Мистериозния нов щам на коронавирус

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 234
Регистриран на: 18.12.2013
Местоположение: Велико Търново
Пол: Мъж
Кара: E39 528i
Мечтае да кара: Е39 М5
Детайли за колата: Powered by шпер

Re: Мистериозния нов щам на коронавирус

Мнение от drifty » 26 Ное 2020, 10:09

bum_bum написа:То за това сме на това дередже със здравеопазването, щото болницата гледа от какво има далавера, а не какво е нужно.


За жалост си е точно така. Човешкият живот не струва нищо.
Изображение

Кръстникът
Аватар
Мнения: 547
Регистриран на: 7.03.2014
Местоположение: Вкъщи
Пол: Мъж
Кара: с турбо
Мечтае да кара: V10
Детайли за колата: стокови

Re: Мистериозния нов щам на коронавирус

Мнение от c04 » 26 Ное 2020, 11:31

drifty написа:
bum_bum написа:То за това сме на това дередже със здравеопазването, щото болницата гледа от какво има далавера, а не какво е нужно.


За жалост си е точно така. Човешкият живот не струва нищо.

Струва точно толкова, колкото може да се спечели от него. От там насетне не струва нищо.

младши ентусиаст
Online
Аватар
Мнения: 274
Регистриран на: 30.04.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж
Мечтае да кара: 911

Re: Мистериозния нов щам на коронавирус

Мнение от TNT » 26 Ное 2020, 12:34

Изображение
Изображение


Аватар
Мнения: 6614
Регистриран на: 7.04.2004
Местоположение: CA
Кара: I6, V6
Мечтае да кара: mustang gt, много черeн...

Re: Мистериозния нов щам на коронавирус

Мнение от steeN » 26 Ное 2020, 12:38

При нас се надявам да стане обратното. Пандемията да изкара фашистите от парламента :lol:
- Above all, we must realize that no arsenal or no weapon in the arsenals of the world is so formidable as the will and moral courage of free men and women. It is a weapon our adversaries in today's world do not have.
Ronald Reagan
- Life, liberty, and property do not exist because men have made laws. On the contrary, it was the fact that life, liberty, and property existed beforehand that caused men to make laws in the first place.

Frédéric Bastiat
- Don't eat the yellowcake

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1594
Регистриран на: 4.08.2011
Местоположение: Карантина баце ....
Пол: Мъж
Кара: през просото
Мечтае да кара: леговището на смог
Детайли за колата: баничарка

Re: Мистериозния нов щам на коронавирус

Мнение от Jordana » 26 Ное 2020, 12:43

То чичу го докараха на власт корпорациите , не знам как ще излязат от парламенто некви хора след като в момента държавата товари бизнеса с допълнителни екстри . Все едно да изкараш бизнес лобитата от парламента ... :kuku:
Горното мнение е създадено главно с развлекателна цел и може да съдържа недоказани факти и обстоятелства . Никога не повтаряйте описаните екперименти и изказаните мнения у дома - те могат да бъдат опасни за Вас !
....АВИТОХОЛ /Атила/ живя 300 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
Синът му ИРНИК /ЕРНАК/ живя 150 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
ГОСТУН 2 години. Родът му Ерми, а годината му докс твирем.
КУРТ управлява 60 години. Родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
БЕЗМЕР 3 години, а родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
Именник на българските ханове ...

младши ентусиаст
Online
Аватар
Мнения: 274
Регистриран на: 30.04.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж
Мечтае да кара: 911

Re: Мистериозния нов щам на коронавирус

Мнение от TNT » 27 Ное 2020, 15:16

Завъртя се в мрежата една снимка :ok:
Изображение

Източника е профила на едната госпожа.
Изображение

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 237
Регистриран на: 21.02.2010
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: 320i мнооо убаво )))
Мечтае да кара: Еххх...
Детайли за колата: e46, седан, M52,2000 cm3,150 Hp.

Re: Мистериозния нов щам на коронавирус

Мнение от Моджо » 27 Ное 2020, 15:37

Имам достъп до заплати на медицински лица. Ку си мислите, че зимат по 5 бона в лош месец в грешка сте. За сестри и санитари да не казвам... ше земете да им завидите и да хукнете да ставате такива.
Хм,хм...

Старши скрапер
Аватар
Мнения: 2700
Регистриран на: 16.04.2008
Местоположение: Бургас и малко в София
Пол: Мъж
Кара: ше е21/316, сега 318ci и е93/335dct
Мечтае да кара: е21 без ръжди със S54
Детайли за колата: Powered by M43b19

Re: Мистериозния нов щам на коронавирус

Мнение от Lenco » 27 Ное 2020, 15:40

24 часа без мнение, мислих, че си е отишъл ....
Не е добре да се разпространяват фишове щото другия месец и толкова няма да има.
Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 601
Регистриран на: 9.03.2010
Пол: Мъж
Кара: BMW ///E36

Re: Мистериозния нов щам на коронавирус

Мнение от don_gori » 27 Ное 2020, 16:04

Мен лично ми е супер мизерно и долно да обсъждам Еле-Па да давам акъл за заплатите на хората, още повече за медицинския персонал (било то доктори, сестри, санитари и т.н.). :dunno:

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 294
Регистриран на: 21.05.2009
Местоположение: навсякъде
Кара: както може
Мечтае да кара: както не може...
Детайли за колата: от миналия век

Re: Мистериозния нов щам на коронавирус

Мнение от drago_pavlov » 27 Ное 2020, 16:41

Моджо написа:Имам достъп до заплати на медицински лица. Ку си мислите, че зимат по 5 бона в лош месец в грешка сте.

Ти ако си мислиш, че заплатата им е единствения доход, в грешка си...
Преди 4-5 години баба ми беше с рак, та и правиха операция. Леля ми даде на доктора 1500 лв на ръка, без той да ги е поискал, защото иначе нямало да и обърнат внимание...
А колко има дето сами си искат... И народа дава, че иначе не знае какво го чака като легне под ножа...

Сестрите и санитарките са ясни... Я отнесат някоя кутия бонбони, я не... Но докторите не ги мислете.
I kill a communist for fun, but for a green card... I'm gonna carve him up real nice.

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 64
Регистриран на: 5.01.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж

Re: Мистериозния нов щам на коронавирус

Мнение от alekangg » 27 Ное 2020, 16:47

drago_pavlov написа:
Моджо написа:Имам достъп до заплати на медицински лица. Ку си мислите, че зимат по 5 бона в лош месец в грешка сте.

Ти ако си мислиш, че заплатата им е единствения доход, в грешка си...
Преди 4-5 години баба ми беше с рак, та и правиха операция. Леля ми даде на доктора 1500 лв на ръка, без той да ги е поискал, защото иначе нямало да и обърнат внимание...
А колко има дето сами си искат... И народа дава, че иначе не знае какво го чака като легне под ножа...

Сестрите и санитарките са ясни... Я отнесат някоя кутия бонбони, я не... Но докторите не ги мислете.

Така е, масово "благодарното население"-(така се наричат давачите от някои лекари), бърза да даде кой колкото може, за да му обърнат внимание. Отделно след това.

Близък приятел - точно добър хирург в София с вече 20-на години стаж, занимаващ се с всичко, включително с раци и тумори в различни клиники ми е споменавал, че под 30к на месец ако вземе, не е доволен.

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 237
Регистриран на: 21.02.2010
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: 320i мнооо убаво )))
Мечтае да кара: Еххх...
Детайли за колата: e46, седан, M52,2000 cm3,150 Hp.

Re: Мистериозния нов щам на коронавирус

Мнение от Моджо » 27 Ное 2020, 18:26

Вижте ся и аз познавам лекари, коиото съвсем официално си взимат над 30-40000 лв на месец. И такива дето зимат на ръка. Ама това са да речем 20%. Останалите 80 не са така. Мислете си каквото си искате, ама "в кухнята" , дет се вика, влизам всеки месец и то не на едно място А иначе тоя чул , оня казал, ЕЖК, ма аз дадох ХХХ пари...тва го знаеме. И аз съм давал на лекар пари без да ми ги е искал. И то не веднъж. Това не променя общата картина. Братчедката е лаборант...да речем малко по-специален. Такива като нея в Сф се броят на пръстите на ръцете (даже на едната ръка) и не мое да излезе 2 дена отпуска, че няма кой да я замести. Ма нещо ХХХ левовете я пропускат. При това не е в държавна болница.
Хм,хм...

младши ентусиаст
Online
Аватар
Мнения: 274
Регистриран на: 30.04.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж
Мечтае да кара: 911

Re: Мистериозния нов щам на коронавирус

Мнение от TNT » 27 Ное 2020, 18:52

При ~30 000 лекара, тея с 5-те цифри са едни 500 човека макс. Имам комшия завеждащ кожно отделение в държавна болница - кара Пежо 306, ходи с едно старо колело на работа. Двата му сина са с коли по 3-4к лева. Айде тоя е някъв върл мизерник, щото допреди няколко години и интернет нямаше - сина му беше дошъл на гости за 2 дена и ми изкаше паролата за WiFi. Аз не мисля като колегата, че 20% взимат такива пари. То си личи по паркингите на болниците. 3-4 автомобила са на цената на останалия паркинг.
Изображение

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 12066
Регистриран на: 22.07.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: турбо бмв

Re: Мистериозния нов щам на коронавирус

Мнение от bum_bum » 27 Ное 2020, 19:10

А какво значение има колко взимат?

Когато се записваш в университет се мислят тия неща, а не после. А то всички тала реват- отиваш да срчтаваш полицай, казват ти заплатата и си ОК, почваш. После отиваш да протесрираш, че е малко.

На колко хора в тая държава заплатата им е достойна, спрямо вложения труд и квалификация, че някои определени професии трябва да бъдат изключение?
Изображение

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 64
Регистриран на: 5.01.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж

Re: Мистериозния нов щам на коронавирус

Мнение от alekangg » 27 Ное 2020, 19:16

Не знам на кои е достойна, но знам на кои не е. Точно на кърлежите от полицията и разни служби, които освен, че са мега прости в голямата си част, не вършат нищо.
Само като ги видиш, масово разни плондери с шкембета, които цял ден висят някъде и на 40 и няколко ги пенсионират с 20 заплати май беше..

ПредишнаСледваща

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: Top Gun Maverick

Последни теми
Facebook