Помощ при избор на кола

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори

Кръстникът
Аватар
Мнения: 547
Регистриран на: 7.03.2014
Местоположение: Вкъщи
Пол: Мъж
Кара: с турбо
Мечтае да кара: V10
Детайли за колата: стокови

Re: Помощ при избор на кола

Мнение от c04 » 07 Окт 2020, 13:15

kikko написа:
NGneer4eto написа:Ако не те интересува толкова престижа и искаш надеждна кола, която да караш дълго ти препоръчвам Шкода Superb или Octavia. Наложили са се вече като супер надеждни, здрави и комфортни. За тези пари можеш да си вземеш на 1-3 години кола на малко км. Имам доста познати с такива и досега лошо не съм чул, за разлика от тези с BMW-тата.

Не съм съгласен изобщо. Нито за надеждност,какво остава за комфорт. Бензините са ужас. Масларници до безобразие. Дизелите страда от всичко-дюзи,турбини,съединители. Като комфорт могат да се сравняват само с Дачия. Гадна возия-твърда и друсаща. Материалите дори в Лаурен/Клемент за мен са скапани. Плюсовете са леки купета и доста място вътре,.

Аз също не съм съгласен, ама с теб. Доста са далеч от Дачия, материалите са на прилично ниво. Бензините имат слабост да пият масълце/някои/, но дизелите бяха проблем до 2009, след това проблеми - като всеки стандартен дизел.

Предишна

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook