Мистериозния нов щам на коронавирус

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 8324
Регистриран на: 3.09.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: M340i
Мечтае да кара: Калибра
Детайли за колата: Portimao Blue, Turbo бензин

Re: Мистериозния нов щам на коронавирус

Мнение от vicho » 07 Юли 2021, 9:50

BMW_POWER написа:Така се правят пари от въздух :OT:


:yes:

трябваше да ти снимам оняден - Габана в Слънчака, вътре easy имаше 6,000-7,000 човека... нямаше място за танцуване :D

100% всички бяха ваксинирани

короната е отпуск :ok: :smoke:
You said: "Time will change!" What if it changes you?

големия брат на Монтоя
Аватар
Мнения: 1753
Регистриран на: 20.05.2002
Пол: Мъж

Re: Мистериозния нов щам на коронавирус

Мнение от BMW_POWER » 31 Юли 2021, 22:43

Вичо, в този алкохолен облак, наречен "Слънчака", вирус не може да вирее.

Да не местя темата в оная за имунизациите. Вчера ме оперираха тук. Навряли са ми инхалатор, докато съм спал. Нямам идея колко градуса е температурата на кислорода (или каквото е там), което са ми пускали. Когато се събудих гърлото ми беше сухо и ме болеше, като след след нещо много студено. Понеже ме дупчиха в корема, не мога да се напъна и да се изкашлям. С 300 зора изкарах някаква слуз с трудно определим цвят. Цяла нощ се мъчих с усещането, че имам нещо на гърлото, което нито мога да преглътна, нито да изкашлям. Днес се наливам с топъл ябълков сок и малко съм по-добре. Нямам идея, колко време съм бил с тръба в устата. "Заспах" в 12:30ч и ме събудиха в 15:00ч. Това ме даде идея, какво става с тези, дето стоят дълго време с инхалатори...

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 648
Регистриран на: 25.08.2007
Местоположение: BMW factory in Dingolfing
Пол: Мъж
Кара: рожден ден
Мечтае да кара: Apassionata
Детайли за колата: ̿̿ ̿̿ ̿̿ ̿'̿'\̵͇̿̿\з= ( ▀ ͜͞ʖ▀) =ε/̵͇̿̿/’̿’̿ ̿ ̿̿ ̿̿ ̿̿

Re: Мистериозния нов щам на коронавирус

Мнение от EBEEMVACIA » 15 Дек 2021, 5:14

----------------ИДВА НОВ ЩАМ - НАНО МИКРОН--------

обявени мерки - тъмна стаичка по магазините за анална проба /единствен работещ тест за щама/....поради специфични размери на пробника клиентите често гонят до смърт разярени с смъкнати гащи крещящи,препъвайки се служителя из магазина да си отмъстят...което се води разбира се дискомфортен страничен ефект на щама и поражда полемики в обществото ...

а това беше само началото на новия щам...
Последна промяна EBEEMVACIA на 15 Дек 2021, 16:15, променена общо 1 път
̿̿ ̿̿ ̿̿ ̿'̿'\̵͇̿̿\з= ( ▀ ͜͞ʖ▀) =ε/̵͇̿̿/’̿’̿ ̿ ̿̿ ̿̿ ̿̿BMW Flugelrad II V-2

Старши спамър
Аватар
Мнения: 1859
Регистриран на: 27.04.2010
Местоположение: Извън матрицата в Ориндж кЪнтри юниверс.
Кара: го на оранжеви хапчета ПО ДЖАПАНКИ!
Мечтае да кара: хората към оринджпилване.
Детайли за колата: разделена на 21 млн. бройки.

Re: Мистериозния нов щам на коронавирус

Мнение от Top Gun Maverick » 15 Дек 2021, 8:09

За какво я изрови тая тема сега или викаш тая с ваксините се изчерпа. :mhihi:
https://youtu.be/MNf97XgBdTc
Ако има неразбрали, there is no second best:
https://youtu.be/yzs7qtF04e8 :mhihi:
In God we trust, all others we track.
https://youtu.be/upv2UP4sCzI?si=sXoNFIQpgckN0dVc
I feel the need, the need for speed.
https://youtu.be/zTPoRDrtc0s?si=y-Qi2Ec94Gg15iOw

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 52
Регистриран на: 19.07.2009
Местоположение: В планината
Пол: Мъж

Re: Мистериозния нов щам на коронавирус

Мнение от drevnia » 15 Дек 2021, 14:30

ми заради мегатрон

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1594
Регистриран на: 4.08.2011
Местоположение: Карантина баце ....
Пол: Мъж
Кара: през просото
Мечтае да кара: леговището на смог
Детайли за колата: баничарка

Re: Мистериозния нов щам на коронавирус

Мнение от Jordana » 15 Дек 2021, 17:19

Скоро ще пуснат фуфлумицин на пазара и ще се лекувате без ваксина от мистериозния вирус .
Горното мнение е създадено главно с развлекателна цел и може да съдържа недоказани факти и обстоятелства . Никога не повтаряйте описаните екперименти и изказаните мнения у дома - те могат да бъдат опасни за Вас !
....АВИТОХОЛ /Атила/ живя 300 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
Синът му ИРНИК /ЕРНАК/ живя 150 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
ГОСТУН 2 години. Родът му Ерми, а годината му докс твирем.
КУРТ управлява 60 години. Родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
БЕЗМЕР 3 години, а родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
Именник на българските ханове ...

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 6614
Регистриран на: 7.04.2004
Местоположение: CA
Кара: I6, V6
Мечтае да кара: mustang gt, много черeн...

Re: Мистериозния нов щам на коронавирус

Мнение от steeN » 15 Дек 2021, 18:11

Да за $10к на курс веднага ще почнат да се лекуват :)


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
- Above all, we must realize that no arsenal or no weapon in the arsenals of the world is so formidable as the will and moral courage of free men and women. It is a weapon our adversaries in today's world do not have.
Ronald Reagan
- Life, liberty, and property do not exist because men have made laws. On the contrary, it was the fact that life, liberty, and property existed beforehand that caused men to make laws in the first place.

Frédéric Bastiat
- Don't eat the yellowcake
- Gold is the new bitcoin

Старши Алкохолик
Аватар
Мнения: 3927
Регистриран на: 13.03.2006
Местоположение: в Е32 740iL в мечтите си
Кара: E60 LCI 535d
Мечтае да кара: E24 635CSi
Детайли за колата: Немска петица с многооо екстри. Ама не всичките, де! Такива има само нов внос от Италия :D

Re: Мистериозния нов щам на коронавирус

Мнение от zAcK » 15 Дек 2021, 21:23

Признавам си, нищо не ви разбрах и google не ми помогна особено :mhihi: WTF :dunno:
Хубави години бяха, 'га бяхме млади фенове с M20-ки с големи 'жанти! :mhihi: :mhihi: :mhihi:
Изображение
E34 520i / E39 520i / E39 540i / E60 535d - Love at First Sight is Real :mhihi:

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 55
Регистриран на: 19.01.2010

Re: Мистериозния нов щам на коронавирус

Мнение от M17cH » 16 Дек 2021, 11:52

BMW_POWER написа:Вичо, в този алкохолен облак, наречен "Слънчака", вирус не може да вирее.

Да не местя темата в оная за имунизациите. Вчера ме оперираха тук. Навряли са ми инхалатор, докато съм спал. Нямам идея колко градуса е температурата на кислорода (или каквото е там), което са ми пускали. Когато се събудих гърлото ми беше сухо и ме болеше, като след след нещо много студено. Понеже ме дупчиха в корема, не мога да се напъна и да се изкашлям. С 300 зора изкарах някаква слуз с трудно определим цвят. Цяла нощ се мъчих с усещането, че имам нещо на гърлото, което нито мога да преглътна, нито да изкашлям. Днес се наливам с топъл ябълков сок и малко съм по-добре. Нямам идея, колко време съм бил с тръба в устата. "Заспах" в 12:30ч и ме събудиха в 15:00ч. Това ме даде идея, какво става с тези, дето стоят дълго време с инхалатори...


https://youtu.be/SUOAnZLO2Os?t=265 Тука нагледно можеш да видиш защо те боли точно гърлото.

Иначе температура на кислорода.... ...., тва по повод горенето, което явно си го чувал ли е? :mhihi: :mhihi: :bchug:

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2483
Регистриран на: 26.02.2010
Пол: Мъж

Re: Мистериозния нов щам на коронавирус

Мнение от vladobate » 16 Дек 2021, 16:08

M17cH написа:
BMW_POWER написа:Вичо, в този алкохолен облак, наречен "Слънчака", вирус не може да вирее.

Да не местя темата в оная за имунизациите. Вчера ме оперираха тук. Навряли са ми инхалатор, докато съм спал. Нямам идея колко градуса е температурата на кислорода (или каквото е там), което са ми пускали. Когато се събудих гърлото ми беше сухо и ме болеше, като след след нещо много студено. Понеже ме дупчиха в корема, не мога да се напъна и да се изкашлям. С 300 зора изкарах някаква слуз с трудно определим цвят. Цяла нощ се мъчих с усещането, че имам нещо на гърлото, което нито мога да преглътна, нито да изкашлям. Днес се наливам с топъл ябълков сок и малко съм по-добре. Нямам идея, колко време съм бил с тръба в устата. "Заспах" в 12:30ч и ме събудиха в 15:00ч. Това ме даде идея, какво става с тези, дето стоят дълго време с инхалатори...


https://youtu.be/SUOAnZLO2Os?t=265 Тука нагледно можеш да видиш защо те боли точно гърлото.

Иначе температура на кислорода.... ...., тва по повод горенето, което явно си го чувал ли е? :mhihi: :mhihi: :bchug:

Кислорода наистина "гори", когато не е овлажнен. Като те забравят умишлено (щото са безхаберници) в системата водичка ако не си сипеш сам отиваш леко-полеко по дяволите . И в духа на подобни пожелания влезте в ковид отделение (че нали е модерно де ) и се образовайте .

Предишна

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: mirko0

Последни теми
Facebook