Препоръчителни хотели/къщи на българското Черноморие

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори

ентусиаст
Аватар
Мнения: 871
Регистриран на: 9.10.2006
Местоположение: София
Кара: е85 M54B30

Re: "Скрити перли" на българското Черноморие

Мнение от sub_eleven » 10 Юли 2020, 8:11

mr_petroff написа:
sub_eleven написа:Изображение
Още едно плажче, достъпно с джип или лодка, ама айде само на снимки ще го караме вече, без описание, по ваша инициатива. За нашето благо(ползващите тези места). Днес за целия ден нямаше и един плажуващ.

Познах го.Това е ....:lol: Супер местенце :yes:

Вчера пробвах и кръчмето, за което каза. Точно мой тип е, много интересни предложения. И хората, дето ходят там са нормални и симпатични. Добра хигиена, тоалетна...безплатни шезлонги и чадъри на всичко отгоре. Изкарахме си страхотно.
Вкарахме го в списъка за 1 посещение всяка година.


Аватар
Мнения: 2738
Регистриран на: 13.06.2004
Пол: Мъж
Кара: много бавно бенве
Мечтае да кара: Порше
Детайли за колата: топ, топ, топ! unikat full!

Re: "Скрити перли" на българското Черноморие

Мнение от Bogat-Beden » 11 Юли 2020, 19:43

sub_eleven написа:Изображение
Много красиво, колега, размечтах се чак! :shock:

Един тъп въпрос, понеже съм виден смелчага, да ви питам не ви ли е страх, че няма спасители на такива места? :oops:
"Може да решава тоя, който има e60 бе! Щом немаш e60, какво ще решиш ти бе? Ти немаш право да решаваш!"

Кръстникът
Аватар
Мнения: 547
Регистриран на: 7.03.2014
Местоположение: Вкъщи
Пол: Мъж
Кара: с турбо
Мечтае да кара: V10
Детайли за колата: стокови

Re: "Скрити перли" на българското Черноморие

Мнение от c04 » 11 Юли 2020, 23:47

Bogat-Beden написа:
sub_eleven написа:Изображение
Много красиво, колега, размечтах се чак! :shock:

Един тъп въпрос, понеже съм виден смелчага, да ви питам не ви ли е страх, че няма спасители на такива места? :oops:

Мен лично, не ... малко по-разумно.

Потребител
Аватар
Мнения: 44
Регистриран на: 26.05.2010
Мечтае да кара: BMW 760Li a.k.a. move over poor person

Re: "Скрити перли" на българското Черноморие

Мнение от STASEK » 12 Юли 2020, 0:28

https://www.youtube.com/watch?v=OBBfqY0PTjw

Тази поредица я открих преди малко и изглежда доста интересна. Показва голяма част от българските плажове

ентусиаст
Аватар
Мнения: 871
Регистриран на: 9.10.2006
Местоположение: София
Кара: е85 M54B30

Re: "Скрити перли" на българското Черноморие

Мнение от sub_eleven » 12 Юли 2020, 21:20

Bogat-Beden написа:Един тъп въпрос, понеже съм виден смелчага, да ви питам не ви ли е страх, че няма спасители на такива места? :oops:

Който е с мен не го е страх, защото си има личен спасител :mhihi: Карал съм курса и едно лято като студент бях спасител + се състезавах и на бътърфлай.

Иначе не е добре без спасител при всички положения.


Аватар
Мнения: 2738
Регистриран на: 13.06.2004
Пол: Мъж
Кара: много бавно бенве
Мечтае да кара: Порше
Детайли за колата: топ, топ, топ! unikat full!

Re: "Скрити перли" на българското Черноморие

Мнение от Bogat-Beden » 12 Юли 2020, 21:42

:yes:
"Може да решава тоя, който има e60 бе! Щом немаш e60, какво ще решиш ти бе? Ти немаш право да решаваш!"

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 284
Регистриран на: 17.09.2012
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: BMW Х1 2.3d, MB SL350 2010
Мечтае да кара: iX50

Re: "Скрити перли" на българското Черноморие

Мнение от top » 12 Юли 2020, 21:55

sub_eleven написа:
Bogat-Beden написа:Един тъп въпрос, понеже съм виден смелчага, да ви питам не ви ли е страх, че няма спасители на такива места? :oops:

Който е с мен не го е страх, защото си има личен спасител :mhihi: Карал съм курса и едно лято като студент бях спасител + се състезавах и на бътърфлай.
Иначе не е добре без спасител при всички положения.


Извън темата, но четейки това се сетих нещо от преди 3-4 дена. На плажа на Аркутино, беше жълто знаме и спасителите доста свиркаха на един да излезе от водата, но той си плуваше навътре между малката и голямата шамандура, накрая единия спасител влезе във водата и му се скара да излиза, онзи излезе, беше до моя шезлонг и чувах какво си говорят. След малко дойде спасителя, явно беше разбрал какъв е тоя и започна да му се извинява, оказа се че са някаква компания от състезатели и треньори от отбор по триатлон... Ясно ми е, че трябва да се спазват флаговете и разпоредбите им, но беше много смешно :lol:

ентусиаст
Аватар
Мнения: 871
Регистриран на: 9.10.2006
Местоположение: София
Кара: е85 M54B30

Re: "Скрити перли" на българското Черноморие

Мнение от sub_eleven » 12 Юли 2020, 22:12

Еххх, триатлон.... Едно време сигурно щях да дам добро време на състезание, когато и трите неща ги тренирах под някаква форма. Винаги ми е било интересно да участвам.

Нещо ми е слаб интернета, но това филмче с обиколката с колелото ще го изгледам при първа възможност.

ентусиаст
Аватар
Мнения: 880
Регистриран на: 21.10.2007
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: E36 M52b20 Touring

Re: "Скрити перли" на българското Черноморие

Мнение от Сондьора » 12 Юли 2020, 22:42

:OT: Най-много се давят можещите..

Потребител
Аватар
Мнения: 30
Регистриран на: 6.02.2011
Пол: Мъж
Кара: 528i '97

Re: "Скрити перли" на българското Черноморие

Мнение от Ant0n » 12 Юли 2020, 23:45

То имаше една снимка, че ако ти е скучна работата, представи си какво им е на спасителите, които пазят Майкъл Фелпс и компания. :mhihi: Идеята не е кой си и какво можеш, а това, че никой не е застрахован... та спасителите или поне други хора с теб във водата са си винаги в + :bchug:

Дон Кроки
Аватар
Мнения: 3908
Регистриран на: 14.01.2009
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: и се усмихва :)
Мечтае да кара: със сина ми :)
Детайли за колата: С всички възможни екстри.

Re: "Скрити перли" на българското Черноморие

Мнение от Kroki » 16 Юли 2020, 17:23

Преди години ~ 2001, ходихме с моете семейство винаги на море средата на Септември и винаги на Приморско. Тогава спяхме в една квартирата и собственика ни закара до устието на Ропотамо. Спомням си, че имаше някаква бариера, която той си дигна и продължихме.
Имам спомен, че водата беше кристална и беше до колене сигурно 40м напред. Имаше и някакво малко рибарско пристанище и ходих да разглеждам лодките.. сега продължава ли да е така? Искам да отида с приятелката ми там и да си спомня детството.. Видях да се споменават имена на некви хора, дали може малко по-подробно, ако трябва и на лично? Мечта ми е от доста време.
You're safer in the race car than you are in cars going to and from the track. - Mario Andretti
`91 E30 318i `93 Е36 325td `06 E46 320d `12 F800ST `07 E61 LCI 525d

drago_pavlov написа:Аз светкам само ако има някаква опасност. За патруки не :lol: Както аз си плащам актовете, така ще си ги плащат и другите :mhihi:

ентусиаст
Аватар
Мнения: 871
Регистриран на: 9.10.2006
Местоположение: София
Кара: е85 M54B30

Re: "Скрити перли" на българското Черноморие

Мнение от sub_eleven » 16 Юли 2020, 23:12

Пристанът изгни и в някакъв момент май миналата година е премахнат. Лодки няма там, изгониха рибарите. Няколко човека са се вързали малко нагоре по устието. Другото си е както винаги, но за 20 години назад не мога да кажа. Аз мисля го открих преди 8 години мястото. Не минавай след 17ч през гората, че там е ужас от комари тази година. Или трябва да си се увил до петите.
Дълбочината е същата - плавна, особено отвъд Ропотамо откъм Аркутино. Чистотата те кара да не излизаш от водата.

Дон Кроки
Аватар
Мнения: 3908
Регистриран на: 14.01.2009
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: и се усмихва :)
Мечтае да кара: със сина ми :)
Детайли за колата: С всички възможни екстри.

Re: "Скрити перли" на българското Черноморие

Мнение от Kroki » 17 Юли 2020, 10:51

Има ли кой да ме закара и върне с лодка?
You're safer in the race car than you are in cars going to and from the track. - Mario Andretti
`91 E30 318i `93 Е36 325td `06 E46 320d `12 F800ST `07 E61 LCI 525d

drago_pavlov написа:Аз светкам само ако има някаква опасност. За патруки не :lol: Както аз си плащам актовете, така ще си ги плащат и другите :mhihi:

ентусиаст
Аватар
Мнения: 871
Регистриран на: 9.10.2006
Местоположение: София
Кара: е85 M54B30

Re: "Скрити перли" на българското Черноморие

Мнение от sub_eleven » 17 Юли 2020, 14:02

От Приморско или Созопол можеш да пробваш, има разни sea taxi гледах сноват из морето :D. Но от Приморско ходят предимно до Маслен нос, пробвай от Созопол по-скоро.

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 4869
Регистриран на: 9.02.2007
Местоположение: Sofiq
Пол: Мъж
Кара: Jaguar XK 4.2, F16 X6 30d

Re: Препоръчителни хотели/къщи на българското Черноморие

Мнение от acho.rs » 29 Юли 2020, 13:55

Смених малко името на темата, за да стане по-полезна. Предвид сложната ситуация с вируса, много хора доброзорно ще плажуват на нашето черноморие. Както всички знаем, много трудно се намира качествено място, така че стига да не се зачита за реклама, нека всеки сподели къде е останал ДОВОЛЕН. :ok:

ПредишнаСледваща

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: Jordana

Последни теми
Facebook