Мистериозния нов щам на коронавирус

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори


Аватар
Мнения: 2738
Регистриран на: 13.06.2004
Пол: Мъж
Кара: много бавно бенве
Мечтае да кара: Порше
Детайли за колата: топ, топ, топ! unikat full!

Re: Мистериозния нов щам на коронавирус

Мнение от Bogat-Beden » 23 Ное 2020, 18:01

don_gori написа:А някой по на ти с медицината да обесни смисъла и лекуването с кръвна плазма от преболедували вече вируса, защо и кога се прилага че гледам от доста места се търси :roll:

Имат изградена антитела срещу вируса, преливат ти един вид специализирани войски за битка с познат противник. Мангъров каза обаче, че нищо не работи гарантирано засега.
Но пък всички на топ позиции в политиката се оправяха за дни, та явно може и да има нещо суперскъпо, което да върши работа, или просто имат неграничен ресурс до специалисти/грижа/методи и медикаменти.. :dunno:
"Може да решава тоя, който има e60 бе! Щом немаш e60, какво ще решиш ти бе? Ти немаш право да решаваш!"

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 6614
Регистриран на: 7.04.2004
Местоположение: CA
Кара: I6, V6
Мечтае да кара: mustang gt, много черeн...

Re: Мистериозния нов щам на коронавирус

Мнение от steeN » 23 Ное 2020, 18:05

Мистериозния нов щам на коронавирус
Мнение от steeN » Пет, 23/Окт/2020, 19:05

Може да почнем залаганията кога ще затворят моловете и т.н. Аз казвам средата на декември.


Подраниха явно :mhihi:
- Above all, we must realize that no arsenal or no weapon in the arsenals of the world is so formidable as the will and moral courage of free men and women. It is a weapon our adversaries in today's world do not have.
Ronald Reagan
- Life, liberty, and property do not exist because men have made laws. On the contrary, it was the fact that life, liberty, and property existed beforehand that caused men to make laws in the first place.

Frédéric Bastiat
- Don't eat the yellowcake
- Gold is the new bitcoin

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 12066
Регистриран на: 22.07.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: турбо бмв

Re: Мистериозния нов щам на коронавирус

Мнение от bum_bum » 23 Ное 2020, 18:09

Еми тия на които не им се давали пари и със симптомите си седят в къщи, какво повече да направят? И с теста ще правят същото.

Освен проблема с това, че ако се влоши може да не го приемат в болница.

Нещо много почнаха да наруват колко е страшно и май се готви ново затваряне. От двама познати (единия работещ в Омбудсмана, друг в НС) чух, че четвъртък ще гласуват и петък слагат катинара на всичко.
Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 662
Регистриран на: 25.09.2007
Местоположение: Пловдив
Кара: Лястовица с рамка

Re: Мистериозния нов щам на коронавирус

Мнение от Tenata » 23 Ное 2020, 18:11

От петък ще е в сила новото затваряне.
ИзображениеИзображение
на пътя и пред БОГ, всички сме равни!

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 237
Регистриран на: 21.02.2010
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: 320i мнооо убаво )))
Мечтае да кара: Еххх...
Детайли за колата: e46, седан, M52,2000 cm3,150 Hp.

Re: Мистериозния нов щам на коронавирус

Мнение от Моджо » 23 Ное 2020, 18:12

Ама ти си мислиш че седят вкъщи Бум Бум. Седят , седят, колко па да седят...
Хм,хм...

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 724
Регистриран на: 26.04.2009
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: E39 Individual, A8L W12, Z4 30i

Re: Мистериозния нов щам на коронавирус

Мнение от Don_Diego » 23 Ное 2020, 18:18

В сряда ще минат през МС новите предложения и от петък - кой ял в ресторант, ял :mhihi:
Общо взето връщат мерките от март, без КПП за момента. Ако се спазвали тия мерки нямало да има проблем да се пътува по празниците защото случаите щели да намалеят много тогава.

Някой по-напред ме беше споменал за самоизолиране - бях контактен на потвърден болен, а в дните когато беше най-зле бях по цял ден с него. Въпреки, че нямам никакви притеснения от заразата, най-нормалното нещо според мен беше да се затворя вкъщи. Възможността да работя от вкъщи обаче също оказа влияние, ако нямаше как да имам доход през това време, едва ли бих си седял вкъщи при положение, че се чувствам прекрасно.
Изображение

старши ентусиаст
Online
Аватар
Мнения: 1594
Регистриран на: 4.08.2011
Местоположение: Карантина баце ....
Пол: Мъж
Кара: през просото
Мечтае да кара: леговището на смог
Детайли за колата: баничарка

Re: Мистериозния нов щам на коронавирус

Мнение от Jordana » 23 Ное 2020, 18:31

Подраниха явно :mhihi:

Ами не са , точно навреме е . :mhihi:
Jordana написа:10.11.2020....Не знам дали усещате накъде отива работата , но мен ми се струва че декември почивката ще е поне месец . Тия кръчмарите щом почнаха да си правят устата за компенсации значи нещо се мъти . И ще се измъти такова че целия декември ще ни запрът в кошарата .
Горното мнение е създадено главно с развлекателна цел и може да съдържа недоказани факти и обстоятелства . Никога не повтаряйте описаните екперименти и изказаните мнения у дома - те могат да бъдат опасни за Вас !
....АВИТОХОЛ /Атила/ живя 300 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
Синът му ИРНИК /ЕРНАК/ живя 150 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
ГОСТУН 2 години. Родът му Ерми, а годината му докс твирем.
КУРТ управлява 60 години. Родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
БЕЗМЕР 3 години, а родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
Именник на българските ханове ...

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 12066
Регистриран на: 22.07.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: турбо бмв

Re: Мистериозния нов щам на коронавирус

Мнение от bum_bum » 23 Ное 2020, 18:45

Моджо написа:Ама ти си мислиш че седят вкъщи Бум Бум. Седят , седят, колко па да седят...


Ми не знам, то както винаги опира до пари. Бедните не могат да си позволят да боледуват като цяло :mhihi:
Изображение

старши ентусиаст
Online
Аватар
Мнения: 1594
Регистриран на: 4.08.2011
Местоположение: Карантина баце ....
Пол: Мъж
Кара: през просото
Мечтае да кара: леговището на смог
Детайли за колата: баничарка

Re: Мистериозния нов щам на коронавирус

Мнение от Jordana » 23 Ное 2020, 18:56

Ще има ли тоалетна хартия за всички , или да ходя да пълня буса със рула ? :roll:
Последна промяна Jordana на 23 Ное 2020, 20:02, променена общо 1 път
Горното мнение е създадено главно с развлекателна цел и може да съдържа недоказани факти и обстоятелства . Никога не повтаряйте описаните екперименти и изказаните мнения у дома - те могат да бъдат опасни за Вас !
....АВИТОХОЛ /Атила/ живя 300 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
Синът му ИРНИК /ЕРНАК/ живя 150 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
ГОСТУН 2 години. Родът му Ерми, а годината му докс твирем.
КУРТ управлява 60 години. Родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
БЕЗМЕР 3 години, а родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
Именник на българските ханове ...

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 6614
Регистриран на: 7.04.2004
Местоположение: CA
Кара: I6, V6
Мечтае да кара: mustang gt, много черeн...

Re: Мистериозния нов щам на коронавирус

Мнение от steeN » 23 Ное 2020, 19:00

bum_bum написа:
Моджо написа:Ама ти си мислиш че седят вкъщи Бум Бум. Седят , седят, колко па да седят...


Ми не знам, то както винаги опира до пари. Бедните не могат да си позволят да боледуват като цяло :mhihi:


Сега идва и данък върху месото. Тогава съвсем ще ги втасат.
- Above all, we must realize that no arsenal or no weapon in the arsenals of the world is so formidable as the will and moral courage of free men and women. It is a weapon our adversaries in today's world do not have.
Ronald Reagan
- Life, liberty, and property do not exist because men have made laws. On the contrary, it was the fact that life, liberty, and property existed beforehand that caused men to make laws in the first place.

Frédéric Bastiat
- Don't eat the yellowcake
- Gold is the new bitcoin

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 237
Регистриран на: 21.02.2010
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: 320i мнооо убаво )))
Мечтае да кара: Еххх...
Детайли за колата: e46, седан, M52,2000 cm3,150 Hp.

Re: Мистериозния нов щам на коронавирус

Мнение от Моджо » 23 Ное 2020, 19:05

Малии ко ша праим ся.. Нема дискотеки, кръчмички... Ужаст.
Хм,хм...

Пантерчо
Аватар
Мнения: 4699
Регистриран на: 16.03.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: WBS нов внос
Мечтае да кара: Е30 от скъпите

Re: Мистериозния нов щам на коронавирус

Мнение от Bavarcho » 23 Ное 2020, 19:05

Аз познавам поне пет/шест човека дето преболедуваха или са болни в момента с всички симптоми на ковида (най вече силна отпадналост и болки в мускулите и ставите) и не са се тествали. Та статистиката.. отделно бързите тестове и те не били в статистиката. И тия без симптоми...
Изображение

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 234
Регистриран на: 18.12.2013
Местоположение: Велико Търново
Пол: Мъж
Кара: E39 528i
Мечтае да кара: Е39 М5
Детайли за колата: Powered by шпер

Re: Мистериозния нов щам на коронавирус

Мнение от drifty » 23 Ное 2020, 19:16

Гадно си е това цялото нещо със затварянето. Особено както ми се струва, че ще откара до пролетта.. Мен лично ми е все тая дали съм затворен или не, дори от известно време умишлено съм намалил социалните контакти, не че по принцип съм много социален и без тая ситуация, ама да. От нас излизам по 1-2 пъти в седмицата и то основно да си свърша някаква работа. Закътал съм некой лев за всеки случай от март насам, работя от вкъщи и работата ми е свързана с Англия и въпреки, че са в локдаун, имаме доста работа. Не следя като цяло цялата история и пак ми е едно такова стресирано и не мога да си го обясня, а всичко си ми е нормално и не се е променило почти от март насам, нито съм боледувал, нито съм бил без работа, нито имам кредити, нищо. И пак як стрес.. Не ми се мисли за хората, които ще останат пак без работа, а вероятно имат кредити и т.н, сещате се. А съм убеден, че има много такива.
Изображение

Старши спамър
Online
Аватар
Мнения: 1859
Регистриран на: 27.04.2010
Местоположение: Извън матрицата в Ориндж кЪнтри юниверс.
Кара: го на оранжеви хапчета ПО ДЖАПАНКИ!
Мечтае да кара: хората към оринджпилване.
Детайли за колата: разделена на 21 млн. бройки.

Re: Мистериозния нов щам на коронавирус

Мнение от Top Gun Maverick » 23 Ное 2020, 19:18

Бах, мааму, чалгаджийките няма да имат участия, ще трябва само като вятърни мелници да изкарват пари. :shock:
https://youtu.be/MNf97XgBdTc
Ако има неразбрали, there is no second best:
https://youtu.be/yzs7qtF04e8 :mhihi:
In God we trust, all others we track.
https://youtu.be/upv2UP4sCzI?si=sXoNFIQpgckN0dVc
I feel the need, the need for speed.
https://youtu.be/zTPoRDrtc0s?si=y-Qi2Ec94Gg15iOw

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 237
Регистриран на: 21.02.2010
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: 320i мнооо убаво )))
Мечтае да кара: Еххх...
Детайли за колата: e46, седан, M52,2000 cm3,150 Hp.

Re: Мистериозния нов щам на коронавирус

Мнение от Моджо » 23 Ное 2020, 19:22

Бе не ок, ама... Ако няма файда не мисля че повече от месец е нужно да се затварят поне магазините. За заведенията съм с особено мнение главно за нощните.
Хм,хм...

ПредишнаСледваща

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook