Подова настилка за гараж

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 150
Регистриран на: 11.08.2007
Пол: Мъж
Кара: Nissan
Мечтае да кара: Twin Supercharged E92 M3

Re: Подова настилка за гараж

Мнение от racing_fan » 30 Юли 2020, 23:25

pinko_23 написа:
racing_fan написа:И моят беше така и го залях с Баумит Нивело саморазливна замазка и си е екстра за малко пари...


Това звучи интересно и лесно изпълнимо. Как е като товароспособност някакви пукнати или деформация от тежестта на колата или времето ?



Ами и аз мислех, че ще се напука, но не, здраво е.

Цялата площадка пред гаражите е с такава замазка и не е мръднала.

ДАже може да се мие ако се зацапа.

Аз сам си го залях пода на гаража и се получи не лошо, просто често трябваше да спирам да бъркам сам нова смес и затова си личи на места застъпването на порциите замазка.

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 526
Регистриран на: 27.02.2002
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: овца във вълча кожа...

Re: Подова настилка за гараж

Мнение от hell's angel » 31 Юли 2020, 8:16

Borymeckata написа:
Потърси за саморазливни епоксидни или полиуретанови подове. Има такива за индустриални предприятия и са много здрави. Може да се оцветяват по желания и да се добави кварцов пясък в епоксидната смола за грапавост.

Ето например: https://izolacii.eu/dvukomponenten-epoksiden-samorazliven-pod-nef-700-epoxfloor-diamond/


Моят е така и не е чак панцея. Трудно се поддържа в целият си блясък, особено на село :mhihi: Драска се от пясък и кал, а ако врътнеш гума го маркираш форевър , цапа се и остават петна, пързаля се и си променя цвета от слънцето. Но пък за 8 години други забележки нямам. От лугата през зимата нищо му няма, докато на бетона му се емава бабата.
Ubi dubium, ibi libertas

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1048
Регистриран на: 19.02.2007
Местоположение: Fairbanks, AK

Re: Подова настилка за гараж

Мнение от pinko_23 » 31 Юли 2020, 11:30

hell's angel написа:
Borymeckata написа:
Потърси за саморазливни епоксидни или полиуретанови подове. Има такива за индустриални предприятия и са много здрави. Може да се оцветяват по желания и да се добави кварцов пясък в епоксидната смола за грапавост.

Ето например: https://izolacii.eu/dvukomponenten-epoksiden-samorazliven-pod-nef-700-epoxfloor-diamond/


Моят е така и не е чак панцея. Трудно се поддържа в целият си блясък, особено на село :mhihi: Драска се от пясък и кал, а ако врътнеш гума го маркираш форевър , цапа се и остават петна, пързаля се и си променя цвета от слънцето. Но пък за 8 години други забележки нямам. От лугата през зимата нищо му няма, докато на бетона му се емава бабата.



Звъннах обясниха ми за 20 квадрата ще ми струва 500 лв което е някак си много. Благодаря
Няма начин да няма начин

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1527
Регистриран на: 10.10.2007
Местоположение: Пловдив
Пол: Мъж
Кара: Lexus GS430 07'
Мечтае да кара: BMW M2

Re: Подова настилка за гараж

Мнение от ildivvy » 31 Юли 2020, 14:06

25лв/m2 - според мен дори е евтино за този тип покрития...
Ex: 96' BMW318ti

Изображение


Европа!!! Събуди се!!! Започни да гледаш собствения си интерес!

Вече съм фен на Марио Драги!

" Някои хора са толкова бедни, че имат само пари! " - Тодор Колев

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 116
Регистриран на: 1.10.2014
Пол: Мъж
Кара: 3er

Re: Подова настилка за гараж

Мнение от RaiN » 19 Май 2021, 6:23

Да вдигна малко темата :mhihi:
Предложете производител /фирма на тези т.наречени епоксидни подове, че в Интернет е пълно и "всички" са много добри и "качествени"...Предстои смяна на настилката в гаража,която в момента е на коловози и почти изцяло "изядена"от солта и лугата и бих искал да не се повтаря това занапред :dunno: .

Предишна

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: Е.Димитров

Последни теми
Facebook