Живот в микробус (RV)

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 72
Регистриран на: 24.11.2009
Местоположение: Сопот
Пол: Мъж

Re: Живот в микробус (RV)

Мнение от seimo » 07 Авг 2020, 21:00

Тва с вановете ми е много далечно ,но ако имах неограничен бюджет ,примерно наследил съм няколко десетки милиона от леля си която не познавам :mhihi: с удоволствтвие бих водил някакъв подобен живот ,но по-скоро по хотелите. Бих обиколил навсякъде по света естествено с любим човек който споделя същата страст.

големия брат на Монтоя
Аватар
Мнения: 1756
Регистриран на: 20.05.2002
Пол: Мъж

Re: Живот в микробус (RV)

Мнение от BMW_POWER » 08 Авг 2020, 6:07

Тези с моторите не ги разбирам. Имам приятел в Монреал, който с мотор обиколи Америка преди доста време. Но работата му е такава, че му трябва само нет и лаптоп. Сега му погледнах снимките, 2013г. Познаваме се виртуално от друг форум, в Монреал се видяхме на живо. Първо се оплакваше от континента и беше написал, че е "От грешната страна на Земята". Много бързо си смени мнението ;) За мен лично +10К км за броени месеци на мотор ми идват вповече. Да, спал е в Хотели по пътя, ама не ми се връзва.

Луди или не, винаги се сещам за героя на Джак Никълсън в Полет над кукувиче гнездо. Не успя да вдигне мивката и каза "Поне опитах". Всеки има мечти и дай Боже да се сбъднат. Тази с вана на мен ми е малко вповече, ама и аз съм по-дърт, отколкото тези двамата взети заедно. Виж, като се пенсионирам и ако има здраве, може да взема жената под мишница и да обикаляме на юг с нещо под наем.

Предишна

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook