Избор на автомобил до 12-13 000лв

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 4869
Регистриран на: 9.02.2007
Местоположение: Sofiq
Пол: Мъж
Кара: Jaguar XK 4.2, F16 X6 30d

Re: Избор на автомобил до 12-13 000лв

Мнение от acho.rs » 07 Окт 2020, 17:31

bavaromobila написа:
acho.rs написа:След като повтори 7 пъти, че ти е допаднала повече от е91 и дори не засегна темата предно срещу задно/Хдрайв, нито 4 цил Хонда срещу редови шестак БМВ, нито визита на акорд Комби, значи избора е правилен всички са щастливи :ok:
Акорда при всички положения е някъде между е91 и е61. Не се спрях на е91, защото модела реално излиза 2005г и дори и фейслифт да взема, вътре интериора си е морално остарял, както и цялата кола. Просто акорда изглежда по- добре в моите очи. Колкото до комбито на Акорд - колата си е красива, като за визия за комби си е направо супер..
Колкото до задно и предно и т.н. - аз си търся семейна кола, не кола за правене на кеф и т.н, така че това даже няма смисъл да го коментирам.
Иначе двигателя си е хубав, тегли си доволно и ми е напълно достатъчен. Както вече казах, дори и уж по-бавен по каталожни данни от 320д 163кс, то колата ми се стори много по приятна за каране от е91.

Изпратено от моят SM-G973F с помощта на Tapatalk

Съгласен съм с последното изречени но другото са глупости. Не ми се обяснява. Просто да си знаеш, че изобщо нямаш представа от Е91 :mhihi:

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 246
Регистриран на: 18.11.2009
Пол: Мъж
Мечтае да кара: M3 GTS

Re: Избор на автомобил до 12-13 000лв

Мнение от bavaromobila » 07 Окт 2020, 17:58

Темата е приключена, в крайна сметка си увеличих бюджета и минах на А4 Авант 2014г.
Иначе не ми се спори, Акорда е много по-добра СЕМЕЙНА кола като цяло от Е91.
Тройката я гледах само и единствено заради двигателите. При Акорд няма такова разнообразие. Това е плюса на Е91... а и задното предаване, което в моя случай не ме грее, защото си имам друго БМВ за удоволствие.
Друг плюс е91 няма спрямо Акорда. Просто трета серия е съвсем друга кола и Хондата се вписва много повече в представата ми за семейна кола.
Няма смисъл да разтягаме повече темата. Дори и с Ауди, аз си оставам горд собственик на други две БМВта, а фен на марката си оставам завинаги!

Изпратено от моят SM-G973F с помощта на Tapatalk
Изображение

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 4869
Регистриран на: 9.02.2007
Местоположение: Sofiq
Пол: Мъж
Кара: Jaguar XK 4.2, F16 X6 30d

Re: Избор на автомобил до 12-13 000лв

Мнение от acho.rs » 07 Окт 2020, 19:17

bavaromobila написа:Темата е приключена, в крайна сметка си увеличих бюджета и минах на А4 Авант 2014г.
Иначе не ми се спори, Акорда е много по-добра СЕМЕЙНА кола като цяло от Е91.
Тройката я гледах само и единствено заради двигателите. При Акорд няма такова разнообразие. Това е плюса на Е91... а и задното предаване, което в моя случай не ме грее, защото си имам друго БМВ за удоволствие.
Друг плюс е91 няма спрямо Акорда. Просто трета серия е съвсем друга кола и Хондата се вписва много повече в представата ми за семейна кола.
Няма смисъл да разтягаме повече темата. Дори и с Ауди, аз си оставам горд собственик на други две БМВта, а фен на марката си оставам завинаги!

Изпратено от моят SM-G973F с помощта на Tapatalk

Това е чудесно, но Е91 освен задно го има много често и в комбинация 4х4 + редови шестак+ безкрайно по-добър автоматик от акорда. Натам отиваш на това, че почти всяка Е91 е със навигация, таблото изглежда по коренно различен начин, системата CIC+iDrive във фл Е90/1, прави 3ката не само далеч от "морално остаряла" ами светлинни години пред ходната. Да, Е91 е малко тесничко за семейна кола, но комби с панаорама, Хдрайв, 6НР и шестак дава помалко за всички. Това имах предвид. Хондата има праисторически автоматик, слаби мотори, липсва авд, операционната система е тъпа и бавна. Остана само вътрешното пространство и посредтвен комфорт, макар недозавиване и люшкане да не са точните ми представи за комфорт.
Поздрави, А4 комби 2014 е доста напред и като цена и като всичко.

Предишна

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: ildivvy

Последни теми
Facebook