Как ви се отрази карантината ?

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 234
Регистриран на: 18.12.2013
Местоположение: Велико Търново
Пол: Мъж
Кара: E39 528i
Мечтае да кара: Е39 М5
Детайли за колата: Powered by шпер

Re: Как ви се отрази карантината ?

Мнение от drifty » 23 Юли 2020, 15:32

Аз бих искал да съм в офис, ама не и в нашия, та мисля, че приключих с офис времената в конкретната фирма.

Нивото на адекватност е спаднало до под нулата сред колегите, та нямам никакво желание да ги виждам дори.

А всеки ден, когато е лято, буквално съм пред припадък от жега в офиса - не мерси. Докато съм в тая фирма, от вкъщи.
Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 720
Регистриран на: 26.04.2009
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: E39 Individual, A8L W12, Z4 30i

Re: Как ви се отрази карантината ?

Мнение от Don_Diego » 23 Юли 2020, 19:37

При нас имаше кардинални промени и няма хора за офис :mhihi:
Останахме 3ма души и сега ще разпродавам техника и каквото остане ще местя по-малък на 200м от сегашния
После ми казаха от кумува срама да ходя от време на време в офиса :mhihi:
Изображение

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 124
Регистриран на: 27.10.2002
Местоположение: Lonsdale Sofia
Пол: Мъж
Кара: Ееее шейсе
Мечтае да кара: кънки

Re: Как ви се отрази карантината ?

Мнение от E34 » 23 Юли 2020, 22:57

Don_Diego написа:При нас имаше кардинални промени и няма хора за офис :mhihi:
Останахме 3ма души и сега ще разпродавам техника и каквото остане ще местя по-малък на 200м от сегашния
После ми казаха от кумува срама да ходя от време на време в офиса :mhihi:


Е мноо бързо разпърдеха схемата "инвеститорите"...кога почнахте - кога свършихте :dunno:
" Акулата е най-добрия учител по плуване " - Тихоокеанска мъдрост


Аватар
Мнения: 1321
Регистриран на: 10.03.2006
Местоположение: Peterborough
Кара: CLS350 и Е39

Re: Как ви се отрази карантината ?

Мнение от ivoo » 24 Юли 2020, 3:24

Баси мамата, то само в офиси работят тук. :mhihi:
Кой ще работи? Откъде ще дойде БВП? От офисите няма да е. Всеки гледа да продава,да лешпери и после - няя парИ. :mhihi: Ми няма,щото няма кой да произвежда :mhihi:
В нашата автокъща нямаме офис,стом си под дърветата и пишем документацията на капаците :mhihi:

master of the force
Аватар
Мнения: 5578
Регистриран на: 11.08.2003
Местоположение: planet torque

Re: Как ви се отрази карантината ?

Мнение от alx » 24 Юли 2020, 5:17

Моята фирма януари отвори огромен офис на пъпа на Кембридж. Аз съм ходил веднъж- да огледам, да си видя офиса и да си взема пропуска. Казах им, че там няма да стъпя докато не построят паркинг. Паркинг няма и няма и планове да има. Щели да организират шатъли от някакви сателитни паркинги извън града. Точно на шатъл ще се кача... как го измислиха не знам... но за момента мене напълно ме устройва да седя на скайп и да си чеша кучето зад ушите. Единствения проблем е, че работния ми ден стана 24 часа щото във всеки един момент от денонощието някой някъде работи и иска да се съвещава/ среща и т.н...
алекс
трабант 601с
разни други возила

старши СПАМ ентусиаст
Аватар
Мнения: 2264
Регистриран на: 8.02.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: е30 чат-пат
Мечтае да кара: варел
Детайли за колата: ...
е46 m52b20
е46 m54b30
е83 m54b30
e30 m20b25
е30 m10b18
е46 m54b25
e92 s65b40

Re: Как ви се отрази карантината ?

Мнение от K_Ilkov » 24 Юли 2020, 8:07

ivoo написа:Баси мамата, то само в офиси работят тук. :mhihi:
Кой ще работи? Откъде ще дойде БВП? От офисите няма да е. Всеки гледа да продава,да лешпери и после - няя парИ. :mhihi: Ми няма,щото няма кой да произвежда :mhihi:
В нашата автокъща нямаме офис,стом си под дърветата и пишем документацията на капаците :mhihi:

Виждам, че произвеждате яко при вас, не е като да продавате :mhihi:
Изображение

Цените са такива, че ако имаш хубава не си струва да я продаваш, а ако търсиш хубава не си струва да я купуваш.

...

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 720
Регистриран на: 26.04.2009
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: E39 Individual, A8L W12, Z4 30i

Re: Как ви се отрази карантината ?

Мнение от Don_Diego » 24 Юли 2020, 9:53

E34 написа:
Don_Diego написа:При нас имаше кардинални промени и няма хора за офис :mhihi:
Останахме 3ма души и сега ще разпродавам техника и каквото остане ще местя по-малък на 200м от сегашния
После ми казаха от кумува срама да ходя от време на време в офиса :mhihi:


Е мноо бързо разпърдеха схемата "инвеститорите"...кога почнахте - кога свършихте :dunno:


:OT:
"Схемата" тепърва започва. Писна им от ганьовските номера (и тъпото менажиране на уж "техен" немец) и аутсорснаха всичко към немска компания, тук остава asset management на всички дружества по света
Изображение

Старши Алкохолик
Аватар
Мнения: 3927
Регистриран на: 13.03.2006
Местоположение: в Е32 740iL в мечтите си
Кара: E60 LCI 535d
Мечтае да кара: E24 635CSi
Детайли за колата: Немска петица с многооо екстри. Ама не всичките, де! Такива има само нов внос от Италия :D

Re: Как ви се отрази карантината ?

Мнение от zAcK » 24 Юли 2020, 10:05

ivoo написа:Баси мамата, то само в офиси работят тук. :mhihi:
Кой ще работи? Откъде ще дойде БВП? От офисите няма да е. Всеки гледа да продава,да лешпери и после - няя парИ. :mhihi: Ми няма,щото няма кой да произвежда :mhihi:
В нашата автокъща нямаме офис,стом си под дърветата и пишем документацията на капаците :mhihi:


:mhihi: :mhihi: :mhihi:
Хубави години бяха, 'га бяхме млади фенове с M20-ки с големи 'жанти! :mhihi: :mhihi: :mhihi:
Изображение
E34 520i / E39 520i / E39 540i / E60 535d - Love at First Sight is Real :mhihi:

младши ентусиаст
Online
Аватар
Мнения: 274
Регистриран на: 30.04.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж
Мечтае да кара: 911

Re: Как ви се отрази карантината ?

Мнение от TNT » 24 Юли 2020, 11:40

:OT: Трябва да пуснат IQ тест във форума. За едноцифрените числа - банан :mhihi:
Изображение

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 92
Регистриран на: 28.09.2015
Пол: Мъж
Кара: e90 330xd, gsxr 600 k8

Re: Как ви се отрази карантината ?

Мнение от b_u_b_o » 24 Юли 2020, 12:35

Аз тоя *тука бях написал едно определение, ама реших да съм културен* отдавна съм му скрил мненията ама вие се сцепвате да го цитирате та пак му чета глупостите :mhihi:

Иначе да му отгоря...ми голяма част от БВП-то се прави в офиси всъщност, а не във фабрики. Щото услугите са скъпо платените и с висока добавена стойност, не производството на капачки за буркани. :dunno:


Аватар
Мнения: 6614
Регистриран на: 7.04.2004
Местоположение: CA
Кара: I6, V6
Мечтае да кара: mustang gt, много черeн...

Re: Как ви се отрази карантината ?

Мнение от steeN » 24 Юли 2020, 12:38

Напомня ми пък на мен за един друг герой, който плюеше по всички в сектора на услугите и си мислеше, че е в производството като чертае картинки на лаптоп. Но той отнесе банан май (нямам идея защо).
- Above all, we must realize that no arsenal or no weapon in the arsenals of the world is so formidable as the will and moral courage of free men and women. It is a weapon our adversaries in today's world do not have.
Ronald Reagan
- Life, liberty, and property do not exist because men have made laws. On the contrary, it was the fact that life, liberty, and property existed beforehand that caused men to make laws in the first place.

Frédéric Bastiat
- Don't eat the yellowcake

Старши Алкохолик
Аватар
Мнения: 3927
Регистриран на: 13.03.2006
Местоположение: в Е32 740iL в мечтите си
Кара: E60 LCI 535d
Мечтае да кара: E24 635CSi
Детайли за колата: Немска петица с многооо екстри. Ама не всичките, де! Такива има само нов внос от Италия :D

Re: Как ви се отрази карантината ?

Мнение от zAcK » 24 Юли 2020, 15:45

ivoo написа:Баси мамата, то само в офиси работят тук. :mhihi:
Кой ще работи? Откъде ще дойде БВП? От офисите няма да е. Всеки гледа да продава,да лешпери и после - няя парИ. :mhihi: Ми няма,щото няма кой да произвежда :mhihi:
В нашата автокъща нямаме офис,стом си под дърветата и пишем документацията на капаците :mhihi:


Ти вярваш ли си на глупостите, които пишеш :mhihi: :mhihi: :mhihi:


About 74% of Swiss GDP is generated by the service sector and 25% by industry. The contribution from the agricultural sector is less than 1%.


:mhihi: :mhihi: :mhihi:
Последна промяна zAcK на 25 Юли 2020, 9:08, променена общо 1 път
Хубави години бяха, 'га бяхме млади фенове с M20-ки с големи 'жанти! :mhihi: :mhihi: :mhihi:
Изображение
E34 520i / E39 520i / E39 540i / E60 535d - Love at First Sight is Real :mhihi:

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 12066
Регистриран на: 22.07.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: турбо бмв

Re: Как ви се отрази карантината ?

Мнение от bum_bum » 24 Юли 2020, 17:49

Да, ма на швейцарците сектора с услуги е малко по-различен от нашия. Тук услугите са колцентрове, а там банки, трезори и разните му финансови институции. Половината свят си държи имането при тях.
Изображение


Аватар
Мнения: 1321
Регистриран на: 10.03.2006
Местоположение: Peterborough
Кара: CLS350 и Е39

Re: Как ви се отрази карантината ?

Мнение от ivoo » 24 Юли 2020, 18:45

Айдеее, форумните професори се ' разгорещиха' нещо :mhihi: Ейй големи сте б*** ци ,ми недейте така бе хора- ще ме разстроите ,ще се разплача даже. :dummy: 5 човека тук има ,кой от кой по умен,с ''четирицифрен'' резултат от iq теста :kuku:

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1965
Регистриран на: 19.03.2007
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: т му се стари БМВ-та
Мечтае да кара: R6 turbo на задно и ръчни скорости
Детайли за колата: отново с чарджър

Re: Как ви се отрази карантината ?

Мнение от barty » 24 Юли 2020, 18:57

Моят офис е вкъщи, много удобно :mhihi: Обаче не можем да разделим масата с жена ми, и тя е хоум офис :mhihi:
В моя бизнес аз ходя при клиенти и не е проблем да си стоя хоум офис.
:yes:

ПредишнаСледваща

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: TNT

Последни теми
Facebook