Мистериозния нов щам на коронавирус

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори

Старши спамър
Аватар
Мнения: 1859
Регистриран на: 27.04.2010
Местоположение: Извън матрицата в Ориндж кЪнтри юниверс.
Кара: го на оранжеви хапчета ПО ДЖАПАНКИ!
Мечтае да кара: хората към оринджпилване.
Детайли за колата: разделена на 21 млн. бройки.

Re: Мистериозния нов щам на коронавирус

Мнение от Top Gun Maverick » 21 Ное 2020, 19:41

https://www.youtube.com/watch?v=qjynT_XJiGA

:ahah: :ahah: :ahah: :ahah: :ahah: :ahah: :ahah:

Маски горе:
https://www.youtube.com/watch?v=joOaAB5caas
Тия все Е36-ци или Е39-ки по клиповете им. :yes: Кожата доста добре изглежда.

Майтапът настрана, ама и лекарите по болниците носят маските на врата си или поне доста често.
https://youtu.be/MNf97XgBdTc
Ако има неразбрали, there is no second best:
https://youtu.be/yzs7qtF04e8 :mhihi:
In God we trust, all others we track.
https://youtu.be/upv2UP4sCzI?si=sXoNFIQpgckN0dVc
I feel the need, the need for speed.
https://youtu.be/zTPoRDrtc0s?si=y-Qi2Ec94Gg15iOw

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1353
Регистриран на: 5.05.2008
Кара: G02 X4 M40d

Re: Мистериозния нов щам на коронавирус

Мнение от blacksapphire » 21 Ное 2020, 21:31

Павлина Станева, ПГТЛП - Попово; Ивелина Тодорчева, ПГСАГ, Шумен; Надка Васева, 32 СУ, София; Румяна Георгиева, Опака; 12. Диян Йорданов, Опака; Тони Манчев, ПГТ В.Търново; Ейлин Бейрактарова, Севлиево; Христо Андонов, ОУ “Петко Каравелов”, Асеновград; Георги Терзийски, ОУ, Садово; Веселка Балтова, СУ “Васил Левски”, Карлово...


34 починали учители за 19 дни.

и още разкатаване...

https://offnews.bg/obshtestvo/mlad-mazh ... 40808.html

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 4216
Регистриран на: 21.11.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: си Е65-цата.

Re: Мистериозния нов щам на коронавирус

Мнение от ///M Power » 21 Ное 2020, 21:49

TNT написа:
///M Power написа:Еми като виждаш това не се качваш..

А като и следващия е така... как са стигнат на работа хората ? Правилна мярка е да пуснат повече автобуси, за да не стават струпвания. А гениите в Пловдив направиха точно обратното - намалиха автобусите, за да може да са по-сгъчкани хората :lol:

Явно не четете даже статията, това са хора ходили на разходка на Витоша, или си мислите че там работят толкова много хора.

M-coupe написа:
TNT написа:
///M Power написа:Еми като виждаш това не се качваш..

А като и следващия е така... как са стигнат на работа хората ? Правилна мярка е да пуснат повече автобуси, за да не стават струпвания. А гениите в Пловдив направиха точно обратното - намалиха автобусите, за да може да са по-сгъчкани хората :lol:

Не е само в Пловдив, на всякъде са намалени автобусите още от март-април заради ковид19. Каква е логиката няма как да знаем :kuku:

ПП: ''Кара: си Е65-цата.'' Извинявай, ти си караш Е65-цата и на чуждия гръб и 100 тояги са малко :mhihi:


Не се притеснявай, за изграда ползвам друга кола или метро ( даже ме е яд, че не мога да ползвам само него). Градския транспорт винаги е бил преносител на всякакви вируси. Ясно ми е че без наго не може. Но поне когато ходиш някъде за кеф мисли преди това...
"If everything seems under control, you're just not going fast enough."
- Mario Andretti

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 12066
Регистриран на: 22.07.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: турбо бмв

Re: Мистериозния нов щам на коронавирус

Мнение от bum_bum » 21 Ное 2020, 22:55

steeN написа:
bum_bum написа:Дали нещо ще се оправи или няма, нямам идея, не ме и интересува.


Браво, ама иначе наливаш. Аз пък имам идея и ме интересува, особено когато се коментират идеи, които ще направят положението по-лошо.
Кое ще е лошото, да се отворят кабинети за превенция и контрол и всеки който иска да бъде лекар да практикува там 2-3 години?

А и проблема не е там. Колкото и болници да отвориш все ще сме на тоя хал. Ще се намали смъртността, но това ще са ходещи мъртъвци, поддържани само от шепата хапчета днес. Те са си умрели ама просто още не го знаят.

Щото масово българина след 40-те е просто една ходеща развалина. Резултат от средата в която живеем и за която на никой не му пука и хранителните навици, които имаме.
Изображение

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 6614
Регистриран на: 7.04.2004
Местоположение: CA
Кара: I6, V6
Мечтае да кара: mustang gt, много черeн...

Re: Мистериозния нов щам на коронавирус

Мнение от steeN » 21 Ное 2020, 23:31

Ми да си дойдем на думата най-накрая. Цялата работа е, че изобщо нямаше да има нужда от толкова болници ако някакви елементарни неща се учеха в училище. Последните години се катерим нагоре в статистиките за наднормено тегло и високо кръвно в ЕС. Това никога не е било, до преди 20 години хората с наднормено тегло бяха рядкост, сега само да минеш през някое училище може да се хванеш за главата за какво става въпрос.
- Above all, we must realize that no arsenal or no weapon in the arsenals of the world is so formidable as the will and moral courage of free men and women. It is a weapon our adversaries in today's world do not have.
Ronald Reagan
- Life, liberty, and property do not exist because men have made laws. On the contrary, it was the fact that life, liberty, and property existed beforehand that caused men to make laws in the first place.

Frédéric Bastiat
- Don't eat the yellowcake
- Gold is the new bitcoin

големия брат на Монтоя
Аватар
Мнения: 1755
Регистриран на: 20.05.2002
Пол: Мъж

Re: Мистериозния нов щам на коронавирус

Мнение от BMW_POWER » 22 Ное 2020, 5:34

За една седмица (13-19 ноември) представителите на FIA са направили 746 (седемстотин четиресе и шест) теста за ковид между пилоти, членове и сътрудниците на екипите от Формула 1. Положителните резултати са 3 (три).
Прочетете какво пише в нормалните новини и изводите си ги вадете сами!

ентусиаст
Аватар
Мнения: 871
Регистриран на: 9.10.2006
Местоположение: София
Кара: е85 M54B30

Re: Мистериозния нов щам на коронавирус

Мнение от sub_eleven » 22 Ное 2020, 9:47

steeN написа:Ми да си дойдем на думата най-накрая. Цялата работа е, че изобщо нямаше да има нужда от толкова болници ако някакви елементарни неща се учеха в училище. Последните години се катерим нагоре в статистиките за наднормено тегло и високо кръвно в ЕС. Това никога не е било, до преди 20 години хората с наднормено тегло бяха рядкост, сега само да минеш през някое училище може да се хванеш за главата за какво става въпрос.

:OT:
Ооо, това тепърва ще се отрази. Те масово са с шкембета и крушовидни тела. Оня ден си товарех нещо в буса и на пейките до мен имаше няколко подрастващи гангстера(пак с крушовидни тела), които си говореха за правене на бомби от барут и пирони. Та нещо ги заговорих за майтап и получих от единия предложение да ми помогне срещу един хел. След малко чак зацепих, че става въпрос за енергийна напитка.
Моят в периода 7-12 години, преди да се осъзнае, го водех с мен постоянно на бойни спортове. На 12 си счупи крака в залата и се отдръпна малко. Далеч имаше какво да се желае като тренировки и отдаденост, но все пак върза над 4 години под натиск - малко като казарма.
Никога не съм си мислил, че има шанс да е еталон в даскалото. Но постоянно ми разправяше през годините на всякакви дисциплини по физическо как ги биел от класа му - тичане, скачане, лицеви опори и на каквото се сетиш. При което всеки път гледах абсолютно невярващо и се чудех как е възможно, при положение, че аз на неговите години направо щях да го измета(или поне така си мисля, може и да не съм прав)? Но и там са като чичаци от класа му. С крушовидни телосложения и много мазно. Това е обяснението. Иначе синът ми е благодарен вече затова, че го натисках за да стане корав. Сега и пубертета го блъска и е наистина силен. Всеки в класа е респектиран от него и проблеми си няма никакви - е, два-трима е набил за целта. По-скоро им е правил някакви захвати през главите, докато се разреват :OT:

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1594
Регистриран на: 4.08.2011
Местоположение: Карантина баце ....
Пол: Мъж
Кара: през просото
Мечтае да кара: леговището на смог
Детайли за колата: баничарка

Re: Мистериозния нов щам на коронавирус

Мнение от Jordana » 22 Ное 2020, 10:03

Горното мнение е създадено главно с развлекателна цел и може да съдържа недоказани факти и обстоятелства . Никога не повтаряйте описаните екперименти и изказаните мнения у дома - те могат да бъдат опасни за Вас !
....АВИТОХОЛ /Атила/ живя 300 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
Синът му ИРНИК /ЕРНАК/ живя 150 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
ГОСТУН 2 години. Родът му Ерми, а годината му докс твирем.
КУРТ управлява 60 години. Родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
БЕЗМЕР 3 години, а родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
Именник на българските ханове ...

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 417
Регистриран на: 30.04.2007
Местоположение: Габрово
Пол: Мъж
Кара: СамУет

Re: Мистериозния нов щам на коронавирус

Мнение от Пинтев » 22 Ное 2020, 11:43

steeN написа:Ми да си дойдем на думата най-накрая. Цялата работа е, че изобщо нямаше да има нужда от толкова болници ако някакви елементарни неща се учеха в училище. Последните години се катерим нагоре в статистиките за наднормено тегло и високо кръвно в ЕС. Това никога не е било, до преди 20 години хората с наднормено тегло бяха рядкост, сега само да минеш през някое училище може да се хванеш за главата за какво става въпрос.



Само да отбележа че до 89та година всяка сутрин училището започваше с физарядка..и децата много повече спортуваха в училище.А сега има таблети и компютри
Изображение

младши ентусиаст
Online
Аватар
Мнения: 274
Регистриран на: 30.04.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж
Мечтае да кара: 911

Re: Мистериозния нов щам на коронавирус

Мнение от TNT » 22 Ное 2020, 12:05

По-скоро са дебели, щото родителите им не могат да казват НЕ. Децата се хранят основно с чипсове, шоколад, бисквити, пържени картофи, Макдоналдс за детето с играчка и т.н. Цял ден малките се хранят с всевъзможни боклуци от магазинчетата навън, а после вкъщи мама им е напълнила един шкаф със същите боклуци. И аз като малък исках първия плейстейшън, ама ми купиха колело. Но и малко трудно ще научиш детето да се храни правилно, ако ти си тюфлек, вечеряш пържени картофи с 3 бири и после си отваряш чипс и шоколад за новия епизод на риалититУ :driving:

Виждал съм и другата крайност, 3 клас дете да не е опитвало дъвка... и това не е ок. Но тези са изключения. Масовката е на дюнерче.
Изображение

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 64
Регистриран на: 5.01.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж

Re: Мистериозния нов щам на коронавирус

Мнение от alekangg » 22 Ное 2020, 12:24

Децата са отражение на родителите, ако те са тюфлеци, ядат боклуци, какво да е детето? В училищата масово часа по физическо се кара като свободен, седят и чатят по телефоните, по-големите пушат.

Общо взето сега има две течения, едните карат само на био, еко, без хляб, без захар, без не знам какво, някои от тях са само на месо, трети са вегани, суровояди и пр, но всеки се изживява, че е неговата диета е най-правилната и вече другите, които ядат каквото и да е, понеже е вкусно и край-като втората група е заприличала на американците и по-зле ще става.

Аз поне забелязвам, че има повече жени пушачки отколкото мъже в момента, не знам дали си въобразявам. Като цяло нашата диета-балканската не е от най-здравословните, яде основно свинско и пиле, хляб и хлебни-баници и пр, пържено и т.н., плодове и зеленчуци са рядкост извън лятото, ракия целогодишно, отделно други неща.

Друго което забелязвам е, че българите са много болнави, всяка година всички са по няколко пъти с грип и антибиотици, които пък се изписват от лекарите като витамини, това за мен е доста тъпо, но това е практиката.

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 6614
Регистриран на: 7.04.2004
Местоположение: CA
Кара: I6, V6
Мечтае да кара: mustang gt, много черeн...

Мистериозния нов щам на коронавирус

Мнение от steeN » 22 Ное 2020, 13:24

Колкото вида диети да има... има един набор храни дето в абсолютно нито една не са храни. Като почнем от всичките candy bars, пуканки, бонбони, gummy bears, кроасани, бисквити, вафли, чипсове, газирани напитки, сладка и конфитюри, всички видове сосове наблъскани със захар (че дори и лютеница със захар wtf) пържено какво и да е било, растителни масла без зехтин, непълнозърнест хляб и т.н. Та не знам кво е тва течение дето ги яде тези и твърди, че не се отразяват на здравето им.

Много от нещата не се знаеха преди години също. Всички се кълняха, че трябва да ядем маргарин вместо масло по едно време и че слънчогледовото олио е по-здравословно от зехтина.


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
- Above all, we must realize that no arsenal or no weapon in the arsenals of the world is so formidable as the will and moral courage of free men and women. It is a weapon our adversaries in today's world do not have.
Ronald Reagan
- Life, liberty, and property do not exist because men have made laws. On the contrary, it was the fact that life, liberty, and property existed beforehand that caused men to make laws in the first place.

Frédéric Bastiat
- Don't eat the yellowcake
- Gold is the new bitcoin

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 64
Регистриран на: 5.01.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж

Re: Мистериозния нов щам на коронавирус

Мнение от alekangg » 22 Ное 2020, 13:31

Визирам крайните диети, само месо, само марули и боб, само не знам какво, има доста такива хора.

И сега много хора не ползват зехтин за нищо, горчал им, кисел бил и т.н. отделно имаше една вълна колко е вредно да се пържи в зехтин и т.н. То няма как да е друго, като у нас зехтин не е имало едно време.

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 6614
Регистриран на: 7.04.2004
Местоположение: CA
Кара: I6, V6
Мечтае да кара: mustang gt, много черeн...

Мистериозния нов щам на коронавирус

Мнение от steeN » 22 Ное 2020, 13:37

Аз дори имам една книжка от соца, в кояъо пише че е капиталистически продукт и нашето олио е 100 пъти по-полезно. Мисля, че беше с една фитнес батка на корицата, доста разпространена :) Нещо за културизъм както му викаха хаха. Ще се сетите по описанието според мен.


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
- Above all, we must realize that no arsenal or no weapon in the arsenals of the world is so formidable as the will and moral courage of free men and women. It is a weapon our adversaries in today's world do not have.
Ronald Reagan
- Life, liberty, and property do not exist because men have made laws. On the contrary, it was the fact that life, liberty, and property existed beforehand that caused men to make laws in the first place.

Frédéric Bastiat
- Don't eat the yellowcake
- Gold is the new bitcoin

Старши Алкохолик
Аватар
Мнения: 3927
Регистриран на: 13.03.2006
Местоположение: в Е32 740iL в мечтите си
Кара: E60 LCI 535d
Мечтае да кара: E24 635CSi
Детайли за колата: Немска петица с многооо екстри. Ама не всичките, де! Такива има само нов внос от Италия :D

Re: Мистериозния нов щам на коронавирус

Мнение от zAcK » 22 Ное 2020, 13:43

alekangg написа:И сега много хора не ползват зехтин за нищо, горчал им, кисел бил и т.н. отделно имаше една вълна колко е вредно да се пържи в зехтин и т.н. То няма как да е друго, като у нас зехтин не е имало едно време.


steeN написа:Много от нещата не се знаеха преди години също. Всички се кълняха, че трябва да ядем маргарин вместо масло по едно време и че слънчогледовото олио е по-здравословно от зехтина.


Това за маргарина все още е така. Има хора, които само него нагъват и си мислят, че е много здравословен, а той буквално е отрова.
Забранил съм у нас, на родителите ми, на родителите на жената и т.н. дори да си помислят да го купуват.

Зехтин купувам на родителите ми постоянно хубав по 5 литра туби, да си имат, че иначе майка ще влезе в някой магазин и ще купи някое подобие на зехтин без да иска.
Забелязъл съм, че в България испанските и италианските зехтини в повечето случаи са брутални боклуци, в някои случаи разни смески от остатъци от зехтини от Алжир и т.н. :censored:
Не стига това, ами и цените им са брутални. Има боклуци по 750 мл. за по 15-20 лева :mhihi:

Затова най-добре да се купува гръцки. Има много голямо разнообразие и щом мога да ида до магазинче в София пеша, да си купя туба 5 литра, значи вече всичко е 6.
Вече се намират и домашни зехтини.

Иначе за пържене ние ползваме домашно приготвена свинска мас. Като дойде Коледа купуваме сланина от хора, които имат повече, топим, в буркани и така. :ok: :bchug:
Лошото е, че свършва :|
Последна промяна zAcK на 22 Ное 2020, 13:45, променена общо 1 път
Хубави години бяха, 'га бяхме млади фенове с M20-ки с големи 'жанти! :mhihi: :mhihi: :mhihi:
Изображение
E34 520i / E39 520i / E39 540i / E60 535d - Love at First Sight is Real :mhihi:

ПредишнаСледваща

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook