02.2007
Местоположение: Габрово
Пол: Мъж
Кара: E36 323i Touring
Мечтае да кара: някакво М

Re: България през 2030

Мнение от Binev_OuT » 20 Окт 2020, 17:28

С оглед на това че нещата на запад се сговнясват с всеки изминал ден (и то не е от вчера) , мисля че до 2030та доста българи ще са се прибрали и ще направят доста села из България читави.Ще се появат доста дърводелци , строители , шофери и въобще всякакви такива професии ще се задвижат.Щото сега ако поискаш някой да ти среже една греда под прав ъгъл - няма кой :dunno: - за провинцията говоря.
Аз живях 4 години за запад - отидох за точно определени пари, с които да направя точно определено нещо.Обаче на средата си направих сметката,че ако искам да довърша нещата трябва да изкарам още една 10ка поне - та един ден си запалих колата и край.Сега ходя от време на време да оправям някакви неща , защото бая история имам за 4 години.

Да не говорим колко българи и всякакви други от истока , докато осъзнаят в какви лайна са влезли ,са потънали в кредити и в какви ли не други отношения с банки и т.н. и няма прибиране :mhihi:
Каже ли ви някой по телефона - "луд ли си бе , нема да стъпа в таа България" - най вероятно , няма пари за самолетен билет , не че нещо тротоарите виновни :mhihi:
Изображение

Старши Алкохолик
Аватар
Мнения: 3927
Регистриран на: 13.03.2006
Местоположение: в Е32 740iL в мечтите си
Кара: E60 LCI 535d
Мечтае да кара: E24 635CSi
Детайли за колата: Немска петица с многооо екстри. Ама не всичките, де! Такива има само нов внос от Италия :D

Re: българия през 2030

Мнение от zAcK » 20 Окт 2020, 17:37

Моджо написа:2030...


Има доста истина в този пост :mhihi: :mhihi: :mhihi: :bchug:

P.S. И все пак не съм оптимист :mhihi:
Хубави години бяха, 'га бяхме млади фенове с M20-ки с големи 'жанти! :mhihi: :mhihi: :mhihi:
Изображение
E34 520i / E39 520i / E39 540i / E60 535d - Love at First Sight is Real :mhihi:

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 237
Регистриран на: 21.02.2010
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: 320i мнооо убаво )))
Мечтае да кара: Еххх...
Детайли за колата: e46, седан, M52,2000 cm3,150 Hp.

Re: България през 2030

Мнение от Моджо » 20 Окт 2020, 17:42

Оставаше и да си :mhihi:
Хм,хм...


Аватар
Мнения: 2738
Регистриран на: 13.06.2004
Пол: Мъж
Кара: много бавно бенве
Мечтае да кара: Порше
Детайли за колата: топ, топ, топ! unikat full!

Re: България през 2030

Мнение от Bogat-Beden » 20 Окт 2020, 19:42

Ако не се случи някакъв природен или социален катаклизъм (пази Боже!), България ще е едно не много добро като за Европа, но доста по-добро от сега, място за живеене.
Нещата тръгват към или/или... Който и да поеме властта оттук насетне, ще бъде притискан малко или много, сигурен съм. Остаряха и излизат от избирателна и управленска сила онея с деформираното мислене, много млади българи са все по-богати, мислещи и изискващи. Така и трябва да бъде!
"Може да решава тоя, който има e60 бе! Щом немаш e60, какво ще решиш ти бе? Ти немаш право да решаваш!"

Потребител
Аватар
Мнения: 35
Регистриран на: 8.06.2012
Местоположение: Пловдив
Пол: Мъж
Кара: 318ci

Re: българия през 2030

Мнение от Mladenoff » 20 Окт 2020, 20:09

BaDxBoY написа:Имахме събиране на класа на скоро и си говорихме, че първите 5-6 най-умни и интелигентни съученици са в чужбина и не смятат да се връщат. Доста познати, отново интелигентни хора и те заминаха без намерение да се връщат. Тука остава мършата общо взето и тук таме някой адекватен да мизерства покрай всички,или просто да пие ракийка и да яде кренвирши без да го интересува нищо.
Според мен 2030 ще има малко българи само в София, останалите градове ще са цигански гета, не вярвам да имаме и функционираща здравна система, отново съдейки по познати, завършили медицински университети тук. Много добър приятел имам, каза че почти 50% са заминали веднага след завършването или малко след това, а останалите били кръгли идиоти.


Всичките ми близки приятели завършиха в чужбина, до един в топ 50 университети в Европа. Е, всички до един се върнаха на момента, в който си предадоха дипломните работи и не иска да чуват за чужбина. Без причина го казвам, просто ей така, ако някой чете отгоре-отгоре темата, да не си мислили, че е мърша.
Изображение

големия брат на Монтоя
Аватар
Мнения: 1756
Регистриран на: 20.05.2002
Пол: Мъж

Re: българия през 2030

Мнение от BMW_POWER » 20 Окт 2020, 20:28

Mladenoff написа:Всичките ми близки приятели завършиха в чужбина, до един в топ 50 университети в Европа. Е, всички до един се върнаха на момента, в който си предадоха дипломните работи и не иска да чуват за чужбина. Без причина го казвам, просто ей така, ако някой чете отгоре-отгоре темата, да не си мислили, че е мърша.


Няма лошо! Само дето ми напомни един виц :OT:

Действието се развива в средата на 80-те. Готвачът в японския ресторант "Сакура" (дано не бъркам името) бачка като вол, нашенците само се скатават. И вечното "седни да починеш, закъде бързаш"... познато. Та готвачът си избутал договора и се прибира в страната на изгряващото слънце. Чакат нов готвач след седмица. Когато го посрещат, пак същия.
- Какво стана, защо се връщаш? - питат го
- Мани ги ония, много работят - отговаря той

Та това малко в градината на завръщащите се. Защото познавам една кифла, дето завърши много престижен Университет в Холандия. Ама се върна, защото там я няма мама и трябва да работи и да се бори сама. А това не е за всеки :OT:

master of the force
Аватар
Мнения: 5578
Регистриран на: 11.08.2003
Местоположение: planet torque

Re: българия през 2030

Мнение от alx » 20 Окт 2020, 20:29

Моджо написа:АЛХ се сдоби с почти нов комплекс Ц400, втора ръка.


баси колко съм прозрачен... :ok:

пост-а ти кърти, извозва и изчиства обаче :mhihi:
алекс
трабант 601с
разни други возила

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 237
Регистриран на: 21.02.2010
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: 320i мнооо убаво )))
Мечтае да кара: Еххх...
Детайли за колата: e46, седан, M52,2000 cm3,150 Hp.

Re: България през 2030

Мнение от Моджо » 20 Окт 2020, 20:37

А ти май си в бг,а? Ще ми е приятно да се запознаем.
Хм,хм...

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 6614
Регистриран на: 7.04.2004
Местоположение: CA
Кара: I6, V6
Мечтае да кара: mustang gt, много черeн...

Re: българия през 2030

Мнение от steeN » 20 Окт 2020, 21:00

Моджо написа:СТИНКАТА гласува за Тръмп. Пак.


Набарал си есенцията :ok: . Само трябва да подменим Тръмп с Рейгън :mrgreen:
- Above all, we must realize that no arsenal or no weapon in the arsenals of the world is so formidable as the will and moral courage of free men and women. It is a weapon our adversaries in today's world do not have.
Ronald Reagan
- Life, liberty, and property do not exist because men have made laws. On the contrary, it was the fact that life, liberty, and property existed beforehand that caused men to make laws in the first place.

Frédéric Bastiat
- Don't eat the yellowcake
- Gold is the new bitcoin

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1016
Регистриран на: 8.06.2012
Пол: Мъж
Кара: Нафтова печка.
Мечтае да кара: През просото...
Детайли за колата: Х3 (Е83) 3.0d, 2004г.
M57TU-A5S390R-ATC400

Re: българия през 2030

Мнение от Borymeckata » 21 Окт 2020, 7:14

Моджо написа:2030

Боримечката е виден бизнесмен, с два завода за пушена сланина. Строи трети.

През 2030-та в обществото само ще витаят някакви смътни спомени за сланината. Ще се продава на разфасовки по 25 грама на специален щанд в гурме - магазините, ама ще бъде по-евтино да си вземеш половин кило червен хайвер от есетра. Абе Колеги, кой ще гледа прасета след 10 години? Може химията да напредне и да започнат синтезират сланина от нефт, но не се знае и нефт дали ще има... :mhihi: :mhihi:

България след 10 години... мисля, че ще си бъде в общи черти същото и съществени промени няма да има. Погледнете 10 години назад, в "далечната" 2010-та година - какво толкова се е променило? За този период лихвите по депозитите паднаха на 0, по кредитите... не съм се интересувал, ама май са си същите? Инфлациата си вървеше тихо и спокойно, данъците и застраховките да са мръднали с някакви проценти нагоре. Започнаха да навлизат електрически автомобили, телефоните станаха още по-големи (за да се трошат по-лесно), всички телевизори вече са "смарт", образованието западна още повече, измислиха 5G и ни накараха да се пребраждаме като кадъни. Горивата са на същите цени, пътищата като цяло са си същите (въпреки постоянните "ремонти") и пак Бойко ни е шеф...

А сега да екстраполираме тази тенденция с 10 години напред - какво се получава? Ами горе - долу същото... Не знам на какво основание очаквате някакви драстични промени, катаклизми и революции? Най-много ГО да ни вдигнат с още 10%, ама ние сме свикнали... :dunno: :dunno:
Excellent! Steven is my name!

ПредишнаСледваща

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook