Мистериозния нов щам на коронавирус

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори


Аватар
Мнения: 2738
Регистриран на: 13.06.2004
Пол: Мъж
Кара: много бавно бенве
Мечтае да кара: Порше
Детайли за колата: топ, топ, топ! unikat full!

Re: Мистериозния нов щам на коронавирус

Мнение от Bogat-Beden » 21 Ное 2020, 15:19

Да, това наистина е тъпо, сутринта си беше най-добре.
Сега се образуват огромни опашки и после говедата се струпват яко в 16,30, влизат като на американски черен петък и не ебават ни дистанция, ни дезинфекция на входа.. :no:
"Може да решава тоя, който има e60 бе! Щом немаш e60, какво ще решиш ти бе? Ти немаш право да решаваш!"

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 659
Регистриран на: 24.02.2015
Местоположение: Brussels/Асеновград
Пол: Мъж
Кара: E60 530dA & VW Golf Mk6
Мечтае да кара: F82 ///M4

Re: Мистериозния нов щам на коронавирус

Мнение от Exclusive89 » 21 Ное 2020, 15:48

zAcK написа:P.S. Тотална тъпанарщина...

https://www.facebook.com/10000055907205 ... 11404/?d=n
Няам думи..
Изображение

Старши Алкохолик
Аватар
Мнения: 3927
Регистриран на: 13.03.2006
Местоположение: в Е32 740iL в мечтите си
Кара: E60 LCI 535d
Мечтае да кара: E24 635CSi
Детайли за колата: Немска петица с многооо екстри. Ама не всичките, де! Такива има само нов внос от Италия :D

Re: Мистериозния нов щам на коронавирус

Мнение от zAcK » 21 Ное 2020, 15:58

Exclusive89 написа:
zAcK написа:P.S. Тотална тъпанарщина...

https://www.facebook.com/10000055907205 ... 11404/?d=n
Няам думи..


Е, не :!: Брутална и тотална мегатъпанарщина :mhihi: Аз съм бил опасенн в Била в бизнес парк, където пенсионер не стъпва с дни :mhihi: :conf: :banghead:

https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=2731503287180380&id=100009622057223

Борим Ковида :mhihi: :mhihi: :mhihi: :bowdown:

Изображение
Хубави години бяха, 'га бяхме млади фенове с M20-ки с големи 'жанти! :mhihi: :mhihi: :mhihi:
Изображение
E34 520i / E39 520i / E39 540i / E60 535d - Love at First Sight is Real :mhihi:

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 12066
Регистриран на: 22.07.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: турбо бмв

Re: Мистериозния нов щам на коронавирус

Мнение от bum_bum » 21 Ное 2020, 16:13

steeN написа:
gromovich написа:
steeN написа:Айде соц носталгиците пак почнаха :)


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro


Ами почнахме, понеже сме видели старото и новото. Ами за 30 години по отношение на здравеопазването нищо, нула. Какво да си кривим душата. Аз съм сигурен, че всеки тук има лош опит със здравеопазването ни.


Вероятно не си виждал соц болница от вътре ама помниш... аз съм лежал седмица и нещо и наистина помня за разлика от всички тия дето "помните".

Наскоро я разрушиха за мое голямо удоволствие


https://www.lexmedicanews.com/index.php ... na-burgas/

А лежал ли си наскоро в болница та да видиш как е? :mhihi: И храната е хубава, една такава питателна. И чисто и ако имаш малко поне късмет няма да лежиш и в коридора дори. :mhihi:


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
Изображение

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 6614
Регистриран на: 7.04.2004
Местоположение: CA
Кара: I6, V6
Мечтае да кара: mustang gt, много черeн...

Re: Мистериозния нов щам на коронавирус

Мнение от steeN » 21 Ное 2020, 17:01

То щото тогава беше много чисто и с хубава храна? И в момента има болници и болници, тогава всичко беше еднаква свинщина.
Но според теб всичко ще се оправи като задължим лекарите да работят където на някой бюрократ му е кефнало?
- Above all, we must realize that no arsenal or no weapon in the arsenals of the world is so formidable as the will and moral courage of free men and women. It is a weapon our adversaries in today's world do not have.
Ronald Reagan
- Life, liberty, and property do not exist because men have made laws. On the contrary, it was the fact that life, liberty, and property existed beforehand that caused men to make laws in the first place.

Frédéric Bastiat
- Don't eat the yellowcake
- Gold is the new bitcoin

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 12066
Регистриран на: 22.07.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: турбо бмв

Re: Мистериозния нов щам на коронавирус

Мнение от bum_bum » 21 Ное 2020, 17:50

Щото ти викаш, че преди си лежал и било страшно. Сега пак е същото, само дето болниците и лекарите са далеч по-малко.

Дали нещо ще се оправи или няма, нямам идея, не ме и интересува. Казах, че преди във всяка една паланка със 100 човека имаше здравна служба и оборудван зъболекарски кабинет. Доктора ходеше 2-3 пъти седмично по график. Те взеха цялото това нещо да го реформират. В резултат тия кабинети и доктори ги няма и според теб това е нещо добро.
Изображение

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 4216
Регистриран на: 21.11.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: си Е65-цата.

Re: Мистериозния нов щам на коронавирус

Мнение от ///M Power » 21 Ное 2020, 18:12

zAcK написа:
Борим Ковида :mhihi: :mhihi: :mhihi: :bowdown:

Изображение


Сега пак управляващите са виновини, че сме говеда и се бутаме. Еми като виждаш това не се качваш...или по-добре да спрат тия линия докато не мине това, ама пак бая мрънкане ще падне...
"If everything seems under control, you're just not going fast enough."
- Mario Andretti

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 274
Регистриран на: 30.04.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж
Мечтае да кара: 911

Re: Мистериозния нов щам на коронавирус

Мнение от TNT » 21 Ное 2020, 18:15

///M Power написа:Еми като виждаш това не се качваш..

А като и следващия е така... как са стигнат на работа хората ? Правилна мярка е да пуснат повече автобуси, за да не стават струпвания. А гениите в Пловдив направиха точно обратното - намалиха автобусите, за да може да са по-сгъчкани хората :lol:
Изображение

Старши Алкохолик
Аватар
Мнения: 3927
Регистриран на: 13.03.2006
Местоположение: в Е32 740iL в мечтите си
Кара: E60 LCI 535d
Мечтае да кара: E24 635CSi
Детайли за колата: Немска петица с многооо екстри. Ама не всичките, де! Такива има само нов внос от Италия :D

Re: Мистериозния нов щам на коронавирус

Мнение от zAcK » 21 Ное 2020, 18:19

///M Power написа:Сега пак управляващите са виновини, че сме говеда и се бутаме. Еми като виждаш това не се качваш...или по-добре да спрат тия линия докато не мине това, ама пак бая мрънкане ще падне...


Това твоето е като да викаш "Що карате коли и замърсявате, що не се возите на 204 например. Никой не ви е виновен" :!:
И след това да се опитваш да се натъпчеш в 204 сутрин и да не можеш в 3-4 автобуса подред, и да закъснееш :!: :!: :!:
Щото аз съм се пробвал като бях надъхан, ами отказах се, защото стоях като идиот да чакам по-празен автобус :!:

Сега ти ми кажи тия хора в студа колко време и какво да чакат точно :?: Или те са си виновни :?:

Всъщност виновни сме. Виновни сме, че оставяме някакви селяндурски пръчки от Банкя, Самоков и т.н. да се гаврят с милиони...
Хубави години бяха, 'га бяхме млади фенове с M20-ки с големи 'жанти! :mhihi: :mhihi: :mhihi:
Изображение
E34 520i / E39 520i / E39 540i / E60 535d - Love at First Sight is Real :mhihi:

Е30 Fanatic
Аватар
Мнения: 3946
Регистриран на: 8.12.2004
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: Ford Ranger 2019
Мечтае да кара: corvette c7 zr1

Re: Мистериозния нов щам на коронавирус

Мнение от N.Mihaylovski » 21 Ное 2020, 18:25

zAcK написа:
///M Power написа:Сега пак управляващите са виновини, че сме говеда и се бутаме. Еми като виждаш това не се качваш...или по-добре да спрат тия линия докато не мине това, ама пак бая мрънкане ще падне...


Това твоето е като да викаш "Що карате коли и замърсявате, що не се возите на 204 например. Никой не ви е виновен" :!:
И след това да се опитваш да се натъпчеш в 204 сутрин и да не можеш в 3-4 автобуса подред, и да закъснееш :!: :!: :!:
Щото аз съм се пробвал като бях надъхан, ами отказах се, защото стоях като идиот да чакам по-празен автобус :!:

Сега ти ми кажи тия хора в студа колко време и какво да чакат точно :?: Или те са си виновни :?:

Всъщност виновни сме. Виновни сме, че оставяме някакви селяндурски пръчки от Банкя, Самоков и т.н. да се гаврят с милиони...

:yes:
Пол Роше: „Мощността най-вероятно бе около 1400 к.с., но ние не знаехме точното число, защото динамометърът не можеше да измери повече от 1280 кс”. - BMW 87г. //М3

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 6614
Регистриран на: 7.04.2004
Местоположение: CA
Кара: I6, V6
Мечтае да кара: mustang gt, много черeн...

Re: Мистериозния нов щам на коронавирус

Мнение от steeN » 21 Ное 2020, 18:34

bum_bum написа:Дали нещо ще се оправи или няма, нямам идея, не ме и интересува.


Браво, ама иначе наливаш. Аз пък имам идея и ме интересува, особено когато се коментират идеи, които ще направят положението по-лошо.
- Above all, we must realize that no arsenal or no weapon in the arsenals of the world is so formidable as the will and moral courage of free men and women. It is a weapon our adversaries in today's world do not have.
Ronald Reagan
- Life, liberty, and property do not exist because men have made laws. On the contrary, it was the fact that life, liberty, and property existed beforehand that caused men to make laws in the first place.

Frédéric Bastiat
- Don't eat the yellowcake
- Gold is the new bitcoin

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 4869
Регистриран на: 9.02.2007
Местоположение: Sofiq
Пол: Мъж
Кара: Jaguar XK 4.2, F16 X6 30d

Re: Мистериозния нов щам на коронавирус

Мнение от acho.rs » 21 Ное 2020, 18:47

Exclusive89 написа:
zAcK написа:P.S. Тотална тъпанарщина...

https://www.facebook.com/10000055907205 ... 11404/?d=n
Няам думи..

Какво нередно видя? Гледам някакви хора много се възмутили - когато някой перковец влезе и тия заяви - ебал съм ти правилата, за мен не важат - какво по-точно ще направиш, преди всички да са си метнали маските на земята. Или чакай малко - бай Ганьо не може да диша с "медицинска маска". Другите низши плужеци да си ги носят :kuku: И то нали корона нема, за кво са тия маски

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 274
Регистриран на: 30.04.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж
Мечтае да кара: 911

Re: Мистериозния нов щам на коронавирус

Мнение от TNT » 21 Ное 2020, 18:53

Ако не можеш да дишаш с медицинска маска, имаш дихателни проблеми и без ковид. Това е маска, не противогаз.
Последна промяна TNT на 21 Ное 2020, 18:53, променена общо 1 път
Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 635
Регистриран на: 17.03.2012
Местоположение: Обеля на три полета
Пол: Мъж
Кара: E34 tds, W140 400SE
Мечтае да кара: ГАЗ-24 Волга V8 ЗМЗ-511
Детайли за колата: Капаци, калници, врати, брони, таван и торба с бурми и чукачки след смяна на накладки

Re: Мистериозния нов щам на коронавирус

Мнение от DLVasilev » 21 Ное 2020, 18:53

zAcK написа:Това твоето е като да викаш "Що карате коли и замърсявате, що не се возите на 204 например...

После опитвайки се да се качиш в 204 "Що се возите в 204 бе коли нямате ли" :mhihi:
Изображение
ATR-42/72

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 613
Регистриран на: 12.06.2013
Пол: Мъж

Re: Мистериозния нов щам на коронавирус

Мнение от M-coupe » 21 Ное 2020, 18:56

TNT написа:
///M Power написа:Еми като виждаш това не се качваш..

А като и следващия е така... как са стигнат на работа хората ? Правилна мярка е да пуснат повече автобуси, за да не стават струпвания. А гениите в Пловдив направиха точно обратното - намалиха автобусите, за да може да са по-сгъчкани хората :lol:

Не е само в Пловдив, на всякъде са намалени автобусите още от март-април заради ковид19. Каква е логиката няма как да знаем :kuku:

ПП: ''Кара: си Е65-цата.'' Извинявай, ти си караш Е65-цата и на чуждия гръб и 100 тояги са малко :mhihi:
..Bayerische Motoren Werke..
Изображение

ПредишнаСледваща

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook