Мистериозния нов щам на коронавирус

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 316
Регистриран на: 15.12.2009
Местоположение: Stuttgart, Германия
Пол: Мъж
Кара: Е60, 2006
Мечтае да кара: Formula
Детайли за колата: N52B25

Re: Мистериозния нов щам на коронавирус

Мнение от Gari » 24 Мар 2021, 19:41

Изображение
Фотошоп? Съмнява ме.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Не искам много, искам всичко!

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1594
Регистриран на: 4.08.2011
Местоположение: Карантина баце ....
Пол: Мъж
Кара: през просото
Мечтае да кара: леговището на смог
Детайли за колата: баничарка

Re: Мистериозния нов щам на коронавирус

Мнение от Jordana » 24 Мар 2021, 21:46

Тестовете са контролни за проверка работата . Позитивния въпреки че има маркировка за биологична опасност не е заразен и съдържа рекомбинантен sars cov2 нуклеокапсид .
Снимката циркулира из социалните мрежи отдавна , не е фотошоп .
Горното мнение е създадено главно с развлекателна цел и може да съдържа недоказани факти и обстоятелства . Никога не повтаряйте описаните екперименти и изказаните мнения у дома - те могат да бъдат опасни за Вас !
....АВИТОХОЛ /Атила/ живя 300 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
Синът му ИРНИК /ЕРНАК/ живя 150 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
ГОСТУН 2 години. Родът му Ерми, а годината му докс твирем.
КУРТ управлява 60 години. Родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
БЕЗМЕР 3 години, а родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
Именник на българските ханове ...

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1527
Регистриран на: 10.10.2007
Местоположение: Пловдив
Пол: Мъж
Кара: Lexus GS430 07'
Мечтае да кара: BMW M2

Re: Мистериозния нов щам на коронавирус

Мнение от ildivvy » 25 Мар 2021, 7:37

В завода започнаха годишните профилактични прегледи! Тази година се прави и тест за анти-тела от кръвта. Ако резултатите са над 70% с антитела, щели да махнат изискването за маски в завода...Не знам дали е възможно или просто леко послъгват... Все пак ще е интересно какво ще излезе като статистика на 2200 човека...
Ex: 96' BMW318ti

Изображение


Европа!!! Събуди се!!! Започни да гледаш собствения си интерес!

Вече съм фен на Марио Драги!

" Някои хора са толкова бедни, че имат само пари! " - Тодор Колев

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1697
Регистриран на: 8.02.2012
Местоположение: FR,Marseille
Пол: Мъж
Кара: e46 318i N42B20AB
Мечтае да кара: хората да мислят
Детайли за колата: свежа и поддържана!

Re: Мистериозния нов щам на коронавирус

Мнение от ivoaudi » 25 Мар 2021, 15:28

Измежду всичкия болен стрес, който ни залива отвсякъде, да не повярваш, че някой е дръзнал да стори нещо смислено, че току виж взел и се опълчил срещу институцията, Телевизор!
Дано сте първата лястовица, що не. Аз ще ви се радвам като циганче, баничка ако махнете маските и поне там между вас си, заживеете нормално.
Тука обаче, стреснатите задължително ще те анатемосат и има да те одумват по седянките. Имай го предвид.
9K714 OKA SS-23

ПУ 9П71 ТМ 9Т240
9М714Б АА-75 9Н-63

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1527
Регистриран на: 10.10.2007
Местоположение: Пловдив
Пол: Мъж
Кара: Lexus GS430 07'
Мечтае да кара: BMW M2

Re: Мистериозния нов щам на коронавирус

Мнение от ildivvy » 25 Мар 2021, 19:39

По принцип, ние и сега не носим маски в офиса, но се гледа да има разстояние между бюрата! В халетата няма как да стане, а и нашата работа е свързана с работа по машините и между хората, а това е голяма част от времето доста често! Там, както и в стола или други помещения искат да ги носим... Както и да е!
Моя резултата от тази сутрин е 250AU/ml ! На колегата, с който работя постоянно е 2360 (ние го изкарахме в началото на Октомври със съвсем леки симптоми,ако има значение). Другите в отдела имат по 130-150...Един колега след първа ваксина (АстраЗенека) направена в завода има 90, колежка пък 340 след същата ваксина.. Рекорда, ако е верен, е на колега от ОТК-тата, който имал над 12000... Началника на отдела ни пък имал 2,7! Колко е показателно :dunno: Във всеки случай, според мен, тук-там ще излезе някой с подобни стойности! Поне слушайки резултатите на хората, които всеки ден стават все повече (както и съотношението на ваксинирани и не и съответно колко единици имат)... Рапорт даден :yes: !
Ex: 96' BMW318ti

Изображение


Европа!!! Събуди се!!! Започни да гледаш собствения си интерес!

Вече съм фен на Марио Драги!

" Някои хора са толкова бедни, че имат само пари! " - Тодор Колев

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1594
Регистриран на: 4.08.2011
Местоположение: Карантина баце ....
Пол: Мъж
Кара: през просото
Мечтае да кара: леговището на смог
Детайли за колата: баничарка

Re: Мистериозния нов щам на коронавирус

Мнение от Jordana » 25 Мар 2021, 19:51

Максималния резултат поне до преди месец е бил 22 000 световен рекорд . Считат че защитата е минимум 200 , макар това да е косвен индикатор . Реално няма никакво значение колко е , важното е да е над 0 . Възрастните хора не създават достаъчен имунитет нито от ваксина нито от преболедуване , освен това антителата при тях падат по бързо във времето . Има и други етнически особености в тоя показател за антитела който може да се различава пъти .
Горното мнение е създадено главно с развлекателна цел и може да съдържа недоказани факти и обстоятелства . Никога не повтаряйте описаните екперименти и изказаните мнения у дома - те могат да бъдат опасни за Вас !
....АВИТОХОЛ /Атила/ живя 300 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
Синът му ИРНИК /ЕРНАК/ живя 150 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
ГОСТУН 2 години. Родът му Ерми, а годината му докс твирем.
КУРТ управлява 60 години. Родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
БЕЗМЕР 3 години, а родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
Именник на българските ханове ...

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 658
Регистриран на: 24.02.2015
Местоположение: Brussels/Асеновград
Пол: Мъж
Кара: E60 530dA & VW Golf Mk6
Мечтае да кара: F82 ///M4

Re: Мистериозния нов щам на коронавирус

Мнение от Exclusive89 » 31 Мар 2021, 14:35

https://www.lesoir.be/363910/article/20 ... i-30-jours
Информация "Le Soir" - държавата осъди да отмени всички мерки за сигурност в рамките на 30 дни

Време беше да ги е*а... осраха се с мерките.. Вече бях забравил какво е фитнес, кафене, бар, ресторант.. :mrgreen:

п.п ''планините'' бяха отворени през цялото време :mhihi:
Изображение

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 237
Регистриран на: 21.02.2010
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: 320i мнооо убаво )))
Мечтае да кара: Еххх...
Детайли за колата: e46, седан, M52,2000 cm3,150 Hp.

Re: Мистериозния нов щам на коронавирус

Мнение от Моджо » 02 Апр 2021, 20:02

- 1.5 k лв за кислороден апарат за наще.
Ма тва е щото нема Ковид, места в болниците има колко искаш, ваксините са шитня и който ша умира - да умира там и да не мрънкя щото не знае медицинските закони и тия на пандемиите.
Е, като не ти е баща или майка е лесно да приказваш.
Силно се надявам да не потрябва, ама не щото единия си е отишъл, че нещата не са ок хич.
Така де, споделям само ;)
Хм,хм...

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 466
Регистриран на: 15.03.2010
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: E36 318is, E46 320i
Мечтае да кара: RS Cosworth
Детайли за колата: M42B18
M54B22

Re: Мистериозния нов щам на коронавирус

Мнение от streetz » 02 Апр 2021, 22:05

Концентратор ли имаш предвид? Лесно ли се намират, тоест има ли ги на склад? Като бях здрав се чудех дали да не взема един, но ми се видя безсмислено, защото сигурно си трябва някой компетентен да работи с него и да се комбинира с определено лечение (кортикостероиди). Цената също ме спря отчасти, затова се запасих с 2 уж по-качествени оксиметъра само. Като се разболяхме с жената малко съжалих, че не съм се подготвил по-добре, но за късмет се разминахме леко. Всъщност казвам "леко", защото не лежахме в болница, иначе толкова тежко не помня да съм се разболявал някога. Днес ми е 14 ден и кашлицата още си е стабилна, а след 2 етажа стълби се задъхвам все едно съм качил 20. "Грипчето" си е бая тегаво, добре си е свършил работата тоя дето го е създал.
The free market is perfect. If anything unexpected happens, bananas are suddenly $47 and you have to sell your blood for firewood.

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 237
Регистриран на: 21.02.2010
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: 320i мнооо убаво )))
Мечтае да кара: Еххх...
Детайли за колата: e46, седан, M52,2000 cm3,150 Hp.

Re: Мистериозния нов щам на коронавирус

Мнение от Моджо » 02 Апр 2021, 22:12

Концентратор, да. Намират се особено от по-скъпите има. Ся с връзки са в отделението ма нищо чудно да ги изгонят недооздравели. Че вънка чакат още много и много ги и връщат за домашно лечение без да са много за такова. Ако нямаш кислород в къщи кат нищо си си отишъл. Ма няма места, тва е положението. Те мерките са затова ама.... То страхливци ли не бяхме, щрауси и не знам си кви още щот искаме мерки, че и ги спазваме.
Хм,хм...

ентусиаст
Аватар
Мнения: 873
Регистриран на: 16.02.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: Е61 530xd, LCI

Re: Мистериозния нов щам на коронавирус

Мнение от Anthony_J » 02 Апр 2021, 23:32

То проблемът е, че и след болницата имат нужда от кислород, понякога с месеци. Аз го ядох това с мой близък. Натириха го от Първа градска в инвалидна количка, абсолютно неадекватен, дадоха една визитка да се обадим на фирма за наем или купуване на апарат за кислород и треснаха вратата. На другия ден го взеха в реанимация в Токуда, там беше 10 дни, но след изписването също на кислород вкъщи за поне 2 месеца. Има машини под наем за 150 лв/месец. Не знам струва ли си да се купуват. Стискам палци на родителите ти, дано се разминат леко.

ентусиаст
Аватар
Мнения: 871
Регистриран на: 9.10.2006
Местоположение: София
Кара: е85 M54B30

Re: Мистериозния нов щам на коронавирус

Мнение от sub_eleven » 03 Апр 2021, 8:14

Моджо написа:- 1.5 k лв за кислороден апарат за наще.
Ма тва е щото нема Ковид, места в болниците има колко искаш, ваксините са шитня и който ша умира - да умира там и да не мрънкя щото не знае медицинските закони и тия на пандемиите.
Е, като не ти е баща или майка е лесно да приказваш.
Силно се надявам да не потрябва, ама не щото единия си е отишъл, че нещата не са ок хич.
Така де, споделям само ;)

Вашите не се ли бяха ваксинирали? Или не са искали?

До другия колега:
Не мога да си спомня последно като съм карал някой тежък грип как съм се справял с последствията след това и имало ли е?!

Помня жена ми преди 5 години някъде имам чувството, че месеци кашляше след като беше хванала нещо. Помня, че се качихме в същия период на Пирин и след първия ден престой на високо трябваше да я прибираме, че щеше да колабира.

Моджо, никой не ви казва, че няма вирус. Никой никой не спира да спазва мерки и да се пази, а напротив, дори държавата се меси в тази насока. Аз ли ви изкарвам от вкъщи за да се заразите? Какво повече искате от нас и от хората като цяло? Всички до един да ни е страх и да живеем в страх, да няма ни лъч позитивизъм, ни надежда?

Ако аз и другите, които сме запазили самообладание, се изпонасерем от страх, дали ще е по-добре в болницата и дали ще се освободят места, или май ще е обратното?

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1594
Регистриран на: 4.08.2011
Местоположение: Карантина баце ....
Пол: Мъж
Кара: през просото
Мечтае да кара: леговището на смог
Детайли за колата: баничарка

Re: Мистериозния нов щам на коронавирус

Мнение от Jordana » 03 Апр 2021, 9:16

Нали го пребиват вируса до юни месец с ваксините ? За какво ги купувате тия барокамери за 2 месеца до финала ? :roll:
Горното мнение е създадено главно с развлекателна цел и може да съдържа недоказани факти и обстоятелства . Никога не повтаряйте описаните екперименти и изказаните мнения у дома - те могат да бъдат опасни за Вас !
....АВИТОХОЛ /Атила/ живя 300 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
Синът му ИРНИК /ЕРНАК/ живя 150 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
ГОСТУН 2 години. Родът му Ерми, а годината му докс твирем.
КУРТ управлява 60 години. Родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
БЕЗМЕР 3 години, а родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
Именник на българските ханове ...

Потребител
Аватар
Мнения: 2
Регистриран на: 10.05.2020
Кара: G30, Ducati Diavel

Re: Мистериозния нов щам на коронавирус

Мнение от Ducater » 03 Апр 2021, 9:30

Ваксинирането сега няма да върне старото положение. Наесен очакваме нов щаН и цирка продължава. Според някои броят на населението е голям и трябва да се намали. Без да си конспиратор можеш да го видиш.

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 6614
Регистриран на: 7.04.2004
Местоположение: CA
Кара: I6, V6
Мечтае да кара: mustang gt, много черeн...

Re: Мистериозния нов щам на коронавирус

Мнение от steeN » 03 Апр 2021, 11:27

Трябва да кажа на моите познати ильОменати, че е изтекла информацията и да го пуснат малко по-късно новия супер щаН. Януари примерно.
- Above all, we must realize that no arsenal or no weapon in the arsenals of the world is so formidable as the will and moral courage of free men and women. It is a weapon our adversaries in today's world do not have.
Ronald Reagan
- Life, liberty, and property do not exist because men have made laws. On the contrary, it was the fact that life, liberty, and property existed beforehand that caused men to make laws in the first place.

Frédéric Bastiat
- Don't eat the yellowcake

ПредишнаСледваща

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook