Тол камери, свинетки и глоби

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 391
Регистриран на: 12.09.2015
Местоположение: София

Тол камери, свинетки и глоби

Мнение от madafaka_donkele » 18 Фев 2020, 17:58

Къде са им тези тол стационарни камери на тези нещастници и как/къде се проверява дали си сниман и съответно глобен? В тъпия сайт на бгтол няма нищо. Нито картата работи, нито някаква секция да провериш за глоби нито нищо.

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 635
Регистриран на: 17.03.2012
Местоположение: Обеля на три полета
Пол: Мъж
Кара: E34 tds, W140 400SE
Мечтае да кара: ГАЗ-24 Волга V8 ЗМЗ-511
Детайли за колата: Капаци, калници, врати, брони, таван и торба с бурми и чукачки след смяна на накладки

Re: Тол камери, свинетки и глоби

Мнение от DLVasilev » 18 Фев 2020, 18:05

Аз само не разбрах защо на територията на град софия трябва да имам винетка?Откъде накъде? Не се наядоха тия свини гяурски :censored:
Изображение
ATR-42/72

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 8775
Регистриран на: 18.12.2006
Местоположение: село Кестеново
Пол: Мъж
Кара: мфили

Re: Тол камери, свинетки и глоби

Мнение от cod-cdbp » 18 Фев 2020, 18:06

Честита демокрация и капитализъм!

(сега ще довтаса Стинката да се заяжда с мен :mhihi: )
Изображение

Мародератор
Аватар
Мнения: 12338
Регистриран на: 28.07.2006
Местоположение: София
Кара: some d20s

Re: Тол камери, свинетки и глоби

Мнение от Mollov » 18 Фев 2020, 18:25

DLVasilev написа:Аз само не разбрах защо на територията на град софия трябва да имам винетка?Откъде накъде? Не се наядоха тия свини гяурски :censored:


Елементарно е... пътя за Банкя, както и "Северната тангента" са оставени на АПИ за поддръжка... не се поддържат от Столична Община.... АПИ не искат да поддържат нещо, от което не могат да взимат пари. Общината не иска да ги прави общинска "собственост" и да ги поддържа, иска само хората да не плащат винетка. В момента АПИ се еб@ват тънко със Столична Община чрез създаване на допълнително напрежение върху Столична Община чрез хорската нагласа....

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 391
Регистриран на: 12.09.2015
Местоположение: София

Re: Тол камери, свинетки и глоби

Мнение от madafaka_donkele » 18 Фев 2020, 18:46

DLVasilev написа:Аз само не разбрах защо на територията на град софия трябва да имам винетка?Откъде накъде? Не се наядоха тия свини гяурски :censored:


Абе еб* ги в г*за всички. Писна ми не на оная работа ми не знам на кое вече. Само мислят откъде какво да прилапат още, какво да откраднат. Явно Цветанов гейт, калинка гейт, 10 стайни апартаменти на цената на двустаен, уредени държавни поръчки, КТБ гейт, божков гейт и т.н. не стигат. Обезателно и от обикновения да краднат нещо. Баси дебилите. Аз друга държава толкова усилено, старателно и настървено да се опитва да прогони и малкото останали трезво мислещи и можещи хора не съм виждал никъде другаде, честно. Преди няма и 2 месеца се прибрах в България от 3-то странство, но като гледам как се развиват нещата, ако приемат дебилните предложения, които се обсъждат от известно време, пак ще трябва да се стягат куфарите и 4-ия път искаш не искаш ще трябва да е последен.

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 12066
Регистриран на: 22.07.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: турбо бмв

Re: Тол камери, свинетки и глоби

Мнение от bum_bum » 18 Фев 2020, 18:49

Все едно не сме го гледали тоя филм 100 пъти. Утре ще излезе ББ и ще каже- винетка няма да има и всичко свършва.
Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 720
Регистриран на: 26.04.2009
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: E39 Individual, A8L W12, Z4 30i

Re: Тол камери, свинетки и глоби

Мнение от Don_Diego » 18 Фев 2020, 18:54

Хвала на Вожда :mhihi: :mhihi: :mhihi: :mhihi: :mhihi:
:help: :help: :help: :help: :help:
Изображение

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 8775
Регистриран на: 18.12.2006
Местоположение: село Кестеново
Пол: Мъж
Кара: мфили

Re: Тол камери, свинетки и глоби

Мнение от cod-cdbp » 18 Фев 2020, 18:58

Впрочем, виждали ли сте кратерите по тангентата :help:
Изображение

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2499
Регистриран на: 23.06.2005
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: сребърна звезда

Re: Тол камери, свинетки и глоби

Мнение от kiko » 18 Фев 2020, 19:00

bum_bum написа:Все едно не сме го гледали тоя филм 100 пъти. Утре ще излезе ББ и ще каже- винетка няма да има и всичко свършва.

Както казваха в господари на ефира ОБЕЩАНО :mhihi:
https://btvnovinite.bg/bulgaria/borisov ... genta.html
пс.това е отпреди 1г

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 356
Регистриран на: 11.09.2010
Местоположение: Кричим
Пол: Мъж

Re: Тол камери, свинетки и глоби

Мнение от mfandakov » 18 Фев 2020, 19:34

Е тия тъпанари големи бе в АПИ ,тъпанари и в БГТОЛ,аз досега всеки месец за третокласни пътни мрежи купувах по 4 винетки по 134лв за камиони .
А от 1 март ще карам без винетки и без измервателно устройство,понеже третокласната пътна мрежа не влиза засега в обхвата на тол системата. :mhihi:
Ами май трябва да ги съдя да си взема тези 6000лв годишно където съм ги плащал до сега.

Парадокс........,ама аз си мълча. :D
В града човек експлоатира човека,а в селото е точно обратното!

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 391
Регистриран на: 12.09.2015
Местоположение: София

Re: Тол камери, свинетки и глоби

Мнение от madafaka_donkele » 18 Фев 2020, 20:00

cod-cdbp написа:Впрочем, виждали ли сте кратерите по тангентата :help:


E, не бате, всеки ден играя супер марио карт по тях. НаучИл съм го дотолкова наизуст, че като завали
безпроблемно минавам без да думна в някоя. Една вечер ушев кара зад мен 500-600м. и ми пусна бурканите. Вика що криволичиш, да не си пил и тръгна да приготвя дрегера. Викам му мини ти 5 пъти оттука направо, без да криволичиш/заобикаляш и без да разтракаш окачването и ти я подарявам. Усмихна се, прибра тактично дрегера, почеса се дето не го сърби и само чукна регистрацията на колата на таблета, даже и документите не ми иска.

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 635
Регистриран на: 17.03.2012
Местоположение: Обеля на три полета
Пол: Мъж
Кара: E34 tds, W140 400SE
Мечтае да кара: ГАЗ-24 Волга V8 ЗМЗ-511
Детайли за колата: Капаци, калници, врати, брони, таван и торба с бурми и чукачки след смяна на накладки

Re: Тол камери, свинетки и глоби

Мнение от DLVasilev » 18 Фев 2020, 20:08

предлагам да предадем за скрап снимачките и с парите да се напием :bchug: Аз лично ще си хвърля черния дроб на кучетата да се бият с него :mhihi:
Ама не е лошо като идея нещо да се задействат да направят по въпроса, че от софия в софия и винетка, а от люлин до обеля трябва ли ми винетка или може би транзитни номера :kuku:
Нали уж беше отпаднало, пък само се чудят как да дерат гадовете. Данъци плащаш, винетки купуваш да се движиш в квартала и накрая какво - пътища като лунен пейзаж, зимно време све е у л@йна, мръсотия, гад, днес от багери и камиони пред нас даже и колата не успях да изкарам
Изображение
ATR-42/72

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 391
Регистриран на: 12.09.2015
Местоположение: София

Re: Тол камери, свинетки и глоби

Мнение от madafaka_donkele » 18 Фев 2020, 20:21

Една въздушна пушка с по-големите 5.5мм, 6мм, заставаш по-встрани някъде на някоя от камерките и бой докато стане на трески, за 1 ден ше станеш снайперист :mhihi: Или някакво ефективно скриване на номера, с просто око да се чете, но за камерите да излиза частично или нещо такова :dunno:

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 635
Регистриран на: 17.03.2012
Местоположение: Обеля на три полета
Пол: Мъж
Кара: E34 tds, W140 400SE
Мечтае да кара: ГАЗ-24 Волга V8 ЗМЗ-511
Детайли за колата: Капаци, калници, врати, брони, таван и торба с бурми и чукачки след смяна на накладки

Re: Тол камери, свинетки и глоби

Мнение от DLVasilev » 18 Фев 2020, 20:31

Спомням си на москвичите как им падаше предния номер надолу за манивелата :mhihi: Мчи и ситроена може с манивелата обаче не знам на тия клоуни с баничарката как ще им крия пиленцето :mhihi:
Изображение
ATR-42/72

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 478
Регистриран на: 14.03.2014
Пол: Мъж
Кара: e70 3.0d
Детайли за колата: remapped

ex: E46 320d 2005
ex: E36 316i 1998

Re: Тол камери, свинетки и глоби

Мнение от cmdkick » 18 Фев 2020, 22:48

kiko написа:
bum_bum написа:Все едно не сме го гледали тоя филм 100 пъти. Утре ще излезе ББ и ще каже- винетка няма да има и всичко свършва.

Както казваха в господари на ефира ОБЕЩАНО :mhihi:
https://btvnovinite.bg/bulgaria/borisov ... genta.html
пс.това е отпреди 1г

Изпреварил ме е kiko, и аз помня че той ОБЕЩА да няма. ББ в 90% от случеите си прави вятър на устата като говори.

Ето още един пример:
https://www.facebook.com/watch/?v=464315691117658
Tires are evil - destroy them all ...

Следваща

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook