Помощ за поредния обир на E70

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори

баварски фанатик
Аватар
Мнения: 4558
Регистриран на: 26.03.2004
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: нещо...
Мечтае да кара: McLaren F1 LM

Помощ за поредния обир на E70

Мнение от Dimo » 25 Юли 2020, 21:18

Здравейте колеги, тази нощ в София са отключили и взели доста части от моето Е70 LCI, така че моля ви ако някой попадне на някоя от изброените части нека ми сигнализира, защото повечето части имат специфики по които аз бих ги отличил. Откраднати са централен и ляв въздуховод на арматурното табло, пълен комплект CIC навигация, управление на комплект от централната конзола, конзолния ред с бутони за парктроник, DTC, камера за задно и странично виждане, скоростния лост с панела около него, радар детектор whistler, щората на багажника, ключа с панела за управление на фаровете, лайсната с бутона за отваряне на жабката и слънчеви очила RayBan Aviator с частично бяла рамка. Кражбата е извършена в Младост, а за информация която ме доведе до крадците давам награда от 1000лв, без да занимаваме полиция. Повече инфо на съобщение. До няколко дни ще кача и видео записи, защото в момента са в следствието. Колата е отключена, не е разбита.
Изображение

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 6210
Регистриран на: 24.04.2007
Местоположение: София
Кара: Е39М54В30

Re: Помощ за поредния обир на E70

Мнение от zvetiko » 25 Юли 2020, 22:08

Направо нямам думи.... И това ли се правело.
Колега, дано успеят да ги намерят.

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 98
Регистриран на: 21.09.2017
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: E83 M57T2
Мечтае да кара: фърчило

Re: Помощ за поредния обир на E70

Мнение от ID A » 25 Юли 2020, 22:43

Жалко колега. Едва ли ще се появят, като отделни части обаче. Вероятно е за някоя друга х5/6. Абонирай се в сайтовете за продажба на коли да ти пращат мейл при коли с такива опции, може да изскочи нещо.

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook